Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 11:54   #61
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Ooo, to tez zerkne
po tabletkach antyk. miałam okropny, nie mogłam niczym zwalczyć, w końcu pomógł ten olejek, pupcię mam teraz taką, że bez wstydu wskocze w bikini
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 11:59   #62
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

A na dlugo starcza to 200 ml? Dziewczyny pisza, ze malo wydajny. Ile radzilabys kupic? Moze lepiej od razu zamowic 400 albo i 600?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:09   #63
kulaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szwecja,Sztokcholm
Wiadomości: 41
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

ja mam to serum flawo c z BU zeczywiscie jest fajne,nawilza rozjasnia,buzka po nim jest gladziutka,aleee zmarszczki pod oczami ja byly tak sa i wcale nie plytsze.filrt mam z avene emulsja 50,jest fajny bo mozna na niego klasc kolorowke,ja tylko sypki puderek uzywam na ten filtr.

jak sie nazywa ten olejek na celulit z bu??
kulaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:11   #64
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
A na dlugo starcza to 200 ml? Dziewczyny pisza, ze malo wydajny. Ile radzilabys kupic? Moze lepiej od razu zamowic 400 albo i 600?
ja kupiłam najpierw 200 i starczyło mi na prawie 2 miesiące. ale używałam raz dziennie, po wieczornej kąpieli, brałam kropelkę i mooooocno ją rozcierałam na tyłku, po prostu połączyłam to jakby z masażem. Naprawdę z ręką na sercu, teraz nie ma śladu po cellulicie, możliwe,że ten masaż i to mocne wcieranie też tutaj bardzo pomogło
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:16   #65
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja kupiłam najpierw 200 i starczyło mi na prawie 2 miesiące. ale używałam raz dziennie, po wieczornej kąpieli, brałam kropelkę i mooooocno ją rozcierałam na tyłku, po prostu połączyłam to jakby z masażem. Naprawdę z ręką na sercu, teraz nie ma śladu po cellulicie, możliwe,że ten masaż i to mocne wcieranie też tutaj bardzo pomogło
No niezle mnie zachecilas, kupie sobie
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:27   #66
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
po tabletkach antyk. miałam okropny, nie mogłam niczym zwalczyć, w końcu pomógł ten olejek, pupcię mam teraz taką, że bez wstydu wskocze w bikini
co to za cudowny olejek? tez chce...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:38   #67
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
co to za cudowny olejek? tez chce...
I ja! i ja!
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 13:34   #68
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

http://www.biochemiaurody.com/sklep/...icellulit.html

No i zrobil sie temat o cellulicie :P
Ale czego uzywacie POD OCZY dziewczeta?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 14:14   #69
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

tez mam problem z oczami
uzywalam juz kilkunastu kremow i chyba zaden nie dal efektu. teraz mam l'oreal 7effects- i nie widze po niz ZADNEJ roznicy; przykre.
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 14:19   #70
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
No niezle mnie zachecilas, kupie sobie
to w takim razie życzę efektów takich jak u mnie, czyli cellulit paszoł won
Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
co to za cudowny olejek? tez chce...
już madulka podała

a pod oczy to ja będę stosować to serum z BU, delikatnie powklepuję, może coś pomoże.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 16:59   #71
kulaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szwecja,Sztokcholm
Wiadomości: 41
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
to w takim razie życzę efektów takich jak u mnie, czyli cellulit paszoł won

już madulka podała

a pod oczy to ja będę stosować to serum z BU, delikatnie powklepuję, może coś pomoże.
mozesz podac nazwe tego olejku bo nie moge znalezc na celulit
kulaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 17:04   #72
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

No przeciez podawalam:

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...icellulit.html

No i zrobil sie temat o cellulicie :P
Ale czego uzywacie POD OCZY dziewczeta?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:14   #73
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Ja tak jak wcześniej napisałam- niczego. Myślę, zeby coś zakupic, bo w moim wieku to czas najwyższy, mimo prawie zadnych zmarszczek, ale kto wie- tak na przyszłośc. Zeby nie było, ze teraz praktycznie nic nie ma i nic nie używam, a pozniej mi powyłażą i nie bede wiedziała za co się łapac
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:16   #74
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
No przeciez podawalam:
dokładnie,to ten
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 07:13   #75
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

wspolczuje zmarszczek w tym wieku. chyba najlepszy bedzie lifting bo skoro teraz sa, to co bedzie pozniej skoro juz jest riuna w tym wieku. moja mama ma 60 lat i ani 1 zmarszczki. moze to od nadmiaru solarium? i gdzie tu znalesc meza ze zmarszczkami? a krem na zmarszczki dobry jest Estee Lauder - Advanced Night Repair Eye Recovery Complex.Borghese - Crema Straordinaria Night Treatment - krem przeciwzmarszczkowy na noc.Vichy - Novadiol Nuit - krem na noc.Vichy - Myokine Fusio Nuit.Annayake - Ultratime Anti-Aging Night Cream - Przeciwzmarszczkowy krem na noc-499 zl.Estee Lauder - Future Perfect - Anti-Wrinkle Radiance Moisturizers SPF15 - krem.Lancome - Renergie Morpholift R.A.R.E. - krem liftingujący.Helena Rubinstein - Prodigy Night Tissular - krem przeciwko starzeniu się skóry-670 zl.Nuxe - Nirvanesque Creme - krem do wszystkich rodzajów skóry.La Roche-Posay - Active C - Dermatologiczna korekcja zmarszczek.La Roche-Posay - Redermic - krem przeciwzmarszczkowy.Helen a Rubinstein - Life Pearl-700 zl. Collistar - Rigenera - krem regenerujący na dzień.Vichy - LiftActiv Pro.Dr Brandt - Crease Release Rapid Wrinkle Reducer-695 zl.Vichy - Myokine - krem. z tanszych polecam vichy,ale raczej bym zainwestowalaw lauder lub rubinstein, bo to i tak tansze od liftingu i tak nie boli.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 07:16   #76
maria26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Botoks w wieku 26 lat?to naprawdę rewelacyjny pomysł.Dziekuję za wszystkie ukaśliwe uwagi,od razu twarz mam ładniejszą
A ja dalej do was dziewczyny,piszczie jak macie sprawdzone kremy dla 26 latek!!!pozdrawiam pa
maria26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 07:34   #77
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

te w/w kremy niektore mozna juz uzywac jesli zmarszczki sa silne, to nie ma na co czekac, bo jak wiadomo teraz krem nie stosuje sie raczej do wieku tylko do stanu i typu cery.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Ultra Correction Line Repair Chanel, www.ultracorrection.com
Seria Hyaluron-Filler Eucerin, Super Aqua Guerlain, Seria kosmetyków Incentive Dr Irena Eris, Linia kolagenowa Elizabeth Grant, Linia przeciwzmarszczkowa Cell Optimo ViViean, Time Zone Estée Lauder, Moisturizing and Vitalizing Bellefontaine, Seria Caviar Performance Artdeco.
http://luxlux.pl/artykul/9568/wypeln...e_zmarszczkami
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:29   #78
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Zgadzam się z marią, po co te kąśliwe uwagi? Ja z solarium nie korzystałam i nie korzystam, nie opalam się w ogóle z powodu alergii. Mam leciutkie zmarszczki mimiczne wokół oczu, spowodowane są tym, że mam z natury bardzo suchą skórę i dużo się uśmiecham, może to dlatego, chcę trochę to poprawić, ale nie żadnymi inwazyjnymi metodami i żaden lifting i botoks nie wchodzi w grę.

Maria, wypróbuję to serum flavo i napiszę co i jak Polecane dla cery w młodym wieku jako prewencja przeciwzmarszczkowa, ma działanie wzmacniające, rozjasniające, poza tym na biochemii dziewczyny zachwalały.

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2009-03-22 o 09:31
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:33   #79
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

pani na 1 str.pisala,ze ma duze zmarszczki.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 12:52   #80
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez lucky83 Pokaż wiadomość
i gdzie tu znalesc meza ze zmarszczkami?
no na pewno nie tam, gdzie ty go szukasz.

ja skonczylam 26 lat i od kilku lat uzywam kremy przeciwzmarszkowe. do 'kurzych lapkek' juz sie przyzwyczailam, nie widac ich jakos szczegolnie ale ja widze. bardzo wiele zalezy od tego jak uwaznie przygladacie sie twarzy i czy jestescie przewrazliwione na tym pukncie (wiem co mowie, bo sama jestem; widze to, czego inni nie widza - nawet kosmetyczka). mysle ze omawiane sklonnosci wynikaja z duzej mimiki twarzy, a takze z malej ilosci snu i ciaglego czytania, czesto z monitora, klimatyzowanych pomieszczen. i niestety nic na to nie poradze, bo nie mam zamiaru przestac sie usmiechac, ani nie moge sobie pozwolic by spac az sie wyspie, tj. po kilkanascie godzin dziennie.

jezeli chodzi o produkty ktore moge wam polecic to clinique ma dobre maselka pod oczy, chociaz ja wole niebiskiego diora z filtrem 20. z tanszych apteczne active C, ale cudow sie nie spodziewajcie. na obecne zmarszczki nie ma bezinwazyjnej metody i kazdy kto powie inaczej jest fantasta. mozna jedynie spowolnic powstawanie nastepnych i poglebianie sie obecnych. dobrym doraznym sposobem jest uzywanie kremow z lodowki, robienie pozadnych masek nawilzajacych i nie podreslanie okolic oczu korektorami, tudziez zbyt gestymi podkladami. np jak sie wysmaruje DW bez ogromnej ilosci bazy to wyglodam na 10 lat starsza. dlatego uzywam lekkie i nawilzajaco - pielegnujace mazidla i staram sie nie myslec o glupotach tylko o tym, co ma istotny wplyw na moje zycie.

na szczescie sa jeszcze mezczyzni ktorzy nie wybieraja partnerki pod katem plaszczyzn bezzmarszkowych i gdy im zacznie sie starzec nie wymieniaja na gladszy model ole!
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:36   #81
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Ja mam po oczami drobne linie, cieniutką i suchą skórę i jedyny krem, który poprawia wygląd skóry tej okolicy to myokine vichy - oceny ma niejednoznaczne, ale moją skórę wygładza spektakularnie. Czy trwale - to już inna historia.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Ja mam po oczami drobne linie, cieniutką i suchą skórę i jedyny krem, który poprawia wygląd skóry tej okolicy to myokine vichy - oceny ma niejednoznaczne, ale moją skórę wygładza spektakularnie. Czy trwale - to już inna historia.
I zgadzam się z poprzedniczką w pełni, choć nadal te niezbyt widoczne linie spędzają mi sen z powiek. Przez rok traktowałam skorę kremami z wit c i nowe zmarszczki się nie pojawiły. Teraz mam w zapasach Retin-ox, liczę na trwalsze wygładzenie. A kremy dostosowuję do stanu skóry, nie do wieku.
Swoją drogą ta uwaga o mężu mnie rozłożyła na łopatki :p

Edytowane przez Sahira
Czas edycji: 2009-03-22 o 13:55
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 15:15   #82
maria26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

dzięki dziewczyny,własnie o to mi chodziło.moje zmarszczki też sa spowodowane głęboka mimiką twarzy(bardzo duzo się śmieje)Wiem,że ich nie usune ale chciałabym zapobiec kolejnym a te w miarę wygładzic.Juz mam jakies rozeznanie ,teraz musze dopasowac do siebie krem.pozdrawiam
maria26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 15:22   #83
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Ja mimo, że mam 19 lat mam straszne cienie i malutkie zmarszczki pod oczami :/ Na solarium nie chodzę ani nie opalam się. Nie wiem tylko, czy w wieku 19 lat można już zacząć przeciwzmarszczkową prewencję. Głupotą mi się to jednak nie wydaje bo lepiej zapobiegać gdy juz pojawiają się pierwsze oznaki niż leczyć gdy już będzie za późno. Myślałam o serum z BU z witaminą C. Może chociażby wzmocniło moją skórę i zredukowało cienie pod oczami..
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 15:37   #84
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

natalie25 ja nie szukam, bo po 1 mam,a po 2 nie mam zmarszczek tak, ze powodzenia w suzkaniu kremu i faceta. moze sie znajdzie jakis co lubi zmarszczki na zmarszczki dobre sa tez: Success Future Neck & Decollete Serum Guerlain, Plastry przeciwzmarszczkowe SeaAllure, Perfectionist [CP+] Wrinkle Lifting Serum Estee Lauder, Ultra Intensive Age-defying Complex 4VOO, Termoaktywne serum Orlane, Krem Luxury Artistry, Krem Vitamin C Night Treatment Elizabeth Grant, Ampułki Kawiorowe Elizabeth Grant, Rosarium New Garden Dermika, Krem przeciwzmarszczkowy Thal'ion Thalasso Cosmetics, Linia Renergie Re-Fill Lancome, Krem Sjal, Mikroplastry przeciwzmarszczkowe Solupatch Lierac, Krem przeciwzmarszczkowy Shu Uemura, Krem do twarzy Contour Effect Dr Brandt, Dior Capture XP, Krem Tri-Aktiline, Krem Glamotox Rodial, Intensywna kuracja La Prairie, Natural Lifting Effect Heliotrop, Skin Caviar Luxe Eye Lift Cream La Prairie.
http://luxlux.pl/artykul/8093/5_ofer...otoodmladzania
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:09   #85
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

A ona ciągle swoje... współczuje w takim razie faceta... masz już jakiś plan awaryjny na wypadek zmarszczek (bo istnieje możliwość, że kiedyś się pojawią)? Osobiście znam facetów, którym zmarszczki nie przeszkadzają To tak na marginesie.
A tak serio - nawilżać, odżywiać, wit. c, retinol, filtry - chyba to wszystko z mniej inwazyjnych metod. Może za późno zaczęłam dbać o te okolice, ale lepiej późno niż później. W każdym razie widzę efekty.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:12   #86
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

pewnie, ze sie pojawia, ale na starosc,a nie w wieku 20 paru lat i to raczej malo, gdyz moja babcia ma ich b.malo, a mama w wieku 60 lat ani 1. tak, ze nie mam sie raczej o co martwic, bo kosmetyka plus dobre geny robia swoje. tez znam panow co lubia zmarszczki-starsi dziadkowie
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:25   #87
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

jezuniu blagam cie lucky83, zamilcz
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:25   #88
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez lucky83
pewnie, ze sie pojawia, ale na starosc,a nie w wieku 20 paru lat i to raczej malo, gdyz moja babcia ma ich b.malo, a mama w wieku 60 lat ani 1. tak, ze nie mam sie raczej o co martwic, bo kosmetyka plus dobre geny robia swoje. tez znam panow co lubia zmarszczki-starsi dziadkowie
Żenada... Ahh taak dobre geny, dobra rasa sory, ale nie musisz być taka cyniczna wobec tych którym zmarszczki się pojawiły lub nie posiadają "dobrych genów" i w przyszłości raczej będą mieli zmarszczki. Przewiduję, że mnie również zbyt wiele zmarszczek niegrozi gdyż mam tłustą cerę zupełnie tak jak moja matka - i ona ma 60tke a zmarszczek brak. Jakoś nie chełpię się tym jakby to decydowalo o jakiejś wyższości nad innymi i nie mówię koleżanką z cerą bardziej narażoną na zmarszczki że zechce je tylko stary dziadek.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:20   #89
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Czytałam niedawno, że kobiety które w młodości używały tłustych kremów, na starość miały o wiele mniej zmarszczek, ich skóra była jędrna.
Tez mam problem jak 21 latka ze zmarszczkami pod oczami. Niestety widzę już swoją przyszłość- moja mama ma straszne zmarszczki pod oczami, podejrzewam że odziedziczyłam to po niej...smutne bo mam ładne oczy a zmarszczki powodują że cała twarz wygląda staro
Mój jedyny trik na optyczne zmniejszenie zmarszczek to wklepywanie kremu pod oczy, tak by skóra się lekko błyszczała (po całym make-upie, ale fluidu pod oczy nie daje, sam krem, żeby mocno rozjaśnił skórę, najlepiej jakiś z drobinkami).
To z tym tłustym kremem to może być prawda. Moja mama w młodości spiekała się na czekoladkę, pali papierosy... a w wieku 50 lat ma naprawdę niewiele zmarszczek (no niestety, paru naczynek popękanych i przebarwień nie udało się uniknąć, jednak ogólny efekt jest świetny). Zawsze zastanawiałam się, jak ona to zrobiła ale pamiętam, że zawsze zużywała straszne ilości kremów intensywnie nawilżających, tych o raczej tłustej konsystencji (takie to kiedyś bywały) + zwykłą niveę, pryskała różnymi olejkami, oliwkami... być może również kwestia genów, jednak ja jak nie użyję dobrze nawilżającego kremu to dostrzegam drobne zmarszczki mimiczne na czole, a mam dopiero 21 latek :/
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:25   #90
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: 26 lat i okropne zmarszczki:(

Cytat:
Napisane przez lucky83 Pokaż wiadomość
pewnie, ze sie pojawia, ale na starosc,a nie w wieku 20 paru lat i to raczej malo, gdyz moja babcia ma ich b.malo, a mama w wieku 60 lat ani 1. tak, ze nie mam sie raczej o co martwic, bo kosmetyka plus dobre geny robia swoje. tez znam panow co lubia zmarszczki-starsi dziadkowie
Jeśli rzeczywiście natura będzie wobec ciebie łaskawa, to good for you, ale co to ma do rzeczy? Swoją drogą ja też nie mam genetycznej skłonności do zmarszczek . Taka dyskusja nie ma sensu.
A liftingowi poddają się raczej starsze kobiety w celu poprawienia owalu twarzy - tak na marginesie. Na zmarszczki mimiczne jest botox.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-14 10:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.