Blond Dore - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 20:49   #1
Tate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1

Blond Dore


Witam,

Od pewnego czasu usilnie przetrząsam wszystkie napotkane wątki o hennie i koloryzacji włosów tymże sposobem. Dowiedziałam się rozmaitych rzeczy, ale nie tego co potrzebowałam.
Efekty. Idzie konkretnie o Blond Dore w proszku, firmy NJD Cosmetics (?). Zamówiłam to w Merlinie, ale nadal mam wątpliwości. Nie chcę zniszczyć sobie obecnego koloru włosów, jeśli efekt nie będzie mnie zadowalał.
Więc może zacznijmy od tego, jaki kolor mają moje włosy. Grzywka jest potencjalnie jasna, w słońcu ma biały połysk, włosy na skroniach są idealnie białe, a tył dziwnie rudy, powiedziałabym wręcz brązowy. Kiedyś były szaro-białe w całości, ale po farbowaniu henną zyskały na stałe (O.o) taki właśnie wstrętny odcień, nie chcą odrosnąć od 3 lat. Chciałabym się pozbyć brązu z włosów, nie będę rozjaśniać niczym chemicznym, zaznaczam. Rumianek nie działa.
Tak więc, jeśli na taki miszmasz nałożę Blond Dore, co wyjdzie? Rozjaśni, zrudzieje, przyciemni? Może ktoś ma zdjęcia włosów robionych tym kosmetykiem? Nie jestem jasną blondynką, prócz tych szaro srebrnych kosmyków na przodzie głowy, których aż szkoda mi farbować, bo są śliczne.

Jeśli był już taki wątek, oczywiście przepraszam za spam [i prosiłabym o podanie do niego linku] ale takowego nie znalazłam.

[Proszę o w miarę pilną odpowiedź- niebawem muszę to odebrać i za to zapłacić, chciałabym podjąć decyzję jak najszybciej, ale bez opinii innych osób nie dam rady]

Pozdrawiam,
Oda "Tate" B.
Tate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.