Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-04, 12:29   #3121
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Zobaczymy ta nowa jest ladna ale nie uzytkowa dla mnie zupelnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale tamtą można popracować, bo z tych szarości to wiele nie wyczarujesz. Jest mocno monotematyczna.


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88683589]Dokładnie. Też już nie zamawiam stamtąd - to nie na moje nerwy


Czekam na róże - oby pojawiły się w Sephorze, wtedy czapnę ze dwa.[/QUOTE]




Chyba też wolałabym zamówić z polskiej Sephory, bo po przebojach z ABH mam dość amerykańskich przepychanek.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 12:56   #3122
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Chyba też wolałabym zamówić z polskiej Sephory, bo po przebojach z ABH mam dość amerykańskich przepychanek.

Dla mnie to za długo trwa. Miesiąc czekać na paczkę... no nie. Zmienili wysyłkę i teraz to jest jakaś masakra, poczta holenderska to obsługuje, a potem jeszcze polska, także - dzięki. Kiedyś najpierw szło przez DHL, a w Polsce dostarczało DPD - kilkanaście dni i paczka w domu. A teraz...ehhh.
Corii na wątku o Pat pisała ostatnio, że krócej jej zamówienie szło, ale moje złożone 18 marca, dopiero 19 kwietnia było u mnie >>> chociaż to i tak szybko, bo na poprzednie czekałam 1,5 miesiąca


A czym Ci podpadło ABH ?

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-05-04 o 13:00
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 13:21   #3123
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88683665]Dla mnie to za długo trwa. Miesiąc czekać na paczkę... no nie. Zmienili wysyłkę i teraz to jest jakaś masakra, poczta holenderska to obsługuje, a potem jeszcze polska, także - dzięki. Kiedyś najpierw szło przez DHL, a w Polsce dostarczało DPD - kilkanaście dni i paczka w domu. A teraz...ehhh.
Corii na wątku o Pat pisała ostatnio, że krócej jej zamówienie szło, ale moje złożone 18 marca, dopiero 19 kwietnia było u mnie >>> chociaż to i tak szybko, bo na poprzednie czekałam 1,5 miesiąca


A czym Ci podpadło ABH ?[/QUOTE]Oj pisałam tu o tym wylewnie... zamowilam palety... wysłali połowę zamówienia a ja zapłaciłam należności celne i podatkowe za całość. Dodatkowo, DHL trzymał moja paczke, bo nie mógł się ze mną skontaktować... mailowanie z ABH to totalny dramat, przepychanki z DHL kolejny. A to wszystko tuż przed świętami z ABH to ogolnie jak grochem o ścianę, pewnie jakby nie moja upierdliwośc to zlaliby temat.

Po tym sobie obiecałam, ze juz nigdy amerykanskich zakupów, ale oczywiście juz sie złamałam jak zaszalałam w MJ. Ale już widzę oczami wyobraźni rozbita paletę z Pat i ewentualna reklamacje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 13:28   #3124
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Oj pisałam tu o tym wylewnie... zamowilam palety... wysłali połowę zamówienia a ja zapłaciłam należności celne i podatkowe za całość. Dodatkowo, DHL trzymał moja paczke, bo nie mógł się ze mną skontaktować... mailowanie z ABH to totalny dramat, przepychanki z DHL kolejny. A to wszystko tuż przed świętami z ABH to ogolnie jak grochem o ścianę, pewnie jakby nie moja upierdliwośc to zlaliby temat.

Po tym sobie obiecałam, ze juz nigdy amerykanskich zakupów, ale oczywiście juz sie złamałam jak zaszalałam w MJ. Ale już widzę oczami wyobraźni rozbita paletę z Pat i ewentualna reklamacje...

O, to faktycznie słabo. Któraś amerykańska youtuberka też narzekała kiedyś na obsługę w ABH - coś kojarzę.

W sumie takie zniechęcające akcje są fajne, bo się przestaje tam kupować Jak się póki co wyleczyłam z naszego Douglasa po tym jak nie chcieli mi przywrócić 40 zł z punktów lojalnościowych, które wykorzystałam na zamówienie, które następnie odesłałam, bo to oni przysłali mi nieprawidłowy produkt (inną wersję niż faktycznie zamówiłam i miałam w potwierdzeniu)
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 14:58   #3125
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88683721]O, to faktycznie słabo. Któraś amerykańska youtuberka też narzekała kiedyś na obsługę w ABH - coś kojarzę.

W sumie takie zniechęcające akcje są fajne, bo się przestaje tam kupować Jak się póki co wyleczyłam z naszego Douglasa po tym jak nie chcieli mi przywrócić 40 zł z punktów lojalnościowych, które wykorzystałam na zamówienie, które następnie odesłałam, bo to oni przysłali mi nieprawidłowy produkt (inną wersję niż faktycznie zamówiłam i miałam w potwierdzeniu) [/QUOTE]


Obsługa żenująca- ja im jedno, oni mi drugie, a naprawdę mój angielski nie jest aż tak zły żeby nie dało się mnie zrozumieć Na szczęście zapasów kolorówki mam na sto lat, więc nic mnie aż tak bardzo nie kusi żebym MUSIAŁA to mieć. Szczerze mówiąc, czasem wolę dopłacić żeby mieć szybko i mieć pewność, że dojdzie prawidłowa, niezniszczona rzecz.


Douglas mi się jeszcze nie naraził, ale potrafię zrozumieć Twoje rozdrażnienie, szczególnie że po coś się te pkty zbiera...



Ja zaszalałam na wyprzedaży w Sephorze i do każdego zamówienia miałam porządne próbki- nareszcie!
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 15:13   #3126
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

A ja zmówiłam sobie paletę Natashy Trichrome, z której będę używać maksymalnie 7 cieni . Długo się nad nią zastanawiałam - na fiolety mam ochotę od czasu do czasu, a zielenie i żółcie są dla mnie całkowicie nienoszalne, więc dotąd skutecznie wybijałam ją sobie z głowy, ale rabat skusił .

Cienie Pat też kuszą, ale najchętniej wzięłabym miks palet VII i VIII, a tak dobrze nie ma .


Kupiłam sobie też z Pat błyszczyk Pale Fire Nectar, bo mam go z takiego zestawu trzech maluchów i bardzo fajny jest. Aktualnie na stronie jest zawrotny wybór odcieni - jeden
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2021-05-04 o 15:17 Powód: dopisek
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 15:35   #3127
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Waśnie dlatego wzięłam, szalonych mam już sporo, a nudziakowych jakoś mniej. No i z rabatem 10%, więc zawsze odrobinkę taniej.

Nie będę teraz zamawiać ze Stanów, zawracanie głowy, z dopłatą za cła wychodzi w sumie drożej albo tak samo jak w Pl, a do tego stres. A tak będę mieć paletkę za 2-3 dni zapewne, bez zamieszania i czekania.
ja mam termin realizacji "po 11/05"

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale tamtą można popracować, bo z tych szarości to wiele nie wyczarujesz. Jest mocno monotematyczna.


Chyba też wolałabym zamówić z polskiej Sephory, bo po przebojach z ABH mam dość amerykańskich przepychanek.
mówisz że ona szara jest? wydawało mi się, ze bardziej neutralna

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Obsługa żenująca- ja im jedno, oni mi drugie, a naprawdę mój angielski nie jest aż tak zły żeby nie dało się mnie zrozumieć Na szczęście zapasów kolorówki mam na sto lat, więc nic mnie aż tak bardzo nie kusi żebym MUSIAŁA to mieć. Szczerze mówiąc, czasem wolę dopłacić żeby mieć szybko i mieć pewność, że dojdzie prawidłowa, niezniszczona rzecz.


Douglas mi się jeszcze nie naraził, ale potrafię zrozumieć Twoje rozdrażnienie, szczególnie że po coś się te pkty zbiera...



Ja zaszalałam na wyprzedaży w Sephorze i do każdego zamówienia miałam porządne próbki- nareszcie!
a co kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja zmówiłam sobie paletę Natashy Trichrome, z której będę używać maksymalnie 7 cieni . Długo się nad nią zastanawiałam - na fiolety mam ochotę od czasu do czasu, a zielenie i żółcie są dla mnie całkowicie nienoszalne, więc dotąd skutecznie wybijałam ją sobie z głowy, ale rabat skusił .

Cienie Pat też kuszą, ale najchętniej wzięłabym miks palet VII i VIII, a tak dobrze nie ma .


Kupiłam sobie też z Pat błyszczyk Pale Fire Nectar, bo mam go z takiego zestawu trzech maluchów i bardzo fajny jest. Aktualnie na stronie jest zawrotny wybór odcieni - jeden
ładna jest ta ND niestety
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 17:24   #3128
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ładna jest ta ND niestety
Rozważasz?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 18:17   #3129
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja zmówiłam sobie paletę Natashy Trichrome, z której będę używać maksymalnie 7 cieni . Długo się nad nią zastanawiałam - na fiolety mam ochotę od czasu do czasu, a zielenie i żółcie są dla mnie całkowicie nienoszalne, więc dotąd skutecznie wybijałam ją sobie z głowy, ale rabat skusił .

Cienie Pat też kuszą, ale najchętniej wzięłabym miks palet VII i VIII, a tak dobrze nie ma .


Kupiłam sobie też z Pat błyszczyk Pale Fire Nectar, bo mam go z takiego zestawu trzech maluchów i bardzo fajny jest. Aktualnie na stronie jest zawrotny wybór odcieni - jeden
Szaloooona

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam termin realizacji "po 11/05"



mówisz że ona szara jest? wydawało mi się, ze bardziej neutralna



a co kupiłaś?



ładna jest ta ND niestety
Szara Jak dla mnie to nawet trochę za szaro-bura, ale jestem ciekawa Twojej oceny.

A na wyprzy nakupiłam wszystkiego, co było z Rituals kredki do oczu z Urban Decay, tusz ze Smashboxa i eyeliner z Tarte Coś bym jeszcze wzięła, ale założyłam sobie bana
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 20:38   #3130
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Rozważasz?
hehe, nieeee

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Szaloooona



Szara Jak dla mnie to nawet trochę za szaro-bura, ale jestem ciekawa Twojej oceny.

A na wyprzy nakupiłam wszystkiego, co było z Rituals kredki do oczu z Urban Decay, tusz ze Smashboxa i eyeliner z Tarte Coś bym jeszcze wzięła, ale założyłam sobie bana
jak przyjdzie po 11 to bede ja miała za 2 tyg, bo wyjeżdzam w przyszłym tyg i zmacam dopiero po powrocie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 09:10   #3131
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
hehe, nieeee



jak przyjdzie po 11 to bede ja miała za 2 tyg, bo wyjeżdzam w przyszłym tyg i zmacam dopiero po powrocie

Eeee no co Ty, oni teraz mają ekspres. 3 dni i paka u mnie
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 11:51   #3132
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ja też nie przepadam za zakupami za granicą Jedynie co ostatnio skusiłam się na zakupy w Kiko. Mają po polsku stronę, ale paczka idzie chyba z Włoch i dość długo czekałam, jak na moje przyzwyczajenie Najbardziej to mnie jara pędzel kabuki w etui z edycji limitowanej z zeszłego lata. Taka cudna biała kulka Używam go teraz do meteorków z ostatniej limitki Muszę przyznać, że żałuję że nie ma ich stacjo, bardzo dobre kosmetyki w całkiem fajnych cenach i opakowaniach jak luksusowe.

Z Pat kupiłam szminkę i korektor, bo bardzo często pojawiał się w wielu filmikach pt. the best of 2020. Wzięłam z kuponem 10% i miałam zniżkę -30 zł zamiast urodzinowego prezentu z którego kod mi nie wchodził. W sumie wolę to niż co tam dawali.

Nad ND Glam jeszcze myślę, bo kupiłam niedawno Colourpop That's Taupe a to te same klimaty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kiko kabuki.jpg (109,6 KB, 62 załadowań)
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 11:57   #3133
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja też nie przepadam za zakupami za granicą Jedynie co ostatnio skusiłam się na zakupy w Kiko. Mają po polsku stronę, ale paczka idzie chyba z Włoch i dość długo czekałam, jak na moje przyzwyczajenie Najbardziej to mnie jara pędzel kabuki w etui z edycji limitowanej z zeszłego lata. Taka cudna biała kulka Używam go teraz do meteorków z ostatniej limitki Muszę przyznać, że żałuję że nie ma ich stacjo, bardzo dobre kosmetyki w całkiem fajnych cenach i opakowaniach jak luksusowe.

Z Pat kupiłam szminkę i korektor, bo bardzo często pojawiał się w wielu filmikach pt. the best of 2020. Wzięłam z kuponem 10% i miałam zniżkę -30 zł zamiast urodzinowego prezentu z którego kod mi nie wchodził. W sumie wolę to niż co tam dawali.

Nad ND Glam jeszcze myślę, bo kupiłam niedawno Colourpop That's Taupe a to te same klimaty.



Kojarzę markę Kiko z mojego pobytu w Rzymie
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 12:44   #3134
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Kiko jest na Zalando, ostatnio zamówiłam z ciekawości jakiś ich podkład nawilżający Insta moisture jakoś tak.
Z S. wzięłam paletę Naughty Nude z rabatem 25% w sumie niezły deal. Idzie do mnie Strobe od Hourglass'a
Z Maca zamówiłam szminkę dla Mamy i sobie Fixa Rose
Kliknęłam Flawless Filter od Charlotte i w sumie to już nie powinnam nic kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2021-05-05 o 12:47
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 13:47   #3135
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Eeee no co Ty, oni teraz mają ekspres. 3 dni i paka u mnie
to u mnie rekordu nie bedzie - zamówiłam wczoraj i jak miałaby być na jutro to bym miała info o wysyłce, a takiej brak...
szkoda - też wolałabym mieć szybciutko
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 13:52   #3136
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Kiko jest na Zalando, ostatnio zamówiłam z ciekawości jakiś ich podkład nawilżający Insta moisture jakoś tak.
Z S. wzięłam paletę Naughty Nude z rabatem 25% w sumie niezły deal. Idzie do mnie Strobe od Hourglass'a
Z Maca zamówiłam szminkę dla Mamy i sobie Fixa Rose
Kliknęłam Flawless Filter od Charlotte i w sumie to już nie powinnam nic kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem i na jeszcze z dwóch perfumeriach internetowych, tylko kupowałam rzeczy z limitek a te tylko tam.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 14:06   #3137
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
to u mnie rekordu nie bedzie - zamówiłam wczoraj i jak miałaby być na jutro to bym miała info o wysyłce, a takiej brak...
szkoda - też wolałabym mieć szybciutko
A jaki sposób wysyłki zwykle wybierasz?

Dzis oferta na S na zakupy w aplikacji mobilnej, ale- zgodnie z przewidywaniami- na Pat nie wchodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 14:17   #3138
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Niestety lista marek wyłączonych jest dość długa...

"O ile nie podano inaczej, kody promocyjne nie łączą się z innymi zniżkami, promocjami oraz kuponami rabatowymi, nie są ważne na zakup kart upominkowych Sephora, usług oraz produktów marek:

- 111SKIN
- Aerin
- Antipodes
- Art Meets Art.
- Augustinus Bader
- Clean
- Drunk Elephant
- Fenty Beauty by Rihanna
- Fenty Skin
- Huda Beauty
- Kayali by Huda Beauty
- Pat&Rub
- Pat McGrath
- Phlov by Anna Lewandowska
- Respire
- RMS Beauty
- Sephora Collection
- Sephora Favourites
- Tarte
- Tata Harper
- The Ordinary
- Wishful
- WOŚP
- Zoeva

Lista marek i produktów może ulec zmianie."
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 14:24   #3139
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Niestety lista marek wyłączonych jest dość długa...

"O ile nie podano inaczej, kody promocyjne nie łączą się z innymi zniżkami, promocjami oraz kuponami rabatowymi, nie są ważne na zakup kart upominkowych Sephora, usług oraz produktów marek:

- 111SKIN
- Aerin
- Antipodes
- Art Meets Art.
- Augustinus Bader
- Clean
- Drunk Elephant
- Fenty Beauty by Rihanna
- Fenty Skin
- Huda Beauty
- Kayali by Huda Beauty
- Pat&Rub
- Pat McGrath
- Phlov by Anna Lewandowska
- Respire
- RMS Beauty
- Sephora Collection
- Sephora Favourites
- Tarte
- Tata Harper
- The Ordinary
- Wishful
- WOŚP
- Zoeva

Lista marek i produktów może ulec zmianie."

Czyli na te najbardziej chodliwe marki Ja bylam podeskcytowana, bo myslalam, ze pomadki z Hudy kupie w promocyjnej cenie i w międzyczasie pojawil się rabat na - 25% , no ale niestety, nie na wszystko. Dlatego już nawet nie czekałam na kolejna promocje.


Dziewczyny, a jak pryzchodzi ten kod rabatowy -10% z Sephory to on jest wtedy na wszystko? Bo nigdy go nie wykorzystywałam i nie wiem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 14:31   #3140
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czyli na te najbardziej chodliwe marki Ja bylam podeskcytowana, bo myslalam, ze pomadki z Hudy kupie w promocyjnej cenie i w międzyczasie pojawil się rabat na - 25% , no ale niestety, nie na wszystko. Dlatego już nawet nie czekałam na kolejna promocje.


Dziewczyny, a jak pryzchodzi ten kod rabatowy -10% z Sephory to on jest wtedy na wszystko? Bo nigdy go nie wykorzystywałam i nie wiem.
Tak on wchodzi na wyłączone marki i na nie go zawsze wykorzystuję
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 14:34   #3141
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak pryzchodzi ten kod rabatowy -10% z Sephory to on jest wtedy na wszystko? Bo nigdy go nie wykorzystywałam i nie wiem.
No ja mam takie doświadczenia, że wchodzi na wszystko

Ostatnio skusiłam się na dwa róże na hamerykańskiej stronie Hourglass:

https://www.hourglasscosmetics.com/c...sh-blush-stick

Zapłata w złociszach, darmowa przesyłka i jeszcze mini tusz do rzęs gratis.
Wysłane 14 kwietnia i widzę na stronie poczty, że jutro będzie u mnie (niestety PP dostarcza, a wcześniej idzie tą przeklętą pocztą holenderską - jak u Pat). Nic nie powinni doliczyć w Polsce, bo podobno opłaty celne są już naliczane w cenie sprzedaży towaru na stronie. Jaram się
To ostatnie moje zamówienie z USA, które było w drodze, teraz daję sobie już z tym spokój
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 15:22   #3142
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czyli na te najbardziej chodliwe marki Ja bylam podeskcytowana, bo myslalam, ze pomadki z Hudy kupie w promocyjnej cenie i w międzyczasie pojawil się rabat na - 25% , no ale niestety, nie na wszystko. Dlatego już nawet nie czekałam na kolejna promocje.


Dziewczyny, a jak pryzchodzi ten kod rabatowy -10% z Sephory to on jest wtedy na wszystko? Bo nigdy go nie wykorzystywałam i nie wiem.

Tak .
Kilka dni temu mialam ostatni taki kod i dokupiłam 3 pomadki z Hudy i 2 konturówki te nowe oczywiście . A teraz w koszyku mam 2 palety, puder i rozświetlacze z pat i nie mam kodu i nie kupie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 15:38   #3143
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dzieki Dziewczyny!


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak .
Kilka dni temu mialam ostatni taki kod i dokupiłam 3 pomadki z Hudy i 2 konturówki te nowe oczywiście . A teraz w koszyku mam 2 palety, puder i rozświetlacze z pat i nie mam kodu i nie kupie .




A które dokupilas? Z konturowkami lepiej? Ja dokupiłam 3 kolory, które jeszcze za mna chodzily i teoretycznie mam juz zakupowego bana
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 15:41   #3144
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny!








A które dokupilas? Z konturowkami lepiej? Ja dokupiłam 3 kolory, które jeszcze za mna chodzily i teoretycznie mam juz zakupowego bana

Money Maker, Gold Digger i Boss Chick i konturówki Warm Brown i Honey Beige. A daj spokój z tym banem, ja w ostatnich 2 miesiącach nakupilam może z 50 szminek, błyszczyków, konturówek itp. mnie to na leczenie trzeba jakieś .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 16:54   #3145
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88685977]No ja mam takie doświadczenia, że wchodzi na wszystko

Ostatnio skusiłam się na dwa róże na hamerykańskiej stronie Hourglass:

https://www.hourglasscosmetics.com/c...sh-blush-stick

Zapłata w złociszach, darmowa przesyłka i jeszcze mini tusz do rzęs gratis.
Wysłane 14 kwietnia i widzę na stronie poczty, że jutro będzie u mnie (niestety PP dostarcza, a wcześniej idzie tą przeklętą pocztą holenderską - jak u Pat). Nic nie powinni doliczyć w Polsce, bo podobno opłaty celne są już naliczane w cenie sprzedaży towaru na stronie. Jaram się
To ostatnie moje zamówienie z USA, które było w drodze, teraz daję sobie już z tym spokój [/QUOTE]

Zwykle jak cena jest w złociszach to już zawiera wsio. Widziałam gdzieś ten róż, wygląda ciekawie. Daj znać, jak dostaniesz

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak .
Kilka dni temu mialam ostatni taki kod i dokupiłam 3 pomadki z Hudy i 2 konturówki te nowe oczywiście . A teraz w koszyku mam 2 palety, puder i rozświetlacze z pat i nie mam kodu i nie kupie .
Jakbyś tak zechciała mojej koleżance nabić pkciki to Ci oddam swój kod
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 17:33   #3146
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Zwykle jak cena jest w złociszach to już zawiera wsio. Widziałam gdzieś ten róż, wygląda ciekawie. Daj znać, jak dostaniesz



Jakbyś tak zechciała mojej koleżance nabić pkciki to Ci oddam swój kod

Oooo, chętnie . Ale on jest przypisany do konta to musiałabym z jej konta zamówić i zapłacić.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 17:44   #3147
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oooo, chętnie . Ale on jest przypisany do konta to musiałabym z jej konta zamówić i zapłacić.
Piszę PW
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 17:46   #3148
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Money Maker, Gold Digger i Boss Chick i konturówki Warm Brown i Honey Beige. A daj spokój z tym banem, ja w ostatnich 2 miesiącach nakupilam może z 50 szminek, błyszczyków, konturówek itp. mnie to na leczenie trzeba jakieś .


A to chyba z tych kremowych dalej? Nawet nie wiesz jak Cie rozumiem Ja jestem szminkoholiczka, na szczęście blyszczykow i tych pomadek blyszczykopodobnych nie lubie. Ale na moje nieszczęście te matowe z Hudy bardzo mi podpasowaly . Lubie matowe, ale wiekszosc z innych firm zostawia taki dziwny posmak w ustach albo mocno wysusza usta czy wydobywaja linie na ustach o których nie miałam zielonego pojęcia No, ale z Hudy z matowych to juz raczej nie mam za bardzo kolorow do zdobycia, bo wszystkie które chciałam dokupiłam teraz. Jeszcze tylko kremowe zostały


Chociaz widze, ze nie jestem odosobniona w tych zakupach hehe
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 18:00   #3149
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A to chyba z tych kremowych dalej? Nawet nie wiesz jak Cie rozumiem Ja jestem szminkoholiczka, na szczęście blyszczykow i tych pomadek blyszczykopodobnych nie lubie. Ale na moje nieszczęście te matowe z Hudy bardzo mi podpasowaly . Lubie matowe, ale wiekszosc z innych firm zostawia taki dziwny posmak w ustach albo mocno wysusza usta czy wydobywaja linie na ustach o których nie miałam zielonego pojęcia No, ale z Hudy z matowych to juz raczej nie mam za bardzo kolorow do zdobycia, bo wszystkie które chciałam dokupiłam teraz. Jeszcze tylko kremowe zostały


Chociaz widze, ze nie jestem odosobniona w tych zakupach hehe

I ja to samo, zawsze maty kupowałam, najlepiej takie w płynie i zastygające ale teraz mi się odmieniło bo mam mega suche usta później po tych matowych i jakoś błysku mi się na wiosnę zachciało . Mi matowe z hudy to tak średnio pasowały bo jednak nie zastygały no ale dla niektórych kolorów warto na pewno, ja mam tak, że albo musi być mat taki wysuszający na wiór albo właśnie taka błyszcząca pomadka, błyszczyk cokolwiek co da efekt tafli i gładkich ust, matowe które nie zastygają to jak dla mnie tak sobie ale i takich kilka mam albo kilkadziesiąt .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 20:22   #3150
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Z tych kremowych od hudy jeszcze Honey Bun wzięłam, sprawdziłam teraz bo dostałam link do wysyłki .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.