Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 22:38   #31
0nancy0
Raczkowanie
 
Avatar 0nancy0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

hmm ja to dzis sie nie wypowiem na temat tego co dzis zjadlam swietowalam rocznice i niestety tak wyszlo jutro jest nowy dzien i napewno bedzie lepiej dziewczyny, a co ile dni bedziemy podawac swoja wage by sprawdzic rezultaty naszych sukcesow ? sadze ze najlepiej by bylo raz w tygodniu to robic np w niedziele ;]
__________________
66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

juz niedługo..




05.02.2011 - poczatek Nas



0nancy0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 22:44   #32
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Rowniez witam nowe Kobietki )

airwaves, powiem szczerze, ze w trakcie roku akademickiego jest mi szkoda pieniedzy na orzechy, bo zawsze lubie sobie odlozyc, ale w sumie nie bylo mi szkoda na princessy i inne bajery, wiec po wakacjach poprawie sie w tej kwestii. Oliwa.. rzeczywiscie nie wszyscy lubia, ale nnkt sa niezbedne dla prawidlowego dzialania mozgu, dzialaja tez na cere, zatem propnuje kupic sobie kapsulki w aptece i lykac jako suplement. Wszyscy trabia, ze witaminy itp. z apteki sie gorzje wchlaniaja (to prawda), ale lepiej przyjmowac kwasy tluszczowe w tej formie niz wcale. Ja tak osobiscie robie
Supermanka, pewnie, ze trzeba sobie czasami pozwolic na cos grzesznego, ale zeby wszyscy nie zaczeli sie tak usprawiedliwiac i codziennie zjadac ton slodyczy;p Ale mysle, ze jestescie rozsadne Dziewczynki i nie bedziecie swoich wielogodzinnych wyrzeczen podczas cwiczen niszczyc kilkoma kesami watpliwej przyjemnosci o smaku czekolady..
Jeszcze odnosnie odmawiania sobie pokus.. ;d Moja silna wola mnie przeraza, dzisiaj odmowilam plackow ziemniaczanych na obiad oraz frytek na kolacje...
Od jutra tez zaczne wstawiac swoje jadlospisy, gdyz dzisiejszy pozostawial wiele do zyczenia i nie chcialabym, zeby ktos sie na nim wzorowal.. Wczoraj pierwszy raz od 2 miesiecy poczulam co to kompuls, byl bardzo "nieszkodliwy" i udalo mi sie go szybko uspic idac spac o 22, a zasypiam kolo 3 w nocy ;/
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 01:38   #33
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

To ja się tak nieśmiało może dołączę, chociaż patrzę, że chyba mam największą wagę początkową 171cmwzrostu i o zgrozo 73kg. Marzy mi się na razie 65(już kiedyś tyle ważyłam) a potem zobaczymy jak dalej Pomożecie?
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:12   #34
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Jest nas już 18 Super!
devi no chyba, że tak ;p Choć mi lekarz powiedział, że już nie będę mogła nic biegać ani ćwiczyć (po problemach z łękotką) ale jak się okazało po roku przerwy wszystko było już ok
Co do jedzenia było ok. Wczoraj byłam na parapetówie i powiem wam, że nie było większych problemów z jedzeniem. Ok. 20 zjadłam sałatkę, pare ziemniaczków i pieczeń z indyka no ale alkohol był. 1 drink i 3 lampki wina. Ale bardzo fajnie było. Dziś jadę do zoo do Ostravy (Czechy)

Ważymy się w czwartki. Wiadomo, że kiedy pozwalamy sobie na grzeszki? w weekend więc odpada. Myślę, że czwartek bd ok
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:24   #35
supermanka
Raczkowanie
 
Avatar supermanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 129
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość

Ważymy się w czwartki. Wiadomo, że kiedy pozwalamy sobie na grzeszki? w weekend więc odpada. Myślę, że czwartek bd ok
Mi pasuję, więc ważymy się w czwartek

Ja już po porannym pół godzinnym bieganiu, a za jakiś czas jadę nad wodę na śniadanie - jajecznica z 2 jajek

ZERO CHLEBA!!
__________________
cel 1 : 55 kg
cel 2 : zdrowe odżywianie
supermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:38   #36
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

no to super na pewno fajnie się biegało. Ja już dawno nie biegałam. Zbieram się biegać z bratem ale zawsze coś nie wyjdzie. Ale dziś ma być pogoda. 28stopni. Ahh ale bym się nad wodę przeszła
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:51   #37
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Ja dziś trochę zgrzeszę pewnie, bo idę do babci więc pewnie coś we mnie wciśnie ale twarda będę
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 08:55   #38
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

hehe z babciami zawsze tak jest :p
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:56   #39
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Taki ich urok
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:00   #40
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Ja juz nauczylam sie asertywnosci przy mojej babciusi ;p
Anuu, nie zniechecaj sie, moja waga poczatkowa tez wynosila 73 kg, a za 2 tygodnie moze zobacze juz z przodu 5 )
A mnie dzis odwiedzi moj chlopak, z ktorym nie widzialam sie prawie 2 miesiace, wiec na pewno dzis nic nie pocwicze ( 3 dzien z rzedu nie pobiegam, bo cos mi wypadalo ;/ ) za to wyciagne go na dlugi spacer Wieczorem napisze czy nie uleglam pokusom i wstawie moj jadlospisik, bo dzis mam zamiar przestrzegac wszystkich zasad ) Milego dzionka Dziewuszki
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:08   #41
0nancy0
Raczkowanie
 
Avatar 0nancy0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

ja tez na śniadanie miałam dziś jajecznice z 2 jajek bez chleba ok może być czwartek zaraz pójdę na spacer godzinkę a po południu godzinka roweru ;p kieeedys to sie jezdzilo, nie to co teraz
__________________
66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

juz niedługo..




05.02.2011 - poczatek Nas



0nancy0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 10:27   #42
mansi
Raczkowanie
 
Avatar mansi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 240
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

witajcie dziewczyny mam nadzieje, że znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie. wątek jakby z nieba mi spadł. schudnąć to ja już od dawna planuje, ale sama nie mam jakoś mobilizacji - zresztą wiecie jak to jest
wczoraj zgrzeszyłam strasznie, bo znajomi wyciągnęli mnie na piwo, a że nas ssać straszliwe potem zaczęło to i bez pizzy się nie obeszło ;/ ale od dziś koniec. trzeba być twardym ! 58 kg/158 cm. a marzy mi się chociaż te 52 kg...
mansi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:44   #43
unusuall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 204
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

a to ja też się dopisze pomimo że bardzo ciężko mi być na R...

176 cm/ 63 kg obecnie - chciałabym max 62 a najmniej 60 kg.

*jadłospisy zdrowe z wpadkami słodyczowymi.
*aktywność fizyczna codzienna przynajmniej godzinna (bieganie, rower)
*pije zieloną herbatę i łykam witaminki

... i postaram się przejść na R chociaż na tydzień i zacząć ćwiczyć brzuch.

pozdrawiam!
__________________

..new life in a new place between a new people.

68 ....cel: 63 kg. - 177 cm.
unusuall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:13   #44
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez SailorMoon Pokaż wiadomość
Ja juz nauczylam sie asertywnosci przy mojej babciusi ;p
Anuu, nie zniechecaj sie, moja waga poczatkowa tez wynosila 73 kg, a za 2 tygodnie moze zobacze juz z przodu 5 )
A mnie dzis odwiedzi moj chlopak, z ktorym nie widzialam sie prawie 2 miesiace, wiec na pewno dzis nic nie pocwicze ( 3 dzien z rzedu nie pobiegam, bo cos mi wypadalo ;/ ) za to wyciagne go na dlugi spacer Wieczorem napisze czy nie uleglam pokusom i wstawie moj jadlospisik, bo dzis mam zamiar przestrzegac wszystkich zasad ) Milego dzionka Dziewuszki
To mnie trochę pocieszyłaś
Wróciłam ze śniadania u babci, ale zjadłam skromną sałatkę no i ten przeklęty kawałek ciasta, ale babcia nalegała, nie dało się inaczej :P
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:40   #45
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Anuu Pokaż wiadomość
To mnie trochę pocieszyłaś
Wróciłam ze śniadania u babci, ale zjadłam skromną sałatkę no i ten przeklęty kawałek ciasta, ale babcia nalegała, nie dało się inaczej :P
A tam jak zjadłas to ciasto na sniadanie to spalisz w ciagu dnia, spokojnie gorzej jakbys zjadla przed samym snem, chociaz i od tego nie przytyla bys nagle 100 kg
Ja jestem juz po sniadanku i kawce, bylam w sklepie kupilam sobie gazete "super linia" jak wyczytam cos ciekawego to wam napiszę tutaj
A na sniadanko zrobilam sobie pyszna salatke; zpomidorka, ogorka kiszonego,paptyki, polediwcy sopockiej i serka homo i do tego kromka razowca z maasłem, chyba moze byc takie sniadanie?
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:47   #46
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
A tam jak zjadłas to ciasto na sniadanie to spalisz w ciagu dnia, spokojnie gorzej jakbys zjadla przed samym snem, chociaz i od tego nie przytyla bys nagle 100 kg
Ja jestem juz po sniadanku i kawce, bylam w sklepie kupilam sobie gazete "super linia" jak wyczytam cos ciekawego to wam napiszę tutaj
A na sniadanko zrobilam sobie pyszna salatke; zpomidorka, ogorka kiszonego,paptyki, polediwcy sopockiej i serka homo i do tego kromka razowca z maasłem, chyba moze byc takie sniadanie?
Jakbym swoją mamę słyszała ja właśnie sączę kawę
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:10   #47
naszkicowana
Raczkowanie
 
Avatar naszkicowana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 196
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cześć, mogę się dołączyć?
Mam 168 wzrostu, w czerwcu kiedy zaczęłam się odchudzać miałam 66 kg, obecnie ważę 60 kg. Chciałabym schudnąć do 55-52, czyli tyle ile ważyłam zanim jakiś czas temu zachorowałam.
Ktoś mógłby powiedzieć, że 52 przy moim wzroście to za mało, ale kiedy ważyłam tyle naprawdę świetnie czułam się w swoim ciele. Nie byłam wychudzona, wyglądałam normalnie, a przede wszystkim nie miałam kompleksów.

Na początku byłam na diecie MŻ, gdzie jadłam ok. 1200 - 1400 kcal, potem przeszłam na proteinową, ale źle się czułam, więc to nie miało sensu i teraz znowu wróciłam do jedynej skutecznej diety, czyli MŻ.
Może uda mi się do zimy ;]
naszkicowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:13   #48
0nancy0
Raczkowanie
 
Avatar 0nancy0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

witamy witamy
__________________
66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

juz niedługo..




05.02.2011 - poczatek Nas



0nancy0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:35   #49
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Aj a ja nadal czekam na tego chlopa, no to jeszcze sobie popisze ;p
Zjadlam juz dwa sniadanka, na obiad beda dzis golabki, mysle, ze nie ma sobie co odmawiac i szykowac zamiennika. Poprostu daruje sobie sos i inne dodatki
Moglaby juz przyjsc ta zima ;p bo nie moge sie doczekac kiedy bede lekka piorko i bede sie miescila w te wszystkie pary super spodni, ktore kupowalam, "bo niedlugo schudne" :p
Ciasto... mmm Nigdy nie mialam z nim problemow, bo moja mama nie potrafi piec ( pozdro Beata ;d ), wiec pojawialo sie u nas w domu rzadko. Niestety nauczylam sie sama no i sie zaczelo;p Cale szczescie jestem swiadoma ile kalorii ma kostka masla, czy 2 szklanki maki a w dodatku jakies kremy itp. wiec jak na razie daruje sobie kulinarne eksperymenty
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 16:32   #50
aska9019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

hej dziewczyny. z chęcią bym się do Was dołaczyła. ja mam 19 lat i w tym roku rzucilam trenowanie a treniowałam 5 lat. nigdy nie miałam idealnej figury w tamtym roku udało mi sie przed wakacjami zrzucic 10kg i ważyłam 55 ale waga niestety powrócila. teraz tez bym chciala tyle ważyć. mam nadzieje ze mi sie uda. pozdrawiam
aska9019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:02   #51
Tookie
Raczkowanie
 
Avatar Tookie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 53
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Też chętnie się przyłączę. Zawsze byłam szczupłą dziewczyną i miałam dobrą przemianę materii, niestety, ostatnio coś zaczęło się zmieniać i po powrocie ze ślubu siostry wróciłam pięć kilo cięższa. Aktualnie mam 16 lat, 173 cm wzrostu i ważę 60 kg. Moją wymarzoną wagą jest 53 kg, niestety, mam problem z odmawianiem sobie słodyczy i nieobjadaniem się po 18:00. Ponadto źle sypiam, więc jadam w nocy, a później budzę się o 13:00 i zjadam dwa lub trzy posiłki dziennie. Nie przepadam za mięsem i warzywami, ale biorę Maxivit i beta-karoten. Od września wracam do tańca i biorę się porządnie za siebie. Trzymajcie za mnie kciuki
__________________
Znajdź mnie szybko. Zanim znajdzie mnie kto inny.
Tookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:19   #52
reminiscence
Raczkowanie
 
Avatar reminiscence
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 128
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Ja też największy problem mam ze słodyczami... Wczoraj rodzice wrócili z wakacji i przywieźli ogromny wór cukierków Zjadłam 3 :/
reminiscence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:19   #53
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Byłam na długim i dość szybkim marszo-spacerze a teraz zjem sobie ryż z warzywami a później może coś poćwiczę
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 18:39   #54
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Mogę się przyłaczyć?

17lat, 164cm wzrostu i 61kg. Startowałam z 63kg, czyli 2kg już za mną.
Nie stosuję specjalnej diety, po prostu MŻ i WR. Dziś zaliczyłam godzinę aerobiku, z jadłospisem też nie jest najgorzej.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 18:44   #55
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Ja dzis nie mam sie czym pochwalic, poszalalam z jedzeniem....niestety mam ten problem,ze na problemy reaguje jedzeniem...poklocilam sie z tz i oo.... Poza tym jest mi ciezko gdy jestem sama w domu;( Z ruchu byl tylko stepper i rozciaganie.
Fatalnie sie teraz czuje, tak ciezko.... bezndziejnie,ale nie poddam sie jutro tez jest dzien i bede sie bardziej starac.
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:34   #56
naszkicowana
Raczkowanie
 
Avatar naszkicowana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 196
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Ja nie wiem jak mam się zmotywować, żeby zacząć się ruszać.
Już po sto razy zaczynałam a6w, ale rezygnowałam po kilku dniach. Tak samo z jazdą na rowerze i całą resztą.
W szkole od dłuższego mam zwolnienie z wfu, bo jeszcze niedawno każdy ruch sprawiał mi ogromny ból, ale teraz jest inaczej, więc mogłabym ruszyć dupsko. Tylko, że nie chce mi się
naszkicowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:47   #57
reminiscence
Raczkowanie
 
Avatar reminiscence
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 128
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

airwaves- chyba obie nie mamy się czym pochwalić... mi często zdarza sie jeść z nudów np. przed telewizorem dziś pobiegałam z bratem i za nim bo mieliśmy wakacyjny śmigus dyngus
reminiscence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:59   #58
0nancy0
Raczkowanie
 
Avatar 0nancy0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

hehe to pewnie sie tam u ciebie dzialo ja swoj dzisiejszy dzien dodam do udanych po 18 nic procz wody, przed lekkostrawne posilki i zaraz cwiczenia
__________________
66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

juz niedługo..




05.02.2011 - poczatek Nas



0nancy0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 22:07   #59
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Co za paskudny dzień! czuję się jakbym ważyła ze 100kg, dostałam @, obejrzałam się w lustrze i się po prostu załamałam. Brzuch, uda i ramiona do wymiany, wrr!


Przepraszam, to takie wyrzucenie z siebie wszystkiego żeby mi jutro lepiej szło :P

reminescence, mam to samo, tzn. jem kiedy mi się nudzi i muszę czymś ręce zająć :/

Edytowane przez Anuu
Czas edycji: 2009-08-16 o 22:08
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 23:01   #60
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Ja mam dzisiaj tez kiepski dzien;/ Bylo super, bo spedzilam go calego z Ukochanym, nachodzilismy sie, ze hoho, przestrzegalam diety, ale... czuje jakbym miala zgage i jakies wzdecia, mimo, ze nie jadlam nic tlustego, ani smazonego.. Nie mam pojecia dlaczego tak jest, ale klade sie juz spac, bo nie wyrobie. Mam nadzieje, ze jutrzejszy dzien bedzie dla nas lepszy Dobranoc
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.