Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-12-14, 10:07   #31
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 2 205
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Ja korzystam z us³ug Czarnego Furiata. Mo¿ecie go np na fb znale¼æ i zobaczyæ jakie robi przemiany. U mnie w 3 miesi±ce zesz³o 10 kg i 10 cm z pasa. Mog³o wiêcej ale nie potrzebowa³am tyle.
Malinkna1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-02, 14:14   #32
czastka
Raczkowanie
 
Avatar czastka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

To Ja spytam ile kosztuje u³o¿enie planu i rozpiska jedzeniowa ? Jakiego rodzaju aeroby Pani Sylwia zaleca ?
czastka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-15, 22:24   #33
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Witam wszystkich Ja obecnie rozpoczê³am od wczoraj dietê i treningi S.Szostak. Na efekty mam pracowaæ 8 tygodni.

Zobaczymy, sama jestem mocno zmotywowana, ¿eby osi±gn±æ cel redukcji Póki co dopiero zaczynam i ciê¿ko jest mi jeszcze cokolwiek napisaæ. Jak up³ynie trochê czasu, to zdam relacjê
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-16, 07:38   #34
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 766
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Ja wróci³am do rozpiski Sylwii i jem teraz wg jej wskazañ. Wczoraj nie da³am rady zje¶æ wszystkich posi³ków , tyle tego jest
Zobaczymy czy waga co¶ ruszy w dó³ przy takiej ilo¶ci jedzenia.
Chocia¿ jak policzy³am co zjad³a to tego jest za ma³o ! 1300 kcal :/ a ja taka najedzona..

Wszyscy tu pisali, ¿e rozpiska jest ogólna, ale ja uwa¿am , ¿e jest super, bo mo¿na samemu komponowaæ dania jak siê ma ochotê a nie sztywno trzymaæ siê przepisu, czego ja osobi¶cie nie znoszê

Edytowane przez jilllove
Czas edycji: 2016-03-16 o 10:59
jilllove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-16, 12:03   #35
KasiaKondzzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Teraz po emisji Agenta pewnie czas oczekiwania zrobi siê d³u¿szy. Wys³a³am ankietê i zobaczymy jak d³ugo bêdê czeka³a.
KasiaKondzzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-16, 12:48   #36
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Ja mam niestety tylko 4 posilki, a przed rozpoczêciem diety, walczy³am trochê, ¿eby podkrêciæ metabolizm i uczyæ siê je¶æ conajmniej 5 posi³ków, i teraz chodzê trochê g³odna... brakuje mi drugiego ¶niadania, ale ponoæ warzywa mo¿na je¶æ w miedzy czasie.

Moja dieta to 1655kcal z suplementami, tylko co w te dni, w które nie trenujê, a mam spo¿ywaæ dwa suplementy tylko w trakcie treningu? Wtedy przecie¿ ilo¶æ kcal jeszcze siê zmniejsza...

Mi siê tez podoba dowolno¶æ komponowania posi³ków i na szczê¶cie nie mam tak du¿o miêsa, bo wcze¶niej to jad³am je mo¿e 1-2x w tygodniu
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-16, 15:33   #37
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 766
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Ja mam podany inny posi³ek potreningowy. Jest tego wiêcej.

Wola³abym mieæ 4 bo nie lubiê tak czêsto je¶æ. Wys³a³am Ci wiadomo¶æ

Jakie suple masz ? bcaa i bia³ko ?
jilllove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 22:01   #38
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

nie trenujesz = masz mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. mo¿esz wtedy dorzuciæ warzywa. zreszt± - masz w±tpliwo¶ci to kontaktuj siê z Sylwi±
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-19, 10:52   #39
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Masz racjê, w sumie tego nie rozkmini³am
Tak¿e teraz jak nie æwiczê, to rezygnujê z tego 1 posi³ku
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-20, 07:22   #40
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Kiedys pisalam.tu ze korzystam z uslug trenerki online.tzn napisala mi rozpiske treningu suplementow itp. Bylo to rok temu. Tydzien trmu moja kolezanka.kupila ten sam pakiet u chlopaka tej dziewczyny(obydwoje sa trenerami) .wyobrazacie sobie ze wyslal jej to samo co mi ta jego dziewczyna?? Kopiuj wklej,nawet bledy ortograficzne w tyvh samych miejscach,niektore cwiczrnia jedynie inaczej ujal lub zamoenil miejscami.
Co o tym sadzicie? Dodam,ze ta trenerka jest ambasadorka jednej z.wirkszyvj firm suplementow i ubran w Pl...
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-20, 12:39   #41
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Kiedys pisalam.tu ze korzystam z uslug takiej trenerki online.tzn napisala mi rozpiske treningu suplementow itp. Bylo to rok temu. Tydzien trmu moja kolezanka.kupila ten sam pakiet u chlopaka tej dziewczyny(obydwoje sa trenerami) .wyobrazacie sobie ze wyslal jej to samo co mi ta jego dziewczyna?? Kopiuj wklej,nawet bledy ortograficzne w tyvh samych miejscach,niektore cwiczrnia jedynie inaczej ujal lub zamoenil miejscami.
Co o tym sadzicie? Dodam,ze ta trenerka jest ambasadorka jednej z.wirkszyvj firm suplementow i ubran w Pl...
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 16:54   #42
wolfey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

To ja podpinam siê pod pytanie czastka - ile taka wspó³praca kosztuje miesiêcznie? i w jaki sposób w ogóle j± nawi±zaæ? pisa³y¶cie co¶ o jakiej¶ ankiecie, sk±d j± wzi±æ?
Pozdrawiam
wolfey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-20, 21:36   #43
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

U sylwiii jak sie pytalam to 150 zl za plan na noby 6 tyg,ale to oczywiscie sciema po to zeby klient placil co te 6 moesiecy. Ankiete ona wysyla na maila
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-22, 10:12   #44
DianaXY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

W³a¶nie wybieram siê do dietetyka. Nigdy nie stosowa³am ¿adnej diety, a tym bardziej æwiczeñ... Ale postanowi³am... czas wzi±æ siê za siebie...
DianaXY jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-22, 12:11   #45
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

¯a³ujê, ¿e na ten w±tek trafi³am dopiero dzisiaj a nie 3 tygodnie temu, gdy po ra kolejny na fb/ig widzia³am ¶wietne efekty u jednej z podopiecznych.
Gdy wys³a³am maila z zapytaniem o warunki umowy czêstotliwo¶æ wysy³a³a wiadomo¶ci by³a kilusekundowa. Po informacji o wys³anym przelewie, zgodnie z umow± cisza przez 5 dni.W pi±tym dniu dosta³am rozpiskê treningu, to co mogê/nie mogê je¶æ i wsio. Wys³a³am kilka maili z pytaniami odno¶nie æwiczeñ, sposobu treningu itp. Odpowiedzi nie dosta³am, ewentualnie po kilku (ok. 6!) dniach zdawkow± odpowied¼ lub w stylu "jakie pytania/ o co chodzi/ ja nic nie dosta³am".

Nie trenujê od wczoraj, wiêc liczy³am na jaki¶ du¿y konkret, indywidualne podej¶cie do mojej sprwy niestety przeliczy³am siê. Pomijam ju¿ fakt, ¿e widzia³am w treningu b³êdy (za du¿o æwiczeñ na jedn± partiê, a na inn± wcale itp.), a sugerowane ¿ywienie, oczywi¶cie o czym informowa³am trenerkê, stosujê od dawna i przesta³o przynosiæ rezultaty. Dodatkowa ¶ciema, o czym kto¶ ju¿ wy¿ej pisa³, konieczno¶æ zmiany treningu co 4-6 tygodni, dopóki mo¿na progresowaæ z ciê¿arem, trening przynosi efekt to nie ma powodu by go zmieniaæ.

Podsumowuj±c: je¿eli kto¶ nic do tej pory nie robi³, jad³ ¶mieci i w 100% zacznie wprowadzaæ zalecenia "tenerów online" to efekt osi±gnie. A ca³a reszta niech lepiej wyda te 150 z³ choæby na co¶ ³adnego lub lepiej na karnet na si³owniê na najbli¿sze 2 miesi±ce.

A i nie piszê tego bo jestem sfrustrowana brakiem efektów. Sylwetka ciut mi siê zmieni³a na +, ale po zapewnieniach, ¿e bêdzie super, sta³y kontakt itp. to tym jestem zwyczajnie rozczarowana. Ju¿ wola³abym by wprost laska napisa³a mam du¿o pracy nie wyrabiam siê, cierpliwo¶ci, ni¿ udawa³a, ¿e sprawy nie ma.
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-23, 08:31   #46
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Fufka Poka¿ wiadomo¶æ
¯a³ujê, ¿e na ten w±tek trafi³am dopiero dzisiaj a nie 3 tygodnie temu, gdy po ra kolejny na fb/ig widzia³am ¶wietne efekty u jednej z podopiecznych.
Gdy wys³a³am maila z zapytaniem o warunki umowy czêstotliwo¶æ wysy³a³a wiadomo¶ci by³a kilusekundowa. Po informacji o wys³anym przelewie, zgodnie z umow± cisza przez 5 dni.W pi±tym dniu dosta³am rozpiskê treningu, to co mogê/nie mogê je¶æ i wsio. Wys³a³am kilka maili z pytaniami odno¶nie æwiczeñ, sposobu treningu itp. Odpowiedzi nie dosta³am, ewentualnie po kilku (ok. 6!) dniach zdawkow± odpowied¼ lub w stylu "jakie pytania/ o co chodzi/ ja nic nie dosta³am".

Nie trenujê od wczoraj, wiêc liczy³am na jaki¶ du¿y konkret, indywidualne podej¶cie do mojej sprwy niestety przeliczy³am siê. Pomijam ju¿ fakt, ¿e widzia³am w treningu b³êdy (za du¿o æwiczeñ na jedn± partiê, a na inn± wcale itp.), a sugerowane ¿ywienie, oczywi¶cie o czym informowa³am trenerkê, stosujê od dawna i przesta³o przynosiæ rezultaty. Dodatkowa ¶ciema, o czym kto¶ ju¿ wy¿ej pisa³, konieczno¶æ zmiany treningu co 4-6 tygodni, dopóki mo¿na progresowaæ z ciê¿arem, trening przynosi efekt to nie ma powodu by go zmieniaæ.

Podsumowuj±c: je¿eli kto¶ nic do tej pory nie robi³, jad³ ¶mieci i w 100% zacznie wprowadzaæ zalecenia "tenerów online" to efekt osi±gnie. A ca³a reszta niech lepiej wyda te 150 z³ choæby na co¶ ³adnego lub lepiej na karnet na si³owniê na najbli¿sze 2 miesi±ce.

A i nie piszê tego bo jestem sfrustrowana brakiem efektów. Sylwetka ciut mi siê zmieni³a na +, ale po zapewnieniach, ¿e bêdzie super, sta³y kontakt itp. to tym jestem zwyczajnie rozczarowana. Ju¿ wola³abym by wprost laska napisa³a mam du¿o pracy nie wyrabiam siê, cierpliwo¶ci, ni¿ udawa³a, ¿e sprawy nie ma.
Przypomina mi to moja ex online trenerke na jaka litere zaczyna sie jej imie?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-23, 10:23   #47
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

S.
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-23, 16:22   #48
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Skoro chcesz zainwestowaæ pieni±dze to dlaczego nie wybierzesz trenera czy te¿ dietetyka stacjonarnego?

Masz pewno¶æ, ¿e mo¿esz umówiæ siê na spotkanie podczas którego uzyskasz pe³ne informacje nt. æwiczeñ, diety. W przypadku trenera/dietetyka online czekasz na odpowied¼, która mo¿e nadej¶æ szybciej b±d¼ pó¼niej, nie wp³yniesz na to i takie relacje s± na pewno mniej efektywne.
_independent jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-23, 16:44   #49
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez _independent Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro chcesz zainwestowaæ pieni±dze to dlaczego nie wybierzesz trenera czy te¿ dietetyka stacjonarnego?

Masz pewno¶æ, ¿e mo¿esz umówiæ siê na spotkanie podczas którego uzyskasz pe³ne informacje nt. æwiczeñ, diety. W przypadku trenera/dietetyka online czekasz na odpowied¼, która mo¿e nadej¶æ szybciej b±d¼ pó¼niej, nie wp³yniesz na to i takie relacje s± na pewno mniej efektywne.
Dlatego, ¿e nie wybieram sobie pierwszego lepszego trenera, tylko takiego, którego dzia³alno¶æ, filozofia do mnie przemawiaj±. U mnie na si³owni jest tylko jedna taka osoba, ale z powodu w³asnych startów i ilo¶ci podopiecznych stacjonarnych, nie mia³ czasu na kolejn± osobê. W zwi±zku z tym po kilku miesi±cach obserwacji dzia³alno¶ci pewnej pani uzna³am, ¿e to mo¿e byæ w³a¶ciwa osoba. Raz siê przejecha³am i chyba raczej ju¿ drugi raz nie zaryzykujê.
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 07:25   #50
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Ja jestem takim trenerem ale zdecydowanie wolê osobisty kontakt z klientem z wielu powodów,o których za du¿o by tu pisaæ

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedys pisalam.tu ze korzystam z uslug trenerki online.tzn napisala mi rozpiske treningu suplementow itp. Bylo to rok temu. Tydzien trmu moja kolezanka.kupila ten sam pakiet u chlopaka tej dziewczyny(obydwoje sa trenerami) .wyobrazacie sobie ze wyslal jej to samo co mi ta jego dziewczyna?? Kopiuj wklej,nawet bledy ortograficzne w tyvh samych miejscach,niektore cwiczrnia jedynie inaczej ujal lub zamoenil miejscami.
Co o tym sadzicie? Dodam,ze ta trenerka jest ambasadorka jednej z.wirkszyvj firm suplementow i ubran w Pl...
jest to bardzo nieprofesjonalne i pokusi³abym siê nawet o s³owo - oszustwo- bo jak inaczej to nazwaæ? dla ka¿dego ta sama rozpiska? bez sensu
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-24, 08:31   #51
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
...
jest to bardzo nieprofesjonalne i pokusi³abym siê nawet o s³owo - oszustwo- bo jak inaczej to nazwaæ? dla ka¿dego ta sama rozpiska? bez sensu
Odnosz±æ siê do posta Dusi to oczywi¶cie rozumiem rozczarowanie, ale jestem w stanie to zrozumieæ. S± par±, maj± ustalone jakies standardy dzia³ania i np. osobom pocz±tkujacym w pierwszym miesi±cu zalecaj± takie same, podstawowe æwiczenia. Potem w zale¿no¶ci od potrzeb treningi zmieniaj±. Wyobra¿am sobie ile tacy trenerscy celebryci musz± dostawaæ dziennie maili i nie dziwi± mnie z góry ustalone formatki. Chocia¿ uwa¿am, ¿e to niezbyt uczciwe ¿±daæ za co¶ takiego 150 z³, które dla wiêkszo¶ci ludzi jest sporym wydatkiem jakby nie by³o troche na fanaberie.
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-24, 16:19   #52
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

No w³asnie - niezbyt uczciwe. Trening powinien byæ uk³adany indywidualnie pod klienta a nie jaki¶ szablon identyczny dla wszystkich pocz±tkuj±cych
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-24, 16:22   #53
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

To jest dziewczyna ktora jest trenerka mozw z poltora roku.. i ja osobiscie nieuwazam ze to normalne ze nawet jej chlopak wysyla to samo. I to za 150 zl..zreszta nawet pisalam kiedys ze na plan czekalam chyba 3 tygodnie bo niby tak zajeta byla . Musialam sie o niego prosic. I to po to zeby xrobila kopiuj wklej??... poza tym ja mialam do zrzuvenia 15 kg ata moja kolezanka moze z 2. Wiwc tu chyba tez nie powinien byc taki sam plan. Osobiscie czuje sie okradziona o 250 zl
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-25, 09:01   #54
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka¿ wiadomo¶æ
To jest dziewczyna ktora jest trenerka mozw z poltora roku.. i ja osobiscie nieuwazam ze to normalne ze nawet jej chlopak wysyla to samo. I to za 150 zl..zreszta nawet pisalam kiedys ze na plan czekalam chyba 3 tygodnie bo niby tak zajeta byla . Musialam sie o niego prosic. I to po to zeby xrobila kopiuj wklej??... poza tym ja mialam do zrzuvenia 15 kg ata moja kolezanka moze z 2. Wiwc tu chyba tez nie powinien byc taki sam plan. Osobiscie czuje sie okradziona o 250 zl
A pisa³a¶ jej, ¿e jeste¶ niezadowolona i oczekujesz jakiej¶ rekompensaty? Mo¿esz mi na pw napisaæ kto to taki?
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-25, 11:06   #55
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Ja siê zajmujê sportami si³owymi od 24 lat i nie wyobra¿am sobie wciskania ludziom takich bubli i to za 150z³. Diet nie rozpisujê w ogóle,a za trening na 4 tygodnie to 50z³ i to po szczegó³owym wywiadzie.Dziwiê siê,¿e ludzie daj± siê tak robiæ w balona pseudo trenerom
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-30, 12:10   #56
kit1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Hej,
zap³aci³am za dietê od Sylwii jednak zrezygnowa³am...Kiepsko siê czu³am, a d³ugo¶æ treningów nie zachêca³a mnie do pracy. No i rozpiska- ¿eby zweryfikowaæ jak poprawnie wykonywaæ æwiczenie musia³am nie¼le przekopaæ youtube i google...ale to najmniejszy problem Mo¿e 99% z nas wspó³praca z Sylwi±, która jest na prawdê przemi³± osob± pomo¿e Ka¿dy ma swoje indywidualne preferencje, czy jak to nazwaæ

Chcia³abym jednak dowiedzieæ siê na jakich rozpiskach wy dzia³acie mniej wiêcej
kit1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-31, 12:38   #57
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez kit1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,
zap³aci³am za dietê od Sylwii jednak zrezygnowa³am...Kiepsko siê czu³am, a d³ugo¶æ treningów nie zachêca³a mnie do pracy. No i rozpiska- ¿eby zweryfikowaæ jak poprawnie wykonywaæ æwiczenie musia³am nie¼le przekopaæ youtube i google...ale to najmniejszy problem Mo¿e 99% z nas wspó³praca z Sylwi±, która jest na prawdê przemi³± osob± pomo¿e Ka¿dy ma swoje indywidualne preferencje, czy jak to nazwaæ

Chcia³abym jednak dowiedzieæ siê na jakich rozpiskach wy dzia³acie mniej wiêcej
Mia³am dok³adnie takie same do¶wiadczenia, jak konkretnie '¼le' siê czu³a¶?
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-31, 13:52   #58
kit1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Odczuwa³am ogólne os³abienie organizmu, senno¶æ itp... Lekarz stwierdzi³ jak opowiedzia³am mu to wszystko, ¿e przyczyn± mo¿e byæ zakwaszenie organizmu..
mo¿e wynika³o to st±d, ¿e nie dostarcza³am wcze¶niej takich ilo¶ci bia³ka do organizmu i prze¿y³ on szok Nie jestem ekspertem od takich spraw tak¿e nie powiem, ¿e to by³o 100% przyczyn±
Prawda jest taka, ¿e teraz od¿ywiam siê racjonalnie, zdrowo, jem mega du¿o warzyw i czuje siê ¶wietnie Oczywi¶cie wêgle, t³uszcz i bia³ko figuruj± w moim menu
kit1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-31, 20:14   #59
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez kit1 Poka¿ wiadomo¶æ
Odczuwa³am ogólne os³abienie organizmu, senno¶æ itp... Lekarz stwierdzi³ jak opowiedzia³am mu to wszystko, ¿e przyczyn± mo¿e byæ zakwaszenie organizmu..
mo¿e wynika³o to st±d, ¿e nie dostarcza³am wcze¶niej takich ilo¶ci bia³ka do organizmu i prze¿y³ on szok Nie jestem ekspertem od takich spraw tak¿e nie powiem, ¿e to by³o 100% przyczyn±
Prawda jest taka, ¿e teraz od¿ywiam siê racjonalnie, zdrowo, jem mega du¿o warzyw i czuje siê ¶wietnie Oczywi¶cie wêgle, t³uszcz i bia³ko figuruj± w moim menu
Jakbym s³ysza³a siebie Do tego mia³am ogromne bóle brzucha, w±troby, ogólne problemy z trawieniem i kilka innych rzeczy. Moim zdaniem takie ilo¶ci bia³ka, jakie serwuje Sylwia, s± niezdrowe. No ale to ju¿ cecha wiêkszo¶ci trenerów...
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 09:16   #60
kit1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

My¶lê, ¿e taka dieta sprawdza siê u osób, które na treningi faktycznie mog± po¶wiêcaæ tyle czasu ile mi zajmowa³y te rozpisane. Niestety nat³ok pracy uniemo¿liwia³ mi wykonywanie tak d³ugich sesji treningowych...;/
Patrz±c na efekty dziewczyn z facebooka Sylwii, dieta przynosi rezultaty...Mo¿e kiedy¶ jeszcze do niej wrócê, ale chyba dopiero jak zrezygnujê z jakiej¶ pracy
I wcale siê nie usprawiedliwiam, bo teraz te¿ po¶wiêcam na æwiczenia du¿o czasu (5 razy w tygodniu trenujê), i efekty s±
kit1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-10-12 13:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.