Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-11, 15:42   #1
qlq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 33
Unhappy

Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić?


Nie stać mnie na operację plastyczną... U brafiterki kiedyś dobierałam stanik, ale po jakimś czasie znowu mi w nim było niewygodnie i stał się znowu za mały. Wiem, powinnam pójść jeszcze raz. Ale czy spanie w staniku w nocy pomoże mi podnieść piersi? W jakim staniku spać, a w jakim chodzić na codzień? Czy znacie jakieś ćwiczenia, które na prawdę działają? Jak odpowiednio dobrać stanik sportowy?A w najgorszym wypadku - do kogo powinnam z tym pójść, jeśli nie stać mnie na operację plastyczną?
U nikogo w domu się nie spytam, bo mówią mi, że ja się głupotami zajmuję, i sami dają mi głupie pomysły, na których ja potem tracę (np. jak najrzadsze noszenie stanika, a teraz mam obwisłe cycki jak u krowy, a na prawdę chciałabym się sobie podobać...)
qlq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:13   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić?

Tu masz ćwiczenia na biust:
http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/...024/43488.html
Na ujędrnianie dobre jest serum PUPA, ale dość drogie. Regularne stosowanie nieco tańszych specyfików choćby z Eveline też pomoże, ale nie da szybko tak spektakularnych efektów.
Podstawa to dobrze dobrany stanik i postawa ciała- nie garbić się.
Stanik sportowy może pomóc dobrać obsługa sklepu sportowego.
Spania w staniku nie polecam, może sprzyjać rozwojowi zmian w piersiach, które mogą być przyczyną nowotworów.
Całodobowy ucisk na biust nie jest wskazany.
Na zabieg możesz kasę odłożyć, tym bardziej, że są kliniki, które oferują płatności w systemie ratalnym. Ale w Twoim wieku, z uwagi na to, że choćby nie byłaś jeszcze w ciąży, piersi jeszcze się zmieniają dobry chirurg nie podejmie się raczej zabiegu. Prędzej po ciąży i zakończonym karmieniu. Polecałabym raczej kremy, ćwiczenia, masaże kostkami lodu (można kupić takie stałe np. kamienne do drinków bo łatwiej z nich korzystać, nie topią się w dłoniach).
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:25   #3
qlq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 33
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić?

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź! Jak wykonywać taki masaż, jest jakiś film na YouTube?

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Czy to serum z PUPA o którym piszesz, to to? - http://www.bodyland.pl/pupa-aef-brea...0-ml-p267.html

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Ile godzin dziennie powinnam nosić stanik? Zdejmować od razu po przyjściu do domu, nie nosić, jak zostaję cały dzień w domu, czy nosić też w wolne dni?
qlq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:27   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez qlq Pokaż wiadomość
Nie stać mnie na operację plastyczną... U brafiterki kiedyś dobierałam stanik, ale po jakimś czasie znowu mi w nim było niewygodnie i stał się znowu za mały. Wiem, powinnam pójść jeszcze raz.
Po jakim czasie to się stało? Zmiany w wielkości biustu zachodzą nawet w zwykłym cyklu menstruacyjnym, więc to normalne, że w jakimś staniku jest ci niewygodnie przez pewną część cyklu.
Cytat:
Ale czy spanie w staniku w nocy pomoże mi podnieść piersi? W jakim staniku spać, a w jakim chodzić na codzień? Czy znacie jakieś ćwiczenia, które na prawdę działają? Jak odpowiednio dobrać stanik sportowy?A w najgorszym wypadku - do kogo powinnam z tym pójść, jeśli nie stać mnie na operację plastyczną?
Spanie w staniku nie podniesie ci piersi. Ćwiczenia też nie, bo to działa na mięśnie, a nie skórę, tłuszcz i gruczoły. Stanik jakikolwiek najlepiej dobierać w sklepie brafitterskim.
Cytat:
U nikogo w domu się nie spytam, bo mówią mi, że ja się głupotami zajmuję, i sami dają mi głupie pomysły, na których ja potem tracę (np. jak najrzadsze noszenie stanika, a teraz mam obwisłe cycki jak u krowy, a na prawdę chciałabym się sobie podobać...)
Nie sądzę, żeby od nienoszenia stanika twoje piersi stały się obwisłe w wieku 20 lat. Jeśli nie stać cię na operację, to pozostaje ci zacząć oszczędzanie, żeby było cię stać.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Tu masz ćwiczenia na biust:
http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/...024/43488.html
Na ujędrnianie dobre jest serum PUPA, ale dość drogie. Regularne stosowanie nieco tańszych specyfików choćby z Eveline też pomoże, ale nie da szybko tak spektakularnych efektów.
Podstawa to dobrze dobrany stanik i postawa ciała- nie garbić się.
Stanik sportowy może pomóc dobrać obsługa sklepu sportowego.
Spania w staniku nie polecam, może sprzyjać rozwojowi zmian w piersiach, które mogą być przyczyną nowotworów.
Całodobowy ucisk na biust nie jest wskazany.
Na zabieg możesz kasę odłożyć, tym bardziej, że są kliniki, które oferują płatności w systemie ratalnym. Ale w Twoim wieku, z uwagi na to, że choćby nie byłaś jeszcze w ciąży, piersi jeszcze się zmieniają dobry chirurg nie podejmie się raczej zabiegu. Prędzej po ciąży i zakończonym karmieniu. Polecałabym raczej kremy, ćwiczenia, masaże kostkami lodu (można kupić takie stałe np. kamienne do drinków bo łatwiej z nich korzystać, nie topią się w dłoniach).
Tak jak pisałam wyżej - ćwiczenia fizyczne nie mają jak pomóc na obwisły biust. Poproszę też o dowody na to, że spanie w staniku zwiększa ryzyko nowotworów piersi.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez qlq Pokaż wiadomość
Ile godzin dziennie powinnam nosić stanik? Zdejmować od razu po przyjściu do domu, nie nosić, jak zostaję cały dzień w domu, czy nosić też w wolne dni?
Powinnaś nosić stanik tak długo, jak ci wygodnie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:40   #5
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić?

gdzieaz czytalam ze karaibki po karmieniu mocza staniki w soku z grapefruta i nosza do momentu az wyschnie. I to ponoc ujedrnia. Wydaje mi sie ze to bezpieczny sposob. Mozna tez mozyc stanik w zimnej wodzie i zakladac. Tez ujedrnia- stosowalam po karmieniu.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 17:30   #6
qlq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 33
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić?

Stało się to kiedy jeszcze miałam jakoś 17 lat. Teraz już w te staniki nie wchodzę. Fakt faktem, trochę przytyłam, ale znwou chudnę, a piersi mi i tak w nie nie wejdą.

W takim razie mam jakąkolwiek możliwość, żeby podnieść sobie biust?

Szczerze mówiąc jakoś nie widzi mi się wydać ok. 15 tysięcy zł na to...

@mar_jolka, dzięki, skorzystam chyba z tego 'zimnego biustonosza'
qlq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 17:46   #7
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić?

Podepnę się pod wątek, bo mam praktycznie taki sam problem.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ale w Twoim wieku, z uwagi na to, że choćby nie byłaś jeszcze w ciąży, piersi jeszcze się zmieniają dobry chirurg nie podejmie się raczej zabiegu. Prędzej po ciąży i zakończonym karmieniu.
A jaka jest szansa, że chirurg uwierzy że nie mam zamiaru mieć dzieci i nie będzie żadnej ciąży i karmienia? Czy może można podpisać jakiś świstek, że na własną odpowiedzialność?
Zresztą, po 20 roku życia piersi się jeszcze zmieniają...? Bo ja poza coraz większym zwisem nie widzę zmian

Cytat:
Napisane przez qlq Pokaż wiadomość
W takim razie mam jakąkolwiek możliwość, żeby podnieść sobie biust?
Skoro teraz nosisz źle dopasowane staniki, to kupno kilku dobrze dopasowanych może dać jakiś efekt, ale na cuda nie licz.

Ja jestem w podobnym wieku i też zwisy, choć staniki dopasowane idealnie od kilku lat. Zastanawiam się nad koszulką do spania z Bravissimo, a docelowo nad liftingiem nierozpuszczanymi nićmi... ale wyczytałam że to metoda dla małych-średnich biustów, a ja mam duży :/ Może ktoś miał taki zabieg i może się wypowiedzieć?
shani_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 00:52   #8
qlq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 33
Dot.: Obwisłe piersi u 20-latki - co zrobić?

IMG_1507074724.996622.jpg
Mniej więcej tak to wygląda


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qlq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-04 01:52:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.