Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-20, 10:42   #61
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Witam mieszadełka. Uwielbiam święta ale przygotowania są straszne. Zima w pełni buziaki
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 11:38   #62
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
cieszę się, że nie ma już tylu obaw
ja też nie żałuję zamieszkania z Tż (no chyba, że mnie doprowadza do szału tym swoim luzactwem )
i jak Ci idzie szukanie pracy i przyjaciół?
z tego co pamiętam to na kurs językowy miałaś się zapisać?
Ze znojomymi cienko. ale ide na kurs od 4 stycznia taki intensywny 4 dniw tyg po 4 godz.
Zobaczmy

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość



A tak bylas negatywnie nastawiona Super ze ci sie uklada, no i zazdroszcze-tez chcialabym byc z tztem
BYłam ale po tych 3 miesiacach coraz lepiej i lepiej. JEstem bardzo zadowolona. Zeby nie mowiac szczesliwa (zeby nie zapeszyc
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 12:37   #63
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej, ja wstałam dziś o 12lubie tak pózno wstawać,wtedy czas mi szybko leci do wieczora bo i tak cały dzień sie nudze.Za 4 dni świeta a ja jeszcze nie mam nawet zakupow zrobionych,we wtorek przyjedzie do mnie rodzinka i dopiero w środe jedziemy z bratem na zakupy,nawet nie chce mysleć jakie bedą kolejki w marketach i pewnie w środe i czwartek to nawet nosa z kuchni nie wytkne,a mój braciszek bedzie pil piwko przed tv albo przed moim kompem Wczoraj o 23 odwiedził mnie jeden mój były chłopak,miło było sie spotkać po latach,zasiedzial sie u mnie do 3 w nocy!!Dlatego tak długo dziś spałam... Emanko jak tam,ciepło w domku? Ja sie zbieram żeby iść po drzewo ale tak zimno na dworze,że zamarzne po drodze
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 12:44   #64
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Hej, ja wstałam dziś o 12lubie tak pózno wstawać,wtedy czas mi szybko leci do wieczora bo i tak cały dzień sie nudze.Za 4 dni świeta a ja jeszcze nie mam nawet zakupow zrobionych,we wtorek przyjedzie do mnie rodzinka i dopiero w środe jedziemy z bratem na zakupy,nawet nie chce mysleć jakie bedą kolejki w marketach i pewnie w środe i czwartek to nawet nosa z kuchni nie wytkne,a mój braciszek bedzie pil piwko przed tv albo przed moim kompem Wczoraj o 23 odwiedził mnie jeden mój były chłopak,miło było sie spotkać po latach,zasiedzial sie u mnie do 3 w nocy!!Dlatego tak długo dziś spałam... Emanko jak tam,ciepło w domku? Ja sie zbieram żeby iść po drzewo ale tak zimno na dworze,że zamarzne po drodze
ja ide robić jutro zakupy....tez nie chce mysleć ile osób bedzie
hmmm zależy...kaloryfery sa cieplutkie, okna dalej nieszczelne, a woda w kranie...tylko zimna. więc najcieplej jest...jak wróce z dworu bo wtedy jestem tak zmarznięta, ze w domu mi się wydaje superowo
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 15:49   #65
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Ty już wiesz za co

a co do Avataru...to ja jeszcze nie - możliwe ze w święta obejrze
a u mnie dalej zimno...właczyli ogrzewanie ale...wyłączyli ciepłą wodę w kranach...
emanko to był drobiazg i przyjemność
jak to tak wyłączyli wam ciepłą wodę?to okropne teraz w zimę. u mnie w domu też nie jest za ciepło, bo nasz dom ma ponad 100 lat i podczas budowania nie założono żadnego ogrzewania.a mój pokój jest najzimniejszy, mieści się nad garażem.ja w domu chodzę opatulona w kamizelki

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Za godzine bede oglądać z córką "Opowieści z Narnii" bardzo lubie ten film,mam do niego sentyment,bo jak byłam mała to leciał kiedyś taki serial o tych dzieciach co wchodzą do szafy,nie pamiętam juz o czym to było ale wiem,że mi sie podobało...
ja też oglądałam "Opowieści z Narni"wczoraj z mamąja doskonale pamiętam też serial, on leciał podczas ferii zimowych, jak spędzałam je w górach to pamiętam, ze mama wołała nas zawsze na ten serial, bo my spędzaliśmy całe dnie na śniegu, ale na "Kroniki Narni"zawsze lecieliśmy jak szaleni do domu. mieszkajac w anglii znalazłam akurat ten serial na dvd, wszystkie odcinki i kupiłam je sobie

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość

Oczywiscie ze nie moglam Was pominac
wiem
ale to jednak trochę smutne, bo znajdujemy się tak jakby na marginesie....

a ja wróciłam z zajęć, ufff....w ogóle nie odpoczęłam podczas tego weekendu, ale poznałam dzisiaj w końcu jakieś dwie, normalne dziewczyny, z którymi fajnie i prosto się gadało
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 16:29   #66
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
emanko to był drobiazg i przyjemność
jak to tak wyłączyli wam ciepłą wodę?to okropne teraz w zimę. u mnie w domu też nie jest za ciepło, bo nasz dom ma ponad 100 lat i podczas budowania nie założono żadnego ogrzewania.a mój pokój jest najzimniejszy, mieści się nad garażem.ja w domu chodzę opatulona w kamizelki
normalnie...chyba coś poważniejszego się stało - albo...coś u nas w wieżowcu
pewnie podłączając nas do innego źródła ciepła pomyśleli ze lepiej wyłączyć wodę w kranach niż wyłączyć kaloryfery. ale najdziwniejsze jest to ze..w wieżowcu oddalonym ode mnie o 30 kroków woda wczoraj była, a u nas nie ma. mam nadzieje ze w końcu włączą, bo nawet ciężko jest łapki umyć....


ja też oglądałam "Opowieści z Narni"wczoraj z mamąja doskonale pamiętam też serial, on leciał podczas ferii zimowych, jak spędzałam je w górach to pamiętam, ze mama wołała nas zawsze na ten serial, bo my spędzaliśmy całe dnie na śniegu, ale na "Kroniki Narni"zawsze lecieliśmy jak szaleni do domu. mieszkajac w anglii znalazłam akurat ten serial na dvd, wszystkie odcinki i kupiłam je sobie



wiem
ale to jednak trochę smutne, bo znajdujemy się tak jakby na marginesie....
może dlatego, że....jesteśmy nie zamieszane - wolne i piękne - i wyróżnione by wszyscy na nas zwrócili uwage:P (wiem wiem...nie to miałaś na myśli ale..Amourka nie chciał źle..mam nadzieje )
a ja wróciłam z zajęć, ufff....w ogóle nie odpoczęłam podczas tego weekendu, ale poznałam dzisiaj w końcu jakieś dwie, normalne dziewczyny, z którymi fajnie i prosto się gadało
to fajnie, ze w końcu trafił się ktoś normalny...żeby nie było ze nie mowiłam to powiem: a nie mowiłam
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-12-20 o 17:15
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:01   #67
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Kochane
Nareszcie znalazłam chwilę, żeby przewertować stos fotek z Indii i wybrać Wam parę
Ten kraj robi tak wielkie wrażenie i pozostawia tak niesamowite wspomnienia, że aż mi tchu brakuje, żeby Wam tu wszystko poopowiadać! To życie jest tak inne ... te kolorowe stroje, ta wolność ... i to lenistwo hehe ... Mam nadzieję, że choć troche fotki przedstawią Wam ten krajobraz
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 18:02   #68
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Mam nadzieję, że się podoba
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:18   #69
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Szczęsciara...u mnie od rana dalej sypie..dobrze, że mieszkam na 4tym piętrze bo by mnie zasypało
psiak przynajmniej jest szcześćliwy o uwielbia snieg
gorzej tylko z moimi łapkami po walce śnieżkowej bo wciąż nie mam ciepłęj wody
Emanko ale Ty wiesz co mówią Grecy......."Kto ma zimne rączki to ma ciepłe serduszko"
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:25   #70
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się podoba

looooooooooooooooo....ale klimat...inny swiat...takie bajkowe wszystko...
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:30   #71
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Margotko, okropnie Ci zazdroszczę.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 18:33   #72
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się podoba
Margotka fotki Masz super , super , S U P E R
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:38   #73
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Dziewczyny dziękuję ślicznie ale wiecie ... to tylko garstka tego co napstrykaliśmy
więcej fotek, na prv podam Wam linka jak chcecie
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:43   #74
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Emanko Oczywiscie ze nie chcialam zle Przepraszam jezeli sprawilam komus przykrosc Mozemy zawsze wrocic do starej listy

Margotka suuuuuper zdjecia! Zazdroszcze


Ja zrobilam dzisiaj tone pierogow z kapusta i grzybami, 2 blachy ciast i ciasteczka kruche...padam na pyszczek
A jeszcze poszlam do kosciola i malo co tam nie zemdlalam jakos slabo mi sie zrobilo- dobrze ze brat mnie wyprowadzil

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję ślicznie ale wiecie ... to tylko garstka tego co napstrykaliśmy
więcej fotek, na prv podam Wam linka jak chcecie
Oczywiscie ze chcemy !
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:50   #75
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
Emanko ale Ty wiesz co mówią Grecy......."Kto ma zimne rączki to ma ciepłe serduszko"
tylko co mi po tym, że mam ciepłe serduszko??? jak nie ma żadnego wartościowego faceta, który by mnie kochał
Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się podoba
mi się podoba baardzo fajne zdjęcia i te kolory, wyglada jak świat z bajki
Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Margotko, okropnie Ci zazdroszczę.
i ja też
Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję ślicznie ale wiecie ... to tylko garstka tego co napstrykaliśmy
więcej fotek, na prv podam Wam linka jak chcecie
to ja poproszę ładnie

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Emanko Oczywiscie ze nie chcialam zle Przepraszam jezeli sprawilam komus przykrosc Mozemy zawsze wrocic do starej listy
Amoura ja wiem przecież, że chciałaś dobrze więc nie smutaj się. Po prostu tak trochę dziwnie się zrobiło jak tak na dole byłyśmy - z jednej strony to fajnie być na Waszej liście a z drugiej strony....


Ja zrobilam dzisiaj tone pierogow z kapusta i grzybami, 2 blachy ciast i ciasteczka kruche...padam na pyszczek
A jeszcze poszlam do kosciola i malo co tam nie zemdlalam jakos slabo mi sie zrobilo- dobrze ze brat mnie wyprowadzil
:żarłok: smakowitości robisz, dobra z Ciebie gospodyni

a oprócz zrobienia to jadłas jakiś posiłek?? masz dbać o siebie!! bo inaczej
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 19:08   #76
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
tylko co mi po tym, że mam ciepłe serduszko??? jak nie ma żadnego wartościowego faceta, który by mnie kochał

mi się podoba baardzo fajne zdjęcia i te kolory, wyglada jak świat z bajki

i ja też

to ja poproszę ładnie


:żarłok: smakowitości robisz, dobra z Ciebie gospodyni

a oprócz zrobienia to jadłas jakiś posiłek?? masz dbać o siebie!! bo inaczej
hmmm cos tam chyba jadlam...Nie wiem co sie ze mna dzieje...Od jakiegos czasu zdarzaja mi sie takie chwile oslabienia a wyniki krwi mam dobre
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 19:20   #77
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Przepiękne zdjęcia Margotka ! Jestem zakochana Amritsar wygląda super.
I henna też wspaniała
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 19:22   #78
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
hmmm cos tam chyba jadlam...Nie wiem co sie ze mna dzieje...Od jakiegos czasu zdarzaja mi sie takie chwile oslabienia a wyniki krwi mam dobre
może coś Cie chce rozebrać a kyż kyż od Amourki
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 19:36   #79
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję ślicznie ale wiecie ... to tylko garstka tego co napstrykaliśmy
więcej fotek, na prv podam Wam linka jak chcecie
przepiękne zdjęcia, przypominają mi zdjęcia koleżanki, która też jest z indusem.ja też proszę o linka

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
to fajnie, ze w końcu trafił się ktoś normalny...żeby nie było ze nie mowiłam to powiem: a nie mowiłam
hehe, teraz jeszcze poproszę o dobrą wróżbę na Nowy Rok

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Emanko Oczywiscie ze nie chcialam zle Przepraszam jezeli sprawilam komus przykrosc Mozemy zawsze wrocic do starej listy
oczywiście, że nie sprawiłaś przykrości, chodziło mi o to, ze tak nasze życie głupio się poukładało i wylądowałyśmy na spodzie samotne
nie zmieniaj listy, jest bardzo dobra
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 19:41   #80
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

kurde Margotka, opowiadaj jak było
jak jego rodzina Cię przyjęła, jak wyglądało Twoje wesele, itd.
a nie że rzuciłaś jakieś okruchy i poszłaś sobie
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 19:48   #81
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Margotka Obejrzalam czesc zdjec- po prostu cudowne
Wiesz co? Ten twoj tz patrzy na ciebie z taka miloscia... az sie cieplo na serduchu robi
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:04   #82
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
kurde Margotka, opowiadaj jak było
jak jego rodzina Cię przyjęła, jak wyglądało Twoje wesele, itd.
a nie że rzuciłaś jakieś okruchy i poszłaś sobie
Szien, wysyłam Ci na PW linka do fotek .. sama zobaczysz jak przyjęła mnie rodzina hehehe ... wszyscy wręcz ubóstwiali (Btw. na zdjęciach praktycznie jest sama rodzina .. wiec te 200-300 osób to SAMA RODZINA:P nieźle nie ?). Niestety nie udało nam się swojego wesela zrobić, ale za to byliśmy na dwóch innych ... byłam chyba atrakcją tych całych 2 tygodni, bo nikt nie zwracał uwagi na państwa młodych :P hehehe .... poza tym cudownie, cudownie, cudownie! Teście mnie rozpieszczali, 2 tygodnie obijałam się nic nie robią... DOSŁOWNIE! Zresztą cała rodzina chciała na mnie popatrzeć, pogadać (choć ja nie rozumieć :P) a dzieci to nawet dotknąć mnie chciały hahaha ... na prawde słuchajcie wrażenia są niesamowite. A same Indie? No ... kraj ma w sobie to piękno, te kolory .. i KUPA KURZU!hahaha ... moja biedna alergia ucierpiała na tym bardzo! Biede widać, bardzo ... czasami aż mnie za serce łapało, jak widziałam te dzieciaczki biegające i żebrające, ale oni sami taki los sobie wybrali! ... Poza tym, hmmm ... hinduskiej kuchni mam po dziurki w nosie hahaha 3 razy dziennie ruti + ostre jedzenie wywołało w mym żołądku rewolucje, że zrobiłam rabanu, że chce hamburgera hahahaha ... i dostałam go ależ było moje wniebowzięcie zjeść hamburgera ... jezuuu ... mogłabym opowiadać i opowiadać

Pytajcie co chcecie wiedzieć

Cytat:
Napisane przez Amoura
Margotka Obejrzalam czesc zdjec- po prostu cudowne
Wiesz co? Ten twoj tz patrzy na ciebie z taka miloscia... az sie cieplo na serduchu robi
Dziękuję I oby ta miłość przetrwała wszystko jutro mija 15 miesięcy jak jesteśmy razem !!
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016

Edytowane przez Margotka_
Czas edycji: 2009-12-20 o 20:11
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:31   #83
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

dziewczynki, nie mam czasu was czytać, ale melduję tylko,że już jestem magistrem
tż jest teraz u mojego brata i graja na xboxie
strasznie sie ciesze,ze spedzimy razem pierwsza nasza wspolna Wigilię
pozatym wszystko super, niedlugo zabiore sie za pakowanie i przeprowadzke, tylko czekam jeszcze na odebranie dyplomu

gdyby mnie nie bylo Wesołych Świąt wszystkim!!!!!!
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:35   #84
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
hehe, teraz jeszcze poproszę o dobrą wróżbę na Nowy Rok
z miłą chęcią...ale, żeby potem nie było zże się nie spełni to...zatrzymam to nie powiem jej głośno
na pw tez nie:P
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:36   #85
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Margotka cudowne zdjęcia, naprawde robią wrażenie. Więcej jeszcze pragne ujrzeć. tak różna kultura od naszej, jestem pod wrażeniem
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 22:12   #86
lil one
Raczkowanie
 
Avatar lil one
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin/Walencja
Wiadomości: 168
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Oto powstałam z martwych, bo pewnie już prawie wszyscy tu o mnie zapomnieli- tak długo się nie odzywałam.. Przeczytałam 10 ostatnich stron poprzedniej części i te 3 nowej, ale uzupełnię braki, w końcu tyle się pozmieniało, że nie daruję sobie, jak nie doczytam.
Zapoznałam się z nowymi aktywnymi Zamieszanymi i z wielką radością odkryłam, że tyle znajomych wciąż tu jest. Może ktoś tęsknił za mną choć odrobinkę..?
Przede wszystkim Roux, Emanko i Eskadia- buziaki ogromne dla Was skarby moje, może kto wie, i ja niedługo dołączę do tego ogonka listy i będziemy merdać wesoło wszystkie na przekór całemu światu i sobie samym. Nie pytam o szczegóły, doczytam jutro, ale wcale mnie nie zachęca smutna lektura
Szien- sukienka naprawdę prześliczna, mi daleko jeszcze do ślubu, ale wybrałabym taką właśnie, PRZEŚLICZNA.
Margotko- widziałam już próbkę zdjęć na nk i.. ja też zazdroszczę Ci jak Aga, buduj tam ten dom i zaproś mnie BŁAGAAAAAM!!! Widać od razu, że zakochana z Was para i że on w Ciebie jak w obrazek, przyjemnie sie na Was patrzy
Opium super, że wszystko się poukładało z przeprowadzką
Idę ścielić me łoże, oglądać film z De Niro na jedynce.
Buziaki
lil one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 22:39   #87
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
Oto powstałam z martwych, bo pewnie już prawie wszyscy tu o mnie zapomnieli- tak długo się nie odzywałam.. Przeczytałam 10 ostatnich stron poprzedniej części i te 3 nowej, ale uzupełnię braki, w końcu tyle się pozmieniało, że nie daruję sobie, jak nie doczytam.
Zapoznałam się z nowymi aktywnymi Zamieszanymi i z wielką radością odkryłam, że tyle znajomych wciąż tu jest. Może ktoś tęsknił za mną choć odrobinkę..?
Przede wszystkim Roux, Emanko i Eskadia- buziaki ogromne dla Was skarby moje, może kto wie, i ja niedługo dołączę do tego ogonka listy i będziemy merdać wesoło wszystkie na przekór całemu światu i sobie samym. Nie pytam o szczegóły, doczytam jutro, ale wcale mnie nie zachęca smutna lektura

Idę ścielić me łoże, oglądać film z De Niro na jedynce.
Buziaki
ja się steskniłam i pamietam o Tobie
pozwoliłam sobie wpis u Ciebie na blogu przeczytać... mam nadzieje, że...jednak mimo wszystko będzie dobrze
a ja kończę ogladać serial i...tez chyba pojde spać...bo mi znów zimno
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 23:43   #88
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Emano dzisiaj wysiadły mi struny głosowe i jechałam do szpitala.Przez całą drogę myślałam o Tobie.......Miałaś rację z tymi światełkami i tymi wszystkimi świątecznymi bajerami.....Grecja jest piękna w tym świątecznym czasie.Postanowiłam ,że pójdę z tż na spacer i napstrykam Ci zdjęć.Nie bądz smutna proszę Cię bo ja wierzę,że jak ktoś ma gorące serce to go spotka nagroda.Tak było i ze mną.Kiedyś Ci opowiem.Z tego co rozumiem jesteś młoda a więc masz dużo czasu przed sobą

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Cytat:
Napisane przez niedoszla Pokaż wiadomość
Witam mieszadełka. Uwielbiam święta ale przygotowania są straszne. Zima w pełni buziaki
Gdzie Ty się podziewasz?Ja tutaj codziennie Cię szukam.
Powiedz co postanowiłaś w wiadomej sprawie?
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 07:18   #89
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
Oto powstałam z martwych, bo pewnie już prawie wszyscy tu o mnie zapomnieli- tak długo się nie odzywałam.. Przeczytałam 10 ostatnich stron poprzedniej części i te 3 nowej, ale uzupełnię braki, w końcu tyle się pozmieniało, że nie daruję sobie, jak nie doczytam.
Zapoznałam się z nowymi aktywnymi Zamieszanymi i z wielką radością odkryłam, że tyle znajomych wciąż tu jest. Może ktoś tęsknił za mną choć odrobinkę..?
Przede wszystkim Roux, Emanko i Eskadia- buziaki ogromne dla Was skarby moje, może kto wie, i ja niedługo dołączę do tego ogonka listy i będziemy merdać wesoło wszystkie na przekór całemu światu i sobie samym. Nie pytam o szczegóły, doczytam jutro, ale wcale mnie nie zachęca smutna lektura
oczywiście, że pamiętam Ciebie, pisałyśmy do siebie tez na fbfajnie, że wróciłaś
ej, dlaczego piszesz, ze może dołączysz do naszego ogonka?mam nadzieję, że w waszym związku wszystko ok?

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
dziewczynki, nie mam czasu was czytać, ale melduję tylko,że już jestem magistrem
tż jest teraz u mojego brata i graja na xboxie
strasznie sie ciesze,ze spedzimy razem pierwsza nasza wspolna Wigilię
pozatym wszystko super, niedlugo zabiore sie za pakowanie i przeprowadzke, tylko czekam jeszcze na odebranie dyplomu

gdyby mnie nie bylo Wesołych Świąt wszystkim!!!!!!
gratuluję tytułu magistrai może wpadniesz jeszcze do nas przed świętami?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 07:53   #90
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
Margotko- widziałam już próbkę zdjęć na nk i.. ja też zazdroszczę Ci jak Aga, buduj tam ten dom i zaproś mnie BŁAGAAAAAM!!! Widać od razu, że zakochana z Was para i że on w Ciebie jak w obrazek, przyjemnie sie na Was patrzy

Buziaki
hehe lil, za 2 lata skończy się oficjal na budowa domu (tak przynajmniej planują) z całym wykończeniem, wymalowaniem, itp .. a zabroniliśmy Teściom wprowadzić się przed ukończeniem, bo jak już się wprowadzą, to się nigdy tego nie skończy ... także szykuj manatki i za 2 lata Cię zabieramy ... Sami na razie nie planujemy wycieczki do Indii prędzej jak za 2 lata ... związane jest to zwłaszcza z domem, bo ... jak wiecie ... toalety to nie jest powszechne w Indiach ... więc dzięki bogu, ciotka obok miała a'la toalete, w rozumienie stał kibelek a nie dziura w ziemi :P ... cóż ... przemęczyłam się 2 tygodnie ale i nowych doświadczeń nabrałam hehe ...

My teraz zaciskamy pasa ... bo pół wypłaty dostaniemy, i to jednej bo ja nie pracuję ... więc bedzie cholernie ciężko w styczniu, zreszta już jest, bo ani grosza nie mamy ... haha ... mam nadzieję, że jak Rodzice przyjadą na Święta, to chociaż kiełbasą wspomogą
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.