Garnier - czysta skóra. pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 10:53   #1
xxxlenkkkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Unhappy

Garnier - czysta skóra. pomocy!


przepraszam, jeśli taki wątek już się pojawił, ale jestem nowa, a chcę tylko poprosić was o poradę. od jakiegoś czasu ( w sumie to nie wiem, 3, 4 dni. ) używałam produktu garnier czysta skóra ( http://soniaczek95.blog.onet.pl/wp-c...pu_i_wp_pl.jpg. ) przez pierwsze 2 dni wszystko było ok, skóra była nawilżona, ogólnie idealna. aż tu nagle wstaje rano, patrzę, a okolice podbródka i policzki całe zaczerwienione, obdarte, skóra jakby miała schodzić, jednak przy próbie zdrapania jej piekący ból. wiem, że może powinnam udać się do dermatologa, ale najpierw chciałam spytać was - czy może któraś miała takie przygody z tym kosmetykiem? i przede wszystkim co mam zrobić. w poniedziałek do szkoły, a Ja wyglądam jak jakaś łupina.. jeśli któraś was ma jakiś pomysł, lub też takiego czegoś doświadczyła to błagam, pomóżcie!
xxxlenkkkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:16   #2
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Kosmetyków Garniera nie poleciłabym nikomu..odrazu oczywiście odstaw też specyfik..skórę radzę przemywać kilka razy dziennie zaparzonym rumiankiem..cały weekend przemywaj tym biedne miejsca i delikatnie spróbuj wklepywać jakiś łagodny kremik.
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:56   #3
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Cytat:
Napisane przez xxxlenkkkaxxx Pokaż wiadomość
przepraszam, jeśli taki wątek już się pojawił, ale jestem nowa, a chcę tylko poprosić was o poradę. od jakiegoś czasu ( w sumie to nie wiem, 3, 4 dni. ) używałam produktu garnier czysta skóra ( http://soniaczek95.blog.onet.pl/wp-c...pu_i_wp_pl.jpg. ) przez pierwsze 2 dni wszystko było ok, skóra była nawilżona, ogólnie idealna. aż tu nagle wstaje rano, patrzę, a okolice podbródka i policzki całe zaczerwienione, obdarte, skóra jakby miała schodzić, jednak przy próbie zdrapania jej piekący ból. wiem, że może powinnam udać się do dermatologa, ale najpierw chciałam spytać was - czy może któraś miała takie przygody z tym kosmetykiem? i przede wszystkim co mam zrobić. w poniedziałek do szkoły, a Ja wyglądam jak jakaś łupina.. jeśli któraś was ma jakiś pomysł, lub też takiego czegoś doświadczyła to błagam, pomóżcie!
Nie zdrapuj tej skóry Ten żel jest dosyć ostry i spowodował wysuszenie skóry u Ciebie. Możesz spróbować posmarować suche miejsca maścią z wit. A z apteki- odżywi i natłuści skórę. Grubszą warstwę warto jest posmarować na noc Oprócz tego kup sobie Alantan (lub zamiast maści z wit A) (również w aptece)- maść w twoim przypadku będzie odpowiedniejsza. Powinno załagodzić


Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Kosmetyków Garniera nie poleciłabym nikomu..odrazu oczywiście odstaw też specyfik..skórę radzę przemywać kilka razy dziennie zaparzonym rumiankiem..cały weekend przemywaj tym biedne miejsca i delikatnie spróbuj wklepywać jakiś łagodny kremik.
Rumianek może dodatkowo uczulić i przez to podrażnić przesuszoną i podrażnioną już skórę... Ja proponowałabym odczekać z nim, aż skóra się zagoi trochę.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-03-16 o 18:00
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:53   #4
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Kurcze mi rumianek działa cuda, ale Agnieszka ma rację-wiele z nas uczula..w takim wypadku także polecam maść z wit. A i po prostu odczekanie
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:54   #5
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Ja również nikomu nie poleciłabym kosmetyków Garniera. Są bardzo ostre i bardzo wysuszają skórę.
W żadnym wypadku nie zdrapuj skórek. Nawilżaj i staraj się nie używać drażniących kosmetyków.
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 11:20   #6
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Najskuteczniejsza jest maść szałwiowa (kupisz w Aptece bez recepty). Smaruj 2-4 razy dziennie podrażnione miejsca.
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 15:19   #7
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Cytat:
Napisane przez AnabellAna Pokaż wiadomość
Ja również nikomu nie poleciłabym kosmetyków Garniera. Są bardzo ostre i bardzo wysuszają skórę.
W żadnym wypadku nie zdrapuj skórek. Nawilżaj i staraj się nie używać drażniących kosmetyków.
Ja bym tak nie demonizowała kosmetyków Garniera. Miałam dwa żele z tej firmy: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-maseczka.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...pore-wash.html które naprawdę pomogły mi w walce z trądzikiem.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 11:00   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Cytat:
Napisane przez AnabellAna Pokaż wiadomość
Ja również nikomu nie poleciłabym kosmetyków Garniera. Są bardzo ostre i bardzo wysuszają skórę.
W żadnym wypadku nie zdrapuj skórek. Nawilżaj i staraj się nie używać drażniących kosmetyków.
Zgadzam się
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:49   #9
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ja bym tak nie demonizowała kosmetyków Garniera. Miałam dwa żele z tej firmy: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-maseczka.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...pore-wash.html które naprawdę pomogły mi w walce z trądzikiem.
Zgodzę się z tym, że pewnym osobom pomagają, ale do wrażliwej cery się nie nadają.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:28   #10
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ja bym tak nie demonizowała kosmetyków Garniera. Miałam dwa żele z tej firmy: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-maseczka.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...pore-wash.html które naprawdę pomogły mi w walce z trądzikiem.
A mnie właśnie pierwszy pogrążył... Po jego stosowaniu długo musiałam wyprowadzać cerę na prostą.
Po latach walki z trądzikiem nauczyłam się, że w wypadku takiej cery najważniejsze jest nawilżanie, bo wbrew pozorom skóra trądzikowa jest przesuszona w głębszych warstwach. A odkryciem mojego życia są płyny micelarne z kwasem hialuronowym

Ale wiadomo, każdy ma inną cerę, na każdego te same kosmetyki działają inaczej. Jeśli Tobie pomogły to super

Jednak z własnych obserwacji widzę, że wiele osób narzeka na Garniera, więc wolę ich kosmetyków nie polecać
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 15:07   #11
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Garnier - czysta skóra. pomocy!

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Kosmetyków Garniera nie poleciłabym nikomu..odrazu oczywiście odstaw też specyfik..skórę radzę przemywać kilka razy dziennie zaparzonym rumiankiem..cały weekend przemywaj tym biedne miejsca i delikatnie spróbuj wklepywać jakiś łagodny kremik.
Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Nie zdrapuj tej skóry Ten żel jest dosyć ostry i spowodował wysuszenie skóry u Ciebie. Możesz spróbować posmarować suche miejsca maścią z wit. A z apteki- odżywi i natłuści skórę. Grubszą warstwę warto jest posmarować na noc Oprócz tego kup sobie Alantan (lub zamiast maści z wit A) (również w aptece)- maść w twoim przypadku będzie odpowiedniejsza. Powinno załagodzić

Rumianek może dodatkowo uczulić i przez to podrażnić przesuszoną i podrażnioną już skórę... Ja proponowałabym odczekać z nim, aż skóra się zagoi trochę.
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zgadzam się
ja tez nie jestem fanem Garniera. Produkty do twarzy starsznie mnie podrażnija aa do włosów powodują łupież.......fuj

muisz obowiazkowo złagdzić stan po niefortunnym produkcie.

zapraszam na bloga, moze w "pileęgnacji a-z" znajesz coś dla siebie

ja bym chyba zaczęła od porządnego nawilżenia, żeby dostarczyć substancji odpowiedzialnych za regenerację skóry.
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.