Pyt. do Pana Dr. Skupina - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-26, 12:59   #1
Miał
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6

Pyt. do Pana Dr. Skupina


Witam Panie Dok.,
Jestem 11 dni po operacji powiększenia piersi impl. 300 ml. Piersi są niesymetryczne jedna w ksztalcie sterczacej piłki cala wypełniona, a druga na górze wypełniona na dole nie, wyglada jak odwrucona gruszka. Nosze caly czas opaske uciskowa z bandarza na klatce. Moje pytanie jak bedą wygladaly piersi czy pozostanie taka różnica miedzy nimi i kiedy moge spodziewac sie efektu?
Miał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:44   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pyt. do Pana Dr. Skupina

Proszę o nadesłanie zdjęć lub powinniśmy spotkać się podczas konsultacji. Kształtowanie piersi w sposób widoczny rozpoczyna sie po 2 miesiącach od zabiegu i trwa do 3-6 miesięcy od dnia operacji - w przypadku umieszczenia implantów pod mięsniem, przy implantach pod gruczołem proces ten jest widoczny wcześniej.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:22   #3
Miał
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Pyt. do Pana Dr. Skupina

Panie Dr.
W moim przypadku implanty umieszczone zostaly po gruczol (piersi byly obwisle po ciazy male B) minelo 5 tygodni i brak poprawy. Nadomiar tego pod piersia ktora jest mniejsza na bliznie powstaly zgrubienia ktore deformuja piers. Nadal jest duza asymetrja. Wydaje mi sie ze lekarz ktory przeprowadzal mi operacje powinien w mniejszej piersi umiescic wiekszy implant a nawet nie zaproponowal mi takiej mozliwosci na konsultacji. Co mam zrobic w takiej sytuacji. Chcialabym skorygowac mniejsza piers bo pierwotnie piersi roznily sie od siebie a ja nie moge zyc z taka defornacja. Co pan mi radzi Panie Doktosze bardzo prosze o rade.
Miał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 21:40   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pyt. do Pana Dr. Skupina

Proszę ten problem przedyskutować ze swoim specjalistą. Ew. ponowny zabieg może Pani przeprowadzić nie wczesniej niż po 6 miesiącasch od pierwszej operacji. Piersi są już wtedy w pełni uszkatłtowane, mozna ocenić efekt końcoy i w stosunku do niego planować korekcję.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:40   #5
Miał
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Pyt. do Pana Dr. Skupina

Witam Panie Doktorze,
Dziękuje bardzo za rade. Skierowalam sie do lekarza który przeprowadzał operacje i ustalilam że poprawi jedna z piersi tylko musze odczekac 3 lub 4 m-ce.
Miał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.