Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-02, 19:27   #31
Kaaasia128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 196
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mi pobierali wymazy w Macierzyństwie jak mi coś brakowało do transferu, ale
To było chyba kilka dni przed transferem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kaaasia128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 19:30   #32
Evkill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Niestety nie mogę zgodzić się z opinią, że dr Gawlik jest kompetentny. Wycinał mi polipy i nie zauważył przegrody macicy, także transer poszedł na zmarnowanie. Do tego nawet się z nim nie widzialam. Jak można operować pacjentkę nie rozmawiając z nią nawet? Ani przed ani po operacji. Kazali mi dzwonić po weekendzie żeby się czegoś dowiedzieć. Przez telefon pyatalam go czy mam przegrodę macicy, powiedzial że nie.



Jak miałam histero w Katowicach to lekarz przed operacją przyszedł do mnie, przegladnal moja karte, porozmawiał ze mną, a przed wypisem miałam wizytę w gabinecie, gdzie doktor opowiadał o operacji. Także wielką przepaść.
Evkill jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 20:46   #33
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez domisia87 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy infekcja grypopodobna jest przeciwskazaniem do transferu?? Bo coś mnie wzięło i nie wiem czy brać lamette czy odpuścić ten cykl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój transfer po antybiotykoterapii i chorobie zdrowego, przebadanego zarodka się nie udał.
Nastepny, w pełnym zdrowiu, udany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 20:57   #34
AnaW86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ada123x Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie badania potrzeba do transferu
Ada123x, do transferu musisz mieć aktualne badania, takie jak:
-cytologia,
-biocenoza (czystość) pochwy, tych dwóch nie musiałam powtarzać przed 2 transferem. Myślę że są ważne rok.

-wymaz z pochwy bakteriologiczny,
-wymaz z pochwy mykologiczny,
-wymaz z kan. szyjki macicy, mycoplasma hom. ureaplasma spp.
-wymaz z kan. szyjki macicy - Chlamydia
WYMAZY SĄ WAZNE PÒŁ ROKU.

Dalej:
-Kiła, -CMV (Cytomegalovirus) IgM, -HBs antygen, HIV Ag/Aby Combo, -P/c anty-HCV, -P/c HBs (WZW typu B) całkowite. TE SĄ WAZNE 3 MIESIĄCE.

Przed każdym transferem: estradiol, progesteron, potas, magnez i podobno TSH(ja nie miałam tego ostatniego akurat).

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnaW86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 21:20   #35
domisia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 260
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Mój transfer po antybiotykoterapii i chorobie zdrowego, przebadanego zarodka się nie udał.
Nastepny, w pełnym zdrowiu, udany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję podjęłam dziś decyzję, że odpuszczam ten cykl a Twoja wypowiedź jeszcze dodatkowo dodała mi otuchy, że dobrze robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez AnaW86 Pokaż wiadomość
Ada123x, do transferu musisz mieć aktualne badania, takie jak:
-cytologia,
-biocenoza (czystość) pochwy, tych dwóch nie musiałam powtarzać przed 2 transferem. Myślę że są ważne rok.

-wymaz z pochwy bakteriologiczny,
-wymaz z pochwy mykologiczny,
-wymaz z kan. szyjki macicy, mycoplasma hom. ureaplasma spp.
-wymaz z kan. szyjki macicy - Chlamydia
WYMAZY SĄ WAZNE PÒŁ ROKU.

Dalej:
-Kiła, -CMV (Cytomegalovirus) IgM, -HBs antygen, HIV Ag/Aby Combo, -P/c anty-HCV, -P/c HBs (WZW typu B) całkowite. TE SĄ WAZNE 3 MIESIĄCE.

Przed każdym transferem: estradiol, progesteron, potas, magnez i podobno TSH(ja nie miałam tego ostatniego akurat).

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie miałam zleconych żadnych hormonów przed transferem, potasu i magnezu też nie. Nawet byłam u pielęgniarek wczesniej zapytać, ale powiedziały, że nie potrzeba....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 21:26   #36
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Domisia dobrze robisz Wiem po sobie, że pośpiech jest złym doradcą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 22:02   #37
AnaW86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Domisia87, właśnie nie wiem od czego zależy to, czy każe je dr robić czy nie... Dobrze wiedzieć, że nie są wymagane w Krakowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnaW86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-02, 22:09   #38
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez AnaW86 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do dziewczyn z Rzeszowa. Czy któraś z Was robiła wymazy przed transferem i czy pobierali Wam wymazy 'w laboratorium'? Ja jak pobierałam jakieś pół roku temu, byłam u ginekologa żeby pobrał, później zanosiłam je do laboratorium. Dr P. powiedział że pobiorą je w laboratorium (w Diagnostyce)... Czy to możliwe? Jeśli tak to w którym lab. Wam pobierali?
Wymazy mam przeterminowane o 2 tygodnie a transfer we wtorek, czy któraś z Was miała sytuację, że pomimo takiej sytuacji transfer się odbył? Obawiam się, że nie uda mi się zrobić jutro tych wymazów (pomijając fakt, że wyników i tak nie dostanę przed transferem).

Cała sprawa wyszła dzisiaj popołudniu, jak dzwoniła pani z Macierzyństwa żeby poinformować mnie o godzinie transferu.

Proszę, podpowiedzcie, co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Hej, mam pytanie do dziewczyn z Rzeszowa (i nie tylko). Czy któraś z Was robiła wymazy przed transferem i czy pobierali Wam je w laboratorium? Ja jak robiłam je jakieś pół roku temu, byłam u ginekologa żeby pobrał probki, później zanosiłam je do laboratorium. Dr P. powiedział że pobiorą je w laboratorium (w Diagnostyce)... Czy to możliwe? Jeśli tak to w którym lab. Wam pobierali?

Wymazy mam przeterminowane o 2 tygodnie a transfer we wtorek, czy któraś z Was miała sytuację, że pomimo braku aktualnych wymazów transfer się odbył? Obawiam się, że nie uda mi się zrobić jutro tych wymazów (pomijając fakt, że wyników i tak nie dostanę przed transferem).

Cała sprawa wyszła dzisiaj popołudniu, jak dzwoniła pani z Macierzyństwa żeby poinformować mnie o godzinie transferu.

Proszę, podpowiedzcie, co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Sorry za spam, musialam coś przypadkowo nacisnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uważam że zrobią Ci transfer.... Moje wymazy też nie były ważne coś miesiąc i transfer siie odbył... Nawet im niie wspominałam o tym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 08:12   #39
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Czy w któryś dzień można przyjść do doktora na wizytę do Tarnowa bez zapisów? Czy długo się wtedy czeka?

Mam wizytę na 27 lutego, ale to jest już po owy a chciałabym iść przed. A najlepiej jeszcze teraz przed terminem miesiączki, ale to chyba mało realne.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 08:58   #40
Malajka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Allicjaa123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie jestem.teraz na cyklu naturalnym dr kazał nam robić bete 11 i przepisał pragna start duphaston i utrogestan powiedzcie mi czy Was też bolały piersi po tych?. Jestem już po dwóch IUI u dr na tych samych lekach i nigdy mnie nie bolały.
Cześć,

Ja też się właśnie nad tym zastanawiam, jestem na drugiej stymulacji u Dr i na tym samym zestawie leków piersi mnie w ogóle nie bolą ani się nie powiększają.. Miałam jeden cykl przerwy pomiedzy stymulacjami (bez leków) i wtedy bolały bardzo..
Martwi mnie to bo dla mnie jest to oznaka że się znów nie udało..

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cześć Dziewczyny,

Jestem tu nowa ale podczytuje Was od dawna, czy którejś z Was zdarzyło się że mimo brania duphastonu i utrogestanu na cyklu stymulowanym zaczeły się plamienia, skrócił się cykl i przyszła @??

Trochę się martwie bo to wyglada jakby cykl srócił mi się z 27 do 21 dni..
Malajka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 09:08   #41
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Szkala na wizytę bez zapisów nie ma opcji, zostaje monitoring. A doktor kazał Ci przyjść na wizytę z jakiego powodu? Wyniki będziesz mu pokazywac?
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-03, 09:12   #42
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Malajka30 Pokaż wiadomość
Cześć,

Ja też się właśnie nad tym zastanawiam, jestem na drugiej stymulacji u Dr i na tym samym zestawie leków piersi mnie w ogóle nie bolą ani się nie powiększają.. Miałam jeden cykl przerwy pomiedzy stymulacjami (bez leków) i wtedy bolały bardzo..
Martwi mnie to bo dla mnie jest to oznaka że się znów nie udało..

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cześć Dziewczyny,

Jestem tu nowa ale podczytuje Was od dawna, czy którejś z Was zdarzyło się że mimo brania duphastonu i utrogestanu na cyklu stymulowanym zaczeły się plamienia, skrócił się cykl i przyszła @??

Trochę się martwie bo to wyglada jakby cykl srócił mi się z 27 do 21 dni..
A owulację kiedy miałaś? Ile dni po owu przychodzi @?
Bo mi też cykl się mocno skrócił na stymulacji, ale u mnie to dlatego, ze owulację mam ponad tydzień wcześniej niż normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 09:17   #43
Malajka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A owulację kiedy miałaś? Ile dni po owu przychodzi @?
Bo mi też cykl się mocno skrócił na stymulacji, ale u mnie to dlatego, ze owulację mam ponad tydzień wcześniej niż normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Owulację miałam 10dc, dziś jest 21dc ale moja faza lutealna trwa zawsze 14-15 dni i nigdy nie było wyjatków, chyba że te leki tak na mnie działają że skracają mi fl.
Mam zacząć kolejny miesiąc stymulacji i nie wiem co mam zrobić, chyba poczekam aż się rozkręci @.
Malajka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 09:20   #44
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Progesterony nie powinny skracać lutealnej. Ja bym chyba przed kolejną stymulacja omowila to z doktorem, czemu tak się dzieje. Bo jak II faza jest za krótka, to i tak ciężko o ciaze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 09:27   #45
Malajka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzięki stotek, właśnie to mnie zastanowiło że faza lutealna się skróciła, a może po prostu plamienia bedą trwały kilka dni do właściwego @.. tak czy siak zawsze miałam idealne cykle owulacyjne, brak plamień, a teraz po lekach wszystko się kiepści
Malajka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 09:55   #46
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Malajka30 Pokaż wiadomość
Dzięki stotek, właśnie to mnie zastanowiło że faza lutealna się skróciła, a może po prostu plamienia bedą trwały kilka dni do właściwego @.. tak czy siak zawsze miałam idealne cykle owulacyjne, brak plamień, a teraz po lekach wszystko się kiepści
A cały czas plamisz? Może to implemntacja?
Ja u poprzedniej dr jak bylam na samej luteinie to mi sie zdazalo ze zaczela sie miesiączka zanim zdazylam odtawic leki, ale dr dajw takie dawki progrsteronu, że to bardzo dziwne

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 10:11   #47
Malajka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
A cały czas plamisz? Może to implemntacja?
Ja u poprzedniej dr jak bylam na samej luteinie to mi sie zdazalo ze zaczela sie miesiączka zanim zdazylam odtawic leki, ale dr dajw takie dawki progrsteronu, że to bardzo dziwne

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Dziś pierwszy dzień więc za późno na implantacje.. 11dpo. No własnie na takich dawkach jakie przepisuje dr to progestoron na pewno nie jest niski zwlaszcza że nigdy z nim nie miałam problemu, zawsze był kolo 19/20 bez leków.
Malajka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 10:21   #48
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Malajka30,
Ja też się zastanawiam czy aby plamienia w 21dc to nie implantacja?

Co do bólu piersi
to nigdy mnie nie bolaly ani przy stymulacji, ani przy jakichkolwiek lekach, ani przy ciąży po ivf, którą poronilam ani teraz w 36 tc naturalnej.
W kwietniu 2019 kiedy zarodek z ivf przestał się rozwijać- dr zapytał mnie czy bolą mnie piersi i że jeśli nie, TO ZNACZY ŹLE . W grudniu 2019 miałam okazje mu to przypomnieć będąc w 7 miesiącu ciąży. Pytam go: kiedy mnie zaczną boleć piersi bo jeszcze mnie nie bolały w tej ciąży - zaczął się śmiać z tego, na co mu przypomniałam historię z maja i mówię, że wówczas swoimi słowami złamał mi serce.
To czy piersi bolą czy też nie, to indywidualność każdej kobiety. Absolutnie nie jest to wyznacznik ciąży ani jej braku.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 10:24   #49
Katia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Malajka30 Pokaż wiadomość
Cześć,



Ja też się właśnie nad tym zastanawiam, jestem na drugiej stymulacji u Dr i na tym samym zestawie leków piersi mnie w ogóle nie bolą ani się nie powiększają.. Miałam jeden cykl przerwy pomiedzy stymulacjami (bez leków) i wtedy bolały bardzo..

Martwi mnie to bo dla mnie jest to oznaka że się znów nie udało..

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cześć Dziewczyny,



Jestem tu nowa ale podczytuje Was od dawna, czy którejś z Was zdarzyło się że mimo brania duphastonu i utrogestanu na cyklu stymulowanym zaczeły się plamienia, skrócił się cykl i przyszła @??



Trochę się martwie bo to wyglada jakby cykl srócił mi się z 27 do 21 dni..


Ja tak miałam ale na początku brania duphastonu i utrogestanu. W miarę zbliżania się do okresu plamienia ustąpiły. Doktor mówił ze to może być po lametcie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katia100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-03, 10:31   #50
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez MarzenaKS Pokaż wiadomość
Malajka30,
Ja też się zastanawiam czy aby plamienia w 21dc to nie implantacja?

Co do bólu piersi
to nigdy mnie nie bolaly ani przy stymulacji, ani przy jakichkolwiek lekach, ani przy ciąży po ivf, którą poronilam ani teraz w 36 tc naturalnej.
W kwietniu 2019 kiedy zarodek z ivf przestał się rozwijać- dr zapytał mnie czy bolą mnie piersi i że jeśli nie, TO ZNACZY ŹLE . W grudniu 2019 miałam okazje mu to przypomnieć będąc w 7 miesiącu ciąży. Pytam go: kiedy mnie zaczną boleć piersi bo jeszcze mnie nie bolały w tej ciąży - zaczął się śmiać z tego, na co mu przypomniałam historię z maja i mówię, że wówczas swoimi słowami złamał mi serce.
To czy piersi bolą czy też nie, to indywidualność każdej kobiety. Absolutnie nie jest to wyznacznik ciąży ani jej braku.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Ogólnie słyszalam, że jeżeli piersi bolą w ciąży i nagle przestaną to zły znak, aczkolwiek ciało każdej z nas reaguje inaczej na ciąże. Ale to racja, nie każdą muszą boleć. Mnie np. Już po implementacji (mialam małą plamkę krwi na bieliźnie, więc byłam prawie pewna, że to to) piersi nabrzmialy, wyszły zaraz żyły i bolą do tej pory do tego stopnia, że myje się pod prysznicem stojąc tyłem do strumienia wody, bo nie jestem w stanie wytrzymać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 10:40   #51
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ogólnie słyszalam, że jeżeli piersi bolą w ciąży i nagle przestaną to zły znak, aczkolwiek ciało każdej z nas reaguje inaczej na ciąże. Ale to racja, nie każdą muszą boleć. Mnie np. Już po implementacji (mialam małą plamkę krwi na bieliźnie, więc byłam prawie pewna, że to to) piersi nabrzmialy, wyszły zaraz żyły i bolą do tej pory do tego stopnia, że myje się pod prysznicem stojąc tyłem do strumienia wody, bo nie jestem w stanie wytrzymać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie miałam okazji nigdy przeżyć czegoś podobnego. Pytałam też dr czy aby to że mnie nie bolą to oznacza, że będę problemy z laktacją ale powiedział, że nie!

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 10:56   #52
Malajka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzięki dziewczyny za komentarze, te wszystkie dziwne objawy, to czekanie i niepewność są najgorsze a nie ma gdzie szukać pocieszenia.. Mnie też piersi bolą bardzo rzadko, praktycznie nigdy. Niby wszystko jest okej a jednak ciąży nie ma już 3 lata.
Malajka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 11:22   #53
Nikaa1987
Raczkowanie
 
Avatar Nikaa1987
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 448
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

U mnie ból piersi to też nie był żaden wyznacznik. Raz po lekach bolały, raz nie a na początku ciąży w ogóle nic, żadnej tkliwości, żadnych widocznych żył. Do tej pory nie bolą tylko inne w dotyku są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 11:23   #54
Ritchie
Raczkowanie
 
Avatar Ritchie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 183
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny ja mam wynik cytomegalovirus IgM 1,490 czy któraś z was miała ten wynik podwyższony? Jak to leczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 12:24   #55
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

AnaW86 dziękuję za informację czyli ta biocenoza wazna rok jest reszta pół roku
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 12:31   #56
AnaW86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ada123x Pokaż wiadomość
AnaW86 dziękuję za informację czyli ta biocenoza wazna rok jest reszta pół roku
Ada, cytologia napewno rok, biocenoza przypuszczam, że też bo nie kazali mi jej powtarzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnaW86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 13:13   #57
Anna_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 68
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny czy lekarz pomaga na przypadłość męska?
Mam w tym tygodniu pierwsza wizyte u doktora.
a dzis odebralismy wyniki męża i są masakryczne praktycznie nie mam plemników hm czy doktor może coś na to poradzić?
skieruje do kogoś?

Jest sens do niego iść z tym problemem bo teraz już zgłupiałam myślałam że to u mnie jest problem
Anna_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 13:30   #58
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Anna_91 U nas tez problem męski możesz priv jak coś
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 14:04   #59
MalaMi___92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 146
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Anna_91 u nas też męski także możesz pisać. U doktora jesteśmy od września.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalaMi___92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-03, 14:23   #60
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

MalaMi A wam się udało już
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.