Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 20:58   #1
Seqent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Exclamation

Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)


Otóż Witamina A+E niektórym może wydać się smieszne, ale od 15 dni stosuje 1 kapsułke po jedzeniu czegoś tłustego. Rewelacja. Górna partia pleców była w dużych syfach czerwonych. Tak samo klatka piersiowa no i twarz. Stało sie cos nieprawdopodobnego. Okrąg w wielkosci 3 moich dłoni na plecach od karku w dół cera zrobiła sie czysta na twarzy nastał masakryczny wysyp ale co tam, klatka piersiowa robią sie plamy i znikają. Doniesienia od dermatologa sie sprawdziły. Witamina A i E mają duży wpływ na leczenie trądziku młodzieńczego. Do tego stosuje kostke do mycia Sebamed. Cera na moim ciele tak się zmieniła, że siostra zapytała sie mnie czy czymś się smaruje na ciele. Wyglądam jak nie jedna dobra pupcia opalona z gładką cerą bez porów. Jestem mega zadowolony. Jedynie jakie odczułem skutki to w nocy miałem zawroty głowy i dziwne rekacje w głowie. Przeszło po 6 dniach. 12 000 j.m. witamina A i 70 mg witamina E . Stosują to ludzie na odmładzanie a to są dobre witaminy na zaburzenia czynności męskich gruczołów płciowych, zaburzenia okresu pokwitania oraz w nadmiernym rogowaceniu naskórka. Co tu dużo mówic ma sie wtyki w szpitalu są witaminy. I wiem, że to mnie wyleczy bo w zyciu nie miałem takiej cery a plecy miodzio. Życze wszystkim powodzenia w leczeniu tego paskudztwa. A witaminki polecam dla mężczyzn. Relacje będa jak bedzie lepiej lub gorzej. Życzyć mi powodzenia. Gnide leczy sie od środka a na zewnątrz niczym sie nie smarować bo tylko zniszczy cere i bedą nieodwracalne blizny i zaczerwienienia. Troche sie dowiedziałem. Chciałem dodać, że mam dojscie do 30 000 j.m A i 100 mg E
pozdro.

Edytowane przez Seqent
Czas edycji: 2009-08-29 o 21:01
Seqent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:10   #2
non
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ja, śląsk. gut ;]
Wiadomości: 25
Dot.: Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)

na Twoim miejscu jednak zmniejszyłabym dawkę witaminy A, jej nadmiar w organizmie jest równie niebezpieczny co niedobór.
__________________
2006
a6w. +basen. leczę trądzik.
duac

non jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:21   #3
Seqent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)

Zalecona została mi dawka 12 000 j.m A i E w większej ilości.
Na twarzy wysyp wszystko wychodzi.
Te ropne małe co miały wyjść to wychodzą i sie ładnie goją nie zostawiając czerwonych plam. Na plecy nie zaglądałem aż tu wielki zonk.
Nie posłucham Cie bo wole słuchać znajomego który wyleczył pare osób w swojej klinice w Niemczech. A powiedz mi czym uzupełniasz dzienną witamine A jakimi posiłkami?

Dodam, że mało wiesz na temat tej witaminy. Tak skutki są o wiele gorsze
jak jest nadmiar tej witaminy. Ale ja nie biore 4 tabletek jak co niektórym sie przepisuje.
Niemcy to nie Polska. Roaccutane jest pochodną witaminy A to samo adapalen. Wiec na trądzik differin czy epiduo pomoże niektórym. Mi pomagał ale trądzik powracał po czasie. Dlatego stosuje Witamine A od wewnątrz i cos do oczyszczania twarzy wrażliwej.

Edytowane przez Seqent
Czas edycji: 2009-08-29 o 21:27
Seqent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:26   #4
non
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ja, śląsk. gut ;]
Wiadomości: 25
Dot.: Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)

Nie jem dodatkowo witamin. Wystarczy jeść więcej produktów pochodzenia zwierzęcego. Bądź warzyw gdzie jest prowitamina A.

Nie mówię, że masz przestać stosować. Tylko mówię, że skutki są niebezpieczne.
__________________
2006
a6w. +basen. leczę trądzik.
duac

non jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:04   #5
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)

polecę Ci od siebie-sama stosuje-również witamina A i E tylko zewnętrznie,mam na myśli kapsulki Dermogal A+E -wejdź sobie w KWC i poczytaj
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 14:26   #6
Untouched
Raczkowanie
 
Avatar Untouched
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 232
Smile Dot.: Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)

Również stosuje Witaminę E, tylko że w płynie i zewnętrznie. Wcieram w skórę już od 2-3 tygodni, dokładnie nie wiem. Muszę powiedzieć, że są efekty i skóra zrobiła jest delikatniejsza, nawilżona i koloryt się wyrównał.
Całkowicie się jeszcze nie pozbyłam mojej zmory, a mianowicie trądziku, jednakże zaczęłam witaminkę stosować ze względu na blizny potrądzikowe, więc nie narzekam 2 w 1
__________________

Cause Nothings Going Right
And Everything's A Mess
. . .
Untouched jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:36   #7
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)

To ja polecam jeszcze coś - Zincas Forte ... czyli cynk w zwiększonej dawce- tabletki na receptę za chyba 10zł aż 50szt - na cere rewelacja do tego warto stosowac własnie wit A bo wspomaga wchłanianie właśnie cynku! stosuje i powiem, że jest mega!!!
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 21:42   #8
young96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)

Ponawiam temat.
Ile trwa wysyp po zażywaniu Witaminy A+E?
young96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 09:47   #9
SamiSam_01
Przyczajenie
 
Avatar SamiSam_01
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Witamina A+E. Sposób na trądzik. Chłopak 20 lat :)

Cytat:
Napisane przez young96 Pokaż wiadomość
Ponawiam temat.
Ile trwa wysyp po zażywaniu Witaminy A+E?
u mnie trwał przez około miesiąc i już miałam dosyć sprawdzania czy w końcu się skończy :/ zrezygnowałam i zaczełam nakładać sobie inne kosmetyki na twarz :/// polecam z całego serduszka: żel siarkowy do mycia twarzy/mysło z olejkiem laurowym (myć twarz 2 razy dziennie), tonizowac skórę np. hydrolatem z oczaru czy mięty, nakładac czasem maskę z miodu i cynamonu.. chociaż u mnie lepiej sprawdza się ta z truskawkami po tonizowaniu daję na twarz krem z drożdżami sevolium i zostawiam do wchłonięcia (2 minuty i już), później nakładam dermo kosmetyki do makijażu. o tyle dobrze, ze to wszystko daje tyle, ze ten makijaż nie jest cały w plamach, więc zawsze coś : p
__________________
uśmiechnijmy się do siebie - niech to będzie dobry dzień
SamiSam_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 10:47:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.