Anna Olender.. opinie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 14:46   #31
balbina1133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Mam teraz dylemat , Sierociński czy Olender
balbina1133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 18:50   #32
Iwona Kuczynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam.Czy mial ktos robiony facelifting przez dr Olender?Prosze o opinie w tym temacie.
Iwona Kuczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 16:06   #33
hexe2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

w pełni się z Tobą zgadzam. Pani doktor jest bardzo zarozumiała, pozbawiona empatii. To prawda, że jest bardzo "oszczędna" w kontaktach z pacjentem. Gdy po zdjęciu gipsu z nosa zapytałam czy mogę się przejrzeć w lustrze (duże lustra wiszą w gabinecie zabiegowym) odpowiedziała, że w domu się pooglądam. Z efektu jej pracy (całkowita korekcja nosa) jestem bardzo niezadowolona. Pozbyłam się wprawdzie garbatego nosa ale ten "nowy" wygląda jak u papugi. Tak więc z jednego kompleksu popadłam w drugi. Coż, pani doktor się to podoba. Na moje pytania i wątpliwości doradza rzadzej patrzeć w lustro. Czy tak pracują profesjonaliści?
Stanowczo odradzam dr Olender!!!
hexe2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:40   #34
kerninka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Wiecie jak wyglada sprawa poprawek u pani doktor ? Sa pelnoplatne, czy czesciowo platne ?

Nie chce pisac tutaj opinii o doktor, poniewaz na pewnym portalu oceniajacym lekarzy ;/ Gdy napisalam nieprzychylna opinie, zaraz przyszedl do mnie e-mail, ze klinika sie z nia nie zgadza i zebym byla swiadoma, ze moga wobec mnie wystosowac srodki karne. Hmmm przestraszylam sie, wiec nie zatwierdzilam tej opinii, w efekcie czego nie pojawila sie Wiem to tchórzliwe, licze bowiem na poprawke ... dlatego nie chce sobie grabic. Jesli nie bede jej miec, wtedy bedzie mi juz wszytsko jedno i pewnie cos napisze.
kerninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:25   #35
Boyce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Poprawka jest za darmo. Mój nos robiony przez tą Panią jest tragiczny. Nie dość, że wygląda tragicznie to nie mogę oddychać już 9 miesiąc po operacji z racji przeróżnych komplikacji w środku. Sama przy zdejmowaniu gipsu stwierdziła, że w środku wszystko się przestawiło, stwierdziła, że najwyraźniej przy zakładaniu setonów coś musiało źle pójść. Na konsultacji 3 miesiące po operacji spławiła mnie w 10 min mówiąc: Kotek ! wszystko się zrobi samo, nie martw się...a jak Ty się w ogóle nazywasz? bo zapomniałam
Boyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 17:05   #36
alaalaalaala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 47
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Cytat:
Napisane przez weronikaaa25 Pokaż wiadomość
Dr operuje w Zarkach Letnisko(wejdz na strone kliniki dr Olender tam masz wszystkie info kiedy sa konsultacje jak dojechac itd)ja operowalam nos wlasnie ,jestem zadowolona choc trudno jeszcze ocenic efekty bo nos jest nabrzmialy ,ale klinika bardzo ladna i personel rowniez mily

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

ale zgadzam sie z tym ze doktor jest mało empatyczna osoba ,nie widac u niej indywidualnego podejscia do pacjenta ,cierpliwosci w opowiadaniu o zabiegu ,rach ciach i koniec po operacji ,a jednak lepiej bym sie czula gdyby pani doktor przy mnie usiadla na chwile i wszystko dokladnie wytlumaczyla ...
Bardzo proszę o opinie na temat dr Olender, wybieram się na konsultację i jestem zdenerwowana (korekta nosa). Boję się, że po operacji mogę wyglądać gorzej. Czytając opinie mam wrażenie, że efekt operacji to czysty przypadek. albo się uda albo nie...
alaalaalaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 20:53   #37
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Ja chciałam powiększyć u Pani doktor piersi, ale jak czytam te opinie to ... nie wiem czy nadal chcę to zrobić właśnie u niej ... a mam do jej kliniki w miarę blisko i dostępna jest płatność w ratach
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 09:25   #38
alaalaalaala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 47
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Jeżeli chodzi o piersi to dr Olender dużo ma pozytywnych komentarzy, nosy chyba jej nie wychodzą. Ostatnio dużo czytam, bo planuję op. nosa, i z tego co do tej pory zauważyłam, to dr Kasprzyk z Krakowa ma bardzo dużo zadowolonych piersiastych klientek.
alaalaalaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 09:58   #39
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Anna Olender.. opinie?

ja oglądałam z nią wywiad (ma na stronce kliniki umieszczony) i kurcze.... taka cicha jest, nie uśmiecha się... nie lubię takich lekarzy. Ogólnie nie trawię takich ludzi, źle się przy nich czuję..
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:05   #40
Milena P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Cytat:
Napisane przez hexe2 Pokaż wiadomość
w pełni się z Tobą zgadzam. Pani doktor jest bardzo zarozumiała, pozbawiona empatii. To prawda, że jest bardzo "oszczędna" w kontaktach z pacjentem. Gdy po zdjęciu gipsu z nosa zapytałam czy mogę się przejrzeć w lustrze (duże lustra wiszą w gabinecie zabiegowym) odpowiedziała, że w domu się pooglądam. Z efektu jej pracy (całkowita korekcja nosa) jestem bardzo niezadowolona. Pozbyłam się wprawdzie garbatego nosa ale ten "nowy" wygląda jak u papugi. Tak więc z jednego kompleksu popadłam w drugi. Coż, pani doktor się to podoba. Na moje pytania i wątpliwości doradza rzadzej patrzeć w lustro. Czy tak pracują profesjonaliści?
Stanowczo odradzam dr Olender!!!
Cóż, moje doświadczenia z panią doktor są całkowicie odmienne ale może wynika to przede wszystkim z faktu, że ja z mojej korekty jestem zadowolona. Nigdy nie miałam powodów by czuć się niedoinformowana, wręcz przeciwnie pani doktor cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania, choć faktycznie pytałam podczas wizyty a nie w dniu zabiegu. Jakoś nie mogę wyobrazić sobie, że mogłaby nawet w żartach powiedzieć komuś by rzadziej patrzył w lustro - wydaje się to trochę poniżej jej poziomu. Ma swój styl omawiania ale ja nazwałabym go profesjonalizmem w najczystszym wydaniu, są to po prostu bardzo konkretne działania i porady lekarskie. Jak napisałam na początku podejrzewam, że dużo zależy od tego czy podoba nam się ostateczny rezultat. Ci, którzy są zadowoleni napiszą o profesjonalizmie i przyjaznym personelu, z kolei niezadowoleni tą samą osobę postrzegać będą jako nieprofesjonalną, pozbawioną ludzkich uczuć itd. Oczywiście i jedni i drudzy mają do tego pełne prawo, natomiast wszyscy (zadowoleni i niezadowoleni, pacjenci i lekarze) powinniśmy uwzględnić fakt, że zadowoleni klienci/pacjenci opowiedzą o usłudze może kilku osobom, za to niezadowoleni swoim niezadowoleniem podzielą się z wszystkimi z którymi będą na ten temat rozmawiać.
Milena P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:33   #41
Catalina W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

To może i ja dorzucę swoje trzy grosze jako pocieszenie dla wszystkich którzy zdecydowali się na dr Olender. Co prawda było to już ponad rok temu, natomiast moja korekta (usunięcie garbka) zakończyła się pełnym sukcesem, tzn. mój nosek wygląda o wiele lepiej niż przed zabiegiem i nawet uwzględniając to, że po zabiegu bez bólu się nie obędzie i tak zdecydowałabym się na niego jeszcze raz. Co do samej pani dr. to wobec mnie była zawsze grzeczna i uprzejma, do zabiegu podchodziłam bez wątpliwości bo wcześniej mi wszystko wytłumaczyła.
Catalina W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 13:11   #42
Dagme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Ja zrobiłam sobie piersi u dr. Olender. Jestem naprawde bardzo zadowolona. Piersi wygladaja bardzo naturalnie (Mentor 300 CC, anatomiczne) Obsługa super! Pielęgniarka całą noc przy mnie siedziała.










Dagme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:02   #43
Eve Lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Dwa lata powiększałam piersi u dr Olender. Jestem zachwycona rezultatem . Mam idealnie dobrane implanty, naturalny kształt i wymarzony rozmiar. Nie wiem jak nosy ale piersi pani dr. na pewno się udają.
Eve Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 10:14   #44
kandro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Eve Lina chyba dwa lata temu a nie przez dwa lata co ? W każdym bądź razie jeśli chodzi o powiększanie piersi dr. Olender to dobry adres, sama jestem żywym przykładem. Kompetencje/wynik zabiegu - 10/10, informacje/kontakt przed po zabiegu - 9/10, ja mogę tylko polecić.
kandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:54   #45
sztywna1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam jestem 3 miesiące po operacji nosa, jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam.
sztywna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 23:41   #46
f13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 42
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Ja jestem z Katowic i po zasięgnięciu opinii, zdecydowałam się na korekcję odstających uszu u Pani dr Anny Olender. Zdecydowana większość opinii była naprawdę pozytywna, więc się zdecydowałam. Uszy zawsze były moim kompleksem, tutaj zostałam profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i z opieki, jaką mnie otoczono. W końcu pozbyłam się kompleksów
f13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:38   #47
Paulaaa_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
ja oglądałam z nią wywiad (ma na stronce kliniki umieszczony) i kurcze.... taka cicha jest, nie uśmiecha się... nie lubię takich lekarzy. Ogólnie nie trawię takich ludzi, źle się przy nich czuję..
Każdy, naprawdę każdy miewa gorsze dni - nawet lekarze.
Nie mogę się zgodzić z tą opinią, gdyż sama poddałam się zabiegowi korekty uszu u Pani Doktor Olender i naprawdę nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa związanego z traktowaniem pacjentów przez Panią Doktor. Wykazuje pełne zaangażowanie, jest empatyczna i czułam, że podchodzi do mnie jak do indywidualnego przypadku, a nie schematycznie jak robot linii montażowej.
Mogę w pełni zarekomendować Panią Doktor!
Paulaaa_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 20:54   #48
f13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 42
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Dokładnie. Moim zdaniem też wolę, żeby lekarz był dobry w swoim fachu i profesjonalny, niż żeby się do mnie uśmiechał. Ale właściwie ja nie mogę narzekać, dla mnie dr Olender była naprawdę bardzo pozytywnie nastawiona i tak jak zostało wspomniane wyżej, każdy ma czasem gorszy dzień i ma prawo czuć się gorzej, ale to nie odbiera mu umiejętności
f13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 12:07   #49
pomarancza13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam niestety naleze do osob ktore skorzystaly z uslug pani doktor ,,, mialam operacje powiekszania piersi i nie jestem zadowolona ani z efektow ani z zachowania pani doktor po tym jak niestety zaczelam pokazywac moje niezadowolenie i brzydki efekt koncowy NIE POLECAM!!!!!!!!
pomarancza13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 16:03   #50
zuza555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

...

Edytowane przez zuza555
Czas edycji: 2015-01-27 o 20:58
zuza555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 21:47   #51
mierabelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Anna Olender.. opinie?

A ja byłam pacjentką pni doktor i uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Efekty są naprawdę świetne. Spełniły się moje marzenia. Przeszłam korekcję nosa. Wszystko dokladnie wiedzilam już przed zabiegiem i całość została zrobiona dokladnie tak, jak zostało mi to opisane. Cena przyzwoita i opieka na bardzo wysokim poziomie.
mierabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 21:52   #52
hamy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 159
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Ja też jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie tak, jak tego oczekiwałam, nie mogę powiedzieć złego słowa. I uważam, że to profesjonalista godny polecenia.
hamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 11:57   #53
Korunia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam, chciałabym zrobić sobie operację plastyczną powiększenia biustu u dr Olender, czy któraś z was zrobiła tam zabieg, czy jest możliwość, aby skontaktowała się ze mną, chciałabym pogadać
Chciałabym się dowiedzieć, jak po kilku latach wygląda efekt zabiegu
Korunia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:49   #54
Daria_wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Doktor Olender to moim zdaniem bardzo dobry wybór. Sama w zeszłym roku przechodziłam u niej zabieg korekcji odstających uszu i uważam, że to godna polecenia profesjonalistka. Bardzo szybko wszystko się zagoiło, bez komplikacji, z pełnymi konsultacjami. A efekt jest dokładnie taki, jak oczekiwałam
Daria_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:08   #55
krajonur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 49
Dot.: Anna Olender.. opinie?

To prawda, że dr Olender może nie jest przesadnie rozmowna, ale kwalifikacji jej nie sposób odmówić. Powiększała piersi mnie i koleżance. Obie mamy piękne, anatomiczne kształty. Nasi mężowie również są zadowoleni. Zresztą sprawdźcie sobie galerię zdjęć na stornie: xxx . Mnie już te zdjęcia przekonują.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-08 o 23:55 Powód: Link.
krajonur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 17:06   #56
Ashak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Anna Olender.. opinie?

Hej dziewczyny niedawno miałam konsultacje u dr. Olender i powiem wam ze nie uważam żeby była niemiła, zauważyłam jednak, że ma bardzo silną i dominującą osobowość, jestem z natury żywą i gadatliwą osobą a u niej w gabinecie nie było tego widać, czułam się jak sparaliżowana, ale raczej z własnej winy, tak myśle, chyba że jej silna osobowość mnie zabiła Konsultacja przebiegła raczej dobrze, jestem umówiona na zabieg, zobaczymy co będzie
Ashak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 14:40   #57
Katrinka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Hej...

Mam termin u dr Olender na powiększanie piersi,polecasz zdecydowanie i lekarza i klinikę ??
Katrinka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 12:49   #58
Agataaaaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Hej zastanawiam się nad korekcją nosa u Dr Olender. Jednak nie ma jako tako u niej cennika. Ile wy płacilyscie za tego typu operację? Pytam orientacyjnie
Agataaaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 12:29   #59
madzik64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Dziewczyny które powiększaly piersi u dr Olender - ile placilyscie za zabieg?
madzik64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 11:09   #60
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Ja też jestem umówiona na konsultację we wrześniu do dr Olender na powiększanie piersi. Natomiast sama już nie wiem co robić po przeczytaniu wszystkich opinii... są bardzo różne ze skrajności w skrajność a nie chce trafić na kolejnego lekarza bez serca, który w razie niepowodzeń wyrzuci mnie z gabinetu bez pomocy :/
Czy są tutaj obecnie dziewczyny, które robiły piersi i są bardzo zadowolone i te bardzo niezadowolone żeby wymienić się spostrzeżeniami i zdjęciami pooperacyjnymi? Bardzo byłabym wdzięczna.. bo jeśli faktycznie w połowie września okaze się ze dr jest zarozumiała i nie będę czuła się dobrze w gabinecie to zanim znajdę drugiego lekarza to nie zdąże na operacje w grudniu a tylko na tym terminie mi zalezy. Czekam na wiadomości i pozdrawiam
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-23 03:01:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.