Zdrowe odżywianie contra nadwaga ! :) Cel - 20 kg. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 00:33   #1
SarahJasmin
Raczkowanie
 
Avatar SarahJasmin
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 370

Zdrowe odżywianie contra nadwaga ! :) Cel - 20 kg.


Witajcie
Podejmuje juz chyba setną próbe odchudzania, ale tym razem- nie śpieszy mi się, daje sobie rok na schudnięcie... chciałabym 20 kg narazie, ale w sumie, 25 kg byloby idealne.

Ostatnio staram się zdrowiej odżywiać, jeść mniej, wiecej sie ruszać.
Ponad dwa miesiące temu zapałałam ogromną miłością do zumby. Wierzcie czy nie, mimo nadwagi, mam dość dobrą kondycje (lepsza niz mój TZ) i lubie sport- poprostu mialam mega problemy z kompulsami... mialam depresje przez okolo 1.5 roku...no i kilogramów przybyło. Zawsze bylam troche okrągła- co mi nie przeszkadzało-taka moja uroda. Kiedyś chciałam zostać instruktorką fitnessu (co roku 2 tygodnie obozu fitness przez 4 lata), w roku szkolnym 2 razy w tygodniu fitness... pozniej no... stalo sie co sie stalo.. niewazne... a teraz odzylam dzięki mojemu TZ i zamarzyłam być w przyszłosci instruktorka zumby (marzyć mozna). Ale co to za instruktorka - z nadwaga? Moze kondycje mam nienajgorszą jak na swoją tusze, ale instruktorka musi mieć nienaganną. Więc ten rok poswięcam na poprawianie kondycji, odchudzanie sie (i oczywiscie studiowanie, i odkladanie pieniedzy na kurs ).

Troche się rozpisalam.
SarahJasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:17   #2
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: Zdrowe odżywianie contra nadwaga ! :) Cel - 20 kg.

Witaj
Czytam Twój wstęp i wydaje mi się, że pomógłby Ci wątek, któego jestem częścią. Wszystkie chudniemy zdrowo, każda w swoim tępie, ale wszystkie się ruszamy i ćwiczymy. Zajrzyj do nas. Być może znajdziesz jakieś ciekawe wskazówki dla siebie.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=635128
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 15:24   #3
ultrafiolka
Raczkowanie
 
Avatar ultrafiolka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 50
Dot.: Zdrowe odżywianie contra nadwaga ! :) Cel - 20 kg.

autorko w takim razie trrzyamy kciuki za spelnienia celow i marzeń
ultrafiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:49   #4
SarahJasmin
Raczkowanie
 
Avatar SarahJasmin
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 370
Dot.: Zdrowe odżywianie contra nadwaga ! :) Cel - 20 kg.

Dziekuje bardzo. Cel rozkladam sobie na rok, powinno się udac. Najgorsze u mnie to PIWO z znajomymi...
SarahJasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 01:31   #5
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: Zdrowe odżywianie contra nadwaga ! :) Cel - 20 kg.

Cytat:
Napisane przez SarahJasmin Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo. Cel rozkladam sobie na rok, powinno się udac. Najgorsze u mnie to PIWO z znajomymi...
Taaak...ja też mam ten sam problem :/
W tamtym roku odchudzam się na Dukanie i nie piłam ani kropelki przez pół roku Imprezy dziwnie wyglądały,gdy każdy przy stole podjadał coś tłustego i zapijał wódeczką,a ja przy jakiś warzywach bądź jajku i z colą zero
Teraz jestem na diecie Gacy i znowu nie piję Jutro pierwsza imprezka od rozpoczęcia odchudzania,więc mam nadzieję,że nie polegnę
Życzę powodzenia i wytrwałości!
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 05:44   #6
Bogna1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zdrowe odżywianie contra nadwaga ! :) Cel - 20 kg.

Cytat:
Napisane przez SarahJasmin Pokaż wiadomość
Witajcie
Podejmuje juz chyba setną próbe odchudzania, ale tym razem- nie śpieszy mi się, daje sobie rok na schudnięcie... chciałabym 20 kg narazie, ale w sumie, 25 kg byloby idealne.

Ostatnio staram się zdrowiej odżywiać, jeść mniej, wiecej sie ruszać.
Ponad dwa miesiące temu zapałałam ogromną miłością do zumby. Wierzcie czy nie, mimo nadwagi, mam dość dobrą kondycje (lepsza niz mój TZ) i lubie sport- poprostu mialam mega problemy z kompulsami... mialam depresje przez okolo 1.5 roku...no i kilogramów przybyło. Zawsze bylam troche okrągła- co mi nie przeszkadzało-taka moja uroda. Kiedyś chciałam zostać instruktorką fitnessu (co roku 2 tygodnie obozu fitness przez 4 lata), w roku szkolnym 2 razy w tygodniu fitness... pozniej no... stalo sie co sie stalo.. niewazne... a teraz odzylam dzięki mojemu TZ i zamarzyłam być w przyszłosci instruktorka zumby (marzyć mozna). Ale co to za instruktorka - z nadwaga? Moze kondycje mam nienajgorszą jak na swoją tusze, ale instruktorka musi mieć nienaganną. Więc ten rok poswięcam na poprawianie kondycji, odchudzanie sie (i oczywiscie studiowanie, i odkladanie pieniedzy na kurs ).

Troche się rozpisalam.

Hej! Chciałabym tyle samo schudnąć i też mniej więcej dałam sobie tyle czasu
Życzę Ci powodzenia!
Napewno nam się uda

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Taaak...ja też mam ten sam problem :/
W tamtym roku odchudzam się na Dukanie i nie piłam ani kropelki przez pół roku Imprezy dziwnie wyglądały,gdy każdy przy stole podjadał coś tłustego i zapijał wódeczką,a ja przy jakiś warzywach bądź jajku i z colą zero
Teraz jestem na diecie Gacy i znowu nie piję Jutro pierwsza imprezka od rozpoczęcia odchudzania,więc mam nadzieję,że nie polegnę
Życzę powodzenia i wytrwałości!

Dziewczyny! można się dobrze bawić bez alkoholu Kilka dni temu byłam na spotkaniu z LO (minęło 13 lat) i piłam wodę . Faktem jest że nie lubię i nie piję alkoholu, czasami piwo bezalkoholowe (bardzo rzadko).
Teraz to mi odpowiada bo staram się schudnąć i zdrowo odżywiać, wiec to dobry wybór

Gdybym jeszcze piła, to chyba bym w fotelu się nie zmieściła, więc tutaj nie mam problemu.

Ale gdybym lubiła od czasu do czasu ze znajomymi to już byłby problem napewno......

Dacie radę
Bogna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:40   #7
Aneczkaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
GG do Aneczkaaaaaaaa
Dot.: Zdrowe odżywianie contra nadwaga ! :) Cel - 20 kg.

Cześć waże 83 kg przy wzroście 161 i chciałabym zapisać do centrum odchudzania Pana Gacy ale samej brak mi odwagi i motywacji może znalazłaby się jakaś kobietka która zapisałaby sie ze mną ?
Aneczkaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.