Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-02, 21:26   #121
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cześć Dopiero wpadam na nowy wątek, bo mieliśmy gościa - przyjechała moja mama Było super, ale wczoraj trochę przesadziłam z aktywnością i miałam wieczór z głowy, bo kiepsko się czułam i trochę się przez to zamartwiałam.
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 22:26   #122
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Witam sie i ja w nowym wątku

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

U mnie TP 17.08

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 22:29   #123
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

To u mnie na pierwszej stronie można poprawić na chłopiec i dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 22:39   #124
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
To u mnie na pierwszej stronie można poprawić na chłopiec i dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie mozna dopisac na TP 10 sierpnia (tak pokazalo ostatnie USG), dziewczynka. Strach sie bac, ale najstarsza z pierworodek bo 34 lata
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 22:43   #125
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Mnie mozna dopisac na TP 10 sierpnia (tak pokazalo ostatnie USG), dziewczynka. Strach sie bac, ale najstarsza z pierworodek bo 34 lata

Jestem starsza, bo rocznikowo 35 (w sunie rodzic będę jako 34 latka jeszcze ).
Dzisiaj koleżanka z angielskiego była zaskoczona ile mam lat. Myślała, że jestem gruuubo przed 30 stką, miło mi sie zrobiło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 23:07   #126
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Jestem starsza, bo rocznikowo 35 (w sunie rodzic będę jako 34 latka jeszcze ).
Dzisiaj koleżanka z angielskiego była zaskoczona ile mam lat. Myślała, że jestem gruuubo przed 30 stką, miło mi sie zrobiło
Tez pierwsza ciaza?
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 23:18   #127
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Tez pierwsza ciaza?

Tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 23:35   #128
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I od razu dwojka z glowy, fajnie haha
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 07:34   #129
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
I od razu dwojka z glowy, fajnie haha

Moje minimum i maksimum zarazem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 07:42   #130
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hej dziewczyny
Ja na początku jak się dowiedziałam że będzie chłopczyk to miałam takie dziwne odczucie, byłam przekonana że będzie dziewczynka. A teraz to się mega cieszę że będzie synek i będziemy mieć parę w domu, wogole nie wiem dlaczego miałam to uczucie, głupia głowa .
Wczoraj ustaliłam z córką którą szafkę odda bratu, spakowalysmy trochę zabawek żeby było więcej miejsca także super bo się zgodziła a nawet cieszyła że robi miejsce dla dzidziusia.
I nasze plany domowe w ciągu ostatnich dni mocno się posuneły do przodu, kupiliśmy działkę, projekt domu, teraz pozwolenie na budowę, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pod koniec przyszłego roku się wprowadzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 07:59   #131
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja na początku jak się dowiedziałam że będzie chłopczyk to miałam takie dziwne odczucie, byłam przekonana że będzie dziewczynka. A teraz to się mega cieszę że będzie synek i będziemy mieć parę w domu, wogole nie wiem dlaczego miałam to uczucie, głupia głowa .
Wczoraj ustaliłam z córką którą szafkę odda bratu, spakowalysmy trochę zabawek żeby było więcej miejsca także super bo się zgodziła a nawet cieszyła że robi miejsce dla dzidziusia.
I nasze plany domowe w ciągu ostatnich dni mocno się posuneły do przodu, kupiliśmy działkę, projekt domu, teraz pozwolenie na budowę, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pod koniec przyszłego roku się wprowadzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miałam podobnie. byłam lekko "zawiedziona" że córka okazała się synkiem, ale teraz jestem zachwycona i jestem zachwycona, że mój mąż jest zachwycony
Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
I od razu dwojka z glowy, fajnie haha
ja bardzo chciałam bliźniaki no ale i tak planowaliśmy 3 dzieci, więc może następnym razem
---------------------------
zamknieta25, ferimori, badzia987 czekacie na córeczki czy synków?
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 08:41   #132
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Na sortowni odzieży używanej.
Cuda na kiju szło tam znaleźć... od pieniędzy (i to nieraz naprawdę konkretnych, dużych pieniędzy), przez biżuterię, zużyte zabawki erotyczne, broń, zwłoki zwierząt, odchody... a w zeszłym roku było głośno (przynajmniej w świętokrzyskim) o znalezieniu ciała noworodka....


Jestem w szoku !!!
Na pewno nie nudna praca, nigdy nie wiadomo co się znajdzie. Ale po tym co napisałaś mój entuzjazm co do SH z ciuchami opadł

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Dlatego od samego początku siedzę na zwolnieniu.
U nas w czasie od świąt BN do Nowego Roku firma stoi.. więc od 2 stycznia mam L4.
Tutaj nawet żaden lekarz by mi nie pozwolił pracować w ciąży.
To jest ciężka praca. Były w firmie przypadki gdzie dziewczyny pracowały w ciąży, w ogóle o niej nie informując pracodawcy, wszystkie poroniły.
I o ile się orientuje, to sam pracodawca ciężarnym nie pozwala pracować i każe iść na zwolnienie.
dla tego pracodawcy, że nie jest ostatnim Januszem biznesu.

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, dostałam globulki, z małym wszystko ok, wreszcie zobaczyłam na usg że jest chłopcem także wreszcie uwierzyłam. Poza tym dr powiedział że mam tak długą szyjke że dwie pacjentki bym obdzieliła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiadomości

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja liczę na to ze beda mniejsi, inaczej juz bym dawno miala brzuszek

Mowilam na fb ale tu tez sie pochwale : na usg wyszlo że dla lewego twixa odpadly jajka Zatem chyba bedzie parka, ale czekam na ostateczny werdykt do połówkowych 15 kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale...jaja!!! No ciekawie ciekawie. Fajnie by było jakby była parka I ciekawe czy będą do siebie podobni Ile z Ciebie i ile z Taty będzie

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja na początku jak się dowiedziałam że będzie chłopczyk to miałam takie dziwne odczucie, byłam przekonana że będzie dziewczynka. A teraz to się mega cieszę że będzie synek i będziemy mieć parę w domu, wogole nie wiem dlaczego miałam to uczucie, głupia głowa .
Wczoraj ustaliłam z córką którą szafkę odda bratu, spakowalysmy trochę zabawek żeby było więcej miejsca także super bo się zgodziła a nawet cieszyła że robi miejsce dla dzidziusia.
I nasze plany domowe w ciągu ostatnich dni mocno się posuneły do przodu, kupiliśmy działkę, projekt domu, teraz pozwolenie na budowę, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pod koniec przyszłego roku się wprowadzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje !!!Idziecie jak burza. Trzymam kciuki, żeby biurokracja też poszła szybciutko

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Witam się z rana
Udało mi się oddać krew bo Pani z przychodni zauważyła, że mam brzuszek. I wzięła mnie zupełnie przed kolejkę mówiąc "Duże brzuchy idą bez kolejki"Na co starsze panie o zauważalnej tuszy zapytały czy "Wszystkie"? Hehe..Więc fajnie. Okazało się, że wczoraj i dziś przyuczają jakąś babkę i stąd tak słabo szła kolejka.

Mam zmartwienie- moja córka ma wysypkę chyba od tego rumienia Ja się obczytałam strasznych rzeczy w internetach. Nie da się temu zapobiec (ewentualnie ograniczyć kontakt z dziećmi ale u mnie to nie da rady).Moja mama nie wie czy ja coś takiego miałam.
Jutro mam wizytę i poproszę o skierowanie na badania krwi czy przechodziłam to, czy jestem zarażona ;/ Zawsze jakieś gówno się znajdzie w tym przedszkolu.

Synek dostał niedosłuch. Pojechałam do laryngologa ale pocałowałam klamkę. Na szczęście Pani z rejestracji znalazła termin na dzisiaj. A już zrobiło mi się mega przykro.

W ogóle coś hormony mi buzują i płaczliwa się zrobiłam. W weekend rzeźnia z Tż-tem i też płakałam, wczoraj też mi się zebrało po tej akcji z pocałowaniem klamki i dzisiaj jak czekałam na pobranie krwi i usłyszałam płacz malutkiego dziecka to też mi się oczy zaszkliły, że babki myślały, że płaczę przed strzykawką. Masakra...

Pamiętam, że w pierwszej ciąży też tak miałam w 5 miesiącu. Przyszłam któregoś dnia do pracy i zupełnie bez powodu zaczęłam płakać jak bóbr.


Na dodatek mój sąsiad zza ściany zmarł. Starszy Pan ale lubiłam go. Zawsze o pogodzie gadaliśmy na klatce. Jeszcze 2 tygodnie temu powiedziałam mu, żeby przeniósł swoją cebulę ze szczypiorkiem na klatkowe okno, żeby lepiej rosło Chciałabym pójść na pogrzeb ale nie radzę sobie z emocjami na pogrzebach i Tż-ta wyślę.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 09:04   #133
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Przez chwile mialam zwątpienie bo na usg tż stal i robil dziwne miny, gin to samo i juz myslalam ze trzecie upatrzyli a ona nagle "widzi pan? Tu nic nie ma między nogami "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mirabelka a moge spytac do jakiego tyg ciazy twierdzono ze chlopiec i w ktorym momencie siusiak odpadl?
Zastanawiam sie ile takich odpadnietych siuskow sie zdaza i w zwiazu z tym czy nie powinno byc zakazu podawania plci do ktoregos tam tyg z racji bledu
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 09:29   #134
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja liczę na to ze beda mniejsi, inaczej juz bym dawno miala brzuszek

Mowilam na fb ale tu tez sie pochwale : na usg wyszlo że dla lewego twixa odpadly jajka Zatem chyba bedzie parka, ale czekam na ostateczny werdykt do połówkowych 15 kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow super! parka



Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
dziewczyny pokazcie jakie koszule kupujeci do szpitala?

Zastanawiam sie bo tak no pojade do szpitala w leginsach/koszulce i co wtedy przebieramy sie do porodu w koszule? I po porodzie chyba trzeba inna pizamke czy koszule bo tamta raczej bedzie od krwi etc brudna wiec jedynie do kosza sie nadaje
po wypełnieniu papierów na IP idziesz się przebrać w koszulę i ciuchy szpitalne... po porodzie, po tych 2h położna zabrala mnie opd prysznic, wtedy przebrałam się czystą koszulę, no a na oddziale, wiadomo, że mozna szybko się pobrudzić, bo jednak macica się oczyszcza, nie wszystko może złapać podpaska itp...
mnie podobają się takie koszlue:
http://granatovo.com/produkt/sukienk...anatova-wazki/
http://mocemamy.pl/kolekcja/do-porod...-new-granatowa
drogie są, ale może uda mi się znaleźć coś podobnego, albo przerobię zwykłą koszulę


Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a większość z Was już jest na L4?
niestety tak, od stycznia bo ciąza zagrozona, w dalszym ciągu niestety


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Panna Migotka 86
Czas edycji: 2019-04-03 o 09:37
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 09:36   #135
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mirabelka a moge spytac do jakiego tyg ciazy twierdzono ze chlopiec i w ktorym momencie siusiak odpadl?
Zastanawiam sie ile takich odpadnietych siuskow sie zdaza i w zwiazu z tym czy nie powinno byc zakazu podawania plci do ktoregos tam tyg z racji bledu
hahah... zakazu? u nas raczej nie ma aborcji ze względu na "niewłaściwą" płeć poza tym, poznanie płci jest dobrowolne no i mnie zawsze uprzedzali, że dopiero po 20 tyg może być 90% pewności.

u mnie w 10t był chłopiec, w 13t dziewczynka, a od 18t znowu chłopiec i przy tej wersji pozostaję
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 09:46   #136
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

nie chodzilo mi o aborcje tylko o kupowanie ubranek w zlym kolorze hahahahahah
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 09:52   #137
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
My tak, bo u nas to bylo latwe przez potrzebe biegania.


A co do ciuchow na rodzenie tez sie zastanawiam. Ale podobno nasz kurs ma miec info jak sie spakowac do szpitala. Ja musze miec stroj kapielowy napewno, bo wanna i opcja w wodzie
z porodami w wodzie zawsze kojarzyły mi się sportowe staniki, albo topy na ramiączkach... ale nie wiem w sumie w czym się rodzi w wodzie... pewnie też co kraj i szpital to obyczaj

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ale cyrk Wlasnie tego sie obawiam, ze cos moze mojemu chlopu odpasc a tu wszystko chlopiece pokupowane.

Waga raczej nie ma nic do rzeczy. Ja nie bylam co prawda w blizniaczej ale urodzilam dziecko 3,7 kg i brzuch mialam... maly. Mam znajome, ktore rodzily dzieciaczki po niecale 3 kg a brzuchy mialy spore. Nawet w rodzinie mam przypadek kobiety, ktora byla w ciazy z jednym dzieckiem, wagowo malenstwem a brzuch miaka taki, ze gdybym nie wiedziala, ze jest w ciazy z jednym, to bym pomyslala, ze jest w ciazy blizniaczej.
duży brzuch nie zawsze świedczy o wielkości dziecka. Może być spowodowane wielowodziem na przykład, albo jak ktoś miał wiekszy brzuch przed ciążą, na wielkość ma też chyba wpływ stan mięśni brzucha, jak są mocne, to dłużej trzymają wszystko w ryzach...

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ludzie zawsze bardziej skłaniali się na chłopca nawet jak miała coś różowego. Nie ogarniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
były takie badania, że pokazywano ludziom zdjęcie dziecka z pytaniem chłopiec czy dziewczynka, in jak dziecko miało włoski, to częściej było uznawane za dziewczynkę, łyse dziewczynki z typowo dziewczęcymi rysami też były brane za chłopców

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja na początku jak się dowiedziałam że będzie chłopczyk to miałam takie dziwne odczucie, byłam przekonana że będzie dziewczynka. A teraz to się mega cieszę że będzie synek i będziemy mieć parę w domu, wogole nie wiem dlaczego miałam to uczucie, głupia głowa .
Wczoraj ustaliłam z córką którą szafkę odda bratu, spakowalysmy trochę zabawek żeby było więcej miejsca także super bo się zgodziła a nawet cieszyła że robi miejsce dla dzidziusia.
I nasze plany domowe w ciągu ostatnich dni mocno się posuneły do przodu, kupiliśmy działkę, projekt domu, teraz pozwolenie na budowę, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pod koniec przyszłego roku się wprowadzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow, idziecie jak burza! super!
i super, że mała tak fajnie reaguje! mój syn na razie chyba przechodzi jakiś bunt związany z moją ciążą, więc boję się co to będzie dalej...

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość

u mnie w 10t był chłopiec, w 13t dziewczynka, a od 18t znowu chłopiec i przy tej wersji pozostaję
ale kalejdoskop
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 10:05   #138
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Plci z 10 tyg w ogole nie wzielabym na powaznie bo to raczej zgadywanie niz faktyczne stwierdzenie.
Na plec okreslona w 12 tyg tez bym brala duza poprawke.
Uwazam, ze lepiej poczekac do tego 20 tygodnia jesli chce sie kupowac wszystko rozowe badz niebieskie, ale i tu nie ma pewniaka.
Znam przypadek, gdzie do konca, nawet kilka dni przed porodem, lekarze potwierdzali ta sama plec a wyszlo co innego.
To tylko sprzet. Niestety.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 10:12   #139
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Panna Migotka a ile lat ma Twój synek?
Ja też znam takie przypadki że całą ciąże była jedna płeć a przy porodzie okazywała się inna.
Moja koleżanka miała bliźniaki całą ciąże 2 chłopców a wyskoczyła para

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 10:15   #140
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
nie chodzilo mi o aborcje tylko o kupowanie ubranek w zlym kolorze hahahahahah
hahahahahhh... to może oświadczenie przed usg w obecności męża/partnera, że "oświadczam, że do 22 tygodnia nie będę nic dzieciakowi kupować, albo będę kupować jedynie ubranka unisex (niepotrzebne skreślić) "
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 10:39   #141
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja czuje ze dziewczynka, a usg 17+1 powiedzialo ze chlop
Polowkowe mam 21+5 wiec dosc pozno i zobaczymy czy sie potwierdzi
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 10:47   #142
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mirabelka a moge spytac do jakiego tyg ciazy twierdzono ze chlopiec i w ktorym momencie siusiak odpadl?
Zastanawiam sie ile takich odpadnietych siuskow sie zdaza i w zwiazu z tym czy nie powinno byc zakazu podawania plci do ktoregos tam tyg z racji bledu
Na prenatalnych lekarz mowil ze prawy twix to chłopiec na 80-90% nawet ja widzialam. A lewy (ten co jaja odpadły) to mowil ze byc może chłopak ale ciezko ocenić bo inaczej ustawiony i tutaj duzej pewności nie ma. Bylo to bardziej 60:40

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Ja ogólnie czulam ze moze byc jednak parka. Tak od samego początku, tż to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 10:57   #143
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Właśnie wróciłam z wizyty, szyjka na szczęście się nie skraca, już 550g szczęścia
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:06   #144
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
miałam podobnie. byłam lekko "zawiedziona" że córka okazała się synkiem, ale teraz jestem zachwycona i jestem zachwycona, że mój mąż jest zachwycony

ja bardzo chciałam bliźniaki no ale i tak planowaliśmy 3 dzieci, więc może następnym razem
---------------------------
zamknieta25, ferimori, badzia987 czekacie na córeczki czy synków?
Ja nie znam jeszcze płci. Mam nadzieję ze we wtorek się dowiem.
Chciałabym dziewczynkę. no ale chcieć sobie mogę

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:10   #145
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez zamknieta25 Pokaż wiadomość
Ja nie znam jeszcze płci. Mam nadzieję ze we wtorek się dowiem.
Chciałabym dziewczynkę. no ale chcieć sobie mogę

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
W zlym miesiacu rodzisz jak chcez dziewczynke, to to istny SIURpien nie sierpien w tym roku
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:13   #146
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
wow super! parka









po wypełnieniu papierów na IP idziesz się przebrać w koszulę i ciuchy szpitalne... po porodzie, po tych 2h położna zabrala mnie opd prysznic, wtedy przebrałam się czystą koszulę, no a na oddziale, wiadomo, że mozna szybko się pobrudzić, bo jednak macica się oczyszcza, nie wszystko może złapać podpaska itp...

mnie podobają się takie koszlue:

http://granatovo.com/produkt/sukienk...anatova-wazki/

http://mocemamy.pl/kolekcja/do-porod...-new-granatowa

drogie są, ale może uda mi się znaleźć coś podobnego, albo przerobię zwykłą koszulę









niestety tak, od stycznia bo ciąza zagrozona, w dalszym ciągu niestety





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja po przyjezdzie na IP ubieralam swoją koszulę i rodzilam w swojej, ale z racji krwotoku po porodzie nie pamietam jak przebralam się później w czystą. W ogole malo co pamietam dopiero drugi dzien bardziej. Chyba mi tz pomógł Ale nie wiem do końca.

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:18   #147
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
W zlym miesiacu rodzisz jak chcez dziewczynke, to to istny SIURpien nie sierpien w tym roku
hahahahahahahahah....
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:19   #148
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
W zlym miesiacu rodzisz jak chcez dziewczynke, to to istny SIURpien nie sierpien w tym roku
Hehe liczę ze będę wyjątkiem potwierdzającym regułę. W poprzedniej ciąży na tym etapie już było widać chłopca to w tym wypadku robię sobie nadzieję na dziewczynkę Ale raczej tak na luzie co bym nie zaczęła ryczec jak powie ze chłopiec :-D hehe

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:21   #149
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Siurpień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:23   #150
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja chcialam dziewczynke, TZ chlopca, potem stwierdzil ze w sumie jednak dziewczynke. Poszlismy na USG i Siur

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Siurpień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


:brzyda l:
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.