Panny Młode 2021 cz. II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-21, 08:15   #691
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja wczoraj byłam na makijażu próbnym. Katastrofa, dlatego nawet nie robiłam zdjęć.
Mój makijaż to maksymalnie podkład, puder, róż i tusz, a i tak uważam, że potrafię zrobić to lepiej.
Doklejone rzęsy za długie i mega sztuczne, za jasny fluid, więc wyglądałam na chorą.. a szkoda się rozwijać. Szukam dalej.

Po 10 konferencja. Fajnie, że w ogóle zaczął pojawiać się temat wesel. To światełko w tunelu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 08:27   #692
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A ja się wam pochwalę że zostałam przedstawicielem handlowym TM jestem zakochana w tym sprzęcie totalnie! Jakby któraś z was potrzebowała prezentacji albo kupna zapraszam 🤣 koniec lokowania produktu haha 🤣🤣


Tez czekam na konferencję zobaczymy co powiedzą, u was też taka piękna pogoda aż się chce żyć? ️🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 08:32   #693
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A ja się wam pochwalę że zostałam przedstawicielem handlowym TM jestem zakochana w tym sprzęcie totalnie! Jakby któraś z was potrzebowała prezentacji albo kupna zapraszam koniec lokowania produktu haha


Tez czekam na konferencję zobaczymy co powiedzą, u was też taka piękna pogoda aż się chce żyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja koleżanka niedawno kupiła i jest zachwycona ja mojemu powoli zaczynam szeptać co nie co, ale narazie udaje, że mnie nie słyszy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 08:34   #694
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wierzę, że temat wesel będzie dziś poruszony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 08:40   #695
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na makijażu próbnym. Katastrofa, dlatego nawet nie robiłam zdjęć.
Mój makijaż to maksymalnie podkład, puder, róż i tusz, a i tak uważam, że potrafię zrobić to lepiej.
Doklejone rzęsy za długie i mega sztuczne, za jasny fluid, więc wyglądałam na chorą.. a szkoda się rozwijać. Szukam dalej.

Po 10 konferencja. Fajnie, że w ogóle zaczął pojawiać się temat wesel. To światełko w tunelu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O masakra, dobrze że są te próbne bo jakby Cię tak na ślub urządziła to kaplica Masz jeszcze trochę czasu więc na pewno znajdziesz kogoś
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 08:47   #696
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A ja się wam pochwalę że zostałam przedstawicielem handlowym TM jestem zakochana w tym sprzęcie totalnie! Jakby któraś z was potrzebowała prezentacji albo kupna zapraszam 🤣 koniec lokowania produktu haha 🤣🤣


Tez czekam na konferencję zobaczymy co powiedzą, u was też taka piękna pogoda aż się chce żyć? ️🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to jest TM?

U mnie też cudnie na dworze, chciałabym żeby było to ładnie w dniu ślubu

Ja to siedze jak na szpilkach. Chciałabym żeby podali jaka jest perspektywa długoterminowa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 08:49   #697
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Coś tam myślą o regionalizacji obostrzeń, ale o weselach cisza. Na razie dumają o szkołach... Zanim dojdą do wesel... Nie chcę być złym prorokiem, ale słabo to widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2021-04-21 o 08:51
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 08:59   #698
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Coś tam myślą o regionalizacji obostrzeń, ale o weselach cisza. Na razie dumają o szkołach... Zanim dojdą do wesel... Nie chcę być złym prorokiem, ale słabo to widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pojawiają się głosy, że o weselach też się wypowiedzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:05   #699
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wódka w chacie nie polecam z kartonami wódki i nadwagą biegać na 2 piętro jestem bardziej upocona niż po treningach dopiero oddech wyrownalam

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:09   #700
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Wódka w chacie nie polecam z kartonami wódki i nadwagą biegać na 2 piętro jestem bardziej upocona niż po treningach dopiero oddech wyrownalam

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
My kupiliśmy jakis tydzień temu, okazało.sie że w pobliskim markecie była promocja na ta, co TŻ chciał. Wychodziło jak w hurtowni. Zapytaliśmy czy mają 100 butelek, a pani że mają 4... Ale kierowniczka zapyta. Nie było problemu ze sprowadzeniem. Jeszcze powiedziała że nikt jej nie kupuje. Zły znak, ale jest droższa i może ludzie się kolorem butelki sugerują.
A wy jaka macie? I ile butli na ile osób?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2021-04-21 o 09:13
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:16   #701
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Wódka w chacie nie polecam z kartonami wódki i nadwagą biegać na 2 piętro jestem bardziej upocona niż po treningach dopiero oddech wyrownalam

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Jaką kupiliście?
Ja chyba poczekam do maja i w połowie jakoś będziemy kupować. Chyba zostanie u nas żołądkowa deluxe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 09:19   #702
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
My kupiliśmy jakis tydzień temu, okazało.sie że w pobliskim markecie była promocja na ta, co TŻ chciał. Wychodziło jak w hurtowni. Zapytaliśmy czy mają 100 butelek, a pani że mają 4... Ale kierowniczka zapyta. Nie było problemu ze sprowadzeniem. Jeszcze powiedziała że nikt jej nie kupuje. Zły znak, ale jest droższa i może ludzie się kolorem butelki sugerują.
A wy jaka macie? I ile butli na ile osób?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy stocka 50 butelek 0,5. Ale później wpadliśmy na to, że będziemy na odchodne dawać więc chyba po prostu już tak dokupimy na miejscu w razie czego to kilka butelek i tyle. Ale my i tak z zapasem zamawialiśmy szczerze mówiąc a dodatkowo mamy drinkbar z kącikiem win więc też tyle wódki schodzić nie będzie pewnie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

I my liczyliśmy 0,5 na osobę zakładając, że będzie 50 osób, ale czy tyle będzie i czy wgl będzie wesele to się okaże. Plus taki, że mamy opcje zwrotu każdej ilości

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:21   #703
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ok... żeby zmienić trochę temat na przyjemniejszy.
podziękowania dla rodziców. co planujecie? klasycznie na weselu? wcześniej?

)
Ja zaproszę rodziców i teściową na jakąś super kolację, gdyby miały być bardziej spersonalizowane prezenty- dla teściowej na pewno bilet lotniczy, a dla rodziców pobyt w spa (na grouponie są fajne wyjazdy, my czasem korzystamy)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
dziewczyny a gdzie Wasze mamy\teściowe kupowały swoje sukienki?
szukamy powoli czegoś z mamą.

Moja siostra kupila na aliexpress, mama jeszcze nie ma z tego co wiem.

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A ja się wam pochwalę że zostałam przedstawicielem handlowym TM jestem zakochana w tym sprzęcie totalnie! Jakby któraś z was potrzebowała prezentacji albo kupna zapraszam �� koniec lokowania produktu haha ����


Tez czekam na konferencję zobaczymy co powiedzą, u was też taka piękna pogoda aż się chce żyć? ️��
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, goodluck
Moja siostra też jest przedstawicielem, nawet jej to jako tako idzie
Ja bym nigdy nie kupiła czegoś takiego za 5-6tysięcy
Absolutnie nie jest mi to potrzebne, ale jak ktoś nie jest fanem gotowania, albo ma mało czasu to jak najbardziej ok.



Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Co to jest TM?

U mnie też cudnie na dworze, chciałabym żeby było to ładnie w dniu ślubu

Ja to siedze jak na szpilkach. Chciałabym żeby podali jaka jest perspektywa długoterminowa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Termomix

U mnie też cudnie

Edytowane przez f1i2o3
Czas edycji: 2021-04-21 o 09:23
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:28   #704
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ja mówiłam, że podjedziemy i kupimy z dwie butelki wódki do testów dla mojego brata na majówkę i niech nam wybierze.
my w ogóle nie wódkowi. wino tak. whisky moj czasem jeszcze wypije. ale wódkę, to co najwyżej ja dodaje w kuchni do kulinariów
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:42   #705
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Tez mam przeczucie ze nic dzis nie powiedzą i wolałabym info ze do końca maja nie ma nadzieji na wesela niz co dnia głupia nadzieja...człowiek by wiedział co robić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:42   #706
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja mówiłam, że podjedziemy i kupimy z dwie butelki wódki do testów dla mojego brata na majówkę i niech nam wybierze.
my w ogóle nie wódkowi. wino tak. whisky moj czasem jeszcze wypije. ale wódkę, to co najwyżej ja dodaje w kuchni do kulinariów
Ja wgl nie wiem ile wódki kupić, liczy się 0,5l na osobę, ale będziemy mieć też wino i whisky... Dodaktowo będziemy mieć możliwość zamówienia piwa.

Osób planowo ma być 45 dorosłych- u nas korkowe za każdą butelkę bez względu na wielkość więc kupujemy 0,7 l.
Myślicie ze 25-30 0,7 wystarczy? Help me!
Trochę zła jestem, bo mój luby kupuję wódkę gdzie o,7 kosztuje blisko 50 zł ;/
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:49   #707
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ale wam powiem, że cieszę się, że znowu coś mamy. Stresuje się tym co na konferencji powiedzą. Zachorowania ładnie spadają, ale zgonów nadal duzo. Ciekawe jak wygląda obłożenie łóżek i respiratorów, ale no próbuje być dobrej myśli. Czuję się jakbym siedziala na beczce prochu i paliła papierosa...trzymam kciuki, żeby choć część majowych PM doczekała się pięknego wesela

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Ja wgl nie wiem ile wódki kupić, liczy się 0,5l na osobę, ale będziemy mieć też wino i whisky... Dodaktowo będziemy mieć możliwość zamówienia piwa.



Osób planowo ma być 45 dorosłych- u nas korkowe za każdą butelkę bez względu na wielkość więc kupujemy 0,7 l.

Myślicie ze 25-30 0,7 wystarczy? Help me!

Trochę zła jestem, bo mój luby kupuję wódkę gdzie o,7 kosztuje blisko 50 zł ;/
Albo 0,5 na osobę, albo 0,7 na parę. Tak nam podpowiedział gość z drinkbaru. Choć mówił, że ludzie coraz częściej decydują się na 0,7 na pare

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:51   #708
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Mi dlatego właśnie zależy na typowym voucherze, który ma termin wykorzystania np do końca roku. A konkretny termin rezerwujesz odpowiednio wcześniej dzwoniąc

Ja też od jutra urlop Macie już wszystko ogarnięte? Robicie w domu coś czy sam ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robimy w domu na około 30 osób. Catering mamy z sali, ciasta i tort też. Babka nam nawet zapakuje wiejski stół. Jeszcze musimy kupić alkohol i napoje.

Co do pudełka na koperty to my nie kupiliśmy, świadek będzie miał ładną prezentową torebkę w razie czego. Będzie się mniej rzucać w oczy, a chcieliśmy uniknąć sytuacji "wesela nie robio, ale pieniądze zbierają ".

Zaczynam odgruzowywanie chałupy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na kamerzystę, Tż znalazł ofertę na 2 kamery, w pakiecie jest film do 40 minut i teledysk za 1000 zł. A teściowa już przeżywa, że nie mam obrusa na stół i gdzie odłożyły kropielnice po błogosławieństwie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 09:53   #709
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Ja wgl nie wiem ile wódki kupić, liczy się 0,5l na osobę, ale będziemy mieć też wino i whisky... Dodaktowo będziemy mieć możliwość zamówienia piwa.

Osób planowo ma być 45 dorosłych- u nas korkowe za każdą butelkę bez względu na wielkość więc kupujemy 0,7 l.
Myślicie ze 25-30 0,7 wystarczy? Help me!
Trochę zła jestem, bo mój luby kupuję wódkę gdzie o,7 kosztuje blisko 50 zł ;/

Ojoooj to droga ta wódka trochę. Jeśli macie inne alko, to to 0.7 na parę powinno być okej.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 09:55   #710
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lady, na pewno obłożenie spada. Mama mi mówiła że u nich na oddziale coraz mniej łóżek zajętych. Ale prawda jest taka że każda sytuację można przedstawić na co najmniej dwa sposoby... I PiS chętnie z tego korzysta jak chce. Mam nadzieję, że z jakiś względów już im się odechce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 10:30   #711
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziś nie będzie nic o weselach, dziś konferencja o majówce, czyli obostrzenia na następny tydzień. Plan luzowania gospodarki na maj, ma podać minister na konferencji za tydzień, ale już ogłosił rano Niedzielski, że do majówki czyli do 3 maja, nie będzie otwartej gastronomii, nawet ogródków...
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2021-04-21 o 10:31
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 10:36   #712
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Ja wgl nie wiem ile wódki kupić, liczy się 0,5l na osobę, ale będziemy mieć też wino i whisky... Dodaktowo będziemy mieć możliwość zamówienia piwa.

Osób planowo ma być 45 dorosłych- u nas korkowe za każdą butelkę bez względu na wielkość więc kupujemy 0,7 l.
Myślicie ze 25-30 0,7 wystarczy? Help me!
Trochę zła jestem, bo mój luby kupuję wódkę gdzie o,7 kosztuje blisko 50 zł ;/
ja w ogóle nie wiem jak przeliczyć, bo ja mam sam obiad na 3-4 godziny.
ale babeczka z sali nam mówiła, ze na 50 osób, to spokojnie możemy policzyć 25 butelek. a i tak zostanie.
lub mamy opcje ratunkowa, ze decydujemy się na któraś z 3 wódek, które oni maja w ofercie i jakby nam zabrakło to oni nas swoją poratują.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 10:57   #713
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Dziś nie będzie nic o weselach, dziś konferencja o majówce, czyli obostrzenia na następny tydzień. Plan luzowania gospodarki na maj, ma podać minister na konferencji za tydzień, ale już ogłosił rano Niedzielski, że do majówki czyli do 3 maja, nie będzie otwartej gastronomii, nawet ogródków...
Właśnie o tym przeczytałam. Mój wk**w sięga zenitu.
Najbardziej to, że przeciętny rozsądnie myślący Kowalski jest w stanie ocenić jaka będzie liczba zachorowań w następnym tygodniu i jaka będzie tendencja. A oni robią z tego mechanikę kwantowa, albo coś zupełnie nieprzewidywalnego. Jedyna rzecz w tym ws za takim niemożliwa do przewidzenia to ich decyzje. Jakoś inne państwa są w stanie ustalić plany luzowania, już je ogłosiły i wcielają w życie. Tylko nasz durny rząd musi trzymać ludzi w strachu i niepewności, ich to chyba jara. Jak czytam że minister na państwowej ogromnej pensji zarzuca prywatnemu przedsiębiorcy, który od 6 miesięcy nie ma dochodu, ogromną nieodpowiedzialność bo otworzył swój biznes przed oficjalnym pozwoleniem to się we mnie gotuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2021-04-21 o 10:58
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:00   #714
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Właśnie o tym przeczytałam. Mój wk**w sięga zenitu.
Najbardziej to, że przeciętny rozsądnie myślący Kowalski jest w stanie ocenić jaka będzie liczba zachorowań w następnym tygodniu i jaka będzie tendencja. A oni robią z tego mechanikę kwantowa, albo coś zupełnie nieprzewidywalnego. Jedyna rzecz w tym ws za takim niemożliwa do przewidzenia to ich decyzje. Jakoś inne państwa są w stanie ustalić plany luzowania, już je ogłosiły i wcielają w życie. Tylko nasz durny rząd musi trzymać ludzi w strachu i niepewności, ich to chyba jara. Jak czytam że minister na państwowej ogromnej pensji zarzuca prywatnemu przedsiębiorcy, który od 6 miesięcy nie ma dochodu, ogromną nieodpowiedzialność bo otworzył swój biznes przed oficjalnym pozwoleniem to się we mnie gotuje.
pozostaje mieć nadzieję,że naprawdę szykują jakiś plan i za tydzień go podają i wszyscy będziemy wiedzieć na czym stoimy. Czy w ogóle zakażą wesel i imprez do tej odporności stadnej, co założyli przy wyszczepieniu 70 % dorosłych, czy jak? Oby w końcu podali coś konkretnego, a nie ciągłe przecieki i dywagacje. Jedno jest pewne, sezon weselny w maju rusza pełną parą i jakiś plan przedstawić muszą.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:03   #715
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Nieoficjalne info konferencja dzis o 12.30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 13:38   #716
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cały czas podają info, że dziś decyzję, ale nie mam pojęcia o której. Była już konferencja o szczepieniach w zakładach pracy, o 15 swą obecnością na antenie zaszycie nas przez wszystkich uwielbiany Czarnek czy jak ten od edukacji ma... O konferencji w sprawie obostrzeń nic nie mówią. Myśle, że jak nie dziś to jutro, ale jutro idę suknie mierzyć i mnie ominie... Mam nadzieję, że ta konferencja jest warta całodniowego pilnowania kiedy wreszcie Niedzielski wyjdzie i uraczy nas dobrymi info.

Czy o weselech będzie nie mam pojęcia. Narazie mówią wszędzie o planowanej regionalizacji.

Ja ze stresu od rana latam do wc, serio. Takie są to dla mnie emocje. Chyba jak dopuszcza te wesela to się życzę ze szczęścia.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 13:41   #717
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My jesteśmy po alkohol w hurtowni i co minute odświeżam czy sie juz zaczęło czy jeszcze nie i czy jakies info o weselach, bo ciagle sie waham czy nie kupic wiecej alko haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 13:59   #718
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

No ja czekam z telefonem do florystki i żeby z salą się kontaktować sala chyba też czeka bo nie dzwoni. Zresztą tak samo florystka, bo mówiła, że zadzwoni. Kocioł po prostu, ale oni mają czas... Ja dziś tak czekam, że nawet nic na obiad nie wyciągnęłam. Chyba cos zamówię

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

O 15.30 konferencja

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 14:56   #719
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

No to w skrócie, o weselach i komuniach wypowiedzą się za tydzień... A człowiek tyle czekał, a tu nadal brak konkretów. A Śląsk to pogrzebany... Nie widzę żadnego światełka w tunelu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 15:05   #720
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jestem załamana. Żeby nawet słowa nie powiedzieć chociażby o planach jeśli się tendencja spadkowa utrzyma. Klnę pod nosem, a z nerwów mi aż slabo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.