Nigdy nie byłam na weselu. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 16:26   #31
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez panna_cynamon Pokaż wiadomość
o właśnie, a propos górali, mój M. jest z gór i trochę się obawiam tego, że w kwestii tańców mogę nie podołać. potrafię tańczyć, ale chyba nie do końca tak weselenie, ostatnio na wielkich tańcach byłam na studniówce, nikt na weselu nie będzie tańczył w kółku do dzikiego popu. macie jakieś porady na taką sytuację?
Jeśli opanowałaś technikę 2 na 1 to dasz radę, a jeśli nie, to szybko się nauczysz, mój TŻ też nie umiał, ale wystarczyło kilka tańców żeby pojął o co chodzi
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 16:35   #32
panna_cynamon
Raczkowanie
 
Avatar panna_cynamon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 43
GG do panna_cynamon
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

i nikt ode mnie nie będzie wymagał tanga ? muszę mamę zatrudnić, albo ciotkę, za nauczyciela i trochę popróbować, żeby mieć pewność i "na tip top".
panna_cynamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 16:41   #33
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez panna_cynamon Pokaż wiadomość
i nikt ode mnie nie będzie wymagał tanga ? muszę mamę zatrudnić, albo ciotkę, za nauczyciela i trochę popróbować, żeby mieć pewność i "na tip top".
Jasne, że nie Mnie tato uczył dawno temu, nic trudnego
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 16:45   #34
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2012-07-14 o 16:46
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 16:52   #35
panna_cynamon
Raczkowanie
 
Avatar panna_cynamon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 43
GG do panna_cynamon
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
to też zależy od muzyki i partnera, z moim nie będę się krępować tańczyć, bo znamy nawzajem swoje możliwości (i niemożliwości). gorzej własnie z wujkami i np. z jego ojcem, ale jak dzisiaj dopadnę mamę i nauczę się 2 i 1 to już będzie spoko. potem kogo dopadnę do tego 25 sierpnia, to będę z nim tańczyć, żeby mieć wyćwiczone.

Edytowane przez panna_cynamon
Czas edycji: 2012-07-14 o 16:59
panna_cynamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 17:11   #36
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 17:27   #37
panna_cynamon
Raczkowanie
 
Avatar panna_cynamon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 43
GG do panna_cynamon
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
podrzuć link
panna_cynamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 17:32   #38
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 20:35   #39
panna_cynamon
Raczkowanie
 
Avatar panna_cynamon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 43
GG do panna_cynamon
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

super, dzięki
panna_cynamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 09:55   #40
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

widze ze rozwinela sie dyskusja o sukienkach do mojego watku nikt nie zaglada zeby mi odpowiedziec wiec podrzucam link moze ktos bedzie mogl mi pomoc https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post35304992
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:45   #41
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

A w kółku też będą tańczyć, przynajmniej u nas zawsze tak jest, że co jakiś czas wszystkie ciotki razem z młodymi i dzieciakami tańczą w kółku, sczególnie jak są jakieś piosenki z lat 70 czy własnie dziki pop
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 20:34   #42
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

widzę że rozwinęła się dyskusja o sukienkach.... oooooo Boże, na miłość Boską i wszystkich świętych gdyby mi młoda kobieta do 35 roku życia ubrała jakąś garsonkę to niestety ale bym jej niestety współczuła ja tego nie rozumiem jak można radzić młodej dziewczynę żeby postarzyła się nie o 5-10 lat ale o 15!!! Jest tyle sukienek które może młoda kobieta ubrać żeby wyglądać świetnie... No przepraszam bardzo ale podejrzewam że włożenie różowych butów na platformie będzie uważane za jakie zjawisko?? że dziewczyna idzie do burdelu?? Nie!! tylko za to że zna się na modzie i wie w czym się dobrze czuje i w czym dobrze wygląda....

Ja bym ubrała sukieneczkę z baskinką do tego fajne buty na platformie (np czarna sukienka i różowe buty, szafirowa sukienka i różowe buty), i na górę żakiecik (do kościoła wypada)

Oczywiście pani młoda planuje swój ślub i wesele w najmniejszych szczegółach (sama planuję swój ślub bo sie zbliża wielkimi krokami), no ale sorry gdyby mi któraś z koleżanek wyleciała w jakiejś garsonce przygotowanej dla babci, to osobiście bym wsiadła do samochodu pojechała do domu i porwała jedną z normalnych sukienek i ją w ubikacji przebrała
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:35   #43
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Dziewczyny ja dziś zaliczyłam rajd po sklepach w ramach sukienkowego reserchu i powiedzcie mi kochane co są dzicie o krojach sukienek takich jak w załącznikach??

1- ta pośrodku, nie ta którą ma Dita
2- głównie chodzi mi o dół, bo w tak zabudowanej górze niezbyt wyglądam,ale widziałam/mierzyłam takie z ramiączkami lub bez i z takim samym dołem
Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Ja bym ubrała sukieneczkę z baskinką do tego fajne buty na platformie (np czarna sukienka i różowe buty, szafirowa sukienka i różowe buty), i na górę żakiecik (do kościoła wypada)
Czarną sukienkę na ślub niezbyt wypada
A w mojej osobistej opini różowe buty i to jeszcze na platformie to straszny kicz nie założyłabym takich nigdzie, nie mówiąc już o pójściu w takich butach na czyiś ślub... ale oczywiście to tylko MOJA opinia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_3_27669.jpg (42,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MOH03756-1.jpg (157,6 KB, 20 załadowań)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2012-07-15 o 21:54
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:51   #44
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

viki1988, mnie bardziej podoba się ta asymetryczna, ale ta rozkloszowana też jest ok
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:57   #45
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
viki1988, mnie bardziej podoba się ta asymetryczna, ale ta rozkloszowana też jest ok
Powiem Ci że mierzyłam własnie tą, identyczną ale jakoś dziwnie się na mnie układała ta górna część, jakoś tak odstawała po bokach i w sumie gdyby nie to to bym pewnie ją wzięła, bo na prawdę ładna była... \
Z drugiej strony tak czy siak skończę u krawcowej na przeróbkach xD tylko nie wiem czy to dałoby radę jakoś skorygować
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 22:11   #46
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Powiem Ci że mierzyłam własnie tą, identyczną ale jakoś dziwnie się na mnie układała ta górna część, jakoś tak odstawała po bokach i w sumie gdyby nie to to bym pewnie ją wzięła, bo na prawdę ładna była... \
Z drugiej strony tak czy siak skończę u krawcowej na przeróbkach xD tylko nie wiem czy to dałoby radę jakoś skorygować
Skąd ja to znam Mi też często odstaje góra w sukienkach. Jeśli masz jeszcze trochę czasu, to może krawcowa Ci uszyje sukienkę? Pewnie wyjdzie podobnie cenowo, a leżeć będzie o wiele ładniej
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 22:25   #47
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Mi też często odstaje góra w sukienkach. Jeśli masz jeszcze trochę czasu, to może krawcowa Ci uszyje sukienkę? Pewnie wyjdzie podobnie cenowo, a leżeć będzie o wiele ładniej
Mi akurat tylko w tej jednej jakoś dziwnie odstawało w takich fasonach tak ta druga przeze mnie wklejona to zwykle w rozm.34 biuście jest za mały a w brzuchu dobry, a rozm.36 dobry w biuście a niżej za duży
I już rozważałam uszycie u krawcowej ale sama nie wiem w sumie.... Wydaje mi się że łatwiej kupić i dopasować potem, ale z drugiej strony nie wiem, bo nie bywam u krawcowych
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 22:35   #48
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Mi akurat tylko w tej jednej jakoś dziwnie odstawało w takich fasonach tak ta druga przeze mnie wklejona to zwykle w rozm.34 biuście jest za mały a w brzuchu dobry, a rozm.36 dobry w biuście a niżej za duży
I już rozważałam uszycie u krawcowej ale sama nie wiem w sumie.... Wydaje mi się że łatwiej kupić i dopasować potem, ale z drugiej strony nie wiem, bo nie bywam u krawcowych
Ja do dziś żałuję, że nie uszyłam sobie sukienki na studniówkę, którą miałam już kilka lat temu, a to dlatego, że dziewczyny w sukienkach od krawcowych wyglądały świetnie, kreacje leżały idealnie Jednak sukienkę zakupioną w sklepie też można fajnie dopasować
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:36   #49
panna_cynamon
Raczkowanie
 
Avatar panna_cynamon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 43
GG do panna_cynamon
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Pomyślałam, ze napiszę o wrażeniach, skoro jestem już "po" . Było bardzo miło, bardzo rodzinnie. Bardzo skrupulatnie przemyślałam sobie całość swojego wyglądu kilka dni przed wyjazdem. Przygotowałam się na wszelkie ewentualności., żeby, jak mówi moja koleżanka, być: stressed, but well dressed. Sukienkę miałam z mohito, turkusową.
http://img02.allegroimg.pl/photos/or.../09/2508290916 taką. włosy - fryzjera znalazłam przez internet, pojechaliśmy, uczesała mnie i było wszystko super. z makijażem poradziłam sobie sama. Zatem wiadomość do wszystkich pionierek: będzie dobrze!!
panna_cynamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 11:52   #50
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Najważniejsze abyś się nie stresowała

Co do wyglądu:
elegancka sukienka - chociaż zależy od wesela, u mojego kuzyna ja z mamą i siostrą wyglądałyśmy elegancko a reszta przyszła w dresach, spodniach - na sportowo PM nie była pomalowana ani też uczesana, zwykły kok i różowa gumka, która do niczego jej nie pasowała. Tak bardzo skromnie wyglądali, z jednej strony ładnie a z drugiej my się czułyśmy nie swojo.

Makijaż możesz mieć delikatny, dzienny lub wieczorowy zależy czy się na codzień malujesz czy też nie... i jak wolisz. Makijaż musi być dopasowany do całości. Sukienka może być w jasnych kolorach lub ciemniejszych, najważniejsze, żeby nie była biała ani kremowa. Jeśli chodzi o długość: spotkałam się z weselem gdzie 60% osób było w długich balowych sukniach, chociaż jeśli chodzi o mnie: uważam, że długa suknia jest zarezerwowana do PM.

Jeśli chodzi o taniec:
Tańca zapewne jakiegoś się nauczysz. Tak jak dziewczyny pisały najprostszy jest dwa na jeden. Jest mnóstwo filmików w sieci, więc możecie z TŻ poćwiczyć.

i jeszcze raz: nie stresuj się, bo wszystko może być idealnie ale jeśli będziesz zestresowana wtedy można popełnić gafę - także bądź sobą.

Jeśli chodzi o rozmowy: tak samo: bądź sobą Wątpię, że przy stole będziesz miała możliwość porozmawiania z rodzicami TŻ, w zależności od tego jak będziecie siedzieć. Jeśli będziesz miała okazję porozmawiać z nimi, nie krępuj się i nie zachowuj się sztucznie. To nie jest jakiś egzamin, którego masz się bać, tylko wesele na którym masz się czuć dobrze
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:09   #51
lilitha
Raczkowanie
 
Avatar lilitha
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Inowrocław
Wiadomości: 115
Dot.: Nigdy nie byłam na weselu.

Cytat:
Napisane przez panna_cynamon Pokaż wiadomość
o właśnie, a propos górali, mój M. jest z gór i trochę się obawiam tego, że w kwestii tańców mogę nie podołać. potrafię tańczyć, ale chyba nie do końca tak weselenie, ostatnio na wielkich tańcach byłam na studniówce, nikt na weselu nie będzie tańczył w kółku do dzikiego popu. macie jakieś porady na taką sytuację?
No to się możesz zdziwić U mnie tak było, bo część panów dała w palnik, a ich panie wywijały same do szybkich kawałków w kółeczku Tańce weselne to nie turniej, nie ma zasad - dasz sobie spokojnie radę.

Ogólnie jeśli chodzi o ubiór...broń Boże nie zakładaj garsonki, bo w tym wieku ludzie wezmą Cię za starą maleńką. Nawet moje 80 letnie babcie na weselu nie były w garsonkach, ani chanelowskich, ani w stylu Jackie ani żadnej innej możliwej. Miało być elegancko, ale to nie stypa czy spotkanie biznesowe.

Zaraz zostanę zjedzona przez koleżankę- fankę elegancji z wyższych sfer, ale uważam, że na weselu jednak panuje nieco luźniejsza atmosfera i o ile owszem, nie wypada iść w bieli, ecru, plażowej tuniczce, czy kusej kiecuszce z wielkim dekoltem to reszta jest jak najbardziej okej i na miejscu. Grunt to dobrze się czuć w swojej kreacji i nie być skrępowaną.
lilitha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.