Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 20:32   #61
kotuta
Przyczajenie
 
Avatar kotuta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

chmielu71, daj znać jak było
masz rację, że można zacząć od czegoś "mniejszego" - tak na początek, zresztą kosmetyczka dokładnie pyta o jaką "głębokość" Ci chodzi. poza tym ona doskonale wie co i gdzie najbardziej boli, więc może również co nieco doradzić.
kotuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 15:47   #62
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Dziewczyny ja wam gorąco polecam taki zabieg. robie je w miarę regularnie od 2 lat i śmiało stwierdzam, że teraz jest to dla mnie dużo mniej bolesne (może dlatego, ze wiem czego się spodziewać ) a włosków jest mniej.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:57   #63
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

potwierdzam, depilacja bardzo sie opłaca, po 3 zabiegach włoski są już delikatniejsze i wyrywają się prawie bez bólu
na pierwszy raz lepiej spróbować zostawić ich co nieco, bo pierwszy zabieg jest najdłuższy i najbardziej bolesny, lepeij podchodzić partiami niż sie zniechęcić
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:33   #64
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

widzcie....a ja niestety sie zniechecilam i depiluje teraz pensete i troche depilatorem, ale fakt wloski sa o wiele wiele slabsze.......maszynkom mowmy stanowcze : nie!!!
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:01   #65
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Też chciałabym spróbować depilacji brazylijskiej, trochę się tego obawiam,ale raz kozie śmierć :p
Znacie może jakieś dobre salony we Wrocławiu, Opolu albo jakoś pomiędzy tymi miastami ?

Chciałabym już zacząć żeby na wakacjach włoski były słabsze i odrastały jak najwolniej.
Kurczę, trochę krępuję się-iść z 0,5 cm włoskami :p W ogóle nie wyobrażam sobie jak może wykonywać depilację w obrębie łechtaczki itd.Czy to możliwe ,że usunie stamtąd wszystkie włoski?
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:28   #66
100justysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Też chciałabym spróbować depilacji brazylijskiej, trochę się tego obawiam,ale raz kozie śmierć :p
Znacie może jakieś dobre salony we Wrocławiu, Opolu albo jakoś pomiędzy tymi miastami ?

Chciałabym już zacząć żeby na wakacjach włoski były słabsze i odrastały jak najwolniej.
Kurczę, trochę krępuję się-iść z 0,5 cm włoskami :p W ogóle nie wyobrażam sobie jak może wykonywać depilację w obrębie łechtaczki itd.Czy to możliwe ,że usunie stamtąd wszystkie włoski?
Witam!
Ja zdecydowałam się na depilację laserem,i jestem bardzo zadowolona....Po pierwszym zabiegu nie mam ok 75% włosówDo lata uporam się z tym problemem całkowicie...A wosk jak to wosk czasem urywa włosy i rosną takie mizerne..ale wciąż odrastają i odrastać będą na pewno mniej)
100justysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 08:57   #67
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Też chciałabym spróbować depilacji brazylijskiej, trochę się tego obawiam,ale raz kozie śmierć :p
Znacie może jakieś dobre salony we Wrocławiu, Opolu albo jakoś pomiędzy tymi miastami ?

Chciałabym już zacząć żeby na wakacjach włoski były słabsze i odrastały jak najwolniej.
Kurczę, trochę krępuję się-iść z 0,5 cm włoskami :p W ogóle nie wyobrażam sobie jak może wykonywać depilację w obrębie łechtaczki itd.Czy to możliwe ,że usunie stamtąd wszystkie włoski?
Witaj, co do salonów to mogę Ci polecić 2 pierwszy na skrzyżowaniu jedności narodowej/nowowiejska. Salon Kamea - bardzo miła pani kosmetyczka, robi całe bikini w ok 15-20 min. Ma bardzo sprawne ręce dzięki czemu zabieg boli mniej. Płacę 30 zł za całkowitą depilację. Drugi: Zakątek piękna na Rymarskiej (krzyki) teraz otworzyli jeszcze 2 gabinet przy Wysokiej. Młoda kosmetyczka, bardzo sympatyczna i sprawna. Koszt 40 zł.

Co do efektów: co idę do salonu zawsze mi mówią, że powinnam jeszcze kilka dni poczekać, aby włoski były dłuższe. I nie martw się, 1 raz jest zawsze najgorszy, ale efekt wart wszystkiego. Włoski wyrywa się wszędzie, nawet na wargach, najważniejsze to dobrze naciągać skórę, aby bolało jak najmniej.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 20:27   #68
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Witaj, co do salonów to mogę Ci polecić 2 pierwszy na skrzyżowaniu jedności narodowej/nowowiejska. Salon Kamea - bardzo miła pani kosmetyczka, robi całe bikini w ok 15-20 min. Ma bardzo sprawne ręce dzięki czemu zabieg boli mniej. Płacę 30 zł za całkowitą depilację. Drugi: Zakątek piękna na Rymarskiej (krzyki) teraz otworzyli jeszcze 2 gabinet przy Wysokiej. Młoda kosmetyczka, bardzo sympatyczna i sprawna. Koszt 40 zł.

Co do efektów: co idę do salonu zawsze mi mówią, że powinnam jeszcze kilka dni poczekać, aby włoski były dłuższe. I nie martw się, 1 raz jest zawsze najgorszy, ale efekt wart wszystkiego. Włoski wyrywa się wszędzie, nawet na wargach, najważniejsze to dobrze naciągać skórę, aby bolało jak najmniej.
Wielkie dzięki za odpowiedź, bardzo się przydała. Ceny też są bardzo zadowalające,więc może się wybiorę
A orientujesz się z jakim wyprzedzeniem mam się mniej więcej zapisać? Oczywiście będę dzwonić,ale wolałabym zaplanować to wcześniej, tak żeby nie zastanawiać się przy tel. ;p
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:15   #69
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
potwierdzam, depilacja bardzo sie opłaca, po 3 zabiegach włoski są już delikatniejsze i wyrywają się prawie bez bólu
na pierwszy raz lepiej spróbować zostawić ich co nieco, bo pierwszy zabieg jest najdłuższy i najbardziej bolesny, lepeij podchodzić partiami niż sie zniechęcić
Jestem juz po 2 I rowniez jak Ty -polecam
Ale ja polecam za jednym razem calosc- jak sie ma przezywac bol to wszystko za jednym razem ciach prach i miec z glowy
Od siebie chcialabym dodac, ze sa miejsca w ktorych naprawde boli (mnie moja kosmetyczka zawsze mowi w ktorym miejscu bedzie bardziej bolalo a w ktorym jest lzej) ale z moich obserwacji (na wlasnej skorze) zauwazylam, ze nawet jak niemilosiernie zaboli to w mgnieniu oka zapomina sie o tym bolu! Naprawde! Nie umiem tego wytlumaczyc, ale boli sam 'zryw' i sekunda 'po' a lada moment juz nie pamietam tego bolu - zjawiskowe
No w kazdym razie POLECAM
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:59   #70
lalinka23
Raczkowanie
 
Avatar lalinka23
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 484
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

hej znacie moze jakies salony na slasku - najlepiej w katowicach, wykonujace depilacje woskiem? nigdy nie mialam takiego zabiegu i boje sie isc do pierwszego lepszego.. polecacie jakies??
__________________
~you can't break a girl who is already broken
lalinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:28   #71
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Question Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez 100justysia Pokaż wiadomość
Witam!
Ja zdecydowałam się na depilację laserem,i jestem bardzo zadowolona....Po pierwszym zabiegu nie mam ok 75% włosówDo lata uporam się z tym problemem całkowicie...A wosk jak to wosk czasem urywa włosy i rosną takie mizerne..ale wciąż odrastają i odrastać będą na pewno mniej)
czesc, moje pyko ile placisz za tą depilacje laserem? ile razy już byłaś i w ogóle sesja to ile zabiegów? jestem ciekawa...czy odczuwasz jakiś ból?
pozdrówki
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 10:10   #72
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Dodus - mozesz mi napisac w jakim salonie byłaś ? Tez jestem z Bydgoszczy i chcialam gdzies isc, nikt mi niczego nie polecił, ale w takim razie ja wytestuję inny salon i powiem Ci jak było. Tylko proszę Cię o namiary na ten salon, w którym Ty byłaś - unikniemy pomyłki ;-)
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:12   #73
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
Dodus - mozesz mi napisac w jakim salonie byłaś ? Tez jestem z Bydgoszczy i chcialam gdzies isc, nikt mi niczego nie polecił, ale w takim razie ja wytestuję inny salon i powiem Ci jak było. Tylko proszę Cię o namiary na ten salon, w którym Ty byłaś - unikniemy pomyłki ;-)

dobrze Asihwarajko ;p wiec ja bylam na ul Dworcowej 55 salon nazywa sie Alicja&Anna Cechelt taki caly oszklony....

byloby super jakbys wyprobowala jakis inny salon,jakby Tobie podpasowal to wtedy ja tez bym poszla

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:30   #74
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

hej laseczki!! Lensky byłaś gdzieś na depilacji? bo ja zbieram info i szukam sobie jakiejś doświadczonej kosmetyczki. dla lasek z bdg- pytałam o brazylijke w takim salonie kosmetycznym na rogu Dworcowej i jakiejś innej ulicy, nie znam nazwy (jak się idzie od pkp w stronę Gdańskiej zaraz na poczatku). facet (!) mało nie zemdlał jak wytłumaczyłam ocb wiec tam odpada z góry;/
czekam na jakieś opinie;D pzdr!
malusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:40   #75
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

a jakis salon w W-wie?

ja sama depiluję się pastą cukrową i przyznam ze to cos przecudownego nie spodziewalam się takich efektow.. chetnie pojde na profesjonalna depilację
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 21:03   #76
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
ja sama depiluję się pastą cukrową i przyznam ze to cos przecudownego
ale pasta depilujesz nóżki czy też bikini?? bo ja to myślę że chyba będę musiała zacząć sama jak nie znajdę jakiejś sprawdzonej babki do brazylijskiej....
malusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 23:26   #77
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

malusienka moze to ten sam gabinet co ja w nim bylam,bo tez facet jest i on jest takim ochroniarzem jakby ale przyjmuje klientki,tlumaczy zeby zaczekaly albo informuje o jakis ogolnych ...informacjach ;p na szczescie jak ja bylam byla obok niego zaraz babka to ja od razu do niej ;p

siara z deczka z tym ze ten facet tam caly czas jest

dziewczyny z Bydzi !!!! jak bedziecie wiedzialy cos dajcie znac

pozdro Lasencje
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 17:27   #78
lemoacid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

salon w graffice III piętro 30 zł milo szybko i przjemnie hehehe polecam
lemoacid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:37   #79
margot003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu tez myślę o depilacji okolic intymnych (ale chyba na brazylijską za pierwszym razem się nie zdecyduję )

Możecie polecić jakiś dobry salon kosmetyczny w Lublinie (miła, dyskretna obsługa, czystość, profesjonalizm itp.)?? słyszałam wiele pozytywnych opinii o Babskim Świecie na Chopina i coraz bardziej skłaniam się, aby tam właśnie pójść, ale chciałabym poznać też opinie o innych salonach.
Tak na marginesie: 60zł za brazylijską to dużo czy mało jak na miasto typu Lublin? bo czytałam, że czasem za taką cenę można zrobic depilację nóg i bikini..
margot003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 07:52   #80
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
a jakis salon w W-wie?

ja sama depiluję się pastą cukrową i przyznam ze to cos przecudownego nie spodziewalam się takich efektow.. chetnie pojde na profesjonalna depilację
żonko a sama robisz paste cukorwa czy kupujesz ??
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 11:56   #81
mammba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

HEJ

Dziewczyny ja też jestem z Bydgoszczy i już chyba ze 2 godziny próbuję znaleźć posta jakiejś dziewczyny zadowolonej z depilacji bikini razem z namiarem na kosmetyczkę i kurczę NIC nie ma w internecie na ten temat - a taki przecież popularny )

Lensky, Doduś, Malusienka - macie jakies nowe wiesci w tym temacie?? Jeśli tak, proszę o INFO!

Nadszedł dzień, że mam już dosyć męczenia się w domu

Hallllo Bydgoszczanki, na pewno korzystacie z tej usługi, przyznać się i to już! ;-)
mammba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:23   #82
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

mammba

jak juz pisalam bylam raz i sie zrazilam,tez czekam na wiesci od kogos kto mi poleci dobra kosmetyczke w Bydg jak narazie glucho....niestety bo tez ciezkawo tak samej,strasznie mozolna robota,a maszynki nie tykam juz wiec mecze sie z woskiem i plastrami....

tez czekam na odpowiedz dziewczynki
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:44   #83
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez malusienka Pokaż wiadomość
hej laseczki!! Lensky byłaś gdzieś na depilacji? bo ja zbieram info i szukam sobie jakiejś doświadczonej kosmetyczki. dla lasek z bdg- pytałam o brazylijke w takim salonie kosmetycznym na rogu Dworcowej i jakiejś innej ulicy, nie znam nazwy (jak się idzie od pkp w stronę Gdańskiej zaraz na poczatku). facet (!) mało nie zemdlał jak wytłumaczyłam ocb wiec tam odpada z góry;/
czekam na jakieś opinie;D pzdr!
Cytat:
Napisane przez mammba Pokaż wiadomość
HEJ

Dziewczyny ja też jestem z Bydgoszczy i już chyba ze 2 godziny próbuję znaleźć posta jakiejś dziewczyny zadowolonej z depilacji bikini razem z namiarem na kosmetyczkę i kurczę NIC nie ma w internecie na ten temat - a taki przecież popularny )

Lensky, Doduś, Malusienka - macie jakies nowe wiesci w tym temacie?? Jeśli tak, proszę o INFO!

Nadszedł dzień, że mam już dosyć męczenia się w domu

Hallllo Bydgoszczanki, na pewno korzystacie z tej usługi, przyznać się i to już! ;-)

Niestety dziewczyny, zwiedziłam chyba już 100 salonów i za każdym razem Panie mają takie miny , więc załamuję ręce. ostatnio jak sptalam Panią, czy wykonuje depilacje brazylijska, spytala sie mnie o co chodzi, wiec jej wyjasnilam, ze o CALKOWITA depilacje miejsc intymnych, na co ona mi : ahaa, bikini ? tak, robie.
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:24   #84
mammba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

O rety!

A myślałby kto, że żyje w cywilizowanym mieście

Lensky, a powiedz, Studio Urody Secesja na Cieszkowskiego ma w cenniku bikini głębokie za 55 złotych - byłaś tam może?? Bo to jeden z niewielu salonów bydgoskich który w ogóle ma to w cenniku i zastanawiałam się nad wizytą ale serio nie wyobrażam sobie pierwszej wizyty naz depilacji gdzie będę bardziej skrępowana niż kosmetyczka.
mammba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:39   #85
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
mammba

jak juz pisalam bylam raz i sie zrazilam,tez czekam na wiesci od kogos kto mi poleci dobra kosmetyczke w Bydg jak narazie glucho....niestety bo tez ciezkawo tak samej,strasznie mozolna robota,a maszynki nie tykam juz wiec mecze sie z woskiem i plastrami....

tez czekam na odpowiedz dziewczynki
witam!
ja tez jestem z bydgoszczy i od jakiegos czasu poszukuje salonu z brazylijskim bikini. narazie poszukiwania stanely na internecie i widze ze nic straconego bo wy nic nie mozecie znalezc w realu
mam kosmetyczke niedaleko swojego domu,gdy bede przy okazji badz moja mama zapytam sie o brazylijskie. a na dzien dzisiejszy nikt nic nie znalazl?
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:39   #86
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

mammba, a gdzie to jest ? srednio znam ulice w bydgoszczy, ale jesli nei jest to na jakims mega zad*piu to chetnie sie przejde

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

edit : przejdę się, to odbicie od gdańskiej spróbuję w przyszłym tygodniu, bo w tym mam urwanie głowy )
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:33   #87
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
Napisane przez mammba Pokaż wiadomość
ale serio nie wyobrażam sobie pierwszej wizyty naz depilacji gdzie będę bardziej skrępowana niż kosmetyczka.

uwierz mi,bylam o wiele mniej skrepowana od kosmetyczki i mysle ze to jest gorsze niz czego Ty sie obawiasz ;p bo skrepowanie skepowaniem ale przynajmniej widzisz ze babka wiec co robi i jest pewna tego....moja nie byla ;p byla wlasnie bardzo skreopwana ;p

tak tak nie ma to jak XXI wiek z gleboką depilacja brazylijska <że co?> ;p

pozdrowionka
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 20:42   #88
mammba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Cytat:
tak tak nie ma to jak XXI wiek z gleboką depilacja brazylijska <że co?> ;p
no dokładnie..


Cytat:
edit : przejdę się, to odbicie od gdańskiej spróbuję w przyszłym tygodniu, bo w tym mam urwanie głowy )
super Lensky - bardzo proszę daj tu znać jak było, a nóż widelec będzie ok.. czego życzę Ci oczywiście mega fryzurki życzę
mammba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 15:34   #89
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

Ok dziewczyny, umowilam się na 8 maja. Pani wytlumaczyla mi, ze depilacja głęboka = klientka decyduje jak głęboko maja byc wyrwane włosy. Ja zazyczylam sobie calkowite usunięcie, co wyniesie mnie o 5zł drozej, czyli 60 zł . Pani poprosiła mnie również o niedotykanie owłosienia przez ok poltora tyg.
Zdam relacje za tydzien w takim razie
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 21:14   #90
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Depilacja Brazylijska a zwykła, wizyta w salonie

super Lensky!!!!!! czekamy z niecierpliwoscia

powodzenia i mam nadzieje ze babka porzadnie wezmie sie za Twoje wloski ;p

pozdrowka
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-11 17:08:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.