Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś więcej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-15, 11:04   #1
ssylwiaa93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55

Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś więcej?


Wczoraj ostatni raz spotkałam się w pracy z mężczyzną, z którym przegadałam tam bardzo dużo godzin, czułam, że ciągnie nas do siebie, flirtowaliśmy ze sobą i rozmawialiśmy o wszystkim, świetnie się czuję w jego towarzystwie i widzę, że On również w moim. Nikt z nas nie wspomniał jednak, że chciałby spotkać jeszcze drugą osobę, jedynie w żartach mówił mi, że przyjdzie do tej pracy zobaczyć jak mi idzie praca, albo zadzwoni do tego miejsca i sprawdzi, czy odbieram telefony. Mówił jeszcze, że mogę specjalnie przyjechać do pracy w dzień, kiedy On będzie w niej po raz ostatni i odebrać od niego klucze (później ja mam je mieć). Ale to też były żarty. Kiedyś jeszcze w pracy jak sprawdzaliśmy jakie numery telefonu do pracowników są zapisane w komórce firmowej, to jak zobaczył, że mojego numeru jeszcze tam nie ma, to powiedział, że szkoda. Znamy się 3 tygodnie. Mamy ze sobą kontakt internetowy. Ile byście czekały aż się ten mężczyzna do Was odezwie? Przez ile czasu miałybyście nadzieję, że może z tego wyniknąć jakaś dalsza znajomość?

Edytowane przez ssylwiaa93
Czas edycji: 2018-08-15 o 12:05
ssylwiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 11:47   #2
adadada2018
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 61
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Ale skoro macie kontakt internetowy to w czym problem? Pewnie mail lub fb, bedzie chciał to sie odezwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adadada2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 13:11   #3
ssylwiaa93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

W tym, że nie wiem czego się spodziewać. Ale tego chyba nikt nigdy nie wie, zanim coś się nie rozpocznie.
ssylwiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 15:57   #4
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

A nie możesz sama się do niego odezwać? Boisz się pokazać że zależy ci na znajomości?
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 15:59   #5
ssylwiaa93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Bardzo się boję, bo mam złe doświadczenia z dzieciństwa. Nie chcę znów poczuć się odtrącona...
ssylwiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 16:15   #6
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Napisz do niego pierwsza i tyle. Każdy co jakiś czas może zostać odrzucony, warto hartować swój tyłek, bo im częściej się to przejdzie, tym mniej boli.

A jak Ci na tyle nie zależy, żeby spróbować, to trudno. Wg mnie tak po miesiącu należy stracić nadzieję. Ale to ja. Ja się wystawiłam już kilka razy, zaprosiłam nawet kiedyś faceta na randkę. Nic z tego na ogół nie wychodziło, ciągle jeszcze mnie każde takie odtrącenie boli aż do kości, ale po jakimś czasie mija i życie toczy się dalej.
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 17:16   #7
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Cytat:
Napisane przez ssylwiaa93 Pokaż wiadomość
Wczoraj ostatni raz spotkałam się w pracy z mężczyzną, z którym przegadałam tam bardzo dużo godzin, czułam, że ciągnie nas do siebie, flirtowaliśmy ze sobą i rozmawialiśmy o wszystkim, świetnie się czuję w jego towarzystwie i widzę, że On również w moim. Nikt z nas nie wspomniał jednak, że chciałby spotkać jeszcze drugą osobę, jedynie w żartach mówił mi, że przyjdzie do tej pracy zobaczyć jak mi idzie praca, albo zadzwoni do tego miejsca i sprawdzi, czy odbieram telefony. Mówił jeszcze, że mogę specjalnie przyjechać do pracy w dzień, kiedy On będzie w niej po raz ostatni i odebrać od niego klucze (później ja mam je mieć). Ale to też były żarty. Kiedyś jeszcze w pracy jak sprawdzaliśmy jakie numery telefonu do pracowników są zapisane w komórce firmowej, to jak zobaczył, że mojego numeru jeszcze tam nie ma, to powiedział, że szkoda. Znamy się 3 tygodnie. Mamy ze sobą kontakt internetowy. Ile byście czekały aż się ten mężczyzna do Was odezwie? Przez ile czasu miałybyście nadzieję, że może z tego wyniknąć jakaś dalsza znajomość?

Ty będziesz czekać, aż on się odezwie, a on będzie czekać, aż Ty się odezwiesz. Nie warto ryzykować. Jak Ci zależy to wysil się trochę, zamiast tylko czekać, aż ktoś sam popracuje nad Waszą znajomością.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 18:29   #8
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Ja powiem inaczej, bo to pokazuje moje doświadczenie:
Jak facetowi zależy, żeby utrzymać kontakt to na pewno nie będzie czekał, aż kobieta się odezwie, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawy z tego, że to do niego należy ten ruch. Takie żarciki jeszcze nic nie znaczą. Szczerze mówiąc ja bym raczej była skłonna przypuszczać, że mu nie zależy, bo skoro rzekomo tak się dobrze dogadywaliście, to czemu wtedy nie padła z jego strony konkretna propozycja spotkania? Jakby chciał to dawno by to już zrobił. Także ja bym nie traciła czasu na utrzymywanie w sobie nadziei w kierunku tego pana, a zajęła się swoimi sprawami i jak się odezwie, to wtedy możesz się z nim umówić, ale sama nie pisz.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 18:31   #9
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Nie wiem, dlaczego miałabyś czekać, aż on się odezwie, skoro jesteście w internetowym kontakcie.

Druga sprawa, że wcale nie widzę, żeby on był tobą zainteresowany w sensie związkowym. Być może lubi z tobą rozmawiać, ale nic więcej. Jest całkiem możliwe, że po jego odejściu z pracy skończy się wasz kontakt.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 19:10   #10
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Ja bym sama zapytała czy bysmy nie poszli na jakąś kawę. Żeby mieć jasność, a nie czekać miesiąc czy dwa patrząc w dal i rozmyślając 'odezwie się, nie odezwie'. Po co tracić czas i tkwić w takim czymś, gdzie normalnie rozmawiasz z człowiekiem i wiesz od razu.

Inna kwestia, że przez 3 tygodnie sobie razem pracowaliście, trochę poflirtowaliście może dla zabicia czasu, może dla sportu, pogadać pogadaliście i wcale nie musiało to nic znaczyć.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 20:45   #11
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Cytat:
Napisane przez ssylwiaa93 Pokaż wiadomość
Bardzo się boję, bo mam złe doświadczenia z dzieciństwa. Nie chcę znów poczuć się odtrącona...
Nikt nie chce. No ale Twoja strata – cytując podpis patrycji: nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz.
A facetowi może zacząć zależeć, jeśli pokażesz, że zależy Tobie.
Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Jak facetowi zależy, żeby utrzymać kontakt to na pewno nie będzie czekał, aż kobieta się odezwie, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawy z tego, że to do niego należy ten ruch.
Cholera, jak dobrze, że mnie też uświadomiłaś, że taki ruch zawsze należy do mnie. Wizaż uczy.

A mógłbym jeszcze zapytać dlaczego?
Ciekawość.

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Także ja bym nie traciła czasu na utrzymywanie w sobie nadziei w kierunku tego pana, a zajęła się swoimi sprawami i jak się odezwie, to wtedy możesz się z nim umówić, ale sama nie pisz.
Bo jeszcze pokaże, że jej zależy. No, straszne.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 23:42   #12
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Nikt nie chce. No ale Twoja strata – cytując podpis patrycji: nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz.
A facetowi może zacząć zależeć, jeśli pokażesz, że zależy Tobie.

Cholera, jak dobrze, że mnie też uświadomiłaś, że taki ruch zawsze należy do mnie. Wizaż uczy.

A mógłbym jeszcze zapytać dlaczego?
Ciekawość.


Bo jeszcze pokaże, że jej zależy. No, straszne.
Już z góry w sumie jesteś złośliwy :/, więc chyba nie ma co zaczynać dialogu, no ale mimo wszystko odpowiem.
Po prostu w moim życiu wszyscy mężczyźni, którym zależało coś robili w moją stronę pierwsi, nie czekali na to, aż ja coś zrobię. Nigdy. Ja nigdy też nie musiałam czekać na nich.

Poza tym mam też taką intuicję - zawsze, kiedy widzę mężczyznę po raz pierwszy wiem, czy się we mnie zakocha, po prostu czuję to jeszcze przed wypowiedzeniem pierwszego słowa. Nauczyłam się ufać temu przeczuciu, ponieważ sprawdza się ono u mnie w 100%. Ja po prostu czuję, że się temu komuś spodobam i nigdy nie muszę nic robić. Jak coś robię nigdy nic z tego nie wychodzi, bo jak mężczyznom zależy to oni zawsze coś robią, pierwsi, na nic nie czekają. A dlaczego tak robią? O to musiałbyś już ich zapytać.

Ale każde takie: "A czym my w sumie jesteśmy?", "A chcesz, żebym była twoją dziewczyną?", "A pójdziesz ze mną na kawę? (chodzi o pierwsze spotkanie oczywiście), "A kiedy mi się w końcu oświadczysz?" jest złym znakiem moim zdaniem.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 23:53   #13
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Ja po prostu czuję, że się temu komuś spodobam i nigdy nie muszę nic robić. Jak coś robię nigdy nic z tego nie wychodzi, bo jak mężczyznom zależy to oni zawsze coś robią, pierwsi, na nic nie czekają.
Być może takich spotkałaś facetów, natomiast jak sądzisz, jeśli obie strony są zainteresowane, a dziewczyna nie okazuje wcale zainteresowania (odpisywanie na fb i bycie miłym to nie są oznaki zainteresowania facetem), to nie uważasz, że facet być może nie będzie wiedział, że dziewczyna jest zainteresowana, więc nie zaprosi jej? Ludzie nie potrafią czytać w myślach. Zresztą ja wolę wiedzieć na czym stoję, a nie czekać, bo może komuś się podobam i może okaże mi zainteresowanie. Nie wiem, dla mnie dziwne jest zakładanie, że ktoś coś powinien, bo jest facetem. Uważam to za szkodliwe i infantylne powtarzanie zasłyszanych porad z Pani Domu
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 01:19   #14
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Już z góry w sumie jesteś złośliwy :/, więc chyba nie ma co zaczynać dialogu, no ale mimo wszystko odpowiem.
Jestem złośliwy, bo zirytował mnie Twój post i zawarta w niej rada. Więc żadne z góry.
Ale spokojnie, już nie będę.
Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Po prostu w moim życiu wszyscy mężczyźni, którym zależało coś robili w moją stronę pierwsi, nie czekali na to, aż ja coś zrobię. Nigdy. Ja nigdy też nie musiałam czekać na nich.
Ale skąd wiesz, że wszyscy mężczyźni, którym zależało? Może właśnie niektórym zależało, a mimo to nie zrobili pierwszego kroku, bo byli nieśmiali lub niepewni Twojego nastawienia względem nich? Może woleli poczekać na Twój pierwszy krok? Tego nie możesz przecież wiedzieć w stu procentach.
Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Poza tym mam też taką intuicję - zawsze, kiedy widzę mężczyznę po raz pierwszy wiem, czy się we mnie zakocha, po prostu czuję to jeszcze przed wypowiedzeniem pierwszego słowa.
Niemalże magia; nie wiesz nawet, ile bym dał za taką intuicję.
Sorry, ale ja osobiście uważam, że na ludziach znam się bardzo dobrze, a mimo to wiem, że niemożliwym jest wyczucie nowo poznanej osoby pod tym względem na samym początku znajomości. Na pewno nie wszyskich, dlatego możliwe, że coś Cię ominęło, bo intuicja mogła jednak nie zareagować tam, gdzie powinna.
Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Nauczyłam się ufać temu przeczuciu, ponieważ sprawdza się ono u mnie w 100%. Ja po prostu czuję, że się temu komuś spodobam i nigdy nie muszę nic robić. Jak coś robię nigdy nic z tego nie wychodzi, bo jak mężczyznom zależy to oni zawsze coś robią, pierwsi, na nic nie czekają. A dlaczego tak robią? O to musiałbyś już ich zapytać.
Nie muszę, bo sam znam takich. Ale to mniejszość w puli moich kolegów. Ja z pierwszym krokiem zazwyczaj mam problemy, lubię kiedy stawiany jest przez drugą stronę. Ogólnie uwielbiam być "zdobywanym" (ale z drugiej strony też od nikogo nie wymagam zdobywania mnie – po prostu to lubię ), taki mam sposób bycia. Nie lubię kiedy moje zainteresowanie na początku jest znacznie bardziej widoczne od tego z drugiej strony, w moim kierunku. Jak widzisz – jesteśmy różni i wrzucanie wszystkich do jednego wora może się okazać zgubne i – przede wszystkim – niesprawiedliwe.

Dlatego Autorce proponuję, żeby napisała pierwsza. Może chłopak ma tak jak ja.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 12:29   #15
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Nie muszę, bo sam znam takich. Ale to mniejszość w puli moich kolegów. Ja z pierwszym krokiem zazwyczaj mam problemy, lubię kiedy stawiany jest przez drugą stronę. Ogólnie uwielbiam być "zdobywanym" (ale z drugiej strony też od nikogo nie wymagam zdobywania mnie – po prostu to lubię ), taki mam sposób bycia. Nie lubię kiedy moje zainteresowanie na początku jest znacznie bardziej widoczne od tego z drugiej strony, w moim kierunku. Jak widzisz – jesteśmy różni i wrzucanie wszystkich do jednego wora może się okazać zgubne i – przede wszystkim – niesprawiedliwe.

Dlatego Autorce proponuję, żeby napisała pierwsza. Może chłopak ma tak jak ja.
Dlatego siedzisz na babskim forum
Jeżeli facet, któremu zależy nie ma odwagi się odezwać, tylko czeka na ruch dziewczyny, to tym bardziej nie ma co sobie nim głowy zawracać.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 13:04   #16
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Dlatego siedzisz na babskim forum
Nie bardzo rozumiem co ma piernik do wiatraka.
Nie mam problemów z kontaktami z płcią przeciwną, jeśli o to Ci chodzi. Jest wręcz odwrotnie, więc pudło.
Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Jeżeli facet, któremu zależy nie ma odwagi się odezwać, tylko czeka na ruch dziewczyny, to tym bardziej nie ma co sobie nim głowy zawracać.
Ale to dziewczynie ewidentnie przecież zależy. Co jej szkodzi spróbować?
Nie rozumiem też dlaczego uważasz, że czekanie na ruch faceta przez Autorkę jest w porządku, a czekanie na taki sam ruch przez tego chłopaka już nie. Ukochane wizażowe podwójne standardy i seksizm.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 13:08   #17
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś wi

Zamykam z powodu bana stałego autorki.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 14:08:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.