Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 18:39   #31
OlaKarafff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
hej
a ja mam dzis kapiasty dzien. i jem jak debil. i pewnie mi wszystko wroci co zrzucilam o.


Nie martw się, nic Ci nie wróci, od jednego dnia słabości tragedii nie ma! Tak jak człowiek od pracy potrzebuje czasem urlopu, tak i od diety Jeden dzień to nie katastrofa, ciesz się tym, co zjadłaś, a od jutra powiedz sobie, "dobra, poszalałam,dzisiaj wracamy do pracy Na pewno dasz radę Trzymam kciuki! Pozdrówka
OlaKarafff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 01:53   #32
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

dzieki ola. zaszylam sie w kacie i jadlam tak do dzis. jak mnie tak wszystko do dola doprowadza to nawet nie mam tak, ze jem ze stresu, tylko wszystko mi zaczyna zwisac - lacznie z dieta. nie mam z reszta duzego doswiadczenia w dietowaniu. tak naprawde to od sierpnia po raz pierwszy (nie liczac glodzenia sie w czasach nastoletnich, ale to chyba kazdy. o zywieniu wtedy nie wiedzialam nic wiec bardziej to byla glodowka niz dietowanie). no i do tej pory szlo niezle. sama bylam zaskoczona. stanelam dzis rano na wadze i ujrzalam 62 . chlopak probowal mnie pocieszac i mowi, ze on tylko 61.5 widzi. ale ja swoje wiem. a bylo juz 60.5. to sobie jeszcze dzisiaj pozwolilam (no bo skoro i tak przytylam to przynajmniej niech beda tego powody). ale od jutra juz bede grzeczna .
tak sie pocieszam, ze moze wody mi nabral organizm bo w sumie niewiele pilam przez ostatnie dwa dni. a jesli tak, to wszytsko powinno wrocic do stanu, ktory juz byl w jakies dwa dni.

A co tu taka cisza?

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2009-09-28 o 22:26
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 22:28   #33
hornetka
Raczkowanie
 
Avatar hornetka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 282
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

u mnie chyba nie najgorzej....od 7.09 mam 4,5 kg mniej nie jem białego pieczywa tz pieczywo tylko pełnoziarniste na sniadanie, obiadek jem normanie rodzinnie - nie ma sans na gotowanie oddzielnie - brak czasu. duzo sie ruszam i przede wszystkim nie pije piwa ale w sobote wypiłam sama flaszkę wina :P no i 2x w tygodniu na aerobik chodze pije jakąś kawe z błonnikiem + czerwona herbata + woda + napije izotoniczne bo nie daje rady mało spie sednio 5-6h nie mam czasu na wiecej
chyba nie jest najgorzej najwazaniejsze nie niepochałaniam juz codziennie tabliczki czekolady i nie zapijam jej piwem
__________________
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaka można robić w ubraniu
hornetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:11   #34
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

też bym chciała do was dołączyc
mam 25 lat, 165 cm, obecna waga 62 kg ale jeszcze z 5=7 kg by sie przydało zrzucic
pozdrawiam
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:19   #35
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
też bym chciała do was dołączyc
mam 25 lat, 165 cm, obecna waga 62 kg ale jeszcze z 5=7 kg by sie przydało zrzucic
pozdrawiam
Czesc foltynka... a ja myslalam, ze ten watek jest juz martwy . Z reszta moja dieta tez byla martwa przez pare tygodni. Obecnie jestem w podobnej sytuacji do Ciebie czyli 62 i 5 lub 6 do zrzucenia. I trudno mi sie za to znowu zabrac bo pozwalalam sobie jak nie wiem z jedzeniem.

A jak tam u innych? zaglada ktos tu jeszcze?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:32   #36
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

witaj TLU

ja walczę ostro, ale wczoraj mąż mi powiedział, że mam sie już nie odchudzać, bo nie ma za co złapać i że się obija o kości
ale jak byłam chudsza o te 10 kg to pewnie bardziej lubiał sie ze mna pokazywac na miescie, zwłaszcza gdy nosiłam sukienki
faceto to facet, jak każdy jest wzrokowcem ! a ja chce byc taka jak dawniej
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:48   #37
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
witaj TLU

ja walczę ostro, ale wczoraj mąż mi powiedział, że mam sie już nie odchudzać, bo nie ma za co złapać i że się obija o kości
ale jak byłam chudsza o te 10 kg to pewnie bardziej lubiał sie ze mna pokazywac na miescie, zwłaszcza gdy nosiłam sukienki
faceto to facet, jak każdy jest wzrokowcem ! a ja chce byc taka jak dawniej
U mnie to samo. Ze niby tylek kobieta ma miec duzy i kragly mi mowi, i jak mi sie od cwiczen zrobi twardy, to mu sie nie bedzie podobac. A potem nagle zauwazy, ze "brzuszek mi sie taki ladny plasciutki zrobil" od tych strasznych cwiczen albo ze ten tylek jest ladnie uniesiony od tych samych cwiczen. Czyli jak nie cwicze ani nie dietuje to jestem taka piekna ze ach och, ale jak pojawia sie efekty odchudzania to nagle jakims cudem okazuje sie, ze jednak wygladam jeszcze piekniej, chociaz przeciez juz bylo tak idealnie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 14:11   #38
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

TLU - wypij duży kubek zielonej herbaty i idź na spacer

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

odpowiedziałam na wiadomosc z poprzedniej strony TLU mała wtopa hehe
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:24   #39
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Swoja droga foltynka gratulacje - wlasnie zauwazylam, ze Ty juz 13 kg zrzucilas!! Szacun
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:27   #40
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

TLU dzięki, ale Ci powiem, że narazie wszyscy sa negatywnie do mnie nastawieni,bo za szybko, za mało jem i w ogóle. CHyba musze przestac w ogole o tym rozmawiac, bo inaczej masakra..
nawet mój mąż mi kazał przestać sie o dchudzać,bo jedna kumpela mu nagadała, że niedługo zniknę.... boshe cóż ta zazdrość robi z człowiekiem

A po drugie mam bardzo zmienne nastroje, nawet siostra stwierdziła,ze w jednej chwili wybucham gniewem a po chwili jest miła... ale sytuacja w domu mnie do tego zmusza, tak jestem przekonana, że to nie przez diete,bo nie jestem zła z głodu,bo go nie odczuwam
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 17:39   #41
madziula27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Cześć dziewczynki Dołączyłam dziś do Was. Mam 27 lat, 162 cm wzrostu, 62 kg i 10 kg do zrzucenia. "Troszkę" się zapuściłam, przybyło mi ciała tu i tam. Chcę wrócić do mojej wagi sprzed 5 lat. Rozpoczęłam dziś dietę proteinową i muszę powiedzieć, że jak na razie jest ok Mam nadzieję, że do wiosny uda mi się zgubić zbędne kilogramy. Mam na szczęście wsparcie męża (który twierdzi, że spadek kg mi jest nie potrzebny) - oboje doszliśmy do wniosku, że wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych wyjdzie nam tylko na dobre, gdyż ostatnio ze względu na brak czasu, pracę, mieliśmy malo czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków.
Trzymam za wszystkie odchudzające się kciuki i mam nadzieję, że w końcu uda mi się wytrwać w postanowieniu
madziula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 01:03   #42
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

cos tu strasznie cicho.... musimy walczyc
dzielic sie swoimi spostrzeżeniami
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:13   #43
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

O przepraszam dziewczyny, ja tu nie zagladalam bo bylam przekonana ze watek jest martwy. Widze, ze foltynka w tempie szalenczym spada z wagi. Myle sie, czy faktycznie jak w podpisie juz masz 55 kg?
Ile czasu w sumie Ci to zajelo? Az mnie to zmotywowalo normalnie bo ja od ostatniego posta tutaj niewiele zrobilam i waga u mnie nadal miedzy 60 a 62 sie wacha. Ostatnio ograniczylam tylko slodycze i oczekuje chyba cudu. Uzywasz diety czy cwiczenia + dieta?
Sciagnelam sobie Tamilee Webb video z cwiczeniami na tylek - pocwiczylam raz w zeszlym tygodniu potem 3 dni bole miesni i sie skonczylo taka ze mnie bohaterka. A, jak mowi madziula wiosna sie zbliza i wypadaloby jeszcze z 7 kg zrzucic. Zdradz swoj sekret foltynka
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:21   #44
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

TLU
zaczełam dokładnie 1 pazdziernika z waga 75 kg, przed świetami ostatnie wazenie pokazało 55kg 21 grudnia... świeta to był czas grzeszków i grzechów,bo mnie rodzina napasotowała, mąż i teściowa głównie... wiec wcinałam placki, słodkosci, ogolnie wszystko i nie żałowałam sobie.. po swietach znowu dietkowo i pozniej ostro było w sylwestra i przez 3kolejne dni
4stycznia wrocilam do mojej normalnosci i sie zwazyłam, waga 55 kg ale jak powrocilam do mojej dietki i oczyszczania to dopiero po 2tyg spadło na 54,80 (pomiar w ciuchach) ale spadło
mialam jak widac sporo do oczyszczania..
sekret hmm.. zaczynałam od dosc drastycznej diety 800kcal,kupilam i piłam 1,5misieaca AQUA SLIM by mniej jesc i tak sie nauczylam ale jadlam duzo i czesto ale małokaloryczne rzeczy glownie warzywa gotowane i duzo białka, nie cwiczyłam i nie cwicze pije herbatki na polepszenie przemiany meterii i zielona herbe.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2010-01-23 o 14:22
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:37   #45
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

O matko jestes szalona! Gratuluje samozaparcia. Pojde grzecznie za Twoim przykladem bo tez chce wreszcie jakichs efektow. Ja tu wlasnie robie blad, ze jem 2 posilki dziennie. Nawet nie jakies specjalnie wielkie ale niespecjalnie zdrowe i ten glowny jem bardzo pozno a potem wiadomo ide spac i mi to idzie w tylek. Probowalam tez rzucac palenie od 1 stycznia, co wiadomo specjalnie zrzuceniu wagi nie pomoglo.
A jak z Twoimi wachaniami nastroju? Mam nadzieje, ze przeszly!! Maz na pewno tez mega szczesliwy, ze w swieta jadlas normalnie. Tylko mi tu nie idz w druga strone i nie odchudz sie na suchy patyk . No, no, jeszcze raz to powiem - jestem pod wrazeniem.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:53   #46
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

TLU

kurde napisałam wiaodmosc i mi ja wcieło shit
od nowa... z moimi nastrojami to jest tak,ze ja ogolnie zbyt czesto sie irytuje, ale napewno nie z głodu, tylko czasami sytuacje sa stresujace i tak bywa, a mój mąz mi dokłada stresuuu, taki uparty baran z niego!! ale ostatnio było okey, mialam 2 ciezsze dni, ale to u mnie typowe napięcie przedmiesiączkowe, wiec czekam kiedy sie pojawi @

Bo na wigilii bylismy u tesciowej, od rana jadlam moje dania dietkowe, a pozniej ja wigilli zaczeło sie.. najpierw uszka i kawałek chleba ok, ryba w panierce ale mała ok a pozniej tesciowa wystawila ciasto, by ja ubiec i nie wysłuchiwac od razu nałozylam sobie 3 kawałki, ona kroi male kwadraciki wiec to było mało, zwykla 1 kostka... ale wszyscy byli zdziwieni miala dobry orzechowiec i zjadlam jeszcze 2 kawałki i kilka kostek dobrej czekolady z orzechami ale pozniej wypiłam duzy kubeł zielonej herby i tak w swieta pociaglam, jadłam i pijam oczyszczajaca herbe, ale ciagle bralam to bio cla - wiec moze dlatego wlasnie waga stala w miejscu

w gornej czesci ciała juz wygladam jak patyk, a wolałabym by mi z nóg zeszło.. ale nie mozna wwymagac zbyt wiele. teraz walcze o utrzymanie i stopniowo wychodze z diety
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:21   #47
madziula27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

O jak się cieszę, że po długiej ciszy zaczęłyście na nowo dzielić się swoimi sukcesami
Ja jestem od 16 dni na diecie i udało mi się zrzucić tylko 3,5 kg Teraz mi się zatrzymało (mam nadzieję, że chwilowo) - chyba ze względu na okres. Ale walczę dalej
A najbardziej podoba mi się, jak spadają mi spodnie Szkoda tylko, że ręce schudnąć mi nie chcą No ale cóż - nie można mieć wszystkiego.

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że wątek nie ucichnie
madziula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:32   #48
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Hej hej
Na ramiona to chyba najlepiej cwiczyc, wlasnie w tym celu przejzalam wczoraj pobieznie watki na fitnessie. Jak sie w ogole czujesz na protalu? Mnie tez kusi wrocic do tej diety bo efekty przynosi ekspresowo.
U mnie chwilowo wagowy zastoj, chyba tez przez okres, ale okres jest u mnie tak nieregularny, ze chyba nie powinnam na to zwracac uwagi. No a poza tym to staram sie ponownie dopiero od jakichs 4 dni - tylko ograniczam slodycze i biale pieczywo wlsciwie i wiecej sie ruszam, ale to nadal za malo.
Foltynka, z tego co widze to Wigilia byla dla Ciebie bardzo dietowa. Ja jadlam zupelnie normalnie, tak, ze brzuch byl pelny i w zasadzie nie zwracalam uwagi ani na porcje ani na ilosc - i tak nic nie przybylo .
A, zaczelam tez pic regularnie zielona herbate mietowa i pomaga.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 22:04   #49
madziula27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

No właśnie niestety ćwiczenia na moje ręce nie działają tak, jakbym chciała Otóż ćwiczenia nie powodują u mnie chudnięcia rąk, wręcz przeciwnie - rozrastają mi wówczas mięśnie i wyglądam jak kulturysta
A na protalu czuję się bardzo dobrze. Czasem tylko czuję się jakoś wyjątkowo zmęczona i śpiąca. A jeśli chodzi o jedzenie, to czasem aż sama po przeanalizowaniu systemu mojego jedzenia jestem przerażona. Wiem, że według tej diety powinno jeść się jak najwięcej białka, na mnie jednak tak ona działa, że przez cały dzień zjem parę kęsów mojej papki (np tuńczyk+jajka+majonez light itd), wypije wodę i na obiad zjem np pierś z kurczaka grillowaną i to tyle.
Nigdy bym nie przypuszczała, że tak niewielka ilość pożywienia jest mi wystarczająca, by zachować odpowiednie funkcję życiowe. Choć nie powiem, czasem zastanawiam się, czy ja nie jem za mało. Proszę, powiedzcie ile jecie na diecie protal.
A tak na marginesie to mam doła, bo od kilku dni moja waga ani drgnie Cały czas mam nadzieję, że to wpływ okresu, który de facto mam 3 dzień. No ale ja zastosowałam się bardzo rygorystycznie do zaleceń książkowych i ważę się każdego dnia.. Choć nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie.
Troszkę się rozpisałam - przepraszam, że "zmuszam" Was do czytania moich wypocin. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

TLU - podziwiam Cię, że jesteś w stanie wypić zielona herbatę hihi
Ja nie jestem w stanie jej wypić. Ja wspieram się tylko i wyłącznie czerwoną, którą po prostu uwielbiam mniam
madziula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 00:01   #50
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Cytat:
Napisane przez madziula27 Pokaż wiadomość
No właśnie niestety ćwiczenia na moje ręce nie działają tak, jakbym chciała Otóż ćwiczenia nie powodują u mnie chudnięcia rąk, wręcz przeciwnie - rozrastają mi wówczas mięśnie i wyglądam jak kulturysta
A na protalu czuję się bardzo dobrze. Czasem tylko czuję się jakoś wyjątkowo zmęczona i śpiąca. A jeśli chodzi o jedzenie, to czasem aż sama po przeanalizowaniu systemu mojego jedzenia jestem przerażona. Wiem, że według tej diety powinno jeść się jak najwięcej białka, na mnie jednak tak ona działa, że przez cały dzień zjem parę kęsów mojej papki (np tuńczyk+jajka+majonez light itd), wypije wodę i na obiad zjem np pierś z kurczaka grillowaną i to tyle.
Nigdy bym nie przypuszczała, że tak niewielka ilość pożywienia jest mi wystarczająca, by zachować odpowiednie funkcję życiowe. Choć nie powiem, czasem zastanawiam się, czy ja nie jem za mało. Proszę, powiedzcie ile jecie na diecie protal.
A tak na marginesie to mam doła, bo od kilku dni moja waga ani drgnie Cały czas mam nadzieję, że to wpływ okresu, który de facto mam 3 dzień. No ale ja zastosowałam się bardzo rygorystycznie do zaleceń książkowych i ważę się każdego dnia.. Choć nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie.
Troszkę się rozpisałam - przepraszam, że "zmuszam" Was do czytania moich wypocin. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

TLU - podziwiam Cię, że jesteś w stanie wypić zielona herbatę hihi
Ja nie jestem w stanie jej wypić. Ja wspieram się tylko i wyłącznie czerwoną, którą po prostu uwielbiam mniam
Co do Twoich zmartwien dietowych - na protalu mozesz sie opychac dozwolonymi produktami. Teoretycznie im wiecej jesz chudego bialka tym lepiej wiec smialo zajadaj wiecej. Nie wiem jaka forme protalu stosujesz, ja probowalam metody Dukana (jest tu caly watek na ten temat) i najbardziej chudlam jedzac samo bialko, w pozniejszych fazach dozwolone sa warzywa, a nawet zalecane, po pierwszych 5 do 15 dni czystych bialek musisz zrobic tydzien bialek z warzywami inaczej padniesz od braku witamin i tym podobnych. Bardzo wazna jest tez woda, jak sie z tym nie pilnujesz to moze dlatego waga stoi. 2 litry dziennie to minimum a 3 to optymalna porcja. Wiesz jak stosowalam protal odpowiednio czyli calkowicie wykluczone cukry i tluszcze plus 3 litry wody w zasadzie nie bylo dnia zeby mi nie spadlo chocby 250g.
Co do stojacej wagi to przy okresie to normalne - jak Cie to dobija to nie waz sie az sie skonczy i dopiero potem. Dukan zalecal czeste wazenie bo na tej diecie waga spada szybko wiec czeste jej kontrolowanie dodaje motywacji. Jesli u Ciebie dziala to odwrotnie to sobie odpusc na 2-3 dni. Smaka mi narobilas na te diete znowu. Ja ja przerwalam bo czulam sie potwornie zmeczona, normalnie z kanapy mi sie za nic w swiecie nie chcialo ruszyc a ze doprowadzilam figure do w miare rozsadnych proporcji nie bylam juz tak zdesperowana, ale znowu mysle czy nie pociagnac tak 2 tygodnie protala (przez pierwsze dwa tygodnie bylam tylko lekko oslabiona).
Co do cwiczen na rece, to wiadomo, najpierw urosna miesnie a dopiero potem zacznie znikac tluszcz wiec sie nie przejmuj i cwicz. Najwazniejsze, zebys sie po takich cwiczeniach dobrze rozciagnela bo od tego te miesnie beda ladne i smukle a nie jak kulturystka. A jesli naprawde boisz sie wielkich miesni to mozesz tylko cwiczenia rozciagajace wykonywac - to tez pomaga.
A jesli idzie o herbate to ja pije o smaku miety tylko zielona nie rozni sie w smaku w ogole od zwyklej mietowki. Ale sama zielona tez daje rade , troche sianowata ale da sie przyzwyczaic. Jak nie dajesz rady dodaj troche miodu (tyle, ze na protalu nie mozesz ).
Trzymaj sie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:14   #51
madziula27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Bardzo dziękuję, za tak wyczerpującą odpowiedź

Ja jestem na diecie Dukana. Książkę jego przestudiowałam od deski do deski. Co do jedzenia, to właśnie moje niejedzenie wynika chyba z tego, że ja po prostu po zjedzeniu kilku kęsów pokarmów białkowych nie jestem głodna. I ciężko jest mi się nimi opychać, gdyż najzwyczajniej w świecie nie mieszczą mi się do brzuszka

Jeśli chodzi o zielona herbatę, to nic mnie nie jest w stanie do niej przekonać Jest dla mnie bleee (hihihihi)

Ja od dziś znowu jestem na samych proteinach, więc liczę, że moja waga coś się ruszy
Trzymajcie się
madziula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:12   #52
madziula27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Jakże mi przykro, że wątek zamarł
Ciekawa jestem, jak Wam idzie, czy dałyście sobie spokój z dietą, czy też w dalszym ciągu ją stosujecie.
Ja ciągle trzymam się diety proteinowej. I muszę się przyznać, że z każdym dniem coraz bardziej mnie ona motywuje Tym bardziej, że w przeciągu 1,5 miesiąca udało mi się schudnąć niecałe 6 kg
I nawet moje ręce, które schudnąć za nic na świecie nie chciały, w końcu się "ruszyły" i od razu wyglądają lepiej A jutro muszę wybrać się na poważne zakupy spodni, bo jeszcze trochę a będę musiała kupić szelki do spodni starych Ależ cudowne uczucie
Mam nadzieję, że się odezwiecie.
Pozdrawiam Was serdecznie
madziula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:56   #53
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Ja siedze cicho, bo chociaz udalo mi sie zrzucic 3 kg, przerwalam diete na tydzien. Nadal jestem na protalu, ale tak mnie meczy jedzenie tych samych rzeczy, ze co jakis czas nie wytrzymuje i robie przerwe. Jeszcze bym chciala jakies 5 kg zrzucic, wydaje mi sie, ze powinnam dac rade w jakies 3 tygodnie, ale biorac pod uwage, ze co tydzien robie dietowa przerwe moze mi to zajac nawet 5-6 tygodni. Zakup nowych spodni planuje na koniec marca
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.