Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 13:01   #31
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

ok dzieki zobaczymy jak to bedzie u mnie ide cwiczyc!
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:45   #32
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
ok dzieki zobaczymy jak to bedzie u mnie ide cwiczyc!
Nio leć leć . Dodam ze mam 168 cm i ważyłam prawie 69 kg . Teraz 10 mniej i jeszcze chce 4-5 schudnąć. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 14:12   #33
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

ooo Pusiaczku widzę ze mamy podobna wage i wzrost. Ja mam 169 i waże 58,5 kg( wcześniej 61:P). Gratulacje schudnięcia 10 kg, super wynik. Ja chciałąbym dojść do 55 kg i wtedy byłoby super i oczywiście pozbyć sie tego okropnego smalcu z brzucha:/, a mam go naprawde dużo. Własnie weszłam na tą stronke z modelingu i są tam naprawde fajne ćwiczonka tak na pierwszy rzut oka mi sie wydaję. Bede je testować hehe. Buziaczki
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 14:32   #34
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Laura_85
ooo Pusiaczku widzę ze mamy podobna wage i wzrost. Ja mam 169 i waże 58,5 kg( wcześniej 61:P). Gratulacje schudnięcia 10 kg, super wynik. Ja chciałąbym dojść do 55 kg i wtedy byłoby super i oczywiście pozbyć sie tego okropnego smalcu z brzucha:/, a mam go naprawde dużo. Własnie weszłam na tą stronke z modelingu i są tam naprawde fajne ćwiczonka tak na pierwszy rzut oka mi sie wydaję. Bede je testować hehe. Buziaczki
Hehe... no ćwiczonka z modelingu na brzuszek są super . Polecam ale do tego jakieś aerboy... skoro masz problem z brzuszkiem to polecam zrobić ten trening... skakankę, hula hop i taniec albo rowerek . Tak razem z godzinkę wszystko i 3-4 razy w tyg . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 15:33   #35
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

No naprawde nieźle Pusiak Tez bym tak chciala Ale żeby to osiagnac musze duzo cwiczyc i przestrzegac dietki...Bede sie starac :P Obym tylko do wakacji zdążyła hy hy
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:30   #36
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
No naprawde nieźle Pusiak Tez bym tak chciala Ale żeby to osiagnac musze duzo cwiczyc i przestrzegac dietki...Bede sie starac :P Obym tylko do wakacji zdążyła hy hy
Dziekuje . No ja Ci wszystko wyłożyłam na ławę, teraz tylko musisz ćwiczyć i dietkować . Napewno wtedy dasz radę i do wakacji będzie super . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:52   #37
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

No ja tez w to wierze dzieki! Juz dzis zaczelam cwiczyc trening na uda, biodra i posladki Troche ciezki ale dam rade Ponadto wymachuje hantelkami ...i biegam nadal na okolo pokoju :P Zobaczymy jakie beda efekty No i dzisiaj kolejny dzien z a6w chyba 10. Troszke nudny ten trening...nie chce mi sie tak dlugo lezec na podlodze Ale wiem ze musze hy hy Ale wystarczy ze jak skoncze cwiczyc a6w - spojrze w lustro- i mam motywacje (bo moj brzuch wyglada coraz lepiej ), i wtedy moglabym zrobic jeszcze 3 razy tyle Dobra ja lece cwiczyc!
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 20:27   #38
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Hej dziewczynki Nie chcialabym zakladac nowego watku bo zaraz wszyscy beda mnie odsylac do archiwum..a tam tyle tych watkow(czesc juz przeszukalam) ze chyba by mnie zima przy tym zastala za nim bym cos znalazla Chcialabym zebyscie mi pomogly w zgubieniu brzuszka.. chodzi mi dokladniej o tluszczyk w dolnej czesci.. a6w wiem ze jest na gorne miesnie wiec to nie dla mnie.. macie moze jakies pomysly bede bardzo wdzieczna.. Dodam ze na zmiane w jeden dzien robie brzuszki a w drugi hula hop i zamierzam zaczac sporo jezdzic na rowerze to tez chyba powinno pomoc.. ale czuje ze te moje brzuszki dzialaja wlasnie na gorne partie a nie na dolne no a od hula hop jak narazie mam tylko sporo siniakow Macie dla mnie jakies pomysly.. ? Chcialabym wyjsc bez wstydu na plaze czyli mam jakies 2.5 miesiaca Pozdrowienia
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:45   #39
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Camarilla
Hej dziewczynki Nie chcialabym zakladac nowego watku bo zaraz wszyscy beda mnie odsylac do archiwum..a tam tyle tych watkow(czesc juz przeszukalam) ze chyba by mnie zima przy tym zastala za nim bym cos znalazla Chcialabym zebyscie mi pomogly w zgubieniu brzuszka.. chodzi mi dokladniej o tluszczyk w dolnej czesci.. a6w wiem ze jest na gorne miesnie wiec to nie dla mnie.. macie moze jakies pomysly bede bardzo wdzieczna.. Dodam ze na zmiane w jeden dzien robie brzuszki a w drugi hula hop i zamierzam zaczac sporo jezdzic na rowerze to tez chyba powinno pomoc.. ale czuje ze te moje brzuszki dzialaja wlasnie na gorne partie a nie na dolne no a od hula hop jak narazie mam tylko sporo siniakow Macie dla mnie jakies pomysly.. ? Chcialabym wyjsc bez wstydu na plaze czyli mam jakies 2.5 miesiaca Pozdrowienia
Czesc Mam dla Ciebie cwiczonka na dolne partie brzucha: to jest link http://www.fitnessclub.pl/index.php?id=28&m1=&m2=3. zajrzyj tez na ten: http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...8&dz=11&page=1 Tu są cwiczenia na uda, biodra i posladki Napewno tez sie przydadza pozdrawiam pa. Milego trenowania
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:52   #40
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Slicznie dziekuje
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:58   #41
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Nie ma sprawy
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 13:46   #42
RozkapryszonaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 47
Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cześć,
bardzo proszę o pomoc moim problemem jest za duży brzych, jest to główne miejsce na całyum moim ciele, w którym tyje. Chociaż ostatnio zwróciałam uwagę na swoje uda i stwierdziła że również są masywne Zaczełam ferie, tak więc od poniedziałku jestem na diecie, biegam również po schodach i robię ćwiczenia z gazet, ale to mi nie wystarcza. pomóżcie!
__________________
60-59-57-55-54-52-50





w filiżance kawy, szukam kolorów życia.
RozkapryszonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 14:11   #43
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

A ile masz w pasie, udzie i biodrach ?? I jaki wzrost ?
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 11:23   #44
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Od poniedziałku minęły - o ile się nie mylę - 3 dni . Chcesz być szczuplutka po trzech dniach?! Po około dwóch tygodniach, jeśli nie będziesz mieć efektów, przekop dział fitness i dietetyka, bo tu jest w s z y s t k o .
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:39   #45
Gota_de_Agua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 9
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Ja tez podjelam sie walki Jem zdrowo,skacze,biegam,wcho dze..na krzeslo (heh) i robie aeroby na ten moj tluszczyk.Wejdz na te strone,mam nadzieje ze Ci to w czyms pomoze http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f
__________________
Lenistwo mnie zabija..

" Aquí estoy yo,abriendote mi corazón..llenando tu falta de amor..cerrandole el paso al dolor.No temas,yo te cuidaré..."

Mi peque es lo mejor que me ha pasado en la vida.Te quieroooo,gracias por todo mi amor e
Gota_de_Agua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:47   #46
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Rozpisz swoj przykladowy dzien (co dokladnie jesz, jak czesto, i co cwiczysz i jak dlugo)
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód


Edytowane przez thefit
Czas edycji: 2010-01-21 o 12:49
thefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:50   #47
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Fajne te ćwiczenia. Świetne tempo !! Ile już ćwiczysz?? Czy może dopiero zamierzasz?
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:15   #48
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez RozkapryszonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Cześć,
bardzo proszę o pomoc moim problemem jest za duży brzych, jest to główne miejsce na całyum moim ciele, w którym tyje. Chociaż ostatnio zwróciałam uwagę na swoje uda i stwierdziła że również są masywne Zaczełam ferie, tak więc od poniedziałku jestem na diecie, biegam również po schodach i robię ćwiczenia z gazet, ale to mi nie wystarcza. pomóżcie!
Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Od poniedziałku minęły - o ile się nie mylę - 3 dni . Chcesz być szczuplutka po trzech dniach?! Po około dwóch tygodniach, jeśli nie będziesz mieć efektów, przekop dział fitness i dietetyka, bo tu jest w s z y s t k o .
No ludzie drodzy, powaznie to piszesz? Jak Larva slusznie zauwazyla - dopiero zaczelas, jakim cudem po dwoch dniach ma Ci wystarczac ? Z takim podejsciem, tj. oczekiwaniem efektow na ura, to powodzenia nie wroze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:57   #49
fryta1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 99
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Bieganie, bieganie, bieganie!
Po 2 tygodniach daj znać
fryta1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 22:00   #50
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez fryta1981 Pokaż wiadomość
Bieganie, bieganie, bieganie!
Po 2 tygodniach daj znać
Biegac ?? W taką pogode ????
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 22:26   #51
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

tak, w taka pogode. Mnostwo z nas biega, co w tym dziwnego? zima jest piekna na bieganie
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 10:06   #52
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
tak, w taka pogode. Mnostwo z nas biega, co w tym dziwnego? zima jest piekna na bieganie
wiesz, ja w tamtym roku zimą chodziłam na bieżnie i było ok, ale śniegu było mało i nie utrzymywał się tak długo. No i nie było -10 ....
Chciałabym zobaczyć jak biegasz po tej zmarzlinie !!
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:04   #53
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez RozkapryszonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Cześć,
bardzo proszę o pomoc moim problemem jest za duży brzych, jest to główne miejsce na całyum moim ciele, w którym tyje. Chociaż ostatnio zwróciałam uwagę na swoje uda i stwierdziła że również są masywne
Mam ten sam problem. Na brzuch nie mam innej rady niż systematyczne robienie brzuszków. No i odkąd mniej jem zauważyłam, że tłuszczyk również jest mniejszy. A co od ud to nie mogę ci nic doradzić, bo akurat w tej partii ciała za nic nie mogę schudnąć też chyba poszukam sobie dobrych ćwiczeń. Bo już mnie to wszystko załamuje, ręce i tułów mam jak anorektyczka, a nogi jakby całkiem od innego człowieka wzięte :p masywne jak u faceta - porażka
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:10   #54
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez anomaly Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Na brzuch nie mam innej rady niż systematyczne robienie brzuszków. No i odkąd mniej jem zauważyłam, że tłuszczyk również jest mniejszy. A co od ud to nie mogę ci nic doradzić, bo akurat w tej partii ciała za nic nie mogę schudnąć też chyba poszukam sobie dobrych ćwiczeń. Bo już mnie to wszystko załamuje, ręce i tułów mam jak anorektyczka, a nogi jakby całkiem od innego człowieka wzięte :p masywne jak u faceta - porażka
Bzdura, powtarzana nieskonczona ilosc razy tutaj

Najlepsze na spalenie tluszczu - silowe + interwaly. Jak ktos chce sobie do tego wzmocnic miesnie brzucha, niech macha brzuszki; ale w zadnym wypadku nie jest to efektywny sposob na spalanie tluszczu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:26   #55
fryta1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 99
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Ja tam biegam ...
Przy -18 C biegałam i żyję. Jedyne czego nie lubię to głęboki śnieg.
Nie lubisz ... są bieżnie ...
Wymówka do d...
fryta1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:18   #56
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez fruzia1988 Pokaż wiadomość
wiesz, ja w tamtym roku zimą chodziłam na bieżnie i było ok, ale śniegu było mało i nie utrzymywał się tak długo. No i nie było -10 ....
Chciałabym zobaczyć jak biegasz po tej zmarzlinie !!
A co jest dziwnego w bieganiu przy mrozie ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:36   #57
Kreia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Dołączam sie -również mam zamiar spalić tłuszczyk z brzucha i ogółem z chęcią wskoczyłabym w mniejszy rozmiar Niestety biegać nie mogę ;( Jak myślicie, takie ćwiczonka w domu plus brzuszki i moze skakanka, przyniosą efekty?
__________________
Dbam o siebie

Dietka :
165 cm

52,5- 50,5- 49 - 47.5- 46


Uśmiech znaczy coś więcej niż każdy inny wyraz twarzy
Kreia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:48   #58
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Bzdura, powtarzana nieskonczona ilosc razy tutaj

Najlepsze na spalenie tluszczu - silowe + interwaly. Jak ktos chce sobie do tego wzmocnic miesnie brzucha, niech macha brzuszki; ale w zadnym wypadku nie jest to efektywny sposob na spalanie tluszczu.
Tak? To wytłumacz mi dlaczego nie robiąc żadnych innych ćwiczeń na brzuch spaliłam tam tłuszczyk?
Dla mnie brzuszki to skuteczna metoda.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:27   #59
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co jest dziwnego w bieganiu przy mrozie ?
tez nie rozumiem, ale pewnie autorka postu mi wytłumaczy dlaczego wiekszosc z nas jest dziwna

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anomaly Pokaż wiadomość
Tak? To wytłumacz mi dlaczego nie robiąc żadnych innych ćwiczeń na brzuch spaliłam tam tłuszczyk?
Dla mnie brzuszki to skuteczna metoda.
Wyrak, trzy glebokie wdechy albo policz najpierw do 10-ciu a potem odpowiadaj po raz osiemset dwudziesty siodmy na to samo twardy badź
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:06   #60
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk!

Cytat:
Napisane przez anomaly Pokaż wiadomość
Tak? To wytłumacz mi dlaczego nie robiąc żadnych innych ćwiczeń na brzuch spaliłam tam tłuszczyk?
Dla mnie brzuszki to skuteczna metoda.
A dla mnie tanczenie kankana i granie w szachy - przy deficycie kalorycznym to i tanczac kankana bedziesz palic, tylko co z tego, jak to malo efektywny sposob?

Ile raz mozna pisac, ze nie spala sie tluszczu miejscowo, ze brzuszki nie daja korzysci/efektow jakie daja cwiczenia silowe/interwaly/aeroby i ze nie angazuja wystarczajacej ilosci miesni, zeby byly efektywne.

Nie obchodzi mnie co jest dla Ciebie jakie, tylko fakty mnie obchodza, nie plec bzdur i tyle. Ludziska, zebym za kazdy raz prostowania tej bzdury dostawal zlotowke, to juzbym mial tyle siana, ze bym wizaz wykupil i banowal kazda artystke, co takie kocopoly pisze

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
Wyrak, trzy glebokie wdechy albo policz najpierw do 10-ciu a potem odpowiadaj po raz osiemset dwudziesty siodmy na to samo twardy badź
No ba, trzeba byc twardym a nie mietkim
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.