z welonem czy bez? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 13:12   #1
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29

z welonem czy bez?


czy to sukni ślubnej typu princeska, dość skromnej jak na zdjęciu doradzałybyście welon czy może jednak tylko jakąś ozdobę we włosy? Włosy mam długości do połowy łopatek, biorę pod uwagę rozpuszczone pokręcone [bo takie mam naturalne] z jakimś skromnym upięciem, albo upięci całościowe wszystkich włosów. Pod znakiem zapytania stanęła sprawa welonu. Osobiście wolałabym go nie mieć, ale przy tego rodzaju sukni chyba ładniej by wyglądało z welonem, jak uważacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image144.jpg (119,5 KB, 354 załadowań)
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:48   #2
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: z welonem czy bez?

to zależy tylko i wyłącznie od ciebie... zawsze możesz ubrać welon do kościoła a potem go zdjąć... ja miałam nie mieć welonu, ale nie żałuję... fajnie wyszedł na zdjeciach, ale zdjęłam go zaraz po pierwszym tańcu.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 15:31   #3
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: z welonem czy bez?

Malgos ma rację, że to wyłącznie od Ciebie zależy. Jeżeli nie chcesz go mieć to nie ubieraj bo będziesz się źle czuła w nim równie dobrze będzie wyglądała woalka lub żywe kwiaty we włosach Ja osobiście jestem zwolenniczka welonów i w tym przypadku tez widziałabym go- taki za łopatki, prosty cięty bez lamówek (ale tak jak mówię, kwestia gustu)
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:59   #4
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Malgos ma rację, że to wyłącznie od Ciebie zależy. Jeżeli nie chcesz go mieć to nie ubieraj bo będziesz się źle czuła w nim równie dobrze będzie wyglądała woalka lub żywe kwiaty we włosach Ja osobiście jestem zwolenniczka welonów i w tym przypadku tez widziałabym go- taki za łopatki, prosty cięty bez lamówek (ale tak jak mówię, kwestia gustu)
Też tak uważam. To zależy od Ciebie.
Też jestem zwolenniczką welonów i PM kojarzy mi się z welonem...Raptem od ślubu tylko do oczepin do północy da się wytrzymać...potem można sobie stroik czy kwiatka wpiąć..
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 09:13   #5
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez lenkkk Pokaż wiadomość
czy to sukni ślubnej typu princeska, dość skromnej jak na zdjęciu doradzałybyście welon czy może jednak tylko jakąś ozdobę we włosy? Włosy mam długości do połowy łopatek, biorę pod uwagę rozpuszczone pokręcone [bo takie mam naturalne] z jakimś skromnym upięciem, albo upięci całościowe wszystkich włosów. Pod znakiem zapytania stanęła sprawa welonu. Osobiście wolałabym go nie mieć, ale przy tego rodzaju sukni chyba ładniej by wyglądało z welonem, jak uważacie?
JA też mam princesse i welonu mieć nie będę. Nie podoba mi się to, nigdy nie chciałam go mieć i tak właśnie zrobię. Też mam długie włosy i moja fryzjerka zaproponowała, że "wplecie mi koronkę we włosy" nie mam pojęcia jak to ma wyglądać, zobaczę na próbnej, ale mam do niej całkowite zaufanie. Jeżeli koniecznie chcesz gdzieś ten welon to moja koleżanka miała całkiem podobna suknie ostatnio i miała długi welon do kościoła, a później go odpięła.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 09:27   #6
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: z welonem czy bez?

ja zakładam woalkę
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 10:47   #7
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: z welonem czy bez?

zaciekawiła mnie opcja z tą koronką we włosach jak się nad tym zastanowić to faktycznie, jeśli będzie przemyślanie to zrobione może wyjść to ciekawie
Co do długości welonu, to jak już się na niego zdecyduję to na pewno będzie z tych krótszych. Długi na pewno odpada, nie podoba mi się to wcale szczerze mówiąc, suknie przedłużane z tyłu, doczepianie trenów też nie bardzo. Poza tym nie widziałabym się w takim stroju mając 165cm wzrostu :P Kwestia zdjęcia welonu po pierwszym tańcu też jest jakimś rozwiązaniem, na pewno przemyślę
a co powiecie o bukietach? stawiacie na tradycyjne np czerwone róże, czy może jednak coś 'odważniejszego'? ze względu na mój wzrost i figurę przewiduję raczej niewielki krótki bukiecik i myślałam o czymś ponad tradycję Macie jakieś propozycje?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

justyna_g4 jak będziesz miała próbne czesanie wrzuć jakieś zdjęcie jak wam wyszło
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 10:53   #8
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez lenkkk Pokaż wiadomość
zaciekawiła mnie opcja z tą koronką we włosach jak się nad tym zastanowić to faktycznie, jeśli będzie przemyślanie to zrobione może wyjść to ciekawie
Co do długości welonu, to jak już się na niego zdecyduję to na pewno będzie z tych krótszych. Długi na pewno odpada, nie podoba mi się to wcale szczerze mówiąc, suknie przedłużane z tyłu, doczepianie trenów też nie bardzo. Poza tym nie widziałabym się w takim stroju mając 165cm wzrostu :P Kwestia zdjęcia welonu po pierwszym tańcu też jest jakimś rozwiązaniem, na pewno przemyślę
a co powiecie o bukietach? stawiacie na tradycyjne np czerwone róże, czy może jednak coś 'odważniejszego'? ze względu na mój wzrost i figurę przewiduję raczej niewielki krótki bukiecik i myślałam o czymś ponad tradycję Macie jakieś propozycje?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

justyna_g4 jak będziesz miała próbne czesanie wrzuć jakieś zdjęcie jak wam wyszło

Bukiet biorę po uwagę dwa. Albo z fioletowych róż jak w załączniku albo z mieszanych kwiatów ale też fioletowych bo taki mam kolor przewodni. A próbna fryzura będzie dopiero w październiku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2078755804623e354d35.jpg (35,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reception_flowers_880_14_m.jpg (37,3 KB, 42 załadowań)
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:50   #9
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: z welonem czy bez?

ten drugi bukiet bardzo ładny skontrastowałabym go tylko jakimiś białymi małymi kwiatuszkami, albo ozdobą Ja się zastanawiałam nad kolorem bordowym, bukietem ze stokrotek, albo ogółem taki 'polny' bukiet Stawiam na naturalność i biorąc pod uwagę porę ślubu pasowałoby to do klimatu, tak mi się wydaje ;p

a co do fryzurki poczekamy do października, mój ślub dopiero w 2013 i korzystając z wolnego czasu robię sobie w głowie wizualizację tego wszystkiego
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 12:38   #10
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez lenkkk Pokaż wiadomość
ten drugi bukiet bardzo ładny skontrastowałabym go tylko jakimiś białymi małymi kwiatuszkami, albo ozdobą Ja się zastanawiałam nad kolorem bordowym, bukietem ze stokrotek, albo ogółem taki 'polny' bukiet Stawiam na naturalność i biorąc pod uwagę porę ślubu pasowałoby to do klimatu, tak mi się wydaje ;p

a co do fryzurki poczekamy do października, mój ślub dopiero w 2013 i korzystając z wolnego czasu robię sobie w głowie wizualizację tego wszystkiego
Co do bukietu zobaczę co mi powie moja florystka i co będzie wtedy dostępne.
Pamiętam te czasy kiedy do ślubu było np. pół roku a teraz trochę ponad dwa miesiące i zaczynam panikować. Jak nie zapomnę to wrzucę te zdjęcia. Jeszcze muszę znaleźć odpowiednią koronkę bo ta co mam w suknie jest za szeroka i jeszcze kosztuje 40zł za m wiec sporo...
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 13:21   #11
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Co do bukietu zobaczę co mi powie moja florystka i co będzie wtedy dostępne.
Pamiętam te czasy kiedy do ślubu było np. pół roku a teraz trochę ponad dwa miesiące i zaczynam panikować. Jak nie zapomnę to wrzucę te zdjęcia. Jeszcze muszę znaleźć odpowiednią koronkę bo ta co mam w suknie jest za szeroka i jeszcze kosztuje 40zł za m wiec sporo...

No ja narazie jeszcze tego nie czuję, kieruje mną szok chociaż wiedziałam, że to nastąpi jak nie za rok, to za 2 Po zaręczynach już trochę, wszystko już zaklepane, ale jeszcze to do mnie nie dociera, więc pewnie też zacznie mi się panika na chwilę przed.
Oj to faktycznie sporo.. Pewnie znajdziesz coś zbliżonego, jest pewnie w czym wybierać
Suknię miałaś szytą?
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 21:55   #12
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez lenkkk Pokaż wiadomość
zaciekawiła mnie opcja z tą koronką we włosach jak się nad tym zastanowić to faktycznie, jeśli będzie przemyślanie to zrobione może wyjść to ciekawie
Co do długości welonu, to jak już się na niego zdecyduję to na pewno będzie z tych krótszych. Długi na pewno odpada, nie podoba mi się to wcale szczerze mówiąc, suknie przedłużane z tyłu, doczepianie trenów też nie bardzo. Poza tym nie widziałabym się w takim stroju mając 165cm wzrostu :P Kwestia zdjęcia welonu po pierwszym tańcu też jest jakimś rozwiązaniem, na pewno przemyślę
a co powiecie o bukietach? stawiacie na tradycyjne np czerwone róże, czy może jednak coś 'odważniejszego'? ze względu na mój wzrost i figurę przewiduję raczej niewielki krótki bukiecik i myślałam o czymś ponad tradycję Macie jakieś propozycje?
a co ma wzrost do tego wszystkiego?? myślę, że to może nawet wydłużać, ja mam niecałe 160cm i jak już pisałam miałam nie mieć welonu tylko opaskę, nie mieć trenu, był ale delikatny, że po podpięciu prawie nie było go widać... ale to przez to że jak zaczęłam mierzyć wszystko razem to nabrało takiej spójności... jednak jak takie rzeczy ci się nie podobają to nie ma co kombinować... zrob tak jak tobie sie podoba
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:04   #13
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: z welonem czy bez?

Malgos_12 rozumiem No dużo zależy co komu pasuje, może u mnie też to zacznie nabierać spójności w każdym bądź razie chciałabym się odbić od tradycji, w wyjątkowy dzień trzeba być ponad normę
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:25   #14
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
ja tez uwazam ze welon powinnien byc Ten romantyczny moment kiedy PM odslania twarz ukochanej zeby ja pocalowac )) Ale do tej sukni pieknie bedzie wygladała woalka i klasyczny banan Tak mi sie wydaje

Nuta romantyzmu faktycznie by w tym była, ale odbiegłam od scen niczym z bajki :P Jakoś mi to w naturze po prostu nie leży :P Choć ładnie takie sceny wyglądaja ja bym się chyba nie odnalazła :P Wolę spontanicznie, naturalnie Dlatego też ten welon.. Nad woalką też rozmyślam Szkoda mi przysłaniać kieckę i pół głowy kawałkiem materiału ;p Wyżej padła opcja z koronką we włosach, któraś z was też miała/widziała takie rozwiązanie u Pani Młodej? Po rozmowach ze znajomymi fryzjerkami moje wyobrażenia nabierają sensu i też wezmę chyba taką opcję pod uwagę
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:29   #15
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: z welonem czy bez?

Troszke inspiracji
jak ja kocham kwiaty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg heather-lilac-wedding-bouquet.jpg (73,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005_primary.jpg (32,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wildflower-wedding-bouquet-3[6].jpg (36,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lov3.jpg (26,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg polne15.jpg (38,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_0.jpg (58,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue-white-bouquet.jpg (26,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Southern-Weddings-delphinium-muscari-and-fever-few-bouquet1.jpg (58,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-Braem-Justin-and-Bahareh-Harandi-Wedding-IMG_0320.jpg (65,9 KB, 15 załadowań)
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:48   #16
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: z welonem czy bez?

3 i 8 Akurat co do bukietu chciałabym taka wersje 'polną' Ale wracając do tematu, macie propozycje fryzur ślubnych z udziałem koronki? ;>
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 15:00   #17
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez lenkkk Pokaż wiadomość
3 i 8 Akurat co do bukietu chciałabym taka wersje 'polną' Ale wracając do tematu, macie propozycje fryzur ślubnych z udziałem koronki? ;>
8 bukiet jest boski! to chyba najbardziej "polne" bukiety jakie udalo mi sie znalezc

koronka we wlosach, masz na mysli woalke?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images2.jpg (12,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img-thing .out=jpg&size=l&tid=52190658.jpg (12,2 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez heart_shaped_box
Czas edycji: 2012-08-29 o 15:04 Powód: problem z zalacznikiem
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 10:54   #18
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: z welonem czy bez?

A może fascynator? idealna alternatywa dla welonu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 484453_267250260053556_387801453_n.jpg (46,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edyta sesja fascynatory ślubne.jpg (63,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 255475_267250073386908_1998169658_n.jpg (53,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 574722_267250220053560_1706657173_n.jpg (47,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 206126_267249866720262_324799731_n.jpg (46,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beatrice stroik ślubny.jpg (38,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elwira.jpg (34,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mila1 ślubna ozdoba do włosów.jpg (36,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-2.jpg (58,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cream ofelia na modelce fascynator.jpg (30,3 KB, 10 załadowań)
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 14:43   #19
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: z welonem czy bez?

a coś bardziej delikatnego? i Bez dodatkowego stroika?
Hm, woalka swoją drogą Ale jest właśnie jeszcze opcja z koronką. Koleżanka wyżej o tym pisała
dorzucam przykładowe linki. Tylko, że ja myślałam o jakiś lużnym upięciu wszystkich włosów po jednej str. Tak 'na bok'. także coś pasującego do takiego uczesania bym chciała zobaczyć. Bo tak to większość co mi się trafia to koronka jako opaska. Może ktoś ma jakieś swoje zdj, swoich znajomych z takim motywem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg il_570xN.216311989.jpg (67,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 292175_382691168434761_102932316410649_953371_2084828153_n.jpg (27,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg il_570xN.216311962.jpg (44,2 KB, 27 załadowań)
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 11:39   #20
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
kurcze wiem o co Ci chodzi. gdzies cos takiego widziałam - bardzo stylowe. koronka była wpleciona we włosy, w takiego niskiego koka. Czy to było na jakims filmie ??? hmm

Jakbyś coś takiego znalazła koniecznie się podziel Właśnie szukam coś w ten deseń. Włosy planuję miec albo tlyko spięte z boku żeby sobie luźne fale opadały na ramię, albo właśnie taki niski koczek po boku. W każdym razie stawiam na 'artystyczny nieład' Nie kręcą mnie tkaie sztywne, wylakierowane upięcia i przylizane na gładko, ble!
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.