matura 2010 z matematyką ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 18:44   #1
iMMerEinsam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kujawy i pomorze ;]
Wiadomości: 9

matura 2010 z matematyką ;/


Pewnie jest tu masa takich wątków ale na prawdę posrało,porypało,po****** mi się życie Nie zdałam matury z matmy, zabrakło mi 2 punktów.Jest mi wstyd załamałam się,nie mogę się pozbierać,nie wiem co robić,jak reagować na pytania o maturę?tłumaczyć się.Najgorsze to,że zawiodłam rodziców i przez mam zły humor i w ogóle jak widziałam co za ludzie pozdawali to mam furie że akurat ja nie zdałam Wszystkie plany porypały siępoddaje się i nie mam chwilowo chęci myśleć o poprawce w sierpniu:confus ed:
iMMerEinsam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:47   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Ale spokojnie kochana, ochłoń, wszytsko sie ułoży, to nie koniec świata.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:52   #3
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

ochłoniesz i poprawisz matmę w sierpniu i jeszcze w tym roku zaczniesz naukę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:53   #4
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

u mnie też sporo matury z matmy nie zdało...
nawet mój TŻ (czego można się było spodziewać, jak cały czas matmy nie mieli)...


to nie koniec świata dasz radę na poprawce ! trzymamy kciuki !
__________________


I love electro house!<3
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:54   #5
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Spokojnie. Wiem, jakbym się czuła, gdybym sama nie zdała, ale to nie jest koniec świata. Zajmij się czymś dzisiaj, postaraj się nie załamywać. A później zastanów się, kto mógłby Ci pomóc przerobić materiał do sierpnia.
Dasz radę
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:56   #6
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

To musisz sie przylozyc do tego i nie odpuszczać. U mnie w szkole nawet humanistyczne klasy se przylozyly i mialy wyniki bardzo wysokie, takze da sie to zaliczyc. Powodzenia. A watkow podobnych tu raczej nie ma.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:05   #7
justa1803
Raczkowanie
 
Avatar justa1803
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 99
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Nie ma się czego wstydzić,sama bałam się,że właśnie z matmy polegnę...U mnie w klasie matury nie zdało 5 osób z czego większość z matematyki.Zapisz się na korki,raz lub dwa razy w tygodniu,odpoczywaj tez w sporo i nie skupiaj tylko na poprawce.Znajdź czas na wakacje i na matme-poradzisz sobie. Na pewno uda Ci się zdać,to tylko 2 punkty! Rodzice będa z Ciebie dumni,że jesteś studentką,na pewno jeszcze w tym roku.Mówie Ci-będzie dobrze
__________________
Życie to nie ilość oddechów, ale zbiór chwil które zapierają dech (:

justa1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 19:08   #8
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

u mnie w szkole humany (w tym ja) napisały lepiej od biol-chemów, a mówi się że biol-chem ma więcej wspólnego z matmą niż human.

nie ma się co załamywac. a takiej sytuacji jak ty jest teraz kilka tysięcy maturzystów. poprawki sa co roku, co roku ktoś nie zdaje, szkoły i komisje egzaminacyjne uznają to za norme. za 5 lat będziesz sie z tego smiala
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:14   #9
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez iMMerEinsam Pokaż wiadomość
Pewnie jest tu masa takich wątków ale na prawdę posrało,porypało,po****** mi się życie Nie zdałam matury z matmy, zabrakło mi 2 punktów.Jest mi wstyd załamałam się,nie mogę się pozbierać,nie wiem co robić,jak reagować na pytania o maturę?tłumaczyć się.Najgorsze to,że zawiodłam rodziców i przez mam zły humor i w ogóle jak widziałam co za ludzie pozdawali to mam furie że akurat ja nie zdałam Wszystkie plany porypały siępoddaje się i nie mam chwilowo chęci myśleć o poprawce w sierpniu:confus ed:
Rozumiem to dokładnie. Nawet nie mam, co myśleć o studiach, na które chciałam pójść.
Najgorsze jest to, że reszta poszła mi bardzo dobrze i ta matma wszystko mi zepsuła. Czuję się, jak ostatni idiota.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:19   #10
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

od czego są poprawki?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:24   #11
iMMerEinsam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kujawy i pomorze ;]
Wiadomości: 9
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
Rozumiem to dokładnie. Nawet nie mam, co myśleć o studiach, na które chciałam pójść.
Najgorsze jest to, że reszta poszła mi bardzo dobrze i ta matma wszystko mi zepsuła. Czuję się, jak ostatni idiota.
no ja też tak się czuje najchętniej siedziała bym i ryczała, a druga rzecz jaka mnie do bija to że żaden z tych"[przyjaciół" niby przyjaciół się nie odezwał,nie pocieszył...To boli tym bardziej,że ja zawsze byłam na wszystkich zawołanie,zawsze potrafiłam rzucić swoje sprawy i pomóc

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Rodzice pocieszają,mówią,że nic się nie stało ale mi jest wstyd mam ambicje i to dlatego,czasami mam chyba aż przerost chorych ambicji.Mam pracę,zarobie sama na korki pokaże chociaż tak rodzicom,że nie jestem gówniarzem,który ma wszystko w d** będę się uczyła i to poprawie ale cała ta sytuacja jakoś mnie dobija.I to współczucie czy zainteresowanie, a właściwie brak zainteresowania ze strony znajomych.
iMMerEinsam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 19:27   #12
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez iMMerEinsam Pokaż wiadomość
Pewnie jest tu masa takich wątków ale na prawdę posrało,porypało,po****** mi się życie Nie zdałam matury z matmy, zabrakło mi 2 punktów.Jest mi wstyd załamałam się,nie mogę się pozbierać,nie wiem co robić,jak reagować na pytania o maturę?tłumaczyć się.Najgorsze to,że zawiodłam rodziców i przez mam zły humor i w ogóle jak widziałam co za ludzie pozdawali to mam furie że akurat ja nie zdałam Wszystkie plany porypały siępoddaje się i nie mam chwilowo chęci myśleć o poprawce w sierpniu:confus ed:
A mi brakowało jednego punktu a resztę przedmiotów zdałam
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:29   #13
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez iMMerEinsam Pokaż wiadomość
no ja też tak się czuje najchętniej siedziała bym i ryczała, a druga rzecz jaka mnie do bija to że żaden z tych"[przyjaciół" niby przyjaciół się nie odezwał,nie pocieszył...To boli tym bardziej,że ja zawsze byłam na wszystkich zawołanie,zawsze potrafiłam rzucić swoje sprawy i pomóc

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Rodzice pocieszają,mówią,że nic się nie stało ale mi jest wstyd mam ambicje i to dlatego,czasami mam chyba aż przerost chorych ambicji.Mam pracę,zarobie sama na korki pokaże chociaż tak rodzicom,że nie jestem gówniarzem,który ma wszystko w d** będę się uczyła i to poprawie ale cała ta sytuacja jakoś mnie dobija.I to współczucie czy zainteresowanie, a właściwie brak zainteresowania ze strony znajomych.
U mnie napisała jedna dziewczyna, która udawała przyjaciółkę i niestety wyszło, że w rzeczywistości jest zazdrosna i potrafi tylko udawać, napisałam jej coś niemiłego i mam gdzieś, jak resztę osób. Co nie zmienia faktu, że naprawdę mam wszystkiego dosyć.

Oczywiście, że są poprawki, ale dlaczego matma, którą wprowadzono nagle musi decydować o zdaniu matury. I tak nie mam już szans na ten kierunek, na jaki chciałam pójść. Wszystko jest do dupy.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:30   #14
eJolanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z zachodu
Wiadomości: 1 492
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

dziewczyny nie lamcie sie
w sierpniu poprawicie i raz na zawsze zakonczycie przygode z Matematyka
glowy do gory to TYLKO matura podejrzewam ze zadna z tych co nie zdala nie wybierala sie na studia matematyczne ani zadne inzynierskie wiec to bedzie tylko formalnosc a przeciez wiekszosc uczelni prowadzi nabory dodatkowe
zrobcie sobie troche wakacji a pozniej powoli systematycznie do nauki
i zdacie napewno !
eJolanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:37   #15
iMMerEinsam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kujawy i pomorze ;]
Wiadomości: 9
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

tak brakowały mi 2 punkty a muszę się uczyć wszystkiego od nowa;/
Teraz mam wszystkich tych pseudo przyjaciół w d**,w poważaniu.Za plecami pewnie tyłek ostro obgadują...
To uczucie,że zawalił mi się świat , tego nie mogę ogarnąć i nawet nie ma komu się wypłakać bo rodzice to nie to samo;/
iMMerEinsam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:38   #16
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Tak to jest, kolejny genialny pomysł był z tą obowiązkową maturą z matematyki. Mówią, że 86% zdało, że to tak super, ale co, ku.rwa, z resztą, co z tymi 14%? To idiotyczny pomysł był, szczególnie, jeśli ktoś wybiera się, np. na prawo - wiadomo, polski, historia, WOS. Nie zda matematyki i jest w czarnej dupie.

Nie martw się, za to skup się na nauce do poprawki. Naprawdę mi szkoda, że tak wyszło, ale tych idiotycznych pomysłów nie zmienisz. Ja będę pisać maturę dopiero za 2 lata, a i tak uważam, że mimo, że jestem z matmy dobra, to jest to dla mnie zbędne, bo i tak nie wiążę swojej przyszłości z matematyką.

Naprawdę, nie martw się, za to spróbuj poprawić, będzie okay.
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:43   #17
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Tak to jest, kolejny genialny pomysł był z tą obowiązkową maturą z matematyki. Mówią, że 86% zdało, że to tak super, ale co, ku.rwa, z resztą, co z tymi 14%?
Dokładnie, wg mnie te kilkanaście % to i tak dużo. Niestety, nie wszyscy potrafią myśleć matematycznie. A gdyby tak łatwo było się tego nauczyć, to pewnie zdałoby 99%.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:44   #18
iMMerEinsam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kujawy i pomorze ;]
Wiadomości: 9
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

chociaż tu od was jakieś wsparcieklaski :
ale jest gorzej niż źle,nie myślałam ze aż tak się załamię
iMMerEinsam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:47   #19
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez iMMerEinsam Pokaż wiadomość
chociaż tu od was jakieś wsparcieklaski :
ale jest gorzej niż źle,nie myślałam ze aż tak się załamię
Ja płaczę od powrotu do domu, tak mniej więcej, co 20 minut na nowo. Cieszy mnie jednak, że w szkole dyrektor i w ogóle reszta nauczycieli była bardzo w porządku. Jakoś podtrzymywali na duchu, w każdym razie dużo lepiej niż "koleżanki" .
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 19:50   #20
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Tak to jest, kolejny genialny pomysł był z tą obowiązkową maturą z matematyki. Mówią, że 86% zdało, że to tak super, ale co, ku.rwa, z resztą, co z tymi 14%? To idiotyczny pomysł był, szczególnie, jeśli ktoś wybiera się, np. na prawo - wiadomo, polski, historia, WOS. Nie zda matematyki i jest w czarnej dupie.
na UJ od tego roku matematyka przy rekrutacji jest tak samo ważna jak polski [tylko, ze wybieramy co chcemy, aby nam liczyli].

dziewczyny nie łamcie się, 3mam kciuki
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:53   #21
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Dziewczyny trzymam za was kciuki. i wiem że się uda Ja przed maturą też sie bałam że nie zdam(probne pisalam na 30% zawsze), ale miałam taką matematyczkę która nie chciała nam odpuścić. Byliśmy jedną z gorszych klas z matmy, a dzieki niej wszyscy zdali. I chwala jej za to
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:58   #22
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

moich kilka koleżanek też nie zdało matmy głowa do góry
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:08   #23
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez iMMerEinsam Pokaż wiadomość
Pewnie jest tu masa takich wątków ale na prawdę posrało,porypało,po****** mi się życie Nie zdałam matury z matmy, zabrakło mi 2 punktów.Jest mi wstyd załamałam się,nie mogę się pozbierać,nie wiem co robić,jak reagować na pytania o maturę?tłumaczyć się.Najgorsze to,że zawiodłam rodziców i przez mam zły humor i w ogóle jak widziałam co za ludzie pozdawali to mam furie że akurat ja nie zdałam Wszystkie plany porypały siępoddaje się i nie mam chwilowo chęci myśleć o poprawce w sierpniu:confus ed:
dziewczyny, trzymajcie się, nie załamujcie sie będzie dobrze - wiem że łatwo się mówi, bo nie jestem na waszym miejscu, ale wiem że gdybym miała zdawać teraz maturę z matematyki, to bym jej nie zdała.

Jak odpowiadac na pytania o maturę?
-Jak poszła matura?
- aa, nie poszła

koniec. Tak własnie wyglądały moje rozmowy z osobami, które w moim roczniku maury nie zdały. Kogo chciałam, dopytywałam, co nie poszło, ile zabrakło itp.

Trzymajcie się, powtarzajcie przez wakacje a w październiku zaczniecie studiować
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:17   #24
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez iMMerEinsam Pokaż wiadomość
tak brakowały mi 2 punkty a muszę się uczyć wszystkiego od nowa;/
Jak to od nowa? Przez miesiąc wszystkiego zapomniałaś?


Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Tak to jest, kolejny genialny pomysł był z tą obowiązkową maturą z matematyki. Mówią, że 86% zdało, że to tak super, ale co, ku.rwa, z resztą, co z tymi 14%? To idiotyczny pomysł był, szczególnie, jeśli ktoś wybiera się, np. na prawo - wiadomo, polski, historia, WOS. Nie zda matematyki i jest w czarnej dupie.
Matura nie jest od tego, żeby wszyscy ją zdawali.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:19   #25
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Tak to jest, kolejny genialny pomysł był z tą obowiązkową maturą z matematyki. Mówią, że 86% zdało, że to tak super, ale co, ku.rwa, z resztą, co z tymi 14%? To idiotyczny pomysł był, szczególnie, jeśli ktoś wybiera się, np. na prawo - wiadomo, polski, historia, WOS. Nie zda matematyki i jest w czarnej dupie.

Nie martw się, za to skup się na nauce do poprawki. Naprawdę mi szkoda, że tak wyszło, ale tych idiotycznych pomysłów nie zmienisz. Ja będę pisać maturę dopiero za 2 lata, a i tak uważam, że mimo, że jestem z matmy dobra, to jest to dla mnie zbędne, bo i tak nie wiążę swojej przyszłości z matematyką.

Naprawdę, nie martw się, za to spróbuj poprawić, będzie okay.
Polski jakos wszyscy musza zdawac i niewazne czy ida na polonistyke czy politechnike. To co moze zniesmy w ogole obowiazkowe przedmioty, cala mature odrazu?
Poza tym matma podstawowa jest tak prosta ze dzieci w gimnazjum powinny ja zdac. Nie przesadzajcie. Trzeba bylo sie uczyc jak jest sie slabym z matmy.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:21   #26
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość

Matura nie jest od tego, żeby wszyscy ją zdawali.

jednak po to do niej podchodzą, żeby zdać
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:27   #27
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
jednak po to do niej podchodzą, żeby zdać
To prawda, ale jaka matura musiałaby mieć wtedy poziom? Skoro teraz już niektórzy nie są w stanie jej zdać?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:37   #28
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Polski jakos wszyscy musza zdawac i niewazne czy ida na polonistyke czy politechnike. To co moze zniesmy w ogole obowiazkowe przedmioty, cala mature odrazu?
Poza tym matma podstawowa jest tak prosta ze dzieci w gimnazjum powinny ja zdac. Nie przesadzajcie. Trzeba bylo sie uczyc jak jest sie slabym z matmy.
no niestety to działą tez w drugą stronę - wiecie ile ja sie nasłuchałam skarg matematycznych umusłów ze muszą się męczyć z jakimiś "durnymi" (ich zdaniem) lekturami zamiast skupić sie na matmie czy fizyce? znam dwóch świetnych matematyków którzy oblali maturę przez polski.
nie da się każdemu dogodzić.
nie ma przedmiotu, który byłby zdany przez wszystkich i to zawsze.
ale wydaje mi się, ze skoro teraz jest obowiązkowy i polski i matma, to i dla matematyków i dla humanistów jest sprawiedliwie.
sa osoby w kraju, ktore nie zdały polskiego, tez maja poprawke w sierpniu, glowa do gory, świat zna gorsze tragedie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:39   #29
iMMerEinsam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kujawy i pomorze ;]
Wiadomości: 9
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
Ja płaczę od powrotu do domu, tak mniej więcej, co 20 minut na nowo. Cieszy mnie jednak, że w szkole dyrektor i w ogóle reszta nauczycieli była bardzo w porządku. Jakoś podtrzymywali na duchu, w każdym razie dużo lepiej niż "koleżanki" .
tak zgadzam się u mnie nauczyciele też lepiej się zachowali niż koleżanki
iMMerEinsam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:40   #30
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: matura 2010 z matematyką ;/

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
To prawda, ale jaka matura musiałaby mieć wtedy poziom? Skoro teraz już niektórzy nie są w stanie jej zdać?
Twoje posty bardzo podnoszą na duchu.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.