Swarovski - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 21:15   #31
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: swarovski - opinie

A ja sobie wypraszam - biżuteria mojej babci jest piękna i oryginalna, jeszcze nigdy nie była noszona i podejrzewam, że jest dużo warta - wystarczy spojrzeć na aukcje ze starymi rzeczami.
Ale np. moja mama dostała kolczyki z brylantem, kosztowały ok. 200 zł, a brylanta trzeba się z lupą doszukiwać jest mikroskopijny. Trzeba by było mieć dużo pieniędzy... i podobnie jak luizinha uważam, że nie ma sensu porównywać...
Ale mimo wszystko te swarovskie mi się nie podobają, ładna jest patera na owoce z kolorowymi elementami, ale biżuteria nie w moim guście
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:32   #32
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: swarovski - opinie

Co kto lubi, niektórzy wolą kolczyki większe, widoczne, więc niechętnie dadzą się przekonać do półcentymetrowych sztyftów.

Generalnie, to ja po prostu trochę nie widzę sensu, ktoś pyta o jakość torebek D. Jonesa , to dostaje tekst, że najlepiej gdyby wykopał, choćby na ciuchach i choćby małą kopertówkę, Prady, bo tak będzie miał wartościowy przedmiot.



Bez obrazy, ale brylanty za stówę czy 2, nawet, gdy podbijają komfort psychiczny, to nie jest żaden szyk; jak dla mnie zostaje jedynie gra słów - wiertła też mogą być diamentowe.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:27   #33
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Co kto lubi, niektórzy wolą kolczyki większe, widoczne, więc niechętnie dadzą się przekonać do półcentymetrowych sztyftów.

Generalnie, to ja po prostu trochę nie widzę sensu, ktoś pyta o jakość torebek D. Jonesa , to dostaje tekst, że najlepiej gdyby wykopał, choćby na ciuchach i choćby małą kopertówkę, Prady, bo tak będzie miał wartościowy przedmiot.



Bez obrazy, ale brylanty za stówę czy 2, nawet, gdy podbijają komfort psychiczny, to nie jest żaden szyk; jak dla mnie zostaje jedynie gra słów - wiertła też mogą być diamentowe.
zgadzam się na cholere mi pierścionek z diamentem za 200 zł (pomijam, że będzie go ledwie widać w pierścionku, ale co tam) tylko dlatego, żebym wiedziała, ze mam brylant na palcu ??? Dla mnie to bezsensu, to tak jak noszenie rzeczy znanego projektanta wykopanych z lumpa i noszenie ich tylko z powodu marki, pomijajac fakt ze nie bardzo przypadla nam do gustu no bo to przecież DIOR, Chanel, Prada ect. Bezsens.

Przypomniała mi się moja kuzynka która dostała pierscionek zaręczynowy właśnie z brylantem taki właśnie za 200-300 zł, cała rodzina musiała się dowiedzieć o tym fakcie no bo to przecież brylant Pierścionek nic szczególnego, zwykła obrączka z malutkim mikroskopijnym kamyczkiem zatopionym w złocie, nawet jak się później dowiedziałam, że wogóle się jej nie podoba i nawet nie jest w jej stylu o czym wiedział jej ówczesny narzeczony, ale kupił tylko dlatego żeby ciotki miały o czy gadać ;D baa nawet certyfikat oprawiony w ramkę... Cytując Hujtaja : "Zwykła gra słów" i tylko ładnie brzmi...
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:56   #34
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
zgadzam się na cholere mi pierścionek z diamentem za 200 zł (pomijam, że będzie go ledwie widać w pierścionku, ale co tam) tylko dlatego, żebym wiedziała, ze mam brylant na palcu ??? Dla mnie to bezsensu, to tak jak noszenie rzeczy znanego projektanta wykopanych z lumpa i noszenie ich tylko z powodu marki, pomijajac fakt ze nie bardzo przypadla nam do gustu no bo to przecież DIOR, Chanel, Prada ect. Bezsens.

Przypomniała mi się moja kuzynka która dostała pierscionek zaręczynowy właśnie z brylantem taki właśnie za 200-300 zł, cała rodzina musiała się dowiedzieć o tym fakcie no bo to przecież brylant Pierścionek nic szczególnego, zwykła obrączka z malutkim mikroskopijnym kamyczkiem zatopionym w złocie, nawet jak się później dowiedziałam, że wogóle się jej nie podoba i nawet nie jest w jej stylu o czym wiedział jej ówczesny narzeczony, ale kupił tylko dlatego żeby ciotki miały o czy gadać ;D baa nawet certyfikat oprawiony w ramkę... Cytując Hujtaja : "Zwykła gra słów" i tylko ładnie brzmi...
No lepiej sobie kupic wielka cyrkonie w srebrze szlifowana jak diament i udawac ze to prawdziwy
A noszenie sztucznej bizuterii mozna przyrownac, jesli juz porownujemy do projektantow, jak noszenie podrobek oryginalnych ciuchow.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 00:01   #35
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: swarovski - opinie

Ale niektórzy nie odczuwają osobistej nobilitacji z powodu noszenia brylantów i nie muszą udawać, że cyrkonie to diamenty, bo im to nie sprawia po prostu różnicy.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:21   #36
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się moja kuzynka która dostała pierscionek zaręczynowy właśnie z brylantem taki właśnie za 200-300 zł, cała rodzina musiała się dowiedzieć o tym fakcie no bo to przecież brylant Pierścionek nic szczególnego, zwykła obrączka z malutkim mikroskopijnym kamyczkiem zatopionym w złocie, nawet jak się później dowiedziałam, że wogóle się jej nie podoba i nawet nie jest w jej stylu o czym wiedział jej ówczesny narzeczony, ale kupił tylko dlatego żeby ciotki miały o czy gadać ;D baa nawet certyfikat oprawiony w ramkę... Cytując Hujtaja : "Zwykła gra słów" i tylko ładnie brzmi...
Brylant za 200 zł to jest taki brylant jak z koziego tyłka trąbka Toż to zwykłe śmieci, odpadki z brylantów. Sensowna biżuteria kosztuje po kilka, kilkanaście tysięcy złotych (i wzwyż). Także nie ma co się cieszyć tanim brylantem do oglądania pod mikroskopem.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:27   #37
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: swarovski - opinie

Jakoś wątpliwe dla mnie jest to że tutaj takie rzeczy kosztują kilkadziesiąt złotych i reklamowane są twardo jako Swarovski, a w sklepie S. trzeba wydać dobre kilkaset złotych na tego typu cudeńka i wtedy wiadomo że są one oryginalne.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 07:49   #38
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jakoś wątpliwe dla mnie jest to że tutaj takie rzeczy kosztują kilkadziesiąt złotych i reklamowane są twardo jako Swarovski, a w sklepie S. trzeba wydać dobre kilkaset złotych na tego typu cudeńka i wtedy wiadomo że są one oryginalne.

Ja właśnie byłam w takim sklepie i było bardzo drogo. Ale w cenę wliczają napewno nazwę sklepu, reklamę itp
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 10:47   #39
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale brylanty za stówę czy 2, nawet, gdy podbijają komfort psychiczny, to nie jest żaden szyk; jak dla mnie zostaje jedynie gra słów - wiertła też mogą być diamentowe.
Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
zgadzam się na cholere mi pierścionek z diamentem za 200 zł (pomijam, że będzie go ledwie widać w pierścionku, ale co tam) tylko dlatego, żebym wiedziała, ze mam brylant na palcu ??? Dla mnie to bezsensu, to tak jak noszenie rzeczy znanego projektanta wykopanych z lumpa i noszenie ich tylko z powodu marki, pomijajac fakt ze nie bardzo przypadla nam do gustu no bo to przecież DIOR, Chanel, Prada ect. Bezsens.
jest tez szampon nadajacy diamentowy polysk i pilniczki do paznkoci z opilkami diamentow sam lux lux i splendor.

apropos jeanette, z mojej ograniczonej wiedzy o modzie wynika ze c.chanel ikona stylu najwyzszej proby, uwielbiala sztuczna bizuterie i sztuczne perly. wiec, jesli mam np. plastikowa bransoletke JPG to znaczy ze to jest juz podroba (bo plastik) czy oryginal - bo JPG?

kurcze, zgodnie z twoim tokiem myslenia i biorac pod uwage to co trzymam w pudelku na bizuterie to powinnam sie czuc conajmniej hrabina pokroju tyszkiewicz:rolleyes :
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:07   #40
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: swarovski - opinie

Architekt no tak, ale nie uwierzę że kolczyki kosztujące załóżmy 200 zł. z małymi kryształkami na allegro znajdziemy po 30-40 zł bo to jest nierealne. Na allegro są najzwyklejsze podróbki i tyle.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:35   #41
elka1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: swarovski - opinie

Ja nigdy nie kupowałam. Ale widziałam w centrum handlowym salon Svarowskiego. I musze powiedziec, ze niektore rzeczy ma na prawde super. Musze pomyslec moze cos sobie kupie drobnego
elka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 11:54   #42
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
No lepiej sobie kupic wielka cyrkonie w srebrze szlifowana jak diament i udawac ze to prawdziwy
A noszenie sztucznej bizuterii mozna przyrownac, jesli juz porownujemy do projektantow, jak noszenie podrobek oryginalnych ciuchow.
ale nie pomyslalas, ze komus moze sie podobac sztuczna bizuteria? nie kazdy tez czuje potrzebe posaiadania czegos luksusowego, chocby bylo to mikroskopijne, wiec nie trzeba tez przesadzac.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:56   #43
rzesa20
Rozeznanie
 
Avatar rzesa20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 728
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Architekt no tak, ale nie uwierzę że kolczyki kosztujące załóżmy 200 zł. z małymi kryształkami na allegro znajdziemy po 30-40 zł bo to jest nierealne. Na allegro są najzwyklejsze podróbki i tyle.
nie sądzę, że to podróbki,
oryginalne kryształy swarovskiego w zależności od rodzaju można kupić na sztuki za parę/paręnaście/parędziesiąt złotych.
__________________




Nie można być jak Prince Polo i smakować wszystkim...
rzesa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:38   #44
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez rzesa20 Pokaż wiadomość
nie sądzę, że to podróbki,
oryginalne kryształy swarovskiego w zależności od rodzaju można kupić na sztuki za parę/paręnaście/parędziesiąt złotych.


tak od siebie dodam - to co na allegro to małe kryształki tworzące część kolczyku. A w salonie S. w kolczykach używa się większych kryształów gdzie można nawet powiedzieć że kryształ jest podstawą dużo większą niż pozostałe elementy kolczyku
natj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:30   #45
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: swarovski - opinie

Ja kupiłam w galerii krakowskiej kamyczki swarovskiego na paznokcie zapłaciłam za 10 kryształków wielkości główki szpilki 40 zł ale pięknie się błyszczały i widać było że to jest to. Z allegro też miałam ale wyglądały nieporównywalnie gorzej.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:03   #46
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: swarovski - opinie

I nieźle przepłaciłaś.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:12   #47
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: swarovski - opinie

No ale efekty były nieporównywalne. Bo paznokieć na którym było 40 zł świecił się jak psu nośniki materiału genetycznego, a reszta ... bez rewelki.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:17   #48
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: swarovski - opinie

Tu np. spróbuj, spokojnie powinny być oryginalne.
http://www.zdobienia.pl/sklep,2426,,...n,16077,0.html
A jak szukasz super połysku to po prostu szukaj z powłoką AB (wtedy się świecą jak psu nośniki), co do tych z allegro, to po prostu trzeba popatrzeć na jakość szlifu.
No i może te z all sa bez połysku AB, a te z galerii tak, a to robi różnicę.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:20   #49
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: swarovski - opinie

a co do cen, reguła jest prosta, im większa zawieszka - większe płaszczyzny - tym nieproporcjonalnie wyższa cena.


btw, tu wrzucam prawie 4cm zawieszkę, na pewno oryginalną, bo ta ma wygrawerowane z tyłu logo, jak widać, cena naprawdę nie jest niebotyczna. Zdjęcie bardzo średnie.
http://cgi.ebay.com/Swarovski-Crysta...713.m153.l1262
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 15:37   #50
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: swarovski - opinie

No podobno były z AB, ale co tam. Było minęło
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:54   #51
magda j
Zakorzenienie
 
Avatar magda j
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 534
Dot.: swarovski - opinie

Nie rozumiem, dlaczego trzeba udawać, że cyrkonia to diament..
Lans?

Poza tym zgadzam się z Zielone_korale.
Są osoby, które lubią np. plastikową biżuterię albo zwykłe szklane koraliki. Niekoniecznie każdy musi lubić obwieszać się diamentami...
Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jakoś wątpliwe dla mnie jest to że tutaj takie rzeczy kosztują kilkadziesiąt złotych i reklamowane są twardo jako Swarovski, a w sklepie S. trzeba wydać dobre kilkaset złotych na tego typu cudeńka i wtedy wiadomo że są one oryginalne
byliczko skoro odwiedzasz galerię krk, to może wejdź najpierw do salonu S., a potem zjedź na dół do pasmanterii i po prostu porównaj
__________________



... all the world I've seen before me passing by...



.
magda j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 16:05   #52
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: swarovski - opinie

Fakt.

W sumie nigdy nie myślałam o swarovskim, szkle, jako podróbach prawdziwych kamieni, gdybym te kolczyki, które sobie hobbystycznie wykonuję, miała mieć z szafirów, szmaragdów czy rubinów, o brylantach nie wspomnę, musiałabym na 1 tylko parę wydać nie mniej niż kilka, kilkanaście tysięcy.
No i wtedy by to była jakaś inwestycja w błyskotki, owszem.

Ale osobiście nie przepadam za rozumowaniem: nie stać mnie na szpilki Gucciego, to nie kupię Ryłko, bo to przecież to samo, co Dajśman , tylko wycyganię od zamożnej ciotki jej, no takie sobie, klapki, grunt, że Versace.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:54   #53
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: swarovski - opinie

Na obwieszanie się diamentami po prostu trzeba mieć pieniądze.
Trochę więcej niż 5 tyś na miesiąc (no, chyba, że mowa o tym, że naszyjnik za 1 tyś to już jest obwieszanie się diamentami, ale tego to się raczej nie kupi http://www.luxlux.pl/artykul/5377/ko...izuterii_apart.
http://www.luxlux.pl/artykul/6774/ko...dia_courteille
http://www.luxlux.pl/artykul/6909/naszyjnik_h_stern
Wyższą półkę pominę.

Przy takich dodatkach http://www.luxlux.pl/artykul/7210/bransoleta_tom_binns można mówić o tym, że lepiej kupić kamienną łezkę do ucha... Ale nie przy zawieszkach za 100 zł.
http://www.luxlux.pl/artykul/7184/bransoletka_fendi
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 10:04   #54
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: swarovski - opinie

http://www.luxlux.pl/artykul/6909/naszyjnik_h_stern to jest piękne , z tym że raczej na większe wyjścia. Nawet nie chodzi mi o cenę bardziej o charakter a Swarovski to tak bardziej na codzień do pracy.


http://www.swarovski.com/product/Emi...&ProductPage=2
http://www.swarovski.com/product/Eve...&ProductPage=3


Piękne wg mnie ale te rzeczy w sklepie Swarovskiego są zaprojektowane przez najprawdopodobniej (bo niby dlaczego miało by być inaczej)znanych projektantów. A praca projektanta kosztuje Zresztą wszstko co jest autorskie powinno mieć swoją cene. Dlatego uważam że te kryształki na allegro to wcale nie muszą być podróbki . Ja osobiście bym wolała produkt orginalny , wyjątkowy , najlepiej ręcznie wykonany niż diamenty i brylanty. No chyba że dwa w jednym .......

http://www.swarovski.com/product/Exc...&ProductPage=3
http://www.swarovski.com/product/Bor...&ProductPage=0

http://www.swarovski.com/product/Del...&origin=detail

http://www.swarovski.com/product/Cha...&ProductPage=0
__________________


Edytowane przez architekt80
Czas edycji: 2008-05-17 o 11:45 Powód: dodanie pliku
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 12:03   #55
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: swarovski - opinie

piszecie, ze kolor AB ladnie sie blyszczy, a czy Vitrail medium tez bedzie ladnie wygladal?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 12:26   #56
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: swarovski - opinie

ja nie lubię, za dużo zieleni jak dla mnie,i trochę za ciemny jest, zdecydowanie wolę vitrail light, który bardziej idzie w jasne fiolety, ale tak, będzie ładnie wyglądał.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 13:23   #57
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: swarovski - opinie

ja mam kolczyki swarovskiego, pięknie się mienią, ladnie odbijają swiatlo, osobiscie jestem zachwycona...
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 13:55   #58
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: swarovski - opinie

Popieram Hultaja - medium jest piękny, ale dla mnie za zielony. Poza tym z tych wymyślniejszych kolorów wolę mój heliotrope
(zdjęcia ble, ale na szybko robione)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010554 kopia kopia.jpg (85,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010555 kopia kopia.jpg (71,8 KB, 41 załadowań)
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:55   #59
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Popieram Hultaja - medium jest piękny, ale dla mnie za zielony. Poza tym z tych wymyślniejszych kolorów wolę mój heliotrope
(zdjęcia ble, ale na szybko robione)
piszecie, ze za zielony, ale ja zielony uwielbiam, wiec dla mnie super, tylko obawiam sie ze za ciemny bedzie.
podoba mi sie jescze emerald, ale ten sprzedajacy ktorego wybralam, akurat takiego nie ma

czy te kolczyki to naprawde swarovski?? cos mala ta cena jak na 3 pary... http://www.allegro.pl/item365071108_...i_3_pary_.html

zadalam pytanie sprzedajacemu i one sa wykonane ze stopu jubilerskiego, tak mi odpowiedzial, czy ten stop nadaje sie do swiezo przebitych dziurek (oczywiscie juz po zagojeniu kiedy wyciagnie sie lecznicze)?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 15:13   #60
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
piszecie, ze za zielony, ale ja zielony uwielbiam, wiec dla mnie super, tylko obawiam sie ze za ciemny bedzie.
podoba mi sie jescze emerald, ale ten sprzedajacy ktorego wybralam, akurat takiego nie ma

czy te kolczyki to naprawde swarovski?? cos mala ta cena jak na 3 pary... http://www.allegro.pl/item365071108_...i_3_pary_.html

zadalam pytanie sprzedajacemu i one sa wykonane ze stopu jubilerskiego, tak mi odpowiedzial, czy ten stop nadaje sie do swiezo przebitych dziurek (oczywiscie juz po zagojeniu kiedy wyciagnie sie lecznicze)?
dla mnie te krysztalki wygladaja na plastikowe, ale oczywiscie moge sie mylic. co do stopu to jest kwestia indywidualna, wiec musialabys sprobowac sama. jesli sie obawiasz infekcji to zajrzyj do sklepu claire's, tam sprzedaja kolczyki sensitive solutions ktore sa bardzo fajne dla wrazliwych osob.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-15 21:58:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.