Jak farbować ciemny odrost na różowo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-07, 18:59   #1
Mizore
Raczkowanie
 
Avatar Mizore
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34

Jak farbować ciemny odrost na różowo?


Hej. Przymierzam się do pofarbowania włosów na różowo. Swoje naturalne mam ciemny blond, który od lat farbuje na jasny blond.
Zwykle farbuję tylko ciemny odrost.

Pytanie odnośnie posiadania różowych włosów - juz kiedyś miałam, ale max na miesiąc, bo potem kolor się wypłukiwał, a ja nie kontynuowałam. Teraz jednak chciałabym go utrzymać na dłużej. Problemem jest odrost. Różowa farba, której używam farbuje tylko jasny blond. Co zrobić jak pojawi się spory odrost?
Czy są tu osoby, które miały podobny problem i mają jakieś porady?

Czy muszę pofarbować odrost na blond, a potem na różowo z powrotem? Wydaje się to problematyczne, bo:
- nie wiem czy uda mi się pofarbować tylko ciemny odrost
- podejrzewam, że może być przez to niezła paleta różnych odcieni różowego.

Ktoś coś doradzi?


I jeszcze pytanie: ktoś używał już farby: L'ORÉAL PARIS Preference Vivid Colors nr 9.213 Rose Gold i może na jej temat coś powiedzieć?

Edytowane przez Mizore
Czas edycji: 2022-05-07 o 23:11
Mizore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 11:42   #2
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Jak farbować ciemny odrost na różowo?

Szacunek za wybór koloru ;-) Ja bym w takim przypadku nie ryzykowała, tylko pogadała z jakąś doświadczoną fryzjerką. Przy czym większość z nich raczej nie ma doświadczenia w różu. Tak czy siak - u mnie dziwactwa z farbowaniem nie kończyły się nigdy dobrze ;-) Na pewno bierz pod uwagę markę Color&Soin.

Edytowane przez kentas
Czas edycji: 2022-06-24 o 11:17
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-11, 08:22   #3
Mizore
Raczkowanie
 
Avatar Mizore
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Jak farbować ciemny odrost na różowo?

Już robiłam sobie taki kolor 5 lat temu
I mi się bardzo podobał. Nie jest to mocny róż, tylko taki pudrowy róż. Farbowałam sama farbą Schwarzkopf cool rose (wtedy była inna babka na opakowaniu, teraz może zmienili skład, nie wiem). Kolor wychodził naprawdę fajny, ale czasami potrafił nierównomiernie się pokryć - nie była to wina nakładania.
No i bardzo szybko znikał.


Teraz kupiłam tę wspomnianą w pierwszym poście i kolor początkowo taki liliowo-różowy, po paru dniach taki ładniejszy, teraz się robi różowy.
No i mam wrażenie, że ta farba mi dość włosy wysuszyła, ale w sumie po paru myciach odżywkami plus olaplexem nie odczuwam różnicy.


Na razie żeby utrzymać kolor kupiłam sobie jakieś kolorowe szampony z selfie project, ale nie mają opinii na wizażu oraz nie wiem jakiego rodzaju to róż. Jak ☠☠☠utny to trochę gorzej.. (chyba, że będę krócej trzymać).

W sumie odrost sobie teraz myślę, że pofarbuję jak ta farba prawie zniknie to blondu. Chyba najbezpieczniej
Mizore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-11 09:22:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.