duża sala, mało gości - jak ustawić stoły? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 16:53   #1
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Question

duża sala, mało gości - jak ustawić stoły?


Witam dziewczyny,
przejrzałam forum i nie znalazłam odpowiedzi więc zakładam nowy wątek...

mam mały problem
przymierzam się do wynajęcia sali weselnej, która bardzo mi się podoba, ale niestety jest trochę za duża na moje wesele. Sala na 150 osób, u mnie będzie 80. Chociaż uważam że gdyby posadzić w tej sali 150 osób to byłoby zbyt ciasno, a nikt nie lubi w ścisku siedzieć, gdzie nie ma nawet jak odsunąć krzesła, dlatego uważam że sala jest w porządku. Jednak nie chciałabym żeby było zbyt pusto. Proszę więc o radę. Jak ustawić stoły czy też usadzić gości żeby było im wygodnie (nie ciasno) i żeby jednocześnie nie wydawało się że jest ich mało? Może ktoś miał podobny problem albo ma jakiś pomysł albo sam coś podpatrzył na jakimś weselu? Dodam że sala jest prawie kwadratowa.
Ja osobiście myślałam o tym, żeby stoły ustawić następująco: pod ścianą na honorowym miejscu stoi stół państwa młodych (i siedzą przy nim tylko młodzi i świadkowie), a reszta stołów prostopadle w 2 lub 3 rzędach. I żeby nie stawiać krzeseł blisko siebie, żeby nie było ścisku i goście czuli się swobodnie, nie chodzili sobie po plecach itp. W sumie nic innego nie przyszło mi już do głowy. Jak ktoś ma jakiś pomysł, będę bardzo wdzięczna
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:44   #2
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: duża sala, mało gości - jak ustawić stoły?

Ja też miałam podobną sytuację, ale ostatecznie zrezygnowałam z tamtej sali. A myślałam, żeby stoły ułożyć w kwadraty i rozstawić naokoło sali, w środku parkiet. Zajrzyj na http://www.jas-malgosia.pl/index1.html i dalej=>konferencje=>sala.
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:50   #3
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: duża sala, mało gości - jak ustawić stoły?

Porozmawiaj z osobą która będzie Ci robiła wystrój sali. Możliwe że ona zrobi Ci jakieś fajne duże stojące ozdoby i wtedy będzie problem z głowy i doradzi też jak ułożyć stoły
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 22:28   #4
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: duża sala, mało gości - jak ustawić stoły?

Ozdoby wydają się świetnym pomysłem
wielkie dzięki
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 23:21   #5
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: duża sala, mało gości - jak ustawić stoły?

ja też będę mieć dużą salę i prawdopodobnie stoliki (6osobowe) będą stały w rzędzie tak, żeby nikt nie siedział tyłem do parkietu (prostopadle) - zostawiając dużo przestrzeni między stolikami, żeby było luźno i można było bez problemu krzesło odsunąć. I w ten sposób obsadzimy dwa boki sali pewnie. Trzeci to będzie scena ( tam ustawienie w ten sam sposób, tylko mniej osób) i czwarty, gdzie będziemy siedzieć my, rodzice i świadkowie.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 00:02   #6
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: duża sala, mało gości - jak ustawić stoły?

Paula54 widzę że masz podobną koncepcję do mojej, tylko że u mnie chyba trochę więcej osób będzie siedziało przy jednym stole. Chociaż w sumie te 6 osobowe wydają się całkiem, całkiem...
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.