krem Locoid Lipocream - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-27, 10:27   #1
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193

krem Locoid Lipocream


Mam problem z plamkami czerwonymi na twarzy (zblizone do trądzika różowatego) i male krostki. Od 1,5 tyg używam kremu Locoid Lipocream i wszystko pięknie ustało. Znów mam gładziuteńką cerę. Mam pytanie tylko czy jest jakiś okres przez jaki można tego kremu używać? A później musze odstawić? Dodam, że żadne inne tabletki, płyny itp itd mi nie pomagały. Dopiero ten krem.
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 17:23   #2
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: krem Locoid Lipocream

Pomogło bo Lokoid zawiera kortykosteroid( nie wiem czy dobrze napisalam) tak więc wszystko znika pięknie jednakże nie uzywaj tego za czesto tylko wtedy gdy naprawde musisz.Skora bardzo szybko sie do tego przyzwyczai i sama bedzie domagala sie tego kremiku.Wiem bo sama tak mialam. A i jeszcze cos , piszesz ze uzywasz tego na twarz. odradzam stanowczo potem moze byc jeszcze gorzej.A jesli to podobne do tradziku rozowatego to absolutnie wykluczone.Kto w ogole ci to przepisal??Masci te ( cos podobnego jak slynny elocom) stosuje sie tylko i wylacznie w zaostrzonej alergii skornej lub AZS
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 18:57   #3
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: krem Locoid Lipocream

No to super! Przepisał mi to dermatolog. W piatek mam wizyte u babeczki ktora zajmuje sie dermatologią estetyczną wiec mam nadzieje ze mi poradzi cos... Dzieki za ostrzezenie.
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 10:17   #4
Klops
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Question Dot.: krem Locoid Lipocream

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek22 Pokaż wiadomość
Pomogło bo Lokoid zawiera kortykosteroid( nie wiem czy dobrze napisalam) tak więc wszystko znika pięknie jednakże nie uzywaj tego za czesto tylko wtedy gdy naprawde musisz
Czyli jak często można?

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek22 Pokaż wiadomość
[..]Skora bardzo szybko sie do tego przyzwyczai i sama bedzie domagala sie tego kremiku.Wiem bo sama tak mialam. A i jeszcze cos , piszesz ze uzywasz tego na twarz. odradzam stanowczo potem moze byc jeszcze gorzej.A jesli to podobne do tradziku rozowatego to absolutnie wykluczone.
Na czym opierasz twierdzenie o przeciwskazaniach do stosowania na skórę twarzy? Czy jesteś może dermatologiem? Na pewno nie powinno się stosować na twarz?

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek22 Pokaż wiadomość
Kto w ogole ci to przepisal??Masci te ( cos podobnego jak slynny elocom) stosuje sie tylko i wylacznie w zaostrzonej alergii skornej lub AZS
A jeśli zmiany łuszczycowe występują na twarzy? Można to stosować? Jak długo? Kiedy odstawić? Czy następnego dnia jak zaróżowienia na twarzy znikną, czy jeszcze przeciągnąć?
Klops jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 12:46   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: krem Locoid Lipocream

Nie, leków sterydowych nie można stosowac przez długi czas. Max tydzien kuracji, zresztą jest to zazwyczaj napisane na ulotkach.

Długotrwałę i przeciągające sie stosowanie takich preparató może doprowadzić do posteroidowego zapalenia skóry. jedna z forumowiczek opisywała już taki przypadek.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:50   #6
proudmary5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: krem Locoid Lipocream

Witam, chciałabym ostrzec Was przed tym specyfikiem ... . Konował dermatolog nie wiedział co mi jest tak na prawdę i zapisał mi Locoid. Pod nosem i na brodzie miałam takie krostki, zaczerwienienia później zostało to zdiagnozowane przez innego dermatologa jako trądzik podskórny, nie mógł wyjść z "podziwu" dla lekarza który przepisał mi locoid. Sprawa wygląda tak że stosowałam go długo ok roku( ponieważ nie miałam pojęcia że tak nie wolno co gorsza lekarz nr 1 nie udzielił mi takiej informacji ) ... teraz mam to na całej twarzy i walka jest zażarta :/ pozdrawiam i ODRADZAM MAKSYMALNIE !
proudmary5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:20   #7
anulciaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: krem Locoid Lipocream

nie odradzaj maści tylko lekarza. ja mam AZS i jak tylko coś mi wyskoczy posmaruje max 2 razy i wszystko pięknie znika
anulciaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 10:01   #8
arne67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 4
Dot.: krem Locoid Lipocream

Tabletki na trądzik - derminax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

Edytowane przez arne67
Czas edycji: 2022-08-24 o 18:25
arne67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 11:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.