Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-06, 13:30   #61
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ewcikk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczny, odświerzam wątek ponieważ poszukuje fotogafa na ślub właśnei z tego rejonu.
Jeśli możecie kogoś polecić, to będę bardzo wdzięczna.
P.S. Znacie jkaieś ciekawe miejsca na zdjęcia w okolicach Gliwic?? Zameczek i prak w Pławniowicach znam )

Posłałam Ci namiary na naszą kamerę i fotografa 2 w 1 , zdjęcia e plenerze będziemy mieli w Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 08:52   #62
paxik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
GG do paxik
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

witam wszystkich , ja równiez mam wesele w Pałacu Wiśniewskim! Jeżeli chodzi o sale to jest przepiekna , godna pałacyku... co do reszty to też mam gardzo malo informacji. nie wiem jak wypada jedzenie , ogsluga... wesele w3 pażdzierniku więc juz duzo czasu nie zostało....jezęli macie jakieś informacje piszcie !!!! dziękuję
paxik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 21:08   #63
michaela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 150
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Witam wszystkich.Czy ktos mi moze doradzic jaki zespol muzyczny wybrac z okolic Tarnowskich Gor?dziekuje i pozdrawiam
michaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 07:38   #64
Kejcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

witam. zdecydowaliśmy się na ośrodek zielona http://www.osrodekzielona.pl/, zespół PIK 600324808 oraz fotografa Agnieszkę Karpiel http://www.karpiel.com.pl/Polski/On_Ona/on_ona002.html. Sala piękna, klimatyzowana, położona nad zalewem, miła i profesjonalna obsługa - byliśmy już na dwóch rodzinnych imprezach płacimy 150 zł, w cenie jest już ciasto, bez tortu i po 1l napojów na osobę. zespół PIK jest świetny, byliśmy już na weselu, gdzie grali, są naprawdę super! a. karpiel znam osobiście myślę, że najlepiej obejrzeć jej galerię, mówi sama za siebie
Kejcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:38   #65
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

zespol?? zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc na niego i co ma grac. czy ma to byc weselicho swojskie czy bardziej eleganckie. jesli swojskie, z zabawami, przebieraniami zespolu, swiatlami itp to polecam MIXed (biora ok2 tys za 2 dni), jesli jednak wolisz bardziej elegancki styl, z duza iloscia jazzu, bluesa i przeplatanym pastizem disco polo polecam NEW TRANSFORMATION. oni grali u mnie, rewelacyjni sa. niestety kwota, ktora musisz na nich przeznaczyc jest duzo wyzsza (1dzien ok 2000-2500zl)
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 08:32   #66
Kejcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

zdecydowanie odradzam New transformation , przerost formy nad treścią..więcej gadania i puszczania kawałków, niż zabawy i śpiewania..PIK bierze 1500 za/dzień
Kejcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:49   #67
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez Kejcik Pokaż wiadomość
zdecydowanie odradzam New transformation , przerost formy nad treścią..więcej gadania i puszczania kawałków, niż zabawy i śpiewania..PIK bierze 1500 za/dzień

chyba pomylilas zespoly i nie piszesz o new transformation. oni w ogole prawie nie gadaja i nic nie puszczaja z playbacku. oczywiscie aranzacja jest wczesniej ustalona i zapisana w keyboardzie, ale to przeciez oczywiste (do tego sluzy keyboard). sa to prawdziwi muzycy po studiach muzycznych a nie jacys weekendowi grajcy. to fakt, licza sobie sporo za granie, uwazam jednak, ze sa warci kazdej zlotowki (pod warunkiem, ze gra z nimi bluesman adam banach).

dlaczego masz taka negatywna opinie o zespole? bylas na weselu, na ktorym grali razem z banachem?? chyba nie....
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 13:29   #68
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
(...) to fakt, licza sobie sporo za granie, uwazam jednak, ze sa warci kazdej zlotowki (pod warunkiem, ze gra z nimi bluesman adam banach). .
1500 zł to dużo?Ile osób liczy sobie zespół?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:39   #69
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
1500 zł to dużo?Ile osób liczy sobie zespół?
marta, cos zle zrozumialas,

zespol o ktorym ja pisze (new transformation/5-cio osobowy sklad) bierze za 10h grania w pierwszy dzien ok 2500. uwazam, ze to ponadprzecietnie, poniewaz wiekszosc zespolow w naszym regionie bierze tyle za dwa pelne dni grania.

kwota 1500zl odnosi sie do zespolu PIK, ktory rekomenduje kejcik. cena ta obejmuje tez jeden dzien. za drugi licza sobie pewnie mniej - wyjdzie mysle ok 2500zl za 2 dni.

zespol new transformation liczy sobie za drugi dzien od godziny (200zl/h)

teraz wszystko jasne??
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 17:32   #70
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
marta, cos zle zrozumialas,

zespol o ktorym ja pisze (new transformation/5-cio osobowy sklad) bierze za 10h grania w pierwszy dzien ok 2500. uwazam, ze to ponadprzecietnie, poniewaz wiekszosc zespolow w naszym regionie bierze tyle za dwa pelne dni grania.

kwota 1500zl odnosi sie do zespolu PIK, ktory rekomenduje kejcik. cena ta obejmuje tez jeden dzien. za drugi licza sobie pewnie mniej - wyjdzie mysle ok 2500zl za 2 dni.

zespol new transformation liczy sobie za drugi dzien od godziny (200zl/h)

teraz wszystko jasne??
Ło matko ale zamotałam, jakoś przeoczyłam słowo "PIK" i wszystko odniosłam do NF. Wszystko jasne
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 21:34   #71
michaela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 150
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Dzieki za informacje.Zna ktos moze zespol For You?Kolezanka byla na weselu pare dni temu i mowila ze super ja ich uslysze na zywo w sobote bo beda grac na festynie.Sale wybralismy taka http://www.restauracja-iskra.com.pl/ troche daleko od T-G ale bardzo nam sie spodobala
michaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 20:54   #72
fredi1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

fajny zespol trochę zmieniony skład
fredi1969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 21:35   #73
fredi1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

polecam lokal skarabeusz rewelacja wszystko na wysokim poziomie jedzenia duuuuużo
fredi1969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 16:27   #74
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Super fotograf z Tarnowskich Gór to Adam Ludwik polecam,zreszta dolanczam jego stronke do wzgladu http://www.adamludwik.pl/.Ja z kolei szukam dobrego kamerzysty.Pozdrawiam i zycze powodzenia w przygotowaniach.
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 17:38   #75
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Klaudia Klistala Pokaż wiadomość
Super fotograf z Tarnowskich Gór to Adam Ludwik polecam,zreszta dolanczam jego stronke do wzgladu http://www.adamludwik.pl/.Ja z kolei szukam dobrego kamerzysty.Pozdrawiam i zycze powodzenia w przygotowaniach.
myśmy właśnie podpisali umowę z kamerzystą z katowic. Nie wiem czy jest dobry - okaże się po weselu ale to co widzieliśmy baaardzo nam się podobało. I jest niedrogi - po podwyżce cen 1200zł. Jak chcesz to dam namiar na str. internetową. Daj znać na prv bo nie chce byc posądzana o reklamę
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:44   #76
koziorozec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Hej Dziewczyny!
Poszukuje opinii na temat Pałacu Wiśniewskiego w Piekarach Śląskich. Zależy mi szczególnie na zdaniu osób które były tam gośćmi lub same wyprawiały przyjęcie weselne. My mamy tam zarezerwowana salę, choć ostatnio pojawiło sie wiele negatywnych opinii na temat tego lokalu zwłaszcza dotyczące jakości jedzenia i obsługi. Jestem bardzo zaniepokojona, bo przecież tu nie chodzi o byle jaką imprezę, tylko o moje wesele i chcielibyśmy by wszyscy byli zadowoleni. Będę wdzięczna za jakieś informacje.
koziorozec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 12:48   #77
ola_socha
Przyczajenie
 
Avatar ola_socha
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
GG do ola_socha
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez Klaudia Klistala Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.Ja serdecznie polecam na wesele restauracje Skarabeusz.Bylam tam na weselu i bylo poprostu super.Sala ladna,duza,jedzenia masa i wystroj super.Co do Wrochema to mam mieszane uczucia,miejsce piekne to fakt,ale obsluga i jedzenie...nie wywarly na mnie wiekszego wrazenia.Ja osobiscie moge jeszcze polecic restauracje oaza w Wielowsi,jest naprawde fajna sala i bardzo tania.Oto ich stronka www.restauracjaoaza.pl mozecie same ocenic,mnie sie osobiscie podoblo.Ja bede mniala wesele w czerwcu 2008 i wybralam sobie sale w Piekarach Ślaskich,ktora tez oczywiscie polecam jest poprosu piekna i jest to Palac Wisniewski juz podaje stronke do przegladu.www.palac-wisniewski.pl
Tylko nic wiecej nie moge powiedziec o tej sali bo nic nie wiem.Jest dosc droga 190zl za jeden dzien,nie wiem jak jedzenie,wiec jesli ktos z was slyszal o tej sali to prosze mi cos napisac,bo zaczynam sie troche martwic tym brakiem informacji.Pozdrawiam.


Witaj Kejcik.Campo jest taka sobie sala,zreszta moze co kto lubi...mnie osobiscie ta sala nie bardzo podeszla,ale jesli chodzi o jedzenie to wpozadku.Wiec jesli tobie sie ta sala podoba to polecam.Co do wystroju to lepiej wypada Kropka ale co do jedzenia Campo.Wiec wybor nalezy do Ciebie.Podobna sala do Campo jest w Miasteczku wiec jesli masz ochote mozesz ja sobie takze zobaczyc,jest to nowa sala,i jak narazie slyszalam tylko pozytywne rzeczy na jej temat,wiec moze warto sie tam wybrac.Ja sama bede sie tam bawic w sierpniu na weselu kuzynki. Powodzenia zycze.

Hej hej
My tez zastanawiam y sie nad Campo - mamy ponad 50 osób z osiedla Przyjaźń!
Podaj mi proszę nazwę tej sali w miasteczku - i stronki jeżeli maja!
__________________
zetka_
ola_socha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 09:58   #78
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

hej wypowiadałam się na tym wątku jeszcze jako panna, teraz - po swoim ślubie i weselu - pragnę wyrazić moją subiektywną ocenę o trzech knajpach w TG

1. SKARABEUSZ - super żarcie, miła obsługa (często zmieniają talerze na czyste, fajna sala - słowem - polecam!!! nie wiem, jak jest tam latem (w sensie działania klimy, etc), ale ogólnie - sala warta polecenia, aczkolwiek DROGO i małe, niewygodne toalety;

2. CAMPO - żarcie smaczne, sala spora - tylko gdy masz dużo gości, okolica - może być;

3. co prawda - parę kilosów za TG...bo to już powait lubliniecki, ale...sala sprawdzona na 100% - kiedyś "SWOJSKIE JADŁO" teraz "SWOJSKIE KLIMATY" (zmiana tylko nazwy) - wspaniałe żarcie, dużo i ładnie podane, załatwiają ciasta, tort, cukierki, owoce i napoje - we wszystkim można się dogadać z przesympatycznym szefem, panem Jarkiem, sala wysoka, z klimą, u góry antresola, piękny kuty żyrandol, wielki parking, niedalego jezioro Posmyk, więc super miejsce na sesję plenerową (i goście się nie nudzą, bo za 45 minut wracacie), czyste i nowe toalety, naprawdę POLECAM!!!!!!!!!!!!!!! a cena? ja płaciłam 145 od osoby za jedzenie, z ciastami i tortem oraz z napojami. Więc naprawdę gorąco polecam. Chociaż jest troche daleko z TG (ok. 20-30 minut), ale to przeciez nie tragedia
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 22:52   #79
betina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Wwitam was dziewczyny!
Jęśli chodzi o sale w Tarnowskich Górach to widziałam z zewnątrz ferdynanda i nawet całkiem miły widok jeśli chodzi o Skarabeusza nie w moim typie wszyscy piszą że super a wydaje mi się że za ok. 200 zł/ na 1 dzień to można mieć coś lepszego ale to moje odczucia, My natomiast zarezrwowaliśmy salę w Pałacu Wiśniewski w Piekarach Śląskich ok. 200 zł/osoba śliczna nowiutka sala połączona z hotelem, mojej mamie łzy wyszły jak weszła do środka. Natomiast mam pytanie szczególnie do koziorożca skąd masz opinie negatywne dotyczace jedzenia??? Szczerze mówiąc przeszukałam internet i nie mogę nic złego znaleźć na temat tego pałacu Z tego co tylko zauważyłam to minusem jest umowa dość rygorystyczna i nie całkiem szczera ale to jest moja opinia. A tak wogóle to kiedy wychodzisz za mąż, ja 05.09.2009
Pozdrawiam i czekam na opinie odnośnie Pałacu Wiśniewski
__________________
betina
betina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 13:13   #80
blanca_nieves
Przyczajenie
 
Avatar blanca_nieves
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Palac Wisniewski to dobre miejsce tylko ze w centrum, ale mysle ze i tak sie tam wybiore zeby zobaczyc na wlasne oczy jak wyglada Z kolei palac w Swierklancu i w Rybnej jak dla mnie odpadaja, bo mam ok 100 osob, a nie chce dzielic rodziny i usadzac w osobnych salach. Wg mnie ciezko znalezc cos w okolicach TG dla ponad 100 osob. Chyba jedynie pozostaje Skarabeusz. A slyszalyscie moze cos na temat nowej restauracji "Golabek" w Orzechu kolo TG?? Niestety nie maja jeszcze strony internetowej (a przynajmniej ja nie znalazlam) nie znam tez zadnej opinii na temat tej restauracji.. wiecie cos moze? Jest dosyc blisko, jakby nie bylo, tylko za bardzo nie wiadomo czego sie spodziewac po nowym lokalu :P
blanca_nieves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 14:11   #81
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Wink Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Beti ja bede miala wesele w Palacu Wisniewskich w Piekarach.Ale niestety jestem pelna obaw,ja niestety znalazlam wiele negatywnych opini o tym lokalu.Choc jak bylam ostatnio zaplacic druga zalicze to pani kierowniczka probowala mnie troche uspokoic,ze juz sie to wszystko zmienilo itp.Ale jak jest to zobaczymy na weselu.Ja mam wesele 21.06 wiec dam Ci znac co i jak.Pozdrawiam serdecznie.
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 10:13   #82
betina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

hELO kLAUDIU
Ja jestem naprawdę podłamana jak doczytałam nawet tą umowę w której cena nie zna granic ( i mam wiele innych obaw iż m.in. jedzenia bęzie za mało ( A ty masz wesele 21.06. tego roku czy 2009 ??? I gdzie przeczytałaś te opnie bo ja nie mogę nic znaleźć !!!
Pozdrawiam gorąco.
__________________
betina
betina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 13:48   #83
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Beti nie denerwuj sie,ja mysle,ze bedziemy mialy obydwie piekne sluby,no i mam taka nadzieje heheheh.Opinie na temat Palcu Wisniewskich znalazlam gdzies na necie,dokladnie juz nie pamietam...i kilka mi na maila przysylaly osoby co byly tam na weselu.Ja tez sie boje ,ze jedzenia moze byc malo.Ostatnio mi taka dziewczyna napisala ,ze mila tam wesele i wszystko bylo wpozadku,jedzenia duzo itp.,tylko zebym zwrocila uwage na kelnerow,bo podobno u niej niezle se popili.Powiedzialam o tym teraz tej kierowniczce,a ona na to,ze w chlodni zamontowali kamery i nie ma juz mozliwosci,zeby kelnerzy se cos podbierali.Wiec ja mam nadzieje,ze tak jest i wszystko bedzie ok.Moje wesele jest w tym roku,wiec napewno sie odezwe co i jak.A ty z kad w ogole jestes?Masz juz zespol,suknie.Jak Ci ida przygotoowania?Pozdrawiam serdecznie.
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 11:01   #84
Kejcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

hej a ja będę się nadal upierała przy swoim..Ośrodek Zielona jest przede wszystkim w prześlicznym otoczeniu, jedzenie dobre i jeszcze na żadnej z naszych imprez nie było go za mało, miła obsługa, nad wszystkim czuwa szef osobiście. Polecam
Kejcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:13   #85
blanca_nieves
Przyczajenie
 
Avatar blanca_nieves
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Hej, a czy znacie lokal Mazur w Radzionkowie? Poszukuje opinii na jego temat, poniewaz znam tylko jedna na temat obslugi i jedzenia i jest jak najbardziej pozytywna. Z zewnatrz nie prezentuje sie rewelacyjnie, ale sala bardzo ladna. Czy ktoras z Was byla tam na weselu i moze wyrazic swoje zdniae?? Bede bardzo wdzieczna za pomoc
blanca_nieves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:53   #86
betina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez Klaudia Klistala Pokaż wiadomość
Beti nie denerwuj sie,ja mysle,ze bedziemy mialy obydwie piekne sluby,no i mam taka nadzieje heheheh.Opinie na temat Palcu Wisniewskich znalazlam gdzies na necie,dokladnie juz nie pamietam...i kilka mi na maila przysylaly osoby co byly tam na weselu.Ja tez sie boje ,ze jedzenia moze byc malo.Ostatnio mi taka dziewczyna napisala ,ze mila tam wesele i wszystko bylo wpozadku,jedzenia duzo itp.,tylko zebym zwrocila uwage na kelnerow,bo podobno u niej niezle se popili.Powiedzialam o tym teraz tej kierowniczce,a ona na to,ze w chlodni zamontowali kamery i nie ma juz mozliwosci,zeby kelnerzy se cos podbierali.Wiec ja mam nadzieje,ze tak jest i wszystko bedzie ok.Moje wesele jest w tym roku,wiec napewno sie odezwe co i jak.A ty z kad w ogole jestes?Masz juz zespol,suknie.Jak Ci ida przygotoowania?Pozdrawiam serdecznie.
Hejka Klaudiu
Fajnie że jakieś miłe maile ci dochodzą o pałacu bo ja jak narazie oprócz opini na forum nic nadal nie znalazłam, co do mnie to jestem z Bytomia i oprócz sali nic jeszcze nie mam . Byliśmy ostatnio na targach ślubnych w spodku ale byłam obrzucana wszystkimi ofertami "uzbierała się tego pełna reklamówka" i nadal jeszcze niec nie wybraliśmy, a może doradzisz mi w tym kwestiach jeśli chodzi o orkiestrę, fotografa, kamerzystę itp. bo normalnie głowa mi pęka taki jest wybór na rynku wszysty się polecają a ja chce mieć pewność że są najlepsi
Życzę miłego dzionka - pozdrawiam
__________________
betina
betina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:48   #87
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Betina co do targow slubnych,to mialam tak samo jak Ty.Wyszam z pelna reklamowka i nic nie wybralam.Nie wiem czy moge na forum pisac,ale przesle Ci na prywatna poczte fotografow,ktorych ja bede miala uwazam ze sa super,ale czy tak jest to okaze sie dopiero po slubie.Co do kamerzysty to mojego poki co ci nie polece,bo jest taki sobie.Ale podam Ci stronke kolesia z Katowic,co wedlug mnie byl serio super,ale niestety nie mial juz wolnego terminu.Jakby co to pisz,jak bede tylko mogla pomoc to z checia pomoge.Kiecke ja kupilam w Krakowie,jesli by cie interesowala to podaj mi maila to Ci przesle jej fotke heheh.Pozdrawiam serdecznie.
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 23:06   #88
GosiaTom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Witam wszystkich i bardzo proszę o opinie na temat Motelu Drabek w Tarnowskich Górach. Czy ktoś może miał tam wesele? Czy ktos mi może pomóc i zapewnić, że wszystko będzie ok? Planujemy tam wesele ale nie mogę znaleźć żadnych opini na temat lokalu. Proszę o odpowiedź.
GosiaTom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 22:42   #89
moyra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Question Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Odświeżam wątek...

Poszukuję szczerych opinii na temat Restauracji Biały Dom (Czerwionka Leszczyny)! Lub ewentualnie Biały Dom w Rybniku (Ochojec) - ten sam właściciel.

A tak przy okazji może któraś z was poleci jakiś dobry zespół ze śląska? Zespół, który dobrze gra i śpiewa, tylko BŁAGAM!! niech to nie bedzie nic w stylu DiscoPolo lub typowej weselnej kapeli, która dysponuje tylko jednym keyboardem i brzdęka coś na nim. Zespół powinien umieć oczywiście prócz śpiewania dobrze poprowadzić wesele. Cena gra rolę... Powiedzmy ze tak MAX do 2500-3000zł. Lub ewentualnie Dj'a, ale takiego, który przy okazji jest dobrym wodzirejem i potrafi poprowadzić całą imprezę weselną i 'zabawić' gości, a nie tylko odtwarzać muzykę z mp3...

I jeszcze jedno, może któraś z was słyszała coś na temat zespołu MIXed z Tarnowskich Gór?? Proszę o wiarygodne opinie.

Proszę was o PILNĄ ODPOWIEDŹ, bo czas nas nagli Z góry dzięki wam wszysktim!
moyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:45   #90
minia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Smile Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

witajcie
szukam sali na wesele, najlepiej w okolicacha t.gór
czy ktoś zna jakąś niewielką sale na 40 osób

czy ktoś miał może w "niebieskim oczku"
minia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.