Artystka. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 08:53   #61
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Artystka.

Hm, a jednak do tej pory myślałam, że naszą "artystyczną duszę" i zainteresowania wyraża zachowanie, a nie wygląd .. ;-)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:59   #62
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: Artystka.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Hm, a jednak do tej pory myślałam, że naszą "artystyczną duszę" i zainteresowania wyraża zachowanie, a nie wygląd .. ;-)
Bo PRAWDZIWEGO artystę zdradza zachowanie, podejście do życia etc. Ale nie da się uciec od bycia ocenianym przez innych - ja mówiąc o wyglądzie artysty chciałam zaznaczyć różnicę pomiędzy artystą autentycznym a takim na pokaz, pozerem, który próbuje wykreować sobie taki wizerunek, żeby podnieść sobie samoocenę, czuć się podziwianym ze względu na talent, którego de facto nie ma. Bo co to za artysta, który nie ma własnego pomysłu na siebie i co za tym idzie, podejścia pt. "Mam ochotę wyjść z ręcznikiem na głowie, to idę i nie, nie obchodzi mnie, czy będziesz na mnie z tego powodu patrzył z podziwem, czy z litością".

Szkoda, że mnóstwo dzisiaj osób, które poza oryginalnym wyglądem nie mają sobą nic do zaprezentowania.
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 23:26   #63
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Artystka.

Cytat:
Napisane przez stafur Pokaż wiadomość
Ja bym się o to spierala. W koncu artysta jest czlowiekiem. Co wiecej - artystą jest nie tylko malarz czy rzeźbiarz, ale również dla przykładu twórca muzyki.

W związku z powyższym - nie sądzę, żeby artyste bez klapek na oczach nic nie obchodziło. Mysle, ze to kwestia tego, ze często nie jest tak podatny na wpływy otoczenia, przez wypracowanie własnego stylu...

a 'takie tam' czyli co? np. Leszek Możdżer na ludzi jest otwarty, a po koncercie oprocz sztuki i 'takich tam' ma jeszcze czas i chec na poznanie opinii innych ludzi...
Masz prawo taki jest moj obraz artystki i tyle. Przede wszystkim chodzilo mi o to, ze prawdziwa artystka nie robilaby tu zamieszania, zeby sie poczuc lepiej czy cos w tym stylu. To zenujace jak dla mnie.
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:56   #64
stafur
Raczkowanie
 
Avatar stafur
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 163
Dot.: Artystka.

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
Masz prawo taki jest moj obraz artystki i tyle. Przede wszystkim chodzilo mi o to, ze prawdziwa artystka nie robilaby tu zamieszania, zeby sie poczuc lepiej czy cos w tym stylu. To zenujace jak dla mnie.
Tak, tylko, że z Twojej poprzedniej wypowiedzi
Cytat:
Artystka.... to osoba, ktora ma w sobie iskre. Obojetnie jak sie ubierze, wyroznia ja to, ze ma inne spojrzenie na zycie i swiat. Nieobecna duchem, wrazliwa, po prostu inna.
A tak na marginesie, przykro mi, ale zgadzam sie z dziewczynami. Prawdziwa artystka by nie pytala o to, czy jak idzie ulica ludzie mysla o niej "o, idzie artystka, talent...". Artysci maja to ... wiesz gdzie. Maja inne sprawy na glowie, sa soba, nic ich opinie ludzi nie obchodza. Tylko sztuka i takie tam. Bywaja troche "nawiedzeni" w tym - to fakt, ale w tym ich urok.
wynikało również zdanie na temat artystów, a nie tylko artystki. A to, ze poruszyłam wątek o artystach ogólnie nie znaczy, ze nie przyjęłam do wiadomosci Twojego zdania o 'żenujacych artystkach'. Pzdr
__________________
You are everything you are
Nothing at all...
stafur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:47   #65
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Artystka.

Cytat:
Napisane przez stafur Pokaż wiadomość
Tak, tylko, że z Twojej poprzedniej wypowiedzi wynikało również zdanie na temat artystów, a nie tylko artystki. A to, ze poruszyłam wątek o artystach ogólnie nie znaczy, ze nie przyjęłam do wiadomosci Twojego zdania o 'żenujacych artystkach'. Pzdr
Spoks
Chociaz troche nie rozumiem o co tyle pisania
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:17   #66
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Artystka.

Artystka dla mnie: ubrana skromnie, na czarno, włosy długie lub bardzo krótkie w ciemnym kolorze. Tak mi się kojarzą np projektanci ubrań.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:37   #67
stafur
Raczkowanie
 
Avatar stafur
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 163
Dot.: Artystka.

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
Spoks
Chociaz troche nie rozumiem o co tyle pisania
żeby wszystko było jasne i bez niedomówień
__________________
You are everything you are
Nothing at all...
stafur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:53   #68
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Artystka.

A mi się artystka kojarzy z tą kobitką z 39 i pół
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.