Jakie kosmetyki zabrac Polski ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 20:22   #1
thediabelska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14

Jakie kosmetyki zabrac Polski ?


Czesc dziewczyny
Mam sprawe :
Za rowniutki miesiac jade do Polski ( jak co roku z reszta) i grzech nie skorzystac z okazji kupienia kilku typowo polskich produktow..
I tu sie pojawia moje pytanie - jakie sa Wasze KWC do wlosow, ale z firm tylko Polskich ?
__________________
-A z pocałunkiem jeszcze poczekamy-powiedział ksiaże zlażąc ze śpiącej królewny.

thediabelska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:42   #2
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie kosmetyki zabrac Polski ?

Ja miałabym pytanie z beczki, ale obok :P

Mianowicie, przez około 1/3 roku mieszkam w LA, ale nigdy nie kupuje kosmetyków do włosów w amerykańskich sklepach. Zawsze biorę ze sobą polskie produkty, albo produkty kupione w Polsce.

Odpowiadając na Twoje pytanie, to zazwyczaj kupuję kilka opakowań odżywki z lnem i rumiankiem z Joanny i wszystkie kosmetyki NaturVital z linii do włosów zniszczonych (aloesowa). Ostatnio też przywiozłam maskę Alterrę z granatem i aloesem. Ostatnio wzięłam też jedną tubkę serum Pantene Color Exclusive, które jest niewiarygodnie fantastyczne, ale jako, że Pantene testuje na zwierzętach nie kupię już więcej tego serum

Powracając jednak do mojego pytania, to interesują mnie kosmetyki JOICO. Gdzie mogłabym nabyć je w USA. Tam są zdecydowanie tańsze. Czy można je kupić np. w markecie, albo jakiejś konkretnej drogerii amerykańskiej? I czy można tam kupić olej kokosowy? Interesują mnie w ogóle jakieś polecane kosmetyki amerykańskie, bo na pewno są tam też takie perełki, jakie my mamy tj. Joannę, czy Glorię itp. Polecacie coś? No i jak jest z tymi produktami JOICO w USA?
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:23   #3
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Jakie kosmetyki zabrac Polski ?

Cytat:
Napisane przez thediabelska Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Mam sprawe :
Za rowniutki miesiac jade do Polski ( jak co roku z reszta) i grzech nie skorzystac z okazji kupienia kilku typowo polskich produktow..
I tu sie pojawia moje pytanie - jakie sa Wasze KWC do wlosow, ale z firm tylko Polskich ?
Wystarczy zajrzeć do KWC albo na wątek dot. codziennej pielęgnacji.
Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Powracając jednak do mojego pytania, to interesują mnie kosmetyki JOICO. Gdzie mogłabym nabyć je w USA. Tam są zdecydowanie tańsze. Czy można je kupić np. w markecie, albo jakiejś konkretnej drogerii amerykańskiej? I czy można tam kupić olej kokosowy? Interesują mnie w ogóle jakieś polecane kosmetyki amerykańskie, bo na pewno są tam też takie perełki, jakie my mamy tj. Joannę, czy Glorię itp. Polecacie coś? No i jak jest z tymi produktami JOICO w USA?
Naprawdę tak trudno skorzystać z google?
Zajrzeć na jakieś amerykańskie forum?
Pełno tego w sieci...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.