Długa miesiaczka, czy któraś z was tak miała? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-27, 16:01   #1
lunaplena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 2

Długa miesiaczka, czy któraś z was tak miała?


Dzień dobry,

Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Pań miała może taki sam problem jak ja. Od maja (a dokładnie od końca kwietnia) mecze się z długą miesiączka. Miesiączkę dostałam pod koniec kwietnia i zaczęła mi się przedłużać. Oczywiście byłam u ginekologa (leki na zatrzymanie itd) wizyta kiedy wystąpi taki incydent w kolejnym cyklu. USG w normie, wkładka na miejscu (mam ją od lutego 2021). Oczywiście wydarzyło się to kolejny raz, znowu leki na zatrzymanie i USG w normie. Do zrobienia badania hormonalne i kontrola. Wyniki oczywiście w normie. Zapomniałam dodać, że również obecne są plamienia w ciągu cyklu ale tak mam od założenia wkładki - przy owulacji, przed miesiączką plamie. Zrobiłam także wymazy, z których wyszła ureaplasma parvum. Wybrałam cały antybiotyk i muszę zgłosić się na kolejne wymazy. Oczywiście nie mam kiedy bo moja miesiączka trwa już 8 dzień. Nie wiem czy to ma jakąś zależność czy nie ale jak skończy mi się okres po 7 dniach to plamie później kilka dni łącznie w ciągu cyklu. Kiedy trwa 11-12 dni (trwał 16 w kwietniu/maju) to wszystko podczas cyklu jest ok albo w miarę ok. Szczerze mówiąc już nie mam pojęcia co mi jest. USG bez niepokojących zmian, hormony w normie, wkładka na miejscu... Lekarz proponuje biopsję endometrium jako już ostatnia metodę diagnostyczna.
lunaplena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-27 17:01:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.