Nauczanie indywidualne, a wychodzenie z domu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 10:56   #1
201804171603
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965

Nauczanie indywidualne, a wychodzenie z domu.


Witam, mam pytanie dotyczące nauczania indywidualnego. Niedługo będę miec operację kręgosłupa, a że chodzę jeszcze do szkoły po niej będę musiała miec nauczanie indywidualne. Lekarz powiedział, że na ok. pół roku zależy od powodzenia operacji. Będę wtedy w 3 kl LO, maturalnej. Ale bardziej chodzi mi o to czy taka nauka wyklucza mnie z życia towarzyskiego? Jestem raczej osobą rozrywkową, lubię sobie wyjśc ze znajomymi, chłopakiem na imprezę, do jakiegoś baru w weekend, pojechac do kina czy gdzieś na kilka dni. Czy jeżeli będę musiała uczyc się w szkole to nie będę mogła nigdzie wyjsc? Czytałam dużo o samopoczuciu po operacji i już po miesiącu, dwóch można prawie normalnie funkcjonowac jeżeli wszystko pójdzie OK. Jeśli ktoś miał nauczanie indywidualne proszę napiszcie jak to funkcjonowało, bo trochę się obawiam tego, że wyjde gdzies, spotkam nauczyciela i co.. Bez sensu to trochę, nie chciałabym się całkowicie odciąc od znajomych.. Pozdrawiam
201804171603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:12   #2
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Nauczanie indywidualne, a wychodzenie z domu.

Chyba nikt nie może Ci zabronić wychodzenia, skoro będziesz sobie radziła? Moja przyjaciółka miała wypadek, i również nauczanie indywidualne przez rok. Gdy tylko zaczęła sobie radzić nie unikała wyjść z domu, jednak starała się żeby nie było jej wszędzie za pełno
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.