maść ochronna z wit. A - cudo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-24, 12:15   #31
Bezelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
GG do Bezelka
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Nie ma za co
Właśnie z maścią witaminową, przynajmniej u mnie jest tak, że po pierwszej nocy nie robi praktycznie nic z twarzą, ale nastepnej to juz super nawilża a i niespodzianki tak jakby trochę mniejsze zaraz idę kupić nastepną tubkę bo mi się akurat skończyła
Gizi to nie pakuj w siebie świństw, przecież to ani dobre ani zdrowe (powiedziła bezelka, która wczoraj wsunęła paczke chipsów )
Bezelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 14:02   #32
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Tak zachęcacie tę maśc,że chyab się szarpnę i kupię
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 14:18   #33
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

A wasze maści z witaminą A pachną czy śmierdzą? bo ja kupiłam raz taką która miała przyjemny zapach, a potem już tylko jakieś innej firmy farmaceutycznej które mają taki apteczny nieprzyjemny zapach? może ktoś z was wie która firma produkuje te pachnące?
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 15:36   #34
Bezelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
GG do Bezelka
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Jak dla mnie to wszystkie pachną Ale wiem, że to ja tak mam więc się nie wypowiadam. Aninek warto bo to pare z łotych, a cudo
Bezelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 20:40   #35
AgniechaKrk
Raczkowanie
 
Avatar AgniechaKrk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
A wasze maści z witaminą A pachną czy śmierdzą? bo ja kupiłam raz taką która miała przyjemny zapach, a potem już tylko jakieś innej firmy farmaceutycznej które mają taki apteczny nieprzyjemny zapach? może ktoś z was wie która firma produkuje te pachnące?
Ja spotkalam sie z dwoma zapachami: różanym i cytrynowym

Cytrynowala znacznie ładniej pachniała, niż ta pierwsza..
AgniechaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 17:26   #36
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Ahaha,nie mogę się doczekać czwartku-kupię i wypróbujęczasem taki niby niepozorny kosmetyk potrafi zdziałać cuda...odezwę się,jak juz zacznę stosować
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 18:46   #37
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Bezelka-ależ ja to wiem,ale jak siedzę w pracy po 12 godzin,a wokół mnie same junk-food to ciężko się powstrzymać, żeby czegoś nie zjeśćw dodatku teraz Święta..i tyle ciastano ale od jutra przestaję jeść "złe rzeczy" i wracam na drogę jogurtów i sałatek
Co do maści to zrezygnowałam ze smarowania nią twarzy-musiałam wrócić do Lysanelu..ale pod oczy maść sprawdza się bardzo dobrzenakładam na noc,a rano skóra pod oczami ładnie nawilżona..szkoda że cieni pod oczami nie likwiduje..wtedy ozłociłabym producenta
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
(
Paulo Coelho)

W awatarze moja ukochana Luna
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 18:57   #38
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez AgniechaKrk Pokaż wiadomość
Ja spotkalam sie z dwoma zapachami: różanym i cytrynowym

Cytrynowala znacznie ładniej pachniała, niż ta pierwsza..
no to podaj mi nazwe firmy to popytam w aptekach bo ciągle się natykam na te o apteczno wazelinowym zapachu.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:20   #39
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

a ja dzis zakupilam te masc. dostalam jakiegos uczulenia czy cu nad ustami i skore tam mam strasznie sucha i jakby male czerwone krostki pani w aptece dala mi wlasnie to. firmy mam Hasco-Lek. pachnie cytrynowo, jak plyn do mycia naczyn narazie zdazylam posmarowac raz i juz przynajmniej ta sucha skora tak nie boli jak ziewam
kusi mnie pomysl posmarowania na noc buzki, zobaczymy.
olaboga! lezy kolo mnie nie zakrecona i sama sie wydusza!xD
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:01   #40
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez leweloff Pokaż wiadomość
olaboga! lezy kolo mnie nie zakrecona i sama sie wydusza!xD
Tak tak, moja tez ma tą przypadłość...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 00:37   #41
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Moim zdaniem najlepsza jest z Hasco - leku.Ostatnio zaszalałam i kupiłam kilka tubek różnych producentów , a nawet jakiś krem z vit a i muszę stwierdzić ,że ta z hasco z aromatem cytrynowym jest najlepsza , zwłaszcza dla mojej pokwaszonej twarzy. Przetestowałam wszystkie i po większości nie widzialam żadnego efektu a niektóre nawet szybko zmywałam z twarzy bo śmierdziały jakimś łojem?blee
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 01:17   #42
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

posmarowalam. mam nadzieje, ze poduszka jutro nie bedzie zbyt tlusta, a ja nie obudze sie do niej przyklejona badz z jakas nowa niespodzianka.

nie wiem czy smarowac tylko wieczorem? czy moze rano pod make up tyz [chociaz to akurat mi sie lekkim szalenstwem wydaje...]?

odbiegajac. moj rodziciel uparcie twierdzi, ze ta sucha skora jak pustyna ?uczulenie?, przez ktore dostalam te masc, musi byc od calowania sie na zimnie...
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:14   #43
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Talking Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Hasco-Lek naj naj naj Przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi sprobowałam posmarować nią twarz chociaż nie ukrywam bałam sie niemiłosiernie po pierwszej nocy bez większych rewelacji ale kolejne, skóra zdecydowanie poprawiła nawilżenie i o dziwo nie robie sie już tak szybko "buraczkiem" na mrozie
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:29   #44
markela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Zastanawiam jak zadziała maść na plamę suchą we włosach tzn granica włosy- skóra ,ma ktoś jakieś doświadczenia w tym względzie?
markela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:24   #45
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

hy. smaruje. nawet rano tez troszke. i nie mam suchych skorek!
a i jeszcze podejrzane, ze nic nowego mi nie wyskakuje czyzby ta masc jeszcze tak dziala czy nafta pichtowa, ktora tez niedawno zaczelam uzywac? hm. hm. w kazdym razie nie zamierzam jak narazie zadnym przerywac, zebym niespodzianek nie miala.

makrela - nie mam zadnego doswiadczenia w tym wzgledzie, ale mysle, ze mozesz sprobowac, bo zaszkodzic raczej nie zaszkodzi wit a ma wlasciwosci regenerujace naskorek, wiec jesli to tylko sucha skora, to powinno pomoc. ja mialam wokol ust STRASZNIE sucha skore[] nad ustami i smarowalam chyba co 15 min przez 2 dni i ni ma
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:47   #46
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Ja smaruję też twarz maścią z witaminą A ponieważ tak mi kazała kosmetyczka bo mam niedobór. I mam na polikach skórę suchą i mam takie jakby krostki. Stosuję taką maśc od ponad miesiąca ale te "krostki" nie znikają ;(
jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:50   #47
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

czy ona nie zapcha twarzy?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:14   #48
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Pink69 - Tak, maść z witaminą A jest strasznie tłusta i może zapychać pory.

Jak widać innym "pomaga" a innym szkodzi. Wydaje mi się, że nie jest to odpowiednie rozwiazanie do cery trądzikowej.

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 02:50   #49
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Pink69 - Tak, maść z witaminą A jest strasznie tłusta i może zapychać pory.

Jak widać innym "pomaga" a innym szkodzi. Wydaje mi się, że nie jest to odpowiednie rozwiazanie do cery trądzikowej.

Pozdrawiam
Podpisuje sie pod tym.W tradziku nie pomoze ,a moze zaszkodzic tzn zapychac.Ja ja stosuje na rece,usta lub do ciala jak mam wysuszone ,bo jest bardzo tlusta.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 21:53   #50
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Opalałam sie na ta masc w lecie naprawde swietna sprawa. Opalenizna byla bardzo "zdrowa" i miała sliczny kolorek. Po opalaniu równiez ja stosowałam. Własnie sie zastanawiam czy nie kupic sobie jej spowrotem i sprawdzic jak działa na mojej skórze
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:19   #51
kamilloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

cześć

mam kilka pytanek w sprawie tej maści ochronnej z wit A

mam prawie 18 lat i strasznie wysuszona skórę , wszędzie robią mi sie zmarszczki, gdzieniegdzie większe, gdzie indziej mniejsze nie wspominam juz o łuszczącej sie skórze na twarzy, w okolicach ramion i nawet na nogach, wszędzie skóra sie marszczy... czy ta maść może mi pomóc?? czy ona nadaje sie na "kurze łapki" pod oczami?? ogolnie chcialem sie tez zapytać jak walczyc z suchością skóry od wewnatrz, bo z tego co wiem to nawilzanie zewnętrzne to tylko 10% a reszta to od wewnątrz moze jakies tabletki witaminowe... no nie wiem napiszcie jakies porady

Z góry dzieki
kamilloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 17:32   #52
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez kamilloo Pokaż wiadomość
cześć

mam kilka pytanek w sprawie tej maści ochronnej z wit A

mam prawie 18 lat i strasznie wysuszona skórę , wszędzie robią mi sie zmarszczki, gdzieniegdzie większe, gdzie indziej mniejsze nie wspominam juz o łuszczącej sie skórze na twarzy, w okolicach ramion i nawet na nogach, wszędzie skóra sie marszczy... czy ta maść może mi pomóc?? czy ona nadaje sie na "kurze łapki" pod oczami?? ogolnie chcialem sie tez zapytać jak walczyc z suchością skóry od wewnatrz, bo z tego co wiem to nawilzanie zewnętrzne to tylko 10% a reszta to od wewnątrz moze jakies tabletki witaminowe... no nie wiem napiszcie jakies porady

Z góry dzieki
Picie dużej ilosci wody Z tabletek może capivit hydrocontrol. Do smarowania ta masc bedzie jak najbardziej ok bo b.dobrze natłuszcza ale smarowanie calego ciala bedzie troche niepraktyczne bo jest mala wiec szybko bedzie sie zużywac. Najlepiej używac oliwki dla dzieci albo jesli nie chcesz to może zwykla oliwa z oliwek dodana do kąpieli (tylko nie zadużo). Może można sie nią tez smarowac Jak takie pożadne (regularne) nawilżanie nie pomoze to idz do dermatologa No unikaj wysuszajacych mydeł (najlepsze beda chyba takie naturalne bez żadnych udziwnien zapachowych, smakowych itp. np. dla dzieci albo może w ostatecznosci dove?) i nie używaj płynu do kąpieli bo on chyba też wysusza. Aha i szybko susz skore po myciu bo jak jest mokra to szybko traci wilgosc.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 17:34   #53
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Zapomnialam napisac żebys nie używal tej oliwki na cere bo może "zapchac"
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 19:10   #54
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Mydla maja bardzo wysokie ph i moge jeszcze gorsze wysuszanie powodowac skory.Wybierz lepiej jakis lagodny zel ,olejek do mycia twarzy (jeden swietny na biochemiiurody) albo cos bez splukiwania plyn micelarny,physiogel.Do takiej skory bardzo suchej moj brat uzywa do mycia kosmetykow z takiej serii na O... z apteki moze idz i zapytaj.,nie pamietam nazwy kompletnejTak jak Karla napisala Capivit jest dobry, olej z wiesiolka ,tran.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:22   #55
kamilloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

okiii dzięki wielkie
kurację czas zacząć

ale zanim, to muszę sie spytać gdzie, w jakiej postaci...i za jaką cenę kupię: olej z wiesiołka, tran, capivit hydrocontrol, physiogel tak ogólnie chiałbym wiedzieć co i jak aha a tą maść z wit.A można pod oczy używać??

POZDRO
kamilloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 22:28   #56
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez kamilloo Pokaż wiadomość
okiii dzięki wielkie
kurację czas zacząć

ale zanim, to muszę sie spytać gdzie, w jakiej postaci...i za jaką cenę kupię: olej z wiesiołka, tran, capivit hydrocontrol, physiogel tak ogólnie chiałbym wiedzieć co i jak aha a tą maść z wit.A można pod oczy używać??

POZDRO
W cenach sie nie orientuje musisz spytac w aptece.Ja bralam olej i tran kiedys w kapsulkach.Z tego co pamietam nie sa drogie.Physiogl sprawdz na KWC tam powinna byc cena i recenzje.Masci do twarzy nie uzywam, do ust tylko ,ale krzywdy zrobic nie powinno.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 13:07   #57
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

ja kupila te slynna masc za 2 zlote physiogel w taniej aptece kosztuje 4 zlote a w Tesco na polce zdrowia az 6! Capivit ok 13-14zl (zalezy od apteki czy droga czy tania) olej z wiesiolka ok 20 zl, tran tez zalezy od firmy- ale podejrzewam ze pare zlotych. Tu masz link do oleju z wiesiolka
http://www.oleofarm.com.pl/sklep/?p=...st&iCategory=3
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:25   #58
prettyscream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ch-nów/krk
Wiadomości: 7
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Moja babcia ma 71 lat i uzywa maści z wit A jak mówi "od zawsze". Jak na staruszkę cere ma stosunkowo gładką. Nie ma jakiś strasznych zmarszczek i bruzd i z tego co opowiada zmarszczek długo nie miała Mam nieźle zakonserwowaną babcie. Czyli chyba warto wyposażyć się w tą wielozadaniową maść. Moja mama wyleczyła nią popękane pięty, suche łokcie. Ja używam na spierzchnięte wargi i pod oczy i do rąk i po depilacji świetnie koi podraznioną skórę. moja koleżanka uważa, że po tej maści koloryt cery jej się poprawił. Za te pare groszy naprawdę się opłaca. Pobija te wszystkie garniery i inne kremy "z metką".
prettyscream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:52   #59
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez prettyscream Pokaż wiadomość
Moja babcia ma 71 lat i uzywa maści z wit A jak mówi "od zawsze". Jak na staruszkę cere ma stosunkowo gładką. Nie ma jakiś strasznych zmarszczek i bruzd i z tego co opowiada zmarszczek długo nie miała Mam nieźle zakonserwowaną babcie. Czyli chyba warto wyposażyć się w tą wielozadaniową maść. Moja mama wyleczyła nią popękane pięty, suche łokcie. Ja używam na spierzchnięte wargi i pod oczy i do rąk i po depilacji świetnie koi podraznioną skórę. moja koleżanka uważa, że po tej maści koloryt cery jej się poprawił. Za te pare groszy naprawdę się opłaca. Pobija te wszystkie garniery i inne kremy "z metką".

Maść z witaminą A. Zgadzam się jest dobra, ale nie do cery trądzikowej i ze zmianami ropnymi.

Do skóry normalanej? Jak najbardziej polecam .

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:49   #60
kamilloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

cześć to znowu ja

olej z wiesiołka, tran, capivit hydrocontrol, witamina C - chcialbym spożywać te wszystkie "leki" codziennie regularnie. Czy moge tak zrobić?? chodzi o to czy można spożywać je jednocześnie, jak je pogodzić??
Aha i jakich witamin dostarcza każdy z tych produktów?? (oprocz witaminy C,to wiadomo hehe).
Proszę o rady

PS.Dzis chcę zacząć kurację
kamilloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-27 10:16:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.