Czarna Lista PLOTKI cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-01, 10:15   #61
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Lolka_L Pokaż wiadomość
3C1519
Pisałam do Alterny, ale mi odpisali, żeby sugerować się znaczkiem PAO
Heh, oni te kody chyba droga losowania nanoszą kazdy inny
A moze sprobuj napisać do douglasa, iperfumy albo innego dystrybutora.
Jak tylko rozwiążesz zagadkę to daj znac
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:12   #62
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Dziewczyny mam pytanie. Wymieniłam się z jedną z dziewczyn- wysłałam jej głównie nowe kosmetyki plus gratisy. W odpowiedzi dostałam- suchy tusz do rzęs, biustonosz z uszkodzeniem na miseczce i przeterminowany żel pod prysznic. Jak się później okazało tusz ma z wymiany i taki już dostała, suchy i pusty- nie była z niego zadowolona więc chciała się go pozbyć. No i myślała że taki ma być.
Żel- dopiero jak podałam jej rozkodownik to się przyznała że troche u niej stał w zapasach.
Oczywiście zażądałam odmiany, co mi z jej starych rzeczy. Niechętnie ale się zgodziła. Przyznała się do użycia dwóch kosmetyków- wrócą do wątku ale nie jako nowe Jestem zła bo jak można zacząć używać rzeczy skoro druga osoba nie dostała jeszcze paczki?
Co w związku z tym, ostrzec inne dziewczyny i wystawić negatywa? Jestem strasznie zrażona, zwłaszcza że laska ma te 50 przekupek i myślałam że można jej zaufać....
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:21   #63
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kalka088 Pokaż wiadomość
Jak się później okazało tusz ma z wymiany i taki już dostała, suchy i pusty- nie była z niego zadowolona więc chciała się go pozbyć. No i myślała że taki ma być.
Serio wierzysz, że KTOKOLWIEK myślałby, że dany tusz ma być pusty?


Cytat:
Napisane przez kalka088 Pokaż wiadomość
Co w związku z tym, ostrzec inne dziewczyny i wystawić negatywa? Jestem strasznie zrażona, zwłaszcza że laska ma te 50 przekupek i myślałam że można jej zaufać....
A to Ty się jeszcze wahasz, po wypisaniu tej litanii, nad tym czy należy się negatyw? o_O
Uważam, że jeśli Wizażanka użyła nowych kosmetyków, to powinna je sobie zostawić, a Tobie po prostu je odkupić. Innej opcji nie widzę, dlaczego masz być stratna (dodatkowo - bo nerwów i czasu związanego z nieudaną wymianką nikt Ci już nie zrekompensuje).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:27   #64
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kalka088 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Wymieniłam się z jedną z dziewczyn- wysłałam jej głównie nowe kosmetyki plus gratisy. W odpowiedzi dostałam- suchy tusz do rzęs, biustonosz z uszkodzeniem na miseczce i przeterminowany żel pod prysznic. Jak się później okazało tusz ma z wymiany i taki już dostała, suchy i pusty- nie była z niego zadowolona więc chciała się go pozbyć. No i myślała że taki ma być.
Żel- dopiero jak podałam jej rozkodownik to się przyznała że troche u niej stał w zapasach.
Oczywiście zażądałam odmiany, co mi z jej starych rzeczy. Niechętnie ale się zgodziła. Przyznała się do użycia dwóch kosmetyków- wrócą do wątku ale nie jako nowe Jestem zła bo jak można zacząć używać rzeczy skoro druga osoba nie dostała jeszcze paczki?
Co w związku z tym, ostrzec inne dziewczyny i wystawić negatywa? Jestem strasznie zrażona, zwłaszcza że laska ma te 50 przekupek i myślałam że można jej zaufać....
Ja bym wystawila negatywa. Osoba z 50 przekupkami jest dla mnie doswiadczona wymiankujaca, jak mozna naruszac przepisy regulaminu, uzywajac kosmetykow, gdy wymiana nie zostala zakoczona? Mi sie to w glowie nie miesci. Gdy otrzymuje przedmiot wymiany to nawet tasm nie odklejam dopoki wymiana nie zostanie uwienczona przekupka.

Na Twoim miejscu poszlabym dalej i zazadalabym zwrotu pieniedzy za uzywane kosmetyki na konto, a te ktore uzyla niech sobie zatrzyma. Ona swiadomie naruszyla przepisy regulaminu, to nie jest swiezynka z 3 przekupkami, tylko z 50 cioma. Nie oszukujmy sie uzywane kosmetyki traca na wartosci, sa juz otwarte, wiec biegnie im termin przydatnosci do zuzycia.Nie widze powodow dla ktorych w jakikolwiek sposob mialabys byc stratna.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:30   #65
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

"A Twoich rzeczy użyłam zaraz po tym kiedy do mnie przyszły, i to tylko tych dwóch, to chyba normalne, że byłam ich ciekawa. nie ważne.. odeślę Ci niebawem Twoje rzeczy i wyślę Ci za jakiś czas nr nadania, pozdrawiam"

Taką odpowiedź dostałam. heh. niech tylko odeśle... Czyli negatyw moge śmiało wystawić? wysłać adminom całą rozmowe żeby nie było odwetowego negatywa?
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:37   #66
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Ja bym zażądała albo zwrotu pieniędzy albo odkupienia tych 2 rzeczy. Można wiedzieć co to były za przedmioty? Pisze, że ma Ci odesłać paczkę? Ja bym takiej paczki z tymi używanymi rzeczami nie odbierała. Niech dziewczyna teraz myśli i główkuje jak zrobić tak żeby odesłać Ci rzeczy w takim stanie jakim jej wysłałaś.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:40   #67
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kalka088 Pokaż wiadomość
"A Twoich rzeczy użyłam zaraz po tym kiedy do mnie przyszły, i to tylko tych dwóch, to chyba normalne, że byłam ich ciekawa. nie ważne.. odeślę Ci niebawem Twoje rzeczy i wyślę Ci za jakiś czas nr nadania, pozdrawiam"

Taką odpowiedź dostałam. heh. niech tylko odeśle... Czyli negatyw moge śmiało wystawić? wysłać adminom całą rozmowe żeby nie było odwetowego negatywa?
Kalko, zaczynam wątpić w ludzki instynkt samozachowawczy gdy czytam takie rozterki. A jaki Ty byś chciała wystawić komentarz tej userce, jeśli nie negatywny?
I czy ustaliłaś z nią sposób rekompensaty za użyte kosmetyki?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 11:44   #68
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

krem był z limitówki więc tak łatwo nie odkupi... do tego z pompką, więc nawet nie stwierdze ile tego wypompowała, więc do wątku już nie wróci... odżywka była raz przeze mnie użyta. Ma jeszcze nową pianke do mycia twarzy i jeszcze jedną odżywke do włosów.

Nie rozumiem czegoś takiego, mam coś z wmiany starego, nie jestem zadowolona to zamiast to rozwiązać z tą laską od której to dostałam to prześle dalej. Tak samo tłumaczyła się z biustonoszem- że kupiła z wadą. No kto kupuje wadliwą bielizne i udaje że tak ma być?
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:46   #69
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kalka088 Pokaż wiadomość
krem był z limitówki więc tak łatwo nie odkupi... do tego z pompką, więc nawet nie stwierdze ile tego wypompowała, więc do wątku już nie wróci... odżywka była raz przeze mnie użyta. Ma jeszcze nową pianke do mycia twarzy i jeszcze jedną odżywke do włosów.
No to za krem niech po prostu zapłaci.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:51   #70
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

nie, poprosiłam tylko o jak najszybszy zwrot towaru. Wizażanka jedynie zaproponowała mi wymiane tego kremu i pianki której jeszcze nie otwarła na żele pod prysznic z jej "zapasów". Czyli jej propozycja to zostawienie sobie otwartego kremu plus nowego produktu a odesłanie mi użytej odżywki która chyba nie przypadła jej do gustu.
Szczerze nie chce nic z jej wątku ani z proponowanych rzeczy tylko zwrot moich produktów- wszystkich
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:53   #71
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kalka088 Pokaż wiadomość
nie, poprosiłam tylko o jak najszybszy zwrot towaru. Wizażanka jedynie zaproponowała mi wymiane tego kremu i pianki której jeszcze nie otwarła na żele pod prysznic z jej "zapasów". Czyli jej propozycja to zostawienie sobie otwartego kremu plus nowego produktu a odesłanie mi użytej odżywki która chyba nie przypadła jej do gustu.
Szczerze nie chce nic z jej wątku ani z proponowanych rzeczy tylko zwrot moich produktów- wszystkich
A ja się Tobie dziwię, bo nie przyjęłabym użytego kosmetyku, który wysłałam jako nowy. Ale to Twoja sprawa, nie mam zamiaru uszczęśliwiać Cię na siłę.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 12:02   #72
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kalka088 Pokaż wiadomość
krem był z limitówki więc tak łatwo nie odkupi... do tego z pompką, więc nawet nie stwierdze ile tego wypompowała, więc do wątku już nie wróci...
wydaje mi się, że widziałam jeszcze gdzieś te czasopisma z koncentratem Bandi
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:20   #73
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja bym wystawila negatywa. Osoba z 50 przekupkami jest dla mnie doswiadczona wymiankujaca, jak mozna naruszac przepisy regulaminu, uzywajac kosmetykow, gdy wymiana nie zostala zakoczona? Mi sie to w glowie nie miesci. Gdy otrzymuje przedmiot wymiany to nawet tasm nie odklejam dopoki wymiana nie zostanie uwienczona przekupka.

Na Twoim miejscu poszlabym dalej i zazadalabym zwrotu pieniedzy za uzywane kosmetyki na konto, a te ktore uzyla niech sobie zatrzyma. Ona swiadomie naruszyla przepisy regulaminu, to nie jest swiezynka z 3 przekupkami, tylko z 50 cioma. Nie oszukujmy sie uzywane kosmetyki traca na wartosci, sa juz otwarte, wiec biegnie im termin przydatnosci do zuzycia.Nie widze powodow dla ktorych w jakikolwiek sposob mialabys byc stratna.
jakich taśm?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:29   #74
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
jakich taśm?
Chyba chodzi o taśmy na przykład izolacyjne, chroniące kosmetyk przed ewentualną utratą jego zawartości.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:34   #75
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o taśmy na przykład izolacyjne, chroniące kosmetyk przed ewentualną utratą jego zawartości.
no ok, ale nie bardzo wiem, jak można wtedy sprawdzić co się dostało (zwłaszcza, że jak sądzę tasmy niekoniecznie są bezposrednio na opakowaniu, tylko np. na czymś czym owijamy przedmiot - bąble itp.) i tym samym przekupkę wystawić

dlatego mnie zaintrygowało jakie taśmy/gdzie te taśmy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2015-09-28 o 18:47
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:35   #76
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

no tak ale z drugiej strony przecież trzeba sprawdzić co przyszło ja rozumiem że jak coś nowego - to nie otwieram ale pozostałe rzeczy przecież trzeba sprawdzić to znaczy że co paczki mam nie otwierać aż druga strona mojej nie otrzyma ??? i razem równo będziemy otwierały ???
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:44   #77
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
GG do naanakov
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no tak ale z drugiej strony przecież trzeba sprawdzić co przyszło ja rozumiem że jak coś nowego - to nie otwieram ale pozostałe rzeczy przecież trzeba sprawdzić to znaczy że co paczki mam nie otwierać aż druga strona mojej nie otrzyma ??? i razem równo będziemy otwierały ???
Dokładnie. Ja sobie nie wyobrażam tak, zwłaszcza jak ktoś pierwszy ma do mnie wysłać.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:44   #78
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no tak ale z drugiej strony przecież trzeba sprawdzić co przyszło ja rozumiem że jak coś nowego - to nie otwieram ale pozostałe rzeczy przecież trzeba sprawdzić to znaczy że co paczki mam nie otwierać aż druga strona mojej nie otrzyma ??? i razem równo będziemy otwierały ???
no właśnie - jak rzeczy są w folii producenta (czy innych fabrycznych zabezpieczeniach/plombach) no to fakt nie da się, ale i nie trzeba sprawdzać

ale nie wszystko jest foliowane/plombowane i np. obejrzenie koloru szminki czy cienia chyba jest ok, a jednak wymaga otwarcia wieczka np. - z taśmą sie nie da raczej
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:56   #79
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no ok, ale nie bardzo wiem, jak można wtedy sprawdzić co się dostało (zwłaszcza, że jak sądzę tasmy niekoniecznie są bezposrednio na opakowaniu, tylko np. na czymś czym owijamy przedmiot - bąble itp.) i tym samym przekupkę wystawić

dlatego mnie zaintrygowało jakie taśmy/gdzie te taśmy
Ja myślałam wyłącznie o taśmie zabezpieczającej wylot kosmetyku, nie może chodzi o taśmy na bąblach, no bez jaj^^.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ale nie wszystko jest foliowane/plombowane i np. obejrzenie koloru szminki czy cienia chyba jest ok, a jednak wymaga otwarcia wieczka np. - z taśmą sie nie da raczej
Gdyby szminka czy cienie były oklejone taśmą izolacyjną, to na pewno bym ją ściągnęła, zostawiłabym może ewentualnie przy perfumach czy kosmetykach w płynie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 19:09   #80
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja myślałam wyłącznie o taśmie zabezpieczającej wylot kosmetyku, nie może chodzi o taśmy na bąblach, no bez jaj^^.
ja też domyślam się o czym TY myślałaś, ale moje pierwotne pytanie było do autorki sformułowania


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Gdyby szminka czy cienie były oklejone taśmą izolacyjną, to na pewno bym ją ściągnęła, zostawiłabym może ewentualnie przy perfumach czy kosmetykach w płynie.
no właśnie

a ja sobie cenię precyzję wypowiedzi i jak ktoś pisze, że taśm nie zdejmuje, to mnie interesuje od razu - wszystkich?
tym bardziej, że jak wiesz - ludziska różnie majom i niejednokrotnie się można było o tym przekonać
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 22:06   #81
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

.
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 23:15   #82
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no ok, ale nie bardzo wiem, jak można wtedy sprawdzić co się dostało (zwłaszcza, że jak sądzę tasmy niekoniecznie są bezposrednio na opakowaniu, tylko np. na czymś czym owijamy przedmiot - bąble itp.) i tym samym przekupkę wystawić

dlatego mnie zaintrygowało jakie taśmy/gdzie te taśmy
No wlasnie chodzi o te tasmy izolacyjne, zabezpieczajace bezposrednio sam kosmetyk . Oczywiscie kosmetyki rozpakowuje z babli zeby zobaczyc czy nic sie nie powylewalo i w jakim sa stanie zeby dac drugiej stronie znac czy wszystko ok, jednak z ostatecznym rozpakowaniem wstrzymuje sie do momentu az druga strona da mi znac czy z rzeczami ode mnie wszystko ok , sprawdzam i wtedy wystawiam przekupke.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 06:20   #83
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wlasnie chodzi o te tasmy izolacyjne, zabezpieczajace bezposrednio sam kosmetyk . Oczywiscie kosmetyki rozpakowuje z babli zeby zobaczyc czy nic sie nie powylewalo i w jakim sa stanie zeby dac drugiej stronie znac czy wszystko ok, jednak z ostatecznym rozpakowaniem wstrzymuje sie do momentu az druga strona da mi znac czy z rzeczami ode mnie wszystko ok , sprawdzam i wtedy wystawiam przekupke.
acha, dzięki za odpowiedź
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 09:55   #84
Lolka_L
Zakorzenienie
 
Avatar Lolka_L
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 453
Przekupka: 67 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no tak ale z drugiej strony przecież trzeba sprawdzić co przyszło ja rozumiem że jak coś nowego - to nie otwieram ale pozostałe rzeczy przecież trzeba sprawdzić to znaczy że co paczki mam nie otwierać aż druga strona mojej nie otrzyma ??? i razem równo będziemy otwierały ???
Oczywiście, ze tak
Równocześnie, i połączone na video-konferencji.
Jeszcze dla pewności bym filmik ja youtuba wrzuciła, co by inne oceniły, czy wszystko z procedurą było zgodne
Lolka_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:32   #85
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Lolka_L Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze tak
Równocześnie, i połączone na video-konferencji.
Jeszcze dla pewności bym filmik ja youtuba wrzuciła, co by inne oceniły, czy wszystko z procedurą było zgodne
Lolka, nie drwij
juz raz dziewoje filmik na youtube wrzucały po nieszczęśliwej wymianie
mozna było obejrzeć a jakże
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:44   #86
Lolka_L
Zakorzenienie
 
Avatar Lolka_L
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 453
Przekupka: 67 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Lolka, nie drwij
juz raz dziewoje filmik na youtube wrzucały po nieszczęśliwej wymianie
mozna było obejrzeć a jakże
Jak to? a ja nic nie wiedziałam?! nie było żadnego ogłoszenia na Plotkowym? ,że pokaz premierowy
Myślę, że trzeba założyć podWątek właśnie z filmikami n YT
1. jak pakujemy
2. jak odpakowujemy
3. wąchamy, korek oczywiście ( to w przypadku perfum) i robimy "fuj" jak śmierdzą

itp

Edytowane przez Lolka_L
Czas edycji: 2015-09-29 o 10:48
Lolka_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 11:03   #87
genevive
Zakorzenienie
 
Avatar genevive
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 162
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Lolka - nie komentuj już więcej, bo prawie oplułam monitor kawą ze śmiechu!!!

kalka088 - ręce i nogi czasem opadają... Współczuję - szkoda przede wszystkim tego zmarnowanego czasu i nerwów.

Cytat:
Napisane przez Lolka_L Pokaż wiadomość
Jak to? a ja nic nie wiedziałam?! nie było żadnego ogłoszenia na Plotkowym? ,że pokaz premierowy
Myślę, że trzeba założyć podWątek właśnie z filmikami n YT
1. jak pakujemy
2. jak odpakowujemy
3. wąchamy, korek oczywiście ( to w przypadku perfum) i robimy "fuj" jak śmierdzą

itp
genevive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 11:11   #88
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Lolka
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 11:33   #89
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

widzicie, ale ja dostałam info że zostały użyte a nie spróbowane. zresztą, miałyśmy wysłać równocześnie, z tym że miałam czas to wysłałam przed weekendem a ona po. I jak widać krem przypadł jej do gustu a odżywka już nie, bo odesłać mi chciała tylko odżywke. Myśle że żadna z nas po otrzymaniu paczki gdy druga osoba jeszcze czeka nie robi sobie od razu pełnego makijażu lub nie nakłada wszystkich papek bo już są nasze. Zresztą, premedytacją wysłała mi wadliwy towar:

"jeśli chodzi o tusz to sama byłam nim rozczarowana, dostałam zapewnienie że był użyty raz czy dwa i wszystko z nim ok, sama oddałam za niego coś dla mnie wartościowego, ale jak wspomniałam dla mnie nie robi on nic, dlatego chciałam się go pozbyć.."

i oczywiscie brak info że ma go z wymiany...
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 11:37   #90
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Masz zupełną rację Kalko - żadna nie robi pełnego makijażu i do tego z premedytacją nie wysyła czegoś niezgodnego z opisem obejrzy się , powącha i czeka aż druga strona odbierze swoją no i kwestia jeśli coś jest nie tak dogadania się tak aby obie strony były zadowolone
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 13:35:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.