Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-08, 17:35   #1381
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87315712]

Ty dla mnie jesteś niska, trochę okrąglejsza, z długimi, prostymi czarnymi włosami. Trochę taka Kim Kardashian, tylko z bardziej regularną sylwetką, bez dupy wielkości Berlina i z bardzo sympatyczną twarzą.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

W sumie prawie nic się nie zgadza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 19:21   #1382
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87315712]

Ciri, ty dla mnie jesteś niska, drobna i bardzo jasna, wręcz albinoska
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]
Powiem Ci że zupełnie nie. Kiedyś by się zgadzał chociaż kolor włosów, bo byłam tleniona blondynka. Teraz już wróciłam do naturalnych, mysich blond, długość gdzies do połowy pleców.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 19:38   #1383
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
W sumie prawie nic się nie zgadza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wydaje, że masz piegi na twarzy, takie sympatyczne i urocze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 19:49   #1384
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Noane, Ty eteryczna, delikatna brunetka. Ale widzę, że trochę się pomyliłam

Khloe, jak w awatarze, ale z ironicznym uśmiechem.

Ciri, zrobiona, zadbana, średniego wzrostu blondynka. Lubi być fit i na topie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 19:54   #1385
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Gdzieś na wizażu jeszcze wisi moje stare zdjęcie, z 2011

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że masz piegi na twarzy, takie sympatyczne i urocze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ty jesteś dla mnie średniego wzrostu, włosy średni lub ciemny blond i koniecznie w dżinsach rurkach.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 08:46   #1386
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87316570]Gdzieś na wizażu jeszcze wisi moje stare zdjęcie, z 2011

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------




Ty jesteś dla mnie średniego wzrostu, włosy średni lub ciemny blond i koniecznie w dżinsach rurkach.[/QUOTE]Włosy tak, wzrost nie, rurki też raczej nie, bo od jakiegoś czasu noszę głównie sukienki/spódnice i nawet nie mam w szafie jeansów. Choć jakieś inne rurki by się znalazły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 09:10   #1387
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87313201]Może reaktywacja?[/QUOTE]A jakże!

Noane wyobrażalam sobie jak na jej awku a tak bardziej na serio to jako taką stereotypową "panią nauczycielkę". Kolor włosów nieważny, ale fryzura obcięta bardzo klasycznie, na pazia czy ze schludnie upiętym kokiem. W garsonce i stonowanych kolorach. Głos przyjemny, ale wymagający. Budzi respekt.

Vivienne to dla mnie blondynka z bardzo długimi włosami do pasa albo i za pas.

Miami raczej taka "panna trzepotka", typ wyrośniętej licealistki ale w dobrym stylu. Możliwe kręcone włosy albo warkoczyki. Na rowerze.

Ciri w dresie albo sportowym ubraniu, na siłowni albo biegająca. Dyskretny makijaż, silny uścisk dłoni.

Khloe jak z awka, bo zapada w pamięć.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 10:17   #1388
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A jakże!

Noane wyobrażalam sobie jak na jej awku a tak bardziej na serio to jako taką stereotypową "panią nauczycielkę". Kolor włosów nieważny, ale fryzura obcięta bardzo klasycznie, na pazia czy ze schludnie upiętym kokiem. W garsonce i stonowanych kolorach. Głos przyjemny, ale wymagający. Budzi respekt.

Nic nie pasuje
Tylko często chodzę w koku, bo mi tak wygodnie. Przy rozpuszczonych mam wiecznie rozczochrane włosy.

Ty dla mnie jesteś wysoka, bardzo szczupła, z małym biustem, czarne, długie dredy, dużo kolczyków w uszach, na twarzy, kolczyki w sutkach, tunele w uszach, chodzisz w bokserkach, patchworkowych, kolorowych alladynkach albo spódnicach w arbuzy. Boso oczywiście. Myślę też, że masz jakieś tatuaże, ale nie mam pomysłu gdzie.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 14:00   #1389
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Tez sobie zawsze wyobrazalam Khloe jako dziewczyne z jej avatara
MiamiGlow widze jako szczupla, niska brunetke o ciemnej karnacji.
Patiasym: naturalne wlosy, krecone brazowe, opalona skora, brak makijazu.
Vivienne - blondynka z wlosami do ramion, wysoka i szczupla.
Ciri - bardzo mlodo wygladajaca niska blondynka z krotkimi wlosami.
Noane - sredniego wzrostu, brazowe falujace dlugie wlosy, jasna skora.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 14:10   #1390
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87317669]Nic nie pasuje
Tylko często chodzę w koku, bo mi tak wygodnie. Przy rozpuszczonych mam wiecznie rozczochrane włosy.[/QUOTE]No co Ty [1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87317669]Ty dla mnie jesteś wysoka, bardzo szczupła, z małym biustem, czarne, długie dredy, dużo kolczyków w uszach, na twarzy, kolczyki w sutkach, tunele w uszach, chodzisz w bokserkach, patchworkowych, kolorowych alladynkach albo spódnicach w arbuzy. Boso oczywiście. Myślę też, że masz jakieś tatuaże, ale nie mam pomysłu gdzie.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Patiasym: naturalne wlosy, krecone brazowe, opalona skora, brak makijazu.
Dużo rzeczy się zgadza, ale pewne nie. Jeszcze trochę potrzymam Was w niepewności dla suspensu

Kasztanka jest jasną blondynką lub rudą, karnacja krew z mlekiem, chroni się przed słońcem sunblockerami. Myślę, że nie farbuje włosów. Nawet w upały ciepło ubrana, bo jej wiecznie zimno
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 14:17   #1391
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A jakże!

Noane wyobrażalam sobie jak na jej awku a tak bardziej na serio to jako taką stereotypową "panią nauczycielkę". Kolor włosów nieważny, ale fryzura obcięta bardzo klasycznie, na pazia czy ze schludnie upiętym kokiem. W garsonce i stonowanych kolorach. Głos przyjemny, ale wymagający. Budzi respekt.

Vivienne to dla mnie blondynka z bardzo długimi włosami do pasa albo i za pas.

Miami raczej taka "panna trzepotka", typ wyrośniętej licealistki ale w dobrym stylu. Możliwe kręcone włosy albo warkoczyki. Na rowerze.

Ciri w dresie albo sportowym ubraniu, na siłowni albo biegająca. Dyskretny makijaż, silny uścisk dłoni.

Khloe jak z awka, bo zapada w pamięć.
Kręcone włosy tak, warkocze też, noszę je zawsze do spania. Może coś jest w tej wizji licealistki i trzepotki.
Ciebie sobie wyobrażam jako bardzo wysoką, z bardzo długimi włosami, oczywiście boso, w sukience maxi z naturalnego materiału. Włosy w ciemnych rudościach.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez sobie zawsze wyobrazalam Khloe jako dziewczyne z jej avatara
MiamiGlow widze jako szczupla, niska brunetke o ciemnej karnacji.
Patiasym: naturalne wlosy, krecone brazowe, opalona skora, brak makijazu.
Vivienne - blondynka z wlosami do ramion, wysoka i szczupla.
Ciri - bardzo mlodo wygladajaca niska blondynka z krotkimi wlosami.
Noane - sredniego wzrostu, brazowe falujace dlugie wlosy, jasna skora.
Pamiętam jak pisałaś o swojej garderobie i wyobrażam sobie, że jesteś taka bardzo stylowa i świetnie ubrana. Oryginalne sukienki, sandałki, dobrze dobrane perfumy, makijaż. Ale też tak na luzie i sympatycznie. Koniecznie uśmiech na twarzy, włosy... Kasztanowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 14:25   #1392
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Kasztanka jest jasną blondynką lub rudą, karnacja krew z mlekiem, chroni się przed słońcem sunblockerami. Myślę, że nie farbuje włosów. Nawet w upały ciepło ubrana, bo jej wiecznie zimno
Poza tym ubieraniem sie cieplo w upaly (nawet dla tak cieplolubnej osoby jak ja 20 stopni i wiecej, to juz jest pogoda na krotki rekaw ) w sumie wszystko sie zgadza

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Pamiętam jak pisałaś o swojej garderobie i wyobrażam sobie, że jesteś taka bardzo stylowa i świetnie ubrana. Oryginalne sukienki, sandałki, dobrze dobrane perfumy, makijaż. Ale też tak na luzie i sympatycznie. Koniecznie uśmiech na twarzy, włosy... Kasztanowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chcialabym sie zgodzic co do usmiechu na twarzy, ale niestety resting bitch face jest moim ustawieniem domyslnym A co do ciuchow i perfum, to sie zgadzam, zawsze mam tez pomalowane paznokcie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 15:13   #1393
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ciri, zrobiona, zadbana, średniego wzrostu blondynka. Lubi być fit i na topie.
Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ciri w dresie albo sportowym ubraniu, na siłowni albo biegająca. Dyskretny makijaż, silny uścisk dłoni..
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ciri - bardzo mlodo wygladajaca niska blondynka z krotkimi wlosami..
Ani zrobiona, ani szczególnie zadbana, bardziej ten dres po domowemu pasuje do sportu tez nie przywiązuje teraz wagi. Co do ciuchów to też nie zależy mi być modna, raczej musi coś konkretnego mi się spodobać.
Jestem średniego wzrostu, 170 cm, ale wyglądająca na wysoką bo mam raczej długie kości.

Patiasym - co do ubioru i dredów to nie mam wątpliwości, bo wielokrotnie o tym pisalas. Jesteś też chyba bardzo wysoka, w moim odczuciu normalnej budowy, z dużym biustem i krągłymi biodrami. Cerę masz trochę ciemniejsza niż większość Półek, mam też wizje że Twoje dredy są rude w stronę jasno-marchewkowa. Kolczyki, tatuaże
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Vivienne - wysoka, ale nie bardzo mocno, szczupla, typ modelki, włosy do pasa, ciemny blond i grzywka oczywiście. Drobną, ładna twarz. Ubiera się głównie w dżinsy, wyobrażam sobie ja w czarnym golfie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2019-11-09 o 15:41
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 16:17   #1394
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Vivienne - wysoka, ale nie bardzo mocno, szczupla, typ modelki, włosy do pasa, ciemny blond i grzywka oczywiście. Drobną, ładna twarz. Ubiera się głównie w dżinsy, wyobrażam sobie ja w czarnym golfie.

Identycznie widzę Vivienne.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 17:58   #1395
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez sobie zawsze wyobrazalam Khloe jako dziewczyne z jej avatara
Heh, ja też. Wysoka, brunetka, twarz z avatara
W ogóle większość osób łączę z avatarem (a teraz patrzę na swój... ).

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ciebie sobie wyobrażam jako bardzo wysoką, z bardzo długimi włosami, oczywiście boso, w sukience maxi z naturalnego materiału. Włosy w ciemnych rudościach. Pamiętam jak pisałaś o swojej garderobie i wyobrażam sobie, że jesteś taka bardzo stylowa i świetnie ubrana. Oryginalne sukienki, sandałki, dobrze dobrane perfumy, makijaż. Ale też tak na luzie i sympatycznie. Koniecznie uśmiech na twarzy, włosy... Kasztanowe. Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patiasym identiko sobie wyobrażam, przegapiłam info o dredach.

Noane - 160-170 cm, szatynka, włosy do połowy pleców, lekko falowane, blada cera, okulary w delikatnych oprawkach, kremowy, gruby golf

ciri15 - też fit blondynka, zawsze zrobiony makijaż i paznokcie

kasztanka3 - długie, kasztanowe włosy, blada skóra, czerwona szminka, styl pin-up

Vivienne - ciemna blondynka, włosy proste do ramion, grzywka, szczupła, jasna twarz, ubrana w czerń jeździ na motorze
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 18:44   #1396
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87317669]Ty dla mnie jesteś wysoka, bardzo szczupła, z małym biustem, czarne, długie dredy, dużo kolczyków w uszach, na twarzy, kolczyki w sutkach, tunele w uszach, chodzisz w bokserkach, patchworkowych, kolorowych alladynkach albo spódnicach w arbuzy. Boso oczywiście. Myślę też, że masz jakieś tatuaże, ale nie mam pomysłu gdzie.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Patiasym: naturalne wlosy, krecone brazowe, opalona skora, brak makijazu.
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ciebie sobie wyobrażam jako bardzo wysoką, z bardzo długimi włosami, oczywiście boso, w sukience maxi z naturalnego materiału. Włosy w ciemnych rudościach.
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Patiasym - co do ubioru i dredów to nie mam wątpliwości, bo wielokrotnie o tym pisalas. Jesteś też chyba bardzo wysoka, w moim odczuciu normalnej budowy, z dużym biustem i krągłymi biodrami. Cerę masz trochę ciemniejsza niż większość Półek, mam też wizje że Twoje dredy są rude w stronę jasno-marchewkowa. Kolczyki, tatuaże
Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Patiasym identiko sobie wyobrażam, przegapiłam info o dredach.
Z tych kawałków pozbierałoby się pewnie

Ze wzrostem jesteście bezbłędne, mam 183 cm Za to nie jestem bardzo szczupła (na pewno nie chuda), raczej budowa między szczupłą a normalną, choć dość umięśniona - mam bardziej figurę trenerki fitness czy sportsmenki niż modelki. Cycki duże - tu Noane nie trafiła a wygrała Ciri biodra szerokie (znów punkt dla Ciri). Włosy naturalnie mi się kręcą, kruczoczarne od dziecka (brawo Noane, żadne tam brązy ani jasne rudości, choć Pippi z avka jest zwodnicza). Długie dredy są (punkt dla Noane i Ciri), raczej cieńsze niż grubsze, część z koralikami, plus rapsy i trochę luźnych włosów. Ogólnie fiu-bździu i nieład na głowie, raczej w stylu Olgi Tokarczuk niż Boba Marleya. Karnacja oliwkowa, latem lubię słoneczko z wzajemnością więc opalenizna też się zgadza Bez makijażu (punkt dla Kasztanki). Sporo kolczyków w uszach (choć tuneli nie mam ), kółko w nosie, kolczyk w pępku i kolce w sutkach (Noane, skąd wiedziałaś? ). Tatuaży sporo na całym ciele, a będzie w przyszłości jeszcze więcej. Sukienki maxi z naturalnego materiału tak, patchworkowe aladynki tak, bokserki (topy) tak, często też latem luźne krótkie szorty. Długie kolorowe spódnice też, ale nie mam takiej w arbuzy (choć pewnie nosiłabym) No i boso rzecz jasna tam gdzie tylko się da


Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
W ogóle większość osób łączę z avatarem (a teraz patrzę na swój... ).
Ja Cię akurat z awkiem nie łączę. Nie mam konkretnych wyobrażeń jeżeli chodzi o kolor włosu czy figurę, ale masz styl wyzwolonej kobiety uwodzicielki i kusicielki - dyskretny makijaż, lekko rozchylone usta, zalotne spojrzenie, głos raczej niski i lekko chropawy, perfumy z nutami pudrowymi. Pomalowane paznokcie, latem zwiewne przejrzyste sukienki na gołe ciało i szpilki lub stylowe klapeczki, zniewalający uśmiech, mowa ciała mówiąca o dużej pewności siebie. Robisz takie wrażenie, że wielu facetom na sam Twój widok staje
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 18:58   #1397
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja Cię akurat z awkiem nie łączę. Nie mam konkretnych wyobrażeń jeżeli chodzi o kolor włosu czy figurę, ale masz styl wyzwolonej kobiety uwodzicielki i kusicielki - dyskretny makijaż, lekko rozchylone usta, zalotne spojrzenie, głos raczej niski i lekko chropawy, perfumy z nutami pudrowymi. Pomalowane paznokcie, latem zwiewne przejrzyste sukienki na gołe ciało i szpilki lub stylowe klapeczki, zniewalający uśmiech, mowa ciała mówiąca o dużej pewności siebie. Robisz takie wrażenie, że wielu facetom na sam Twój widok staje
Podoba mi się ten opis
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:04   #1398
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten opis
A zgodny jest ze stanem faktycznym?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:11   #1399
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A zgodny jest ze stanem faktycznym?
No powiem Ci, że w sporej części Tylko szpilek prawie wcale nie noszę

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Jeszcze sobie wróciłam do opisu: makijaż delikatny, ale z mocnym akcentem na usta, które są rozchylone od zawsze Głos niski, ale bez chrypki, perfumy czasem pudrowe, czasem z nutą orientalną. Paznokcie zawsze pomalowane, lekkie sukienki latem, ale bez stanika tylko na wakacjach, uśmiech szeroki z zębami ba wierzchu
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2019-11-09 o 19:16
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 19:18   #1400
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
No powiem Ci, że w sporej części Tylko szpilek prawie wcale nie noszę
Czyli raczej te klapki? Ale nie myślałam, że aż tak wceluję w Twój realny awatar
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:19   #1401
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Czyli raczej te klapki? Ale nie myślałam, że aż tak wceluję w Twój realny awatar
Jeszcze edytowałam i rozszerzyłam odpowiedź. Klapki albo lekkie sandałki
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:20   #1402
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
lekkie sukienki latem, ale bez stanika tylko na wakacjach
ale pewnie nie tylko na wakacjach indukujesz wzwody
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:23   #1403
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
ale pewnie nie tylko na wakacjach indukujesz wzwody
Hehehe, no już mnie nie zawstydzaj
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:26   #1404
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Hehehe, no już mnie nie zawstydzaj
Ja myślę, że Ty się akurat tego nie wstydzisz, bo takie zachowanie by nie pasowało do opisu
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:29   #1405
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja myślę, że Ty się akurat tego nie wstydzisz, bo takie zachowanie by nie pasowało do opisu
Też prawda
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:36   #1406
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Heh, ja też. Wysoka, brunetka, twarz z avatara
W ogóle większość osób łączę z avatarem (a teraz patrzę na swój... ).

Ja tez dużo osób łączę z awatarem.
O tobie nie mam jakichś dużych wyobrażeń, tylko, że jesteś szczupła i ruda.


Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Włosy naturalnie mi się kręcą, kruczoczarne od dziecka (brawo Noane, żadne tam brązy ani jasne rudości, choć Pippi z avka jest zwodnicza).

Bardzo długo łączyłam sobie ciebie z awatarem i myślałam, że jesteś ruda A potem stwierdziłam, że to by było jakieś za bardzo stereotypowe i sztampowe, więc musisz być czarna.


Cytat:

Bez makijażu (punkt dla Kasztanki). Sporo kolczyków w uszach (choć tuneli nie mam ), kółko w nosie, kolczyk w pępku i kolce w sutkach (Noane, skąd wiedziałaś? ).

Pamiętam, że kiedyś w którymś wątku wspominałaś o tym, że masz kolczyki w sutkach. Resztę kolczyków i tatuaże sobie dopowiedziałam, bo jakoś mi to pasowało.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:43   #1407
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Też prawda
Myślę, że w dwóch słowach można Cię określić "ocieka seksem" [1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87319125]Bardzo długo łączyłam sobie ciebie z awatarem i myślałam, że jesteś ruda A potem stwierdziłam, że to by było jakieś za bardzo stereotypowe i sztampowe, więc musisz być czarna.[/QUOTE]Dobra rozkmina [1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87319125]Pamiętam, że kiedyś w którymś wątku wspominałaś o tym, że masz kolczyki w sutkach. Resztę kolczyków i tatuaże sobie dopowiedziałam, bo jakoś mi to pasowało.[/QUOTE]No nieźle to spamiętałaś. Ale z tunelami nie trafiłaś. W wątkach o tatuażach czasem też się pojawiałam, więc tam też to mogłaś wyczytać, ale pewnie nie zaglądałaś bo - jak mniemam - tatuaży nie masz.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:47   #1408
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Myślę, że w dwóch słowach można Cię określić "ocieka seksem" Dobra rozkmina No nieźle to spamiętałaś. Ale z tunelami nie trafiłaś. W wątkach o tatuażach czasem też się pojawiałam, więc tam też to mogłaś wyczytać, ale pewnie nie zaglądałaś bo - jak mniemam - tatuaży nie masz.

Kiedyś tam zaglądałam, ale bardzo dawno, jak założyłam konto na wizażu, potem już nie. Nie pamiętam w ogóle, kto tam się udzielał, ani co pisał. Nie mam tatuaży. Chciałam sobie kiedyś zrobić, ale najpierw nie miałam kasy, a potem mi przeszło trochę. Może kiedyś wrócę do tego pomysłu, a może nie.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2019-11-09 o 19:50
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:52   #1409
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Dla mnie vivienne to jasna blondynka z włosami do pasa, takimi niefarbowanymi

Uroda w stylu skandynawskim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 21:24   #1410
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Patiasym, widziałam, że się odnosilas do swojego wyglądu, ale nie czytałam, żeby się nie sugerować! Bo ogólnie mam od dawna konkretne wyborazenie po Twoich wypowiedziach. Blondynka z jasnymi niesfornymi wlossmi, skręconymi od wiatru, raczej drobna, ale z dużym biustem, zadarty nos, opalona, taka mega naturalna, zawsze zero makijażu, ciuchy z naturalnych materiałów, len, zwiewne spódnice, brzęczące bransoletki na ręce, kolczyki, gdzie się da. No i latem zawsze boso

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

No, doczytałam, nie do końca trafiłam z samym wyglądem, ale stylistycznie coś tam się zgadza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-19 16:05:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.