Zestaw komunijny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 16:55   #1
patrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
GG do patrol

Zestaw komunijny


Witam serdecznie,
Kochane ponieważ nikt nie radzi tak jak wy, dlatego bardzo prosze o pomoc w skomponowaniu zestawu dla matki chrzestnej na komunie. Otoż jako, że jestem chrzestna to już wykosztowałam się na prezent i teraz jak najtańszym kosztem chciałabym się ubrać. Mam turkusową moze ciemnoniebieską bluzkę Top Secret, buty beżowe Zych i staszewki, oraz zwykłą małą czarna sukienkę Top Secret. Teraz tak :
1)myślałam o dokupieniu kremowego paska to czarnej sukienki - opcja najtańsza, ale zakładać czern na taką okazję w maju
2) dokupiniu beżowej spódniczki do bluzki i ta opcja w sumie najbardziej by mi odpowiadała tylko czy połączeniu tych kolorów jest odpowiednie beż i błękit jak sadzicie??
Zdjęcie ukazują bluzkę oraz buty, jezeli chodzi o te czarna sukienke jest to zwykla mała czarna przed kolanko
Doradzicie?? bo pójde w samych butach
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 825eeb598c5c62b4fb5e877f55c095b9018c312c.jpg (19,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BLUZKA_DAMSKA_SBK1499.jpg (13,2 KB, 17 załadowań)
patrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:57   #2
4na
Rozeznanie
 
Avatar 4na
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 604
Dot.: Zestaw komunijny

Cytat:
Napisane przez patrol Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
Kochane ponieważ nikt nie radzi tak jak wy, dlatego bardzo prosze o pomoc w skomponowaniu zestawu dla matki chrzestnej na komunie. Otoż jako, że jestem chrzestna to już wykosztowałam się na prezent i teraz jak najtańszym kosztem chciałabym się ubrać. Mam turkusową moze ciemnoniebieską bluzkę Top Secret, buty beżowe Zych i staszewki, oraz zwykłą małą czarna sukienkę Top Secret. Teraz tak :
1)myślałam o dokupieniu kremowego paska to czarnej sukienki - opcja najtańsza, ale zakładać czern na taką okazję w maju
2) dokupiniu beżowej spódniczki do bluzki i ta opcja w sumie najbardziej by mi odpowiadała tylko czy połączeniu tych kolorów jest odpowiednie beż i błękit jak sadzicie??
Zdjęcie ukazują bluzkę oraz buty, jezeli chodzi o te czarna sukienke jest to zwykla mała czarna przed kolanko
Doradzicie?? bo pójde w samych butach
pozdrawiam
proponowałabym dokupić jakąś jasną (beżową/kremową) spódnicę ale z podwyższonym stanem i włożyć tą bluzkę do środka i będzie ładnie a ładnie też będzie w czarnej sukience z beżowym cieniutkim paseczkiem ale to zależy jak bardzo ma świecić słońce w ten dzień bo podczas ustawiania dzieci przed kościołem w czarnej sukience można sie nieźle spocić
__________________
Inżynier Jakości
4na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:55   #3
Natol
Raczkowanie
 
Avatar Natol
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dojczland
Wiadomości: 122
Dot.: Zestaw komunijny

tak jak kolezanka wyzej radzi
ewentualnie jak nie znajdziesz odpowiedniej spodnicy, zaloz te mala czarna ale ozyw ja paskiem i moze jakas pudrowa broszka lub kwiatem
Natol jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.