Kosmetyki Eveline - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-22, 07:40   #1
cerisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1

Kosmetyki Eveline


Cześć

Chciałbym uzyskać informacje na temat kosmetyków firmy eveline z serii rose evita. Chodzi mi o prezent dla żony na jej urodziny. Niebyło by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że jest ona bardzo wybredną osobą .
Kiedyś wspominała,że jakieś tam kremy nawilżające powodowały u niej uczucie "zciągniecia" przez co czuła się niekomfortowo. Czy w tym przypadku może być podobnie czy to zależy od skóry.

xxx

Bardzo bym prosił o jakieś informacje bo urodziny ma tuż tuż, a ja jako facet poprostu nie wiem.

Pozdrawiam

Sebastian

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-22 o 10:26 Powód: reklama
cerisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 11:32   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki Eveline

Cytat:
Napisane przez cerisek Pokaż wiadomość
Cześć

Chciałbym uzyskać informacje na temat kosmetyków firmy eveline z serii rose evita. Chodzi mi o prezent dla żony na jej urodziny. Niebyło by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że jest ona bardzo wybredną osobą .
Kiedyś wspominała,że jakieś tam kremy nawilżające powodowały u niej uczucie "zciągniecia" przez co czuła się niekomfortowo. Czy w tym przypadku może być podobnie czy to zależy od skóry.

xxx

Bardzo bym prosił o jakieś informacje bo urodziny ma tuż tuż, a ja jako facet poprostu nie wiem.

Pozdrawiam

Sebastian
Nie da się przewidzieć, jak się będzie zachowywał dany kosmetyk na konkretnej skórze. To wypadkowa składu, wrażliwości skóry, innych produktów użytych przed kremem, wody użytej do mycia, wilgotności powietrza i ogólnie warunków atmosferycznych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 14:41   #3
fluoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki Eveline

A Twoja żona używa kosmetyków Eveline? Jeśli tak i wiesz, że reaguje dobrze, nie ma żadnego uczulenia (co może zdarzyć się przy każdym kosmetyku, to już kwestia indywidualna), to ta seria Rose Revita jak najbardziej się sprawdzi. Może zestaw, krem nawilżająco-wygładzający i różany krem pod oczy? Najlepiej jak cała pielęgnacja jest z jednej serii, wtedy najmniejsze ryzyko podrażnień
fluoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 17:05   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Kosmetyki Eveline

Kremy należy dopasować do rodzaju skóry.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 19:23   #5
karolinka_brz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Eveline

Mi ten krem różany bardzo odpowiada zapachowo. Niby nie jestem alergikiem ale po wielu kremach mam takie uczucie pieczenia na twarzy a po tym nie. Tylko jego cena jest tak niska, że nie wiem czy wypada w prezencie kupować sam jeden krem Może dorzuć coś jeszcze
karolinka_brz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 19:37   #6
Justyna19946
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Eveline

Ja używam ich kosmetyków i jestem naprawdę zadowolona . Tutaj xxx możemy kupić różne kosmetyki godne uwagi .

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-10-09 o 12:09 Powód: link do sklepu
Justyna19946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-30 20:37:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.