Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-14, 07:24   #31
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Ale może napisz coś więcej. Ile zabiegów robiłaś, w jakich odstępach, ile czasu minęło, jaki jest efekt.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:51   #32
1gwiazdka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Witam

Wykupiłam pakiet 20x zabiegów l.sheer i o był błąd. Bolało bardzo - szczególnie bikini (okolice warg), bardzo mały laser przez co zabieg, który boli trwał dłużej. Ból nieznośny... Byłem już u dermatologa po maść Emila może następnym razem pomoże. Efekt; bikini mnóstwo ran krew pieczenie przez dwa dni, pachy - po zabiegu wszystko ok. Wcześniej miałam jeden zabieg na l. Sher duet i po pierwsze głowica była większa przez co było szybciej efekt: zero komplikacji po zabiegu, sam zabieg ból znośny (pomógł okład lodowy).

Reasumując efekt po 2xpachy, 2xbikini widać ok 30% mniej włosów.

Ból - sprawdź wielkość używanej głowicy, ból mniejszy przy l.sheer duet.
1gwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 12:43   #33
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

1gwiazdka przy małej głowicy bardziej boli, bo ma inny system "znieczulania", ale też mała głowica działa na większej mocy i też daje lepsze efekty, a tu niestety jest tak, że musi boleć.
Emla podobno za bardzo nie pomaga.
Ale te rany to coś nie tak, albo zrobili na zbyt dużej mocy jak na początek, a Ty zrobiłaś coś nie tak. Może za mała przerwa w opalaniu, albo wizyta na basenie po zabiegu lub coś innego co mogło bardziej zaognić już i tak podrażnioną po zabiegu skórę.


A co do efektów, to najwcześniej 2 miesiące po zabiegu, a jeszcze lepiej pół roku, będziesz mogła oceniać efekt długofalowy.


Ja po pierwszych pesymistycznych opiniach, jednak chyba zmieniam zdanie, chyba jednak efekty są lepsze, bo są fragmenty, gdzie niewiele włosów wypadło i to przez nie miałam takie negatywne odczucia, ale też się okazało, że część włosów które goliłam po zabiegu "utknęło" w mieszkach dając efekt, że coś tam rośnie. Zrobiłam wielką akcję wyrwania pęsetą wszystkiego, minął miesiąc, więc to co żywe powinno już rosnąć dając właściwy obraz sytuacji. Myślę, że zeszłam poniżej 50% włosów, więc jest ok.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-17 13:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.