Moje włosy ;p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 11:29   #1
_wampirzyca_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Question

Moje włosy ;p


A więc witam i proszę o pomoc. A więc kiedyś miałam włosy do pasa, no niestety głupia i ścięłam.No ale nie było problemu bo mam grube gęste włosy, które bardzo szybko rosną. No ale jak raz ścięłam to mi fryzjerka źle ścieła i musiałam jeszcze krócej zrobić no i dobra teraz mam włosy, że tak powiem do klatki piersiowej, ale i tak będe musiała przyciąć bo mam rozdwojone końcówki, używam prostownicy więc moje włosy są suche i troszkęponiszczone, łamliwe, a zawsze były piękne i zdrowe ;< nie wiem może mam za malo witamin czy to przez ten okres zimy ale one jakoś tak jakby wolno rosną ... co mam zrobić żeby mieć gładkie włosy bo są łamliwe trochę i wgl nie wiem jak to opisać, można powiedzieć że ich stan nie jest taki jak kiedyś, dodam że mam kręcone włosy. A i co zrobić żeby szybciej rosły, już przeszukałam cały Internet, ale wolę sie sama zapytać jakby co to pytajcie i wgl, zrobie wszystko żeby mieć piękne włosy, chociaż mimo tego aktualnego stanu gdzie nie pójdę to każdy podziwia moję włosy ;pp aaa i mi się przypomniało, przepraszam że tak piszę nie składnie ale mam też problem z paznokciami, łamią się nie rosną więc skoro włosy to samo to może to rzeczywiście jakiś brak witamin<myśli>
_wampirzyca_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:45   #2
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Moje włosy ;p

1. nie zaczyna się zdania od "a więc"

2. cały internet przeszukałaś, ale całego wizażu to już raczej nie . W przeciwnym razie nie musiałabyś pytać, bo są tu wszelkie odpowiedzi na poruszone przez Ciebie kwestie.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:55   #3
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Moje włosy ;p

Cytat:
Napisane przez _wampirzyca_ Pokaż wiadomość
A więc witam i proszę o pomoc. A więc kiedyś miałam włosy do pasa, no niestety głupia i ścięłam.No ale nie było problemu bo mam grube gęste włosy, które bardzo szybko rosną. No ale jak raz ścięłam to mi fryzjerka źle ścieła i musiałam jeszcze krócej zrobić no i dobra teraz mam włosy, że tak powiem do klatki piersiowej, ale i tak będe musiała przyciąć bo mam rozdwojone końcówki, używam prostownicy więc moje włosy są suche i troszkęponiszczone, łamliwe, a zawsze były piękne i zdrowe ;< nie wiem może mam za malo witamin czy to przez ten okres zimy ale one jakoś tak jakby wolno rosną ... co mam zrobić żeby mieć gładkie włosy bo są łamliwe trochę i wgl nie wiem jak to opisać, można powiedzieć że ich stan nie jest taki jak kiedyś, dodam że mam kręcone włosy. A i co zrobić żeby szybciej rosły, już przeszukałam cały Internet, ale wolę sie sama zapytać jakby co to pytajcie i wgl, zrobie wszystko żeby mieć piękne włosy, chociaż mimo tego aktualnego stanu gdzie nie pójdę to każdy podziwia moję włosy ;pp aaa i mi się przypomniało, przepraszam że tak piszę nie składnie ale mam też problem z paznokciami, łamią się nie rosną więc skoro włosy to samo to może to rzeczywiście jakiś brak witamin<myśli>
to wolno czy szybko, bo nie rozumiem?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:20   #4
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Moje włosy ;p

Cytat:
Napisane przez _wampirzyca_ Pokaż wiadomość
A więc witam i proszę o pomoc. A więc kiedyś miałam włosy do pasa, no niestety głupia i ścięłam.No ale nie było problemu bo mam grube gęste włosy, które bardzo szybko rosną. No ale jak raz ścięłam to mi fryzjerka źle ścieła i musiałam jeszcze krócej zrobić no i dobra teraz mam włosy, że tak powiem do klatki piersiowej, ale i tak będe musiała przyciąć bo mam rozdwojone końcówki, używam prostownicy więc moje włosy są suche i troszkęponiszczone, łamliwe, a zawsze były piękne i zdrowe ;< nie wiem może mam za malo witamin czy to przez ten okres zimy ale one jakoś tak jakby wolno rosną ... co mam zrobić żeby mieć gładkie włosy bo są łamliwe trochę i wgl nie wiem jak to opisać, można powiedzieć że ich stan nie jest taki jak kiedyś, dodam że mam kręcone włosy. A i co zrobić żeby szybciej rosły, już przeszukałam cały Internet, ale wolę sie sama zapytać jakby co to pytajcie i wgl, zrobie wszystko żeby mieć piękne włosy, chociaż mimo tego aktualnego stanu gdzie nie pójdę to każdy podziwia moję włosy ;pp aaa i mi się przypomniało, przepraszam że tak piszę nie składnie ale mam też problem z paznokciami, łamią się nie rosną więc skoro włosy to samo to może to rzeczywiście jakiś brak witamin<myśli>
mowsz że przeszukałaś cały internet... a to ciekawe
po 1 suplementacja
po 2 pielęgnacja włosów kosmetyki do prostowania, maski
po 3 wyszukiwarka wątkowa

polecam lekturę tych wątków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25778929
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post25778693
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post25777138
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post25744976
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post25739504
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:12   #5
_wampirzyca_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Moje włosy ;p

ja ✂✂✂ie -.-' rosły szybko ale teraz wolno, ciężko pomyśleć.
_wampirzyca_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:24   #6
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Moje włosy ;p

Cytat:
Napisane przez _wampirzyca_ Pokaż wiadomość
ja ✂✂✂ie -.-' rosły szybko ale teraz wolno, ciężko pomyśleć.
ciężko użyć czasu przeszłego, konstruując wypowiedź?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:12   #7
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Moje włosy ;p

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
to wolno czy szybko, bo nie rozumiem?
Cytat:
Napisane przez _wampirzyca_ Pokaż wiadomość
ja ✂✂✂ie -.-' rosły szybko ale teraz wolno, ciężko pomyśleć.
Wampirzyco, a cieżko poprawić wypowiedź, by brzmiała gramatycznie? Agusia miała prawo zapytać, bo wypowiedź naprawdę nie była zrozumiała.
i wizaż ma być po to, by pomóc nawzajem w miłej atmosferze z szacunkiem dla innych. chciałaś pomocy innych wizażanek, więc tym bardziej powinnaś je szanować, skoro chcesz ich rad.

co do włosów- w większości włosowych wątków znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
najprawdopodobniej masz braki w organiźmie. wskazane są suplementy bądź zioła (skrzyp, pokrzywa), jednak na 100 % nikt Ci nie powie, czy to pomoze, ponieważ nikt nie wie, czego akurat Ci brakuję. Być może potrzebna jest zmiana w diecie. Jest ona urozmaicona?

i koniecznie dobra pielęgnacja włosów, a o tej jest juz na wizażu bardzo dużo. Prostownica jest niezbędna? bo nie ma co ukrywać, ze niszczy włosy i trzeba będzie częściej podcinać... jeśli jednak nie możesz się bez niej obyć, to trzeba bardziej włosy zabezpieczyć.

poczytaj też o olejowaniu włosów i myciu odżywką bądź metodą omo.

przejrzyj również wątki, które już Ci podała Kotka17. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.
__________________
zapuszczam włosy

Edytowane przez patu323
Czas edycji: 2011-03-17 o 18:00
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.