Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-25, 22:24   #3661
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;60911391]Dziewczyny, myślicie, że jakoś się z tego wytłumaczy, że wyłączyła komentarze czy będzie udawała, że nic się nie stało ? Właśnie podziału łapek w górę i w dół, jak koleżanka zauważyła też nie widać. Coraz więcej ludzi się na niej poznaje i prędzej czy później wróżę jej koniec youtubowej ''kariery'', trzeba będzie ruszyć tyłek.[/QUOTE]

Przy ostatniej takiej akcji było chyba tłumaczenie w styu "Mój filmik, wiec mogę, a ludzie nie rozumieją #królowakontrowersji"
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 22:50   #3662
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Też coś kojarzę, choć dopiero niedawno, paradoksalnie przez podczytywanie Was, :P zaczęłam ją bardziej śledzić.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 22:50   #3663
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
bo:
a) zdążyła zebrać grono odbiorców w czasach, gdy nie było miliona jutuberów do wyboru do koloru (dziś pewnie by się nie przebiła)
b) wrzuca filmy jak opętana, byle tylko zebrać odpowiednią liczbę wyświetleń, atrakcyjną dla potencjalnych firm, oferujących współpracę
c) usuwa negatywne komentarze z prędkością światła, a nie każdy czyta wizaż
to fakt, ale właśnie podczas tych nielicznych chwil, w których szusz nie kasuje komentarzy, widzimy ile dostaje słów krytyki, a jednak ma coś dziewczyna w sobie, co przyciąga ludzi i nie pozwala im odejść

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2016-05-25 o 23:28
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 23:03   #3664
Antonett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Mamy i komentarz w tej "dramie" od samej Szusz Chanel:

szusz1313@katjuszaaaaaa mają duzo czasu skoro irytuje je torebka Chanel a klikają w film o takim tytule, masochistki 😂 Przynajmniej mają co przezywać, drama musi być
Nosz teraz to się wkurzyłam!
Chciałam zauważyć, że ona funkcjonuje dzięki nam - widzom. Oglądamy ( czy oglądałyśmy - czas przeszły ) jej filmy, nabijamy wyświetlenia, klikamy w banery reklamowe, subskrybujemy itd itp a ona taki brak szacunku?! "Przynajmniej mają co przeżywać"???
Toż te filmy w większości oglądają dziewczyny będące z nią na bieżąco, widzące co pokazuje we vlogach itp, zmęczone przejedzeniem tematu (akurat tu nt. torebeczki chanel) Czuję się rozczarowana jako widz takim potraktowaniem mnie. Sama mam kilka torebek ekskluzywnych marek, ale nie mam żadnej chanelki, fajnie byłoby poznać sensowną opinię na ich temat, zwłaszcza że wołają za nie spore sumy a tu "ah zrobię sobie 3 mało wnoszące filmy i napiszę komentarz, że drama musi być i że ogólnie zazdro"

No zła jestem. Dobranoc
Antonett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 23:18   #3665
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
A u szusz to właściwie nie wiem, kto jest tym widzem.
Zaryzykowałabym stwierdzenie że w dużej mierze osoby podobne do nas tutaj. Czytające to czy inne forum, albo takie, które same wpadły na to że oglądanie zblazowanej laski, która codziennie nagrywa swoje nudne życie - jest w gruncie rzeczy dość zabawne.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 00:36   #3666
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Zaryzykowałabym stwierdzenie że w dużej mierze osoby podobne do nas tutaj. Czytające to czy inne forum, albo takie, które same wpadły na to że oglądanie zblazowanej laski, która codziennie nagrywa swoje nudne życie - jest w gruncie rzeczy dość zabawne.
No w jakimś stopniu na pewno na tej zasadzie nabijane są jej wyświetlenia. Wystarczy też, że ktoś na wizażu napisze, że "O jaaaaa, Szusz beka w filmie!" i większość z ciekawości włącza, żeby się przekonać, bo to się wydaje zupełnie niemożliwe u kobiety tyle czasu poświęcającej przecież na montaż, a dodatkowo tak eleganckiej, pamiętającej o zmianie trampek na szpilki przed wejściem do butiku. Wydaje mi się jednak, że szusz ma jakieś swoje grono wiernych widzek i jej głównym odbiorcą, choć może trudno w to uwierzyć, nie są ludzie, którzy oglądają ją tylko dla zabawy i pośmiania się
A swoją drogą przy jutuberach z takim stażem, patrząc na liczbę widzów, zawsze zastanawiam się, ilu subskrybentów już nawet nie pamięta, że kieeedyś tam zasubskrybowało ten kanał, ba - już nawet nie pamięta, kim jest jutuber, którego polubili.
Sama całkiem niedawno zalogowałam się na stare konto i odkryłam z wielkim zdziwieniem, że od stu lat subskrybuję jakiegoś tajemniczego człowieka - nie wiem, kim on jest, żaden jutuber. Doszłam w końcu, że po prostu wrzucił jakiś filmik zgrany z tv, który mi się wtedy spodobał (dziś już mi się nie podoba), więc poszłam na całość i w tej euforii kliknęłąm, co się dało.
__________________
Kto się kłania Moskwie, kto podnóżkiem Ameryki jest
Kto ma berło, kto koronę - wielce nie obchodzi mnie.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 07:32   #3667
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Bo kurde on i jego żona @aniolnaresorach bawią się w jakieś codzienne wrzucanie fotek, a wymyśliła to lamakupbella.
aniolnaresorach No to zaczynam zabawę którą wymyśliła @lamakeupebella codziennie według listy # będę wstawiać zdjęcia dzisiejszy, pierwszy # to poranek. Mój poranek to bardzo szybki makijaż, gorąca herbata a w tle @soundngrace tak można zaczynać każdy dzień by mieć udany dzień w pracy
bart2603@aniolnaresorach ale to od jutra kurde
aniolnaresorach@bart2603 od dziś

Ktoś jeszcze bierze udział w tej zabawie?

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
zauważyłyście że Bogu po swojej rewolucyjnej metamorfozie nie wstawiła jeszcze nic nainstagramie?...
EDIT: jest filmik w nowym kolorze.W takim spokojnym odcieniu nawet mi się podoba
Podobają mi się te pudełeczka


Opydo zacznie serię z nową książką

Cytat:
Siadam do nagrywania. Dziś nowa seria z nową książką – o tyle wyjątkowa, że będę analizował „Harry'ego Pottera”, którego naprawdę lubię. Tak żeby udowodnić, że każda książka może być „zła”, jeśli spojrzy się na nią pod odpowiednim kątem
Źródło: https://www.facebook.com/zleksiazki/...31870960164323

A w Studiu Accantus wyzwanie z fasolkami:
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 08:18   #3668
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

A ja nie oglądam Szusz, włączyłam może kilka pojedynczych filmików, ale dla mnie to jest nudne jak flaki z olejem :ziew: Nigdy nie rozumiałam jej fenomenu.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 08:46   #3669
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Ale są też ludzie, którzy oglądają Szusz na poważnie, takie Madziki po prostu
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 10:03   #3670
Yasmine90
Przyczajenie
 
Avatar Yasmine90
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

W komentarzach u Julki Kobus

Kochani,miałam taki impuls,tylko proszę,żeby się nikt nie poczuł urażony.Ty niebawem masz urlop i może byłby to fajny pomysł,żeby kto chciałby ściepnął się trochę dla Ciebie.Np.przesłałoby się tylko 10 euro,na twoje konto,musiałabyś tu podać ten numer,jest nas tak dużo, miałabyś więcej luzu,potem byś nam pokazywała co sobie kupiłaś.Każdy by się cieszył,że ma w tym też swöj drobny udział.Buziam💜💛💚💙❤
Yasmine90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 10:04   #3671
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Yasmine90 Pokaż wiadomość
W komentarzach u Julki Kobus

Kochani,miałam taki impuls,tylko proszę,żeby się nikt nie poczuł urażony.Ty niebawem masz urlop i może byłby to fajny pomysł,żeby kto chciałby ściepnął się trochę dla Ciebie.Np.przesłałoby się tylko 10 euro,na twoje konto,musiałabyś tu podać ten numer,jest nas tak dużo, miałabyś więcej luzu,potem byś nam pokazywała co sobie kupiłaś.Każdy by się cieszył,że ma w tym też swöj drobny udział.Buziam💜💛💚💙❤
serio??????

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 10:21   #3672
bogna_kaczor
Przyczajenie
 
Avatar bogna_kaczor
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

O jaaaaaaa... Ja też tak chcę. Zrzućcie się na mój urlop, nie będę się obruszała. Nawet podziękuję ładnie
bogna_kaczor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 10:22   #3673
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Yasmine90 Pokaż wiadomość
W komentarzach u Julki Kobus

Kochani,miałam taki impuls,tylko proszę,żeby się nikt nie poczuł urażony.Ty niebawem masz urlop i może byłby to fajny pomysł,żeby kto chciałby ściepnął się trochę dla Ciebie.Np.przesłałoby się tylko 10 euro,na twoje konto,musiałabyś tu podać ten numer,jest nas tak dużo, miałabyś więcej luzu,potem byś nam pokazywała co sobie kupiłaś.Każdy by się cieszył,że ma w tym też swöj drobny udział.Buziam💜💛💚💙❤
Moim zdaniem ten komentarz jest tylko po to, aby zobaczyć reakcję Julki. I żeby potem na kafe mieli o czym pisać.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 10:26   #3674
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten komentarz jest tylko po to, aby zobaczyć reakcję Julki. I żeby potem na kafe mieli o czym pisać.
Tam nie pozdejmowali juz watkow o Julii?

Niemniej zgadzam sie, tez mi to na prowo wyglada

Btw skasowali na fejsie grupe Gimpera xd
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 10:29   #3675
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez bogna_kaczor Pokaż wiadomość
O jaaaaaaa... Ja też tak chcę. Zrzućcie się na mój urlop, nie będę się obruszała. Nawet podziękuję ładnie



Ale musisz nam potem pokazać co sobie kupiłaś.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 10:38   #3676
bogna_kaczor
Przyczajenie
 
Avatar bogna_kaczor
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość


Ale musisz nam potem pokazać co sobie kupiłaś.
Już Wam mówię:
1. torebkę (jestem torbaczem), ale nie będzie to nic od projektanta
2. bazę pod podkład MJ :P
3. W sumie, to nie mam potrzeby aż takiej wojażowania
4. Lubię swój dom
5. Pozdrawiam ewentualnych Darczyńców

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Ale zrzutka może być, co nie? Zapomniałam dodać, że kupię kolejny flakon perfum z ogonem <cwaniak>
bogna_kaczor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 10:41   #3677
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Tam nie pozdejmowali juz watkow o Julii?

Niemniej zgadzam sie, tez mi to na prowo wyglada

Btw skasowali na fejsie grupe Gimpera xd
Jakieś tematy o Julce jeszcze są. Ale dla takich ludzi to nie problem, że jakiś temat znika, zakładają nowy i nawet nazywają Julkę inaczej tylko żeby tematu nie skasowali.


A co się stało, że skasowali grupę Gimpera? Reportaż TVN-u się do tego przyczynił?
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 10:42   #3678
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten komentarz jest tylko po to, aby zobaczyć reakcję Julki. I żeby potem na kafe mieli o czym pisać.
Jestem podobnego zdania, to "buziam" jest jakieś takie wymuszone (?), cały komentarz jakoś dziwnie brzmi.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:23   #3679
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Jakieś tematy o Julce jeszcze są. Ale dla takich ludzi to nie problem, że jakiś temat znika, zakładają nowy i nawet nazywają Julkę inaczej tylko żeby tematu nie skasowali.


A co się stało, że skasowali grupę Gimpera? Reportaż TVN-u się do tego przyczynił?
tego nie wiadomo

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



Foodbook u marty[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

https://patronite.pl/kgonciarz

Gonciarz na patronite uzyskał 7000zł/miesiąc

akurat jego mogłabym w ten sposób wesprzeć

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-05-26 o 11:22
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 11:25   #3680
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Najmocniej przepraszam ale ja w temacie tej której imienia wymawiać nie można ale chyba ten filmik o kawiorowej saszetce zniknął tak? Bo ja go nie widzę
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:33   #3681
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Wrzuty Barta na Insta miażdżą coraz bardziej

https://www.instagram.com/p/BF2J9-ap...en-by=bart2603

"Nie miałem pomysłu wiec po prostu #literaz"
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:35   #3682
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
bo:
a) zdążyła zebrać grono odbiorców w czasach, gdy nie było miliona jutuberów do wyboru do koloru (dziś pewnie by się nie przebiła)
b) wrzuca filmy jak opętana, byle tylko zebrać odpowiednią liczbę wyświetleń, atrakcyjną dla potencjalnych firm, oferujących współpracę
c) usuwa negatywne komentarze z prędkością światła, a nie każdy czyta wizaż

Pod koniec roku miała dopiero 100 tys subow bo pokazywała wyróżnienie a teraz ma ponad 150 tys wiec ludzie ja lubią. Mnie np chanel nie interesuje i nie klikam w film . Tracić czas na jakies screeny to przesada- naprawdę wam sie tak nudzi? Mam tak samo z nissiax jak cos mnie juz po temacie nie kręci - nie klikam. Robicie tragedie z niczego... Jak widać ma sie niezle i idzie swoją droga, czy wam sie to podoba czy nie. Wyluzujcie w koncu ...
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:39   #3683
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Pod koniec roku miała dopiero 100 tys subow bo pokazywała wyróżnienie a teraz ma ponad 150 tys wiec ludzie ja lubią. Mnie np chanel nie interesuje i nie klikam w film . Tracić czas na jakies screeny to przesada- naprawdę wam sie tak nudzi? Mam tak samo z nissiax jak cos mnie juz po temacie nie kręci - nie klikam. Robicie tragedie z niczego... Jak widać ma sie niezle i idzie swoją droga, czy wam sie to podoba czy nie. Wyluzujcie w koncu ...
tak.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:42   #3684
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Pod koniec roku miała dopiero 100 tys subow bo pokazywała wyróżnienie a teraz ma ponad 150 tys wiec ludzie ja lubią. Mnie np chanel nie interesuje i nie klikam w film . Tracić czas na jakies screeny to przesada- naprawdę wam sie tak nudzi? Mam tak samo z nissiax jak cos mnie juz po temacie nie kręci - nie klikam. Robicie tragedie z niczego... Jak widać ma sie niezle i idzie swoją droga, czy wam sie to podoba czy nie. Wyluzujcie w koncu ...
To dlaczego w watek wchodzisz i klikasz jak ci posty nie odpowiadaja?

Najlepiej w ogole milczec na temat yt, bo po co
Nikt jej tu nie obraza ani po niej nie jezdzi, po odbiorze filmu widac, ze nie tylko dziewczynom sie film nie spodobal
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:42   #3685
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

No i ostatni filmik o c.h.a.n.e.l. usuniety.... szkoda wielka, bo takie interesujace byly te wszystkie etui...eee...znaczy sie - kejsy na karty itp...
Jak ja podziwiam ten luz, akceptacje i luzne podejscie do wszystkiego pani Weroniki...kolcz jak sie patrzy

...a tak w ogole to...


Czesc dziewczyny!

podczytuje i podczytuje, sama nie wiem jak dlugo juz i normalnie glupio jakos tak.....takze moze uda mi sie wyjsc z cienia...az normalnie treme mam...



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2016-05-26 o 11:47
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:46   #3686
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
No i ostatni filmik o c.h.a.n.e.l. usuniety....
Jak ja podziwiam ten luz, akceptacje i luzne podejscie do wszystkiego pani Weroniki...

...a tak w ogole to...


Czesc dziewczyny!

podczytuje i podczytuje, sama nie wiem jak dlugo juz i normalnie glupio az sie czuje....takze moze uda mi sie wyjsc z cienia...
ciekawe czy tak jak kilka lat temu wstawi filmik-płaczek czy zmieniła taktyke po latach
bo ze cos wstawi to dla mnie jasne
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:52   #3687
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ciekawe czy tak jak kilka lat temu wstawi filmik-płaczek czy zmieniła taktyke po latach
bo ze cos wstawi to dla mnie jasne
Obstawiam agresywny filmik, w ktorym bedzie mowic jak bardzo ma to w dupie. Zrobila kiedys cos w tym stylu, teraz bedzie wiecej agresji
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:53   #3688
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ciekawe czy tak jak kilka lat temu wstawi filmik-płaczek czy zmieniła taktyke po latach
bo ze cos wstawi to dla mnie jasne

Teraz to chyba raczej bedzie cos o tej oczywistej zazdrosci + mentalnosci polskiej + hejterzy sa wszedzie + oczywiscie "nikogo o zdanie nie pytalam, to moj kanal i robie, co mi sie podoba"...

Szusz zmienila taktyke na placzka chyba na taka bardziej agresywna...co ma pewnie - wedlug niej - zwiazek z tym, jaka to dojrzala i pewna siebie kobieta teraz jest...




__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:55   #3689
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Pod koniec roku miała dopiero 100 tys subow bo pokazywała wyróżnienie a teraz ma ponad 150 tys wiec ludzie ja lubią. Mnie np chanel nie interesuje i nie klikam w film . Tracić czas na jakies screeny to przesada- naprawdę wam sie tak nudzi? Mam tak samo z nissiax jak cos mnie juz po temacie nie kręci - nie klikam. Robicie tragedie z niczego... Jak widać ma sie niezle i idzie swoją droga, czy wam sie to podoba czy nie. Wyluzujcie w koncu ...
Akurat te "tracenie czasu" bardzo doceniam i podejrzewam, ze nie tylko ja. Na wątek weszłam jak już wszystko było poblokowane, a chciałam zobaczyć całą sytuację z komentarzami. Wiele dziewczyn nadrabia nawet po kilku dniach i to głównie dla nich te screeny

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Obstawiam agresywny filmik, w ktorym bedzie mowic jak bardzo ma to w dupie. Zrobila kiedys cos w tym stylu, teraz bedzie wiecej agresji
A ja myśle, że nie cały filmik, ale poświeci na to sporą część vloga. Chyba tak było z sylwestrowym strojem
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 11:59   #3690
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Obstawiam agresywny filmik, w ktorym bedzie mowic jak bardzo ma to w dupie. Zrobila kiedys cos w tym stylu, teraz bedzie wiecej agresji
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Teraz to chyba raczej bedzie cos o tej oczywistej zazdrosci + mentalnosci polskiej + hejterzy sa wszedzie + oczywiscie "nikogo o zdanie nie pytalam, to moj kanal i robie, co mi sie podoba"...

Szusz zmienila taktyke na placzka chyba na taka bardziej agresywna...co ma pewnie - wedlug niej - zwiazek z tym, jaka to dojrzala i pewna siebie kobieta teraz jest...





tez mi sie tak wydaje

w ogóle dzisiaj (a jest 13), zliczając suby, które doszły i które odeszły to spadły jej suby o 45, kiedy w inne dni miała dzienny przyrost 100-200 (za cały dzien)

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Akurat te "tracenie czasu" bardzo doceniam i podejrzewam, ze nie tylko ja. Na wątek weszłam jak już wszystko było poblokowane, a chciałam zobaczyć całą sytuację z komentarzami. Wiele dziewczyn nadrabia nawet po kilku dniach i to głównie dla nich te screeny

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



A ja myśle, że nie cały filmik, ale poświeci na to sporą część vloga. Chyba tak było z sylwestrowym strojem
a ja nie wchodzę do szusz, nie nabijam jej wejsc, a screeny chętnie pooglądam bo lubie aferki
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.