Nie mogę schudnąć! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 20:22   #1
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153

Nie mogę schudnąć!


Dziewczyny, pomóżcie.

Odchudzać się zaczęłam wieki temu, później miałam wypadek i (chociaż podejmowałam próby kilkakrotnie) już nie wróciłam do odchudzania. Stanęło na +/- 53,5kg. Wagę utrzymywałam bez problemu. I tak minęły chyba 2lata, może więcej.

Ostatnio miałam trochę stresu i problemów osobistych i waga "sama" zeszła do 50kg. Przy okazji skurczył mi się żołądek. I to mnie zmotywowało do walki.
Zrezygnowałam ze słodyczy, fast foodów, przerwy między posiłkami ok.4h, dużo różnych herbat (jestem maniaczką herbat), butelka wody. Czasem pozwolę sobie na piwo Jeżdżę rowerem, skaczę na skakance. Ale minęło 10dni i nic, waga ani drgnie.

Poza tym moim największym problemem jest brzuch.
Może polecicie jakieś skuteczne ćwiczenia?

I przy okazji może ktoś zechce podjąć ze mną walkę o zgubienie tych ostatnich kilogramów
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:56   #2
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Przyłącze się do cb jeśli mogę chciałabym zrzucić 4 kg ,a mój plan wygląda podobnie jem zdrowiej,rower,a6w i też nie chudne może nam ktoś to wyjaśni
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:42   #3
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Nie mogę schudnąć!

autorko, ile masz wzrostu?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:19   #4
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Przyłącze się do cb jeśli mogę chciałabym zrzucić 4 kg ,a mój plan wygląda podobnie jem zdrowiej,rower,a6w i też nie chudne może nam ktoś to wyjaśni
chyba tak właśnie jest z ostatnimi kg, pod górkę
który dzień a6w? dwa razy do tego podchodziłam, ale niestety.;-)

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
autorko, ile masz wzrostu?
156cm.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:30   #5
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Ja mam 158 cm i 50 kg to moje marzenie, ale też granica. Bo - moim zdaniem - 45 kg to sama skóra i kości. Kiedyś osiągnęłam 47 kg i wyglądam źle.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:55   #6
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Ja mam 158 cm i 50 kg to moje marzenie, ale też granica. Bo - moim zdaniem - 45 kg to sama skóra i kości. Kiedyś osiągnęłam 47 kg i wyglądam źle.
ja muszę jeszcze trochę zrzucić napewno. rzeczywiście 5kg może być za dużo, ale póki co nie mogę zrzucić ani 1
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 08:01   #7
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Napisz typowe Twoje menu, ok?
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 12:13   #8
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

śn: owsianka + owoc
IIśń: kromka ciemnego chleba+chuda wędlina+warzywo
obiad: ryż/kasza gryczana+kurczak/schab+surówka
kolacja: serek wiejski+szczypiorek+rzodk iewka
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:38   #9
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Hmmm, a jakie ilości tego jedzenia? Liczysz B/T/W lub kalorie? A to mięso do obiadu to jak przyrządzone? Na chudo czy na tłusto?
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 13:10   #10
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Nie liczę kalorii, nie liczę B/T/W. ta metoda sprawdziła się wcześniej czyli po prostu MZ+WR. Przynajmniej nie szalałam gdy widziałam "normalne" jedzenie, bo tak po prostu jadłam. Co do obiadu, zależy na co mam ochotę: pieczone, smażone czy gotowane.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 13:36   #11
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Pamiętaj, żeby nie unikać dobrego tłuszczu. I warto wprowadzić jajka do diety. Nowe badania dowodzą, że pomagają w walce z kg I są zdrowsze niż kiedyś myślano.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 14:22   #12
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Nie mogę schudnąć!

halo dziewczyny!
weszłam z zamiarem założenia nowego wątku dla tych, które chcą zrzucić ostatnie kg, ale skoro już jest - dołączam się do Was

też mam 158, odchudzam się od listopada 2010, przez pierwsze 7 miesięcy udało mi się zrzucić 18kg, a przez ostatni rok zastój... przez chwilę ważyłam 56, ale skoczyło znowu do 58 i walczę z tym
Przez długi czas intensywnie ćwiczyłam: robiłam 8min na pupę, brzuch, nogi, do tego skakanka/ bieg/ rower. ale w wakacje niestety muszę sobie odpuszczać, bo fatalnie znoszę upały (nawet bez ruchu czasami kręci mi się w głowie). za to prawie codziennie chodzę na spacery po 1-2h.

moim marzeniem jest 50 (zadowolę się 53), liczę na Wasze wsparcie
(kilogramy na minusie zawdzięczam m.in. dziewczynom z innego wątku, który niestety zamarł)
__________________
64....61.5.....53kg

Edytowane przez OkoPani
Czas edycji: 2012-08-02 o 14:24
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:38   #13
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, żeby nie unikać dobrego tłuszczu. I warto wprowadzić jajka do diety. Nowe badania dowodzą, że pomagają w walce z kg I są zdrowsze niż kiedyś myślano.
wiem, wiem. dość często jem jajka na śniadanie.

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
halo dziewczyny!
weszłam z zamiarem założenia nowego wątku dla tych, które chcą zrzucić ostatnie kg, ale skoro już jest - dołączam się do Was

też mam 158, odchudzam się od listopada 2010, przez pierwsze 7 miesięcy udało mi się zrzucić 18kg, a przez ostatni rok zastój... przez chwilę ważyłam 56, ale skoczyło znowu do 58 i walczę z tym
Przez długi czas intensywnie ćwiczyłam: robiłam 8min na pupę, brzuch, nogi, do tego skakanka/ bieg/ rower. ale w wakacje niestety muszę sobie odpuszczać, bo fatalnie znoszę upały (nawet bez ruchu czasami kręci mi się w głowie). za to prawie codziennie chodzę na spacery po 1-2h.

moim marzeniem jest 50 (zadowolę się 53), liczę na Wasze wsparcie
(kilogramy na minusie zawdzięczam m.in. dziewczynom z innego wątku, który niestety zamarł)
super, razem raźniej
no właśnie, ja kiedyś też zaczęłam odchudzać się z wizażem, dlatego tu wracam ;-)

bierzemy się do roboty dzieczyny niech każda z nas będzie dla drugiej przykładem. czekam, aż zrobi się trochę chłodniej i wychodzę na rower.
mam nadzieję, że w końcu coś ruszy i do końca sierpnia osiągnę cel.
Chociaż 47kg
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 17:47   #14
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Jeżeli moge to też do Was dolącze dziewczyny , bo mój wątek niestety ale też powolutku umiera ( )

U mnie kilka dni temu było 61.5kg następne ważenie 12.08 i mam nadzieje że ujrze magiczną 5 z przodu nawet jesli miało by byc 59.99 bardzo mnie to zmotywuje !

A mój cel to -5kg coś w tych granicach


U mnie ogolnie jest tak : że na śniadanie jem jakieś ciemne pieczywo z czymś tam , na kolacje białko , obiad mieszanka , moja zmorą jest nadmiar owoców i nie umiem tego opanować :P tak to fast foody zdarzają sie na prawde rzadko raz na pół roku może także z tym problemu nie mam , słodyczy nie odmawiam sobie w czasie @ ale tez z umiarem . Nie eliminuje wszystkiego stanowczo bo raz na jakiś czas każdy może sobie pozwolić


Damy rade !

Edytowane przez Mrs.
Czas edycji: 2012-08-02 o 17:50
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 18:21   #15
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Nie mogę schudnąć!

super, że jest nas więcej
pewnie, że damy radę

ja poza spacerkami postaram się też na rower raz na jakiś czas iść najgorsze, że dopóki upały się u mnie nie skończą o ćwiczeniach muszę zapomnieć...

ja ze słodyczy nigdy nie zrezygnowałam, bo uwielbiam robić ciasta i ogólnie różne słodkości... jem je tylko na śniadanie, dzięki czemu mam energię na ćwiczenia (kiedy ćwiczę) i nie kusi mnie nic w ciągu dnia
czasami robię coś dietetycznego

obiady jem różne, ostatnio ograniczyłam mięso, jem dużo sałatek i różnych innych warzywnych dań. kiedy jem makaron, staram się używać razowego/ bezglutenowego. nigdy za to nie smażę na tłuszczu, nie używam soli, ani mąki pszennej/ śmietany do zagęszczania czegokolwiek. kiedy muszę już coś zagęścić, używam maizeny...

na podwieczorek różnie, ostatnio jogurty/owoce, ale nie za dużo.
na kolację jakieś warzywko/ jajko/ serek wiejski. czasami wafel ryżowy z czymś

największy problem mam z kompulsami. fastfoody już dawno pożegnałam, czasami chodzimy z Tż na pizzę ale to się zdarza baaaardzo rzadko.
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:16   #16
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Jeżeli moge to też do Was dolącze dziewczyny , bo mój wątek niestety ale też powolutku umiera ( )

U mnie kilka dni temu było 61.5kg następne ważenie 12.08 i mam nadzieje że ujrze magiczną 5 z przodu nawet jesli miało by byc 59.99 bardzo mnie to zmotywuje !

A mój cel to -5kg coś w tych granicach


U mnie ogolnie jest tak : że na śniadanie jem jakieś ciemne pieczywo z czymś tam , na kolacje białko , obiad mieszanka , moja zmorą jest nadmiar owoców i nie umiem tego opanować :P tak to fast foody zdarzają sie na prawde rzadko raz na pół roku może także z tym problemu nie mam , słodyczy nie odmawiam sobie w czasie @ ale tez z umiarem . Nie eliminuje wszystkiego stanowczo bo raz na jakiś czas każdy może sobie pozwolić


Damy rade !
oj nie wiem czy wytrzymałabym z ważeniem do 12.08, ale może spróbuję, bo ja to tak co 2 dni witamy

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
super, że jest nas więcej
pewnie, że damy radę

ja poza spacerkami postaram się też na rower raz na jakiś czas iść najgorsze, że dopóki upały się u mnie nie skończą o ćwiczeniach muszę zapomnieć...

ja ze słodyczy nigdy nie zrezygnowałam, bo uwielbiam robić ciasta i ogólnie różne słodkości... jem je tylko na śniadanie, dzięki czemu mam energię na ćwiczenia (kiedy ćwiczę) i nie kusi mnie nic w ciągu dnia
czasami robię coś dietetycznego

obiady jem różne, ostatnio ograniczyłam mięso, jem dużo sałatek i różnych innych warzywnych dań. kiedy jem makaron, staram się używać razowego/ bezglutenowego. nigdy za to nie smażę na tłuszczu, nie używam soli, ani mąki pszennej/ śmietany do zagęszczania czegokolwiek. kiedy muszę już coś zagęścić, używam maizeny...

na podwieczorek różnie, ostatnio jogurty/owoce, ale nie za dużo.
na kolację jakieś warzywko/ jajko/ serek wiejski. czasami wafel ryżowy z czymś

największy problem mam z kompulsami. fastfoody już dawno pożegnałam, czasami chodzimy z Tż na pizzę ale to się zdarza baaaardzo rzadko.
ja mam @ i dziś "napadłam na chipsy"
rozgrzeszycie?
rower zaliczony, przede mną skakanka.
a od jutra będzie tylko lepiej (mam nadzieję).
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:29   #17
cyniczna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Waga to nie wszystko Patrz na centymetry.
cyniczna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:36   #18
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
oj nie wiem czy wytrzymałabym z ważeniem do 12.08, ale może spróbuję, bo ja to tak co 2 dni witamy



ja mam @ i dziś "napadłam na chipsy"
rozgrzeszycie?
rower zaliczony, przede mną skakanka.
a od jutra będzie tylko lepiej (mam nadzieję).

Nie waż sie co 2 dni bo nie ma sensu , najlepiej raz na tydzien rano na czczo wtedy jakiś konkretów sie dowiesz a tak co 2 dni to różne rzeczy się mogą dziać Schowaj wage gdzieś głęboko i wyciagnij 12 sierpnia

A z tymi chipsami to

Cytat:
Napisane przez cyniczna_ Pokaż wiadomość
Waga to nie wszystko Patrz na centymetry.
to też prawda , ale ja np nie potrafie sie precyzyjnie pomierzyć , mam na udach pieprzyka w tym samym miejscu i zrobilam sobie wyznacznik i w tym miejscu dokonalam pomiaru nastepny zrobie tez 12 ale to tylko na udach zobaczymy ..
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:50   #19
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Nie waż sie co 2 dni bo nie ma sensu , najlepiej raz na tydzien rano na czczo wtedy jakiś konkretów sie dowiesz a tak co 2 dni to różne rzeczy się mogą dziać Schowaj wage gdzieś głęboko i wyciagnij 12 sierpnia

A z tymi chipsami to



to też prawda , ale ja np nie potrafie sie precyzyjnie pomierzyć , mam na udach pieprzyka w tym samym miejscu i zrobilam sobie wyznacznik i w tym miejscu dokonalam pomiaru nastepny zrobie tez 12 ale to tylko na udach zobaczymy ..
zawsze ważę sie na czczo.
wiec podpiszmy może taką umowę: zatem w sob (juz po @) zważę się i do 12 nie wiem co waga (mam nadzieję, że uda mi się dotrzymać słowa)
zainwestuję po drodze w metr krawiecki (czy jak to zwą).
ale widzicie.
aaa, odkad zaczęłam się odchudzać, biust mi poszedł dwa rozmiary w dół na to rady nie ma?
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 08:57   #20
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Nie mogę schudnąć!

JakKazdaInna, ja też jestem uzależniona od wagi w sumie na początku to nie jest złe, bo byle spadek cieszy i dzięki temu się motywujemy, ale teraz czas codziennych spadków mam za sobą niestety :/ więc chyba zacznę się też ważyć raz na jakiś czas.
dziś wyszło 58kg, następne ważenie u mnie 13 sierpnia, dzień przed wyjazdem. mam nadzieję, że na wyjeździe nie przytyję znowu (o ile w ogóle uda mi się zjechać przez te 10dni...)

na biust rady nie ma, niestety. nie można mieć wszystkiego

ja na dzisiaj mam w planach 2h marszu. jedzonko tak:
sn: ciasto czekoladowe (mały kawałek)
ob: pulpety z soczewicy, sałatka z fasolki szparagowej, pomidora, cebuli, oliwek, parmezanu
podw: jabłko, jogurt truskawkowy wymieszany z mlekiem i drożdżami (obrzydlistwo, ale na włosy muszę)
kol: sałatka z sałaty, pomidora, cebulek w occie
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:32   #21
Jazzowa Panienka
Raczkowanie
 
Avatar Jazzowa Panienka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Hej dziewczyny czy mogę się do was przylączyć? moja historia jest taka, że po powrocie z wakacji w 2010 ważyłam 72 kg na wzrost 169. byłam załamana, przeszłam na dietę Dukana ale stosowałam ja jakos takoś.. ale chudłam.. po drodze doszło kilka bardzo stresujących sytuacji i... moja waga w lipcu 2011 osiągnęła 58 kg. Nadeszły przygotowania do ślubu i w czerwcu 2012 ważyłam już 60 kg.
A dziś po zaledwie 2 miesiącach małżeństwa waże 66 kg!!!!!!!! tragicznie się czuje! nie mogę na siebie patrzeć.. a przecież nie zaczęłam się obżerać, fakt czasem z mężem pozwolimy sobie na lody czy piwko wieczorem.. ale i przed ślubem tak się działo.
__________________
Wrzesień 2010 : 72 kg/169 cm
Luty 2011 : 70 kg
Marzec 2011: 64 kg
Kwiecień: 60 kg

zakochana: 26.05.2006
zaręczona: 24.12.2010
zaślubiona: 08.06.2012

i znów walka z samą sobą:
luty 2013: 70 kg
mój cel: 58 kg
Jazzowa Panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 12:31   #22
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Jazzowa Panienka witaj ja nie mam nic przeciwko żebyś dołączyła , co na to reszta dziewczyn ? W kupie raźniej

U mnie dzisiaj był juz basen , mam ochote strasznie na słodkie i juz sie zaspokoiłam serkiem i dżemem dzisiaj tak wyjątkowo ( nie moge pisać ze nie ciągnie mnie do słodkiego bo na nastepny dzień od rana o tym myśle )


Dzisiaj planuje wieczorkiem pobiegać Jazzowa a jak u Ciebie z ruchem?
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 15:06   #23
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Cytat:
Napisane przez Jazzowa Panienka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy mogę się do was przylączyć? moja historia jest taka, że po powrocie z wakacji w 2010 ważyłam 72 kg na wzrost 169. byłam załamana, przeszłam na dietę Dukana ale stosowałam ja jakos takoś.. ale chudłam.. po drodze doszło kilka bardzo stresujących sytuacji i... moja waga w lipcu 2011 osiągnęła 58 kg. Nadeszły przygotowania do ślubu i w czerwcu 2012 ważyłam już 60 kg.
A dziś po zaledwie 2 miesiącach małżeństwa waże 66 kg!!!!!!!! tragicznie się czuje! nie mogę na siebie patrzeć.. a przecież nie zaczęłam się obżerać, fakt czasem z mężem pozwolimy sobie na lody czy piwko wieczorem.. ale i przed ślubem tak się działo.
Pewnie, super, że jest nas coraz więcej.

Dziś nie mam roweru- chyba ktoś mi przebił koło:/ ale zaraz wychodzę "na spacer" pozałatwiać sprawy, później skakanka.

Upały straszne. Uf!
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:14   #24
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Jazzowa Panienka, zapraszamy

Mrs., zazdroszczę basenu! chętnie bym się wybrała, zwłaszcza, że u mnie 35stopni dziś
słodkie, jak pisałam wg mnie przynajmniej raz na jakiś czas można sobie wybaczyć, a żeby nie myśleć obsesyjnie o tym cały dzień, najlepiej jeść rano to bardzo ułatwia walkę z pokusami

JakKazdaInna, ważne, żeby choć trochę się poruszać

Ja dziś się ładnie trzymam dietki, na spacer wyjdę około 18.30 (upały), postaram się też przed tym zjeść ostatni posiłek, chociaż właśnie wsuwam podwieczorkowe jabłko...
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 17:31   #25
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Nie mogę schudnąć!

OkoPani - masz bardzo fajnego bloga , wczoraj na nim siedziałam a dzisiaj są skutki ...

Niestety basen nie taki otwarty tylko kryty ale zawsze to coś , także nie narzekam i codziennie staram sie chodzić na godzinke , 40 min pływam a 15 jacuzzi

U mnie dzisiaj z dietką srednio , odczuwam to wizytami w wc ale z tym tez mam problem także raz na jakiś czas moge tak miec

U mnie tez upały cały dzień ale ochłodziło sie teraz i jest tak przyjemnie oby popadało troszke , a wieczorkiem pójde biegać
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 07:37   #26
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
OkoPani - masz bardzo fajnego bloga , wczoraj na nim siedziałam a dzisiaj są skutki ...


Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj z dietką srednio , odczuwam to wizytami w wc ale z tym tez mam problem także raz na jakiś czas moge tak miec
u mnie też srednio, ale minął ostatni dzień @, mam nadzieję, że bedzie tylko lepiej. nie wiem czy tez tak macie, ale ja np. jem parówki z dżemem wtedy

i nie zważyłam tylko dlatego, że już kilka dni nie miałam wizyty w wc i czuję się jak bąk. w ogóle nie mogę sobie z tym poradzić. chwytałam się chyba wszystkich możliwych sposobów, nie wiem czy dziś nie pójdę po senes na przykład.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 09:13   #27
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Mrs., dzięki wbrew pozorom blog też mi sporo pomaga z walką ze słodyczami, bo im więcej piszę o jedzeniu i o nim myślę, planuję co by skombinować - tym mniej później jem. jest jakaś teoria na ten temat, ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło
mimo, że basen kryty - zazdroszczę a jeszcze bardziej jacuzzi
ja niestety na basen mogę rzadko chodzić bo mam uczulenie na chlor i silniejszą chemię i jak mi się ranki otwierają na rękach to basen bardzo boli
ale jak tylko mi się zaleczą, na pewno pójdę

JakKazdaInna, ja podczas @ nie mam szczególnych życzeń gastronomicznych, ale tak z 3-4 dni przed najchętniej jadłabym cały czas
senes odradzam, bo niestety bardzo łatwo powiedzieć sobie po jednym razie, że "może tak codziennie bym piła"... ja tak miałam kilka lat temu, ale całe szczęście się opamiętałam.
jedz śliwki, dużo świeżych warzyw, owsiankę, zrób sobie espresso (wcześniej najlepiej wypić szklankę zimnej wody, wtedy szybciej "działa")

ja z wc mam ten problem, że odwiedzam tylko raz dziennie o bardzo konkretnej porze, a jak przez przypadek jestem akurat gdzieś, gdzie wc nie ma to odwiedzam dopiero następnego dnia... no ale i tak jest lepiej niż kiedyś więc nie narzekam

melduję, że wczoraj byłam na spacerku 1,5h (szłam nową trasą i myślałam, że jest o wiele dłuższa, miałam nadzieję na 2h), a dziś rano 45min zaliczone. wieczorem jeszcze się przejdę kawałek
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 09:47   #28
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

a ja może zabiorę się za sprzątanie

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

swoją drogą mam taką odporność na środki przeczyszczające, że muszę zaparzać 2-3 torebki w jednym kubku.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:16   #29
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Nie mogę schudnąć!

JakKazdaInna ja tez mam problemy z wc czasami chodze tylko raz na tydzień , ale podkręcam się czarną kawą na czczo ( bardzo rzadko ) albo po prostu jest dużo białka i to pomaga , szczegolnie jak zjem na kolacje to na nastepny dzien rano mam wizyte

U mnie dzisiaj bedzie ograniczony ruch bo to jeden dzień w tyg jak moje miesnie odpoczywają ale zabiore sie za sprzątanie i jakies takie domowe porządki

U mnie juz dzisiaj : śniadanko ( bułka na 3 czesci z serkiem wiejskim i kawa bananowa

Miłego dnia
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 16:01   #30
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nie mogę schudnąć!

Takie czary jak kawa na czczo to nawet mnie nie rusza;-) Poza tym to niezdrowe dla żołądka. Dziś znów nie mam apetytu, wracają nerwy. Rano wstałam w dobrym humorze, przynajmniej zjadłam śniadanie i IIśniadanie. Patrzę na jedzenie i na nic nie mam ochoty Mam nadzieję, że to chwilowe (chociaż sama w to nie wierzę).
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.