Czy można to wyleczyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-15, 15:45   #1
ColaMola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 12

Czy można to wyleczyć?


Hej. Mam 21 lat i od jakiś 3 lat zmagam się z trądzikiem. Stosowałam różne maści, brałam Tetralysal i nic mi nie pomogło na dłuższą metę :/ Badałam też hormony, są w normie choć zdarzały się nieraz miesiączki nie w czas (jednak generalnie są w miarę regularne). Dermatolog zaproponowała mi Axotret ale obawiam się skutków ubocznych :/ dodatkowo mam bardzo wrażliwą cerę, którą łatwo podrażnić, to też utrudnia leczenie trądziku. Zastanawiam się też czy nie wziąć hormonów aby wygładzić tą cerę. Nie wiem już co można zrobić aby to wyleczyć w końcu :/
ColaMola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 10:13   #2
sandomerra
Przyczajenie
 
Avatar sandomerra
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
Dot.: Czy można to wyleczyć?

Niestety ale tabletki sa straszne w skutkach ubocznych, podrazniaja zoaldek, watrobe bo sa silne i wysuszaja cialo.. a nie probowalas jakichs preparatow na tradzik? teraz w aptekach i w necie jest tego mega duzo, moze cos znajdziesz dla siebie? a jak juz sie zdecydujesz na leki to pamiętaj o nawilżaniu i pomadce do ust. Moja przyjaciolka sie z nia nie rozstawala po prostu bo usta pękały strasznie.
sandomerra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-28 10:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.