Mój TŻ mnie okłamuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-21, 22:51   #1
Malaika85
Zadomowienie

Cool

Mój TŻ mnie okłamuje?

Hej.
Nie wiem co się dzieje z moim TŻ.
Sytuacja wygląda tak. Ja jestem z Polski, on jest Austriakiem. Mieszkamy w Wiedniu razem. Na razie sytuacja jest taka, że ja kursuję między póki nie skończę szkoły. Miesiąc tu, miesiąc tam.
No i tak: jak jestem z TZ, to on nigdzie nie wychodzi, nie pali, nie pije, caly czas prawie jest ze mną, pomijając np mecze badmintona, tenisa czy wysciggi kolarskie. Jak mu proponuje piwo, to mowi ze nie chce. Jak mu proponuje wyjscie gdzies, to mowi ze nie chce. Ze po co.

A jak wyjeżdzam do kraju, to od nastepnego dnia, 3 razy w tygodniu co najmniej po pracy idzie od razu z kumplami do pubu, pije piwo, pali i siedzi do pozna w nocy. CO JEST???

W listopadzie ma miec operacje. Jak go zapytalam, czy napije sie ze mna piwa ostatnio do obiadu, powiedzial ze nie. Ze nie bedzie pił do operacji. I co? Dzwonie dzsiaj do niego z Polski, a on mi mowi ze jest w pubie. I ze pije piwo. ALe tylko jedno. JAAAASNE.

Dlaczego on mnie w ten sposob olewa? Dlaczego sprawia wrazenie, ze tylko czeka zebym pojechala do domu, zeby mogl sie wreszcie wyszalec??? Jak pytam, to zaprzecza. Jeszcze bym rozumiala, gdybym go krotko trzymala, byla chorobliwie zazdrosna i sama nie lubila imprez. Ale ja kocham imprezowac, nie oczekuje od niego, ze bedzie siedzial w domu, sama mu proponuje wyjscia - nawet beze mnie - po prostu zeby sobie z kumplami czaaem gdzies wyszedl. Jak ja tam jestem - to on nie chce. Ale jak mnie nie ma, to natychmiast idzie w tango.
Dodam, ze on jest uzalezniony od seksu. Nie da rady wytrzymac 3-4 dni bez orgazmu. Jak mnie nie ma, to robi to sam, a nawet jak jestem, ale np. przez 2 dni nie mam ochoty - tez robi to sam... :/ wkurza mnie to , ale co mam zrobic? zabronic mu ? sama bym się wyśmiała...

I jak tu nie myslec, ze on jak tylko wyjezdzam poluje na panienki....

Dlaczego tak jest?

Niby ze soba szczerze o wszystkim rozmawiamy, ale jak go o to pytam, to nie widzi problemu. Boli mnie to. Coraz mniej mi sie chce tam jeździć.

Przepraszam , ze taki dlugi post, ale nie wiedzialam jak to opisac w 2 zdaniach....
Stary 2009-09-21, 23:20   #2
milenka22
Rozeznanie

Dot.: Mój TŻ mnie okłamuje?

Ciężko coś doradzić, albo Cię zdradza albo jest z tego typu facetów, którzy uważają, że z kobietą siedzi się w domu a z kolegami wychodzi. Sama takiego kiedyś miałam, byliśmy razem rok i przez ten czas nigdzie nie oszliśmy a z kumplami wychodził i mówił, że nie lubi wychodzić z dziewczyną i wcześniej też nigdy nie wychodził z żadną
Stary 2009-09-21, 23:29   #3
Red Lipstick
Wtajemniczenie

No właśnie... tylko dla mnie takie "nie lubię wychodzić z dziewczyną" oznacza jedno - nie lubię, bo nie moge podrywać innych. Jak to inaczej wytłumaczyć?. Skoro jest taki uzależniony od seksu to może ma w tym Wiedniu pare panienek na miejscu, że po prostu boi się, że wychodząc z Toba spotka jakąś? Nie wiem jak to tłumaczyć. Dziwny gość. Następnym razem jak spróbuje cię zbyć to przyciśnij go i zażądaj wytłumaczenia. Rozumiem, że to normalny związek oparty na uczuciach? Pytam, bo z Twoich wcześniejszych postów różne wnioski można wysnuć. Masz tam jakichś bliższych znajomych w tym Wiedniu? Może warto by podpytać? Powodzenia
Red Lipstick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 23:41   #4
milenka22
Rozeznanie

Bardzo możliwe, ja z tamtym chłopakiem już dawno nie jestem bo koniec końców mnie zdradzał, ale z tego co widzę to on z żadną dziewczyną nie wychodzi wię nie wiem o co mu chodziło. Być może jak juz poderwał to trzymał ją w domu żeby podrywać następną
Może jakoś go namów żeby z Tobą wyszedł, zobaczysz co to za miejsca, jacy ludzie tam chodzą
Stary 2009-09-22, 10:18   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Ciężka sprawa, bo tak naprawdę wnioski można wysnuć różne... Dziewczyny wyżej dobrze piszą.

1. To typ, który nie lubi wychodzić z dziewczyną, bo coś tam. Woli z kumplami. Powody mogą być różne, od chęci podrywania innych po np skrępowanie wyjściem z dziewczyną bo nie robił tak nigdy...
2. Ma jakieś inne panny i nie chce którejś spotkać.
3. Jak przyjeżdżasz, to faktycznie nie chce wychodzić z nikim tylko woli spędzić czas w domu, bo taki zakochany

Najgorzej, że on nie widzi albo nie chce widzieć problemu, a sprawdzić ciężko jak miesiąc się nie widzicie.
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 10:48   #6
szugarbejb
Zakorzenienie

Rozdwojenie jaźni i seksoholizm. Nieźle.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 10:54   #7
rewelka111
Raczkowanie

Niestety tak to bywa, że niektórzy faceci kierują się dewizą "po co brać drzewo do lasu". Często nie wiąże się z tym nic złego, ot taka chęć popatrzenia na laski, poczucia jaki ze mnie niezależny macho...

Jednak bywa również i tak, że idą na całego... Może spróbujesz popytać między znajomymi co on wyprawia gdy Ciebie nie ma?
Stary 2009-09-22, 11:01   #8
dudipopka
kobieta za ladą

a może po alkoholu mu odbija i nie chce byś to wiedziała?
jeśli tak....poważnie by sie zasatnawiała nad tym związkiem.....

trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę

Edytowane przez dudipopka
Czas edycji: 2009-09-22 o 11:03
dudipopka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:10   #9
paula78
Zakorzenienie

Chyba nie planujesz z nim ślubu -pytam odnosnie nie dawno zalozonego przez ciebie wątku.
Osobiscie nie zniosłabym seksoholika bo to sie leczy plus te dziwne zachowania,albo zmieszkasz z nim na stale albo przycisniesz do muru.

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:16   #10
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
[Niby ze soba szczerze o wszystkim rozmawiamy, ale jak go o to pytam, to nie widzi problemu. Boli mnie to. Coraz mniej mi sie chce tam jeździć.

Przepraszam , ze taki dlugi post, ale nie wiedzialam jak to opisac w 2 zdaniach....
Porozmawiaj z nim poważnie i zastanów się nad tym wszystkim co i jak Ci powie. Bo to, że on nie widzi problemu, a dla Ciebie to jednak poważna sprawa, to już jest problem.

Druga sprawa - no jakby nie patrzeć, w świetle tego co piszesz o jego uzależnieniu od seksu to wygląda tak, jak wygląda... i inaczej wyglądać nie chce, szczególnie, że on "problemu nie widzi"...

I jeszcze zaznaczone na grubo, skoro i Tobie się odechciewa do niego jeździć i coraz mniej Ci się chce, to polecam przemyśleć wszystko na spokojnie od początku do końca, bo jakoś tak źle się to zapowiada.
Stary 2009-09-22, 11:30   #11
suszarka
Buc

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Rozdwojenie jaźni i seksoholizm. Nieźle.

Tak jak inne piszą porozmawiaj z nim.
Moim zdaniem facet jest lekko dziwny, pomijając już jego chęć orgazmów ( no kto nie lubi ) wystarczy powiedzieć " hej lala, my siedzimy razem w domu a ja chodze sobie czasem z kumplami na piwo, może tak być? " bądź inny prostu komunikat, pytanie. W takim wypadku brak konwersacji u Was, do tego w związku na odległość, jest naprawdę czymś źle rokującym.
Stary 2009-09-22, 11:34   #12
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość

Moim zdaniem facet jest lekko dziwny, pomijając już jego chęć orgazmów ( no kto nie lubi ) wystarczy powiedzieć " hej lala, my siedzimy razem w domu a ja chodze sobie czasem z kumplami na piwo, może tak być? " bądź inny prostu komunikat, pytanie. W takim wypadku brak konwersacji u Was, do tego w związku na odległość, jest naprawdę czymś źle rokującym.
No właśnie o to chodzi Tym bardziej, że ona, jak mówi, komunikowała, że to jest dla niej problem i kwestia wymagająca wyjaśnienia, a on to zignorował, co jest moim zdaniem paskudną formą "załatwiania sprawy", bo pokazuje jakis taki brak szacunku dla drugiej strony. Jak to dla niej problem to mógł ją kilkoma słowami uspokoić
Stary 2009-09-22, 18:13   #13
Malaika85
Zadomowienie

Dziękuję dziewczyny za rady i spostrzeżenia. Postaram się znowu poruszyć temat. Frustruje mnie to bardzo i wkurza, ale z drugiej strony nie chce wyjść na zaborczą babę... No ale jak tu się nie wkurzać...? Gdybym postawiła się na jego miejscu i to ja bym unikała wyjść kiedy on jest u mnie w mieście na kilka tygodni, a za to kiedy wyjeżdża ruszła w tango...to oznaczałoby to że:
- zle sie z nim bawie (ale to nie to, bo w sumie nie wiem jak sie z nim bawie bo wyszlismy gdzies razem tylko raz - na 1szej randce....),
- po co brac drewno do lasu
- krepuje mnie to, bo same kumpelki beda i on ze mna rodzynek...
- uniemozliwia mi podrywanie facetow...

wiec gdybym to byla ja na jego miejscu tak to by wygladalo..

a ja sie wkurzam coraz bardziej..........moze poczekac jeszcze jakis czas, zobaczyc jak czesto to robi kiedy mnie teraz nie ma i wtedy z nim porozmawiac?
a co, jesli znowu oleje sprawe? albo wykaze podejscie (ktore nawiasem mowiac juz wykazuje), ze to jego zycie i nic mi do tego?

kocham go, chce z nim byc, w sumie mieszkamy razem , od listopada na stale tam, nie chce takich sytuacji.
zwlaszcza ze ja tez chetnie bym pochodzila co tydzien na imprezy i spotykala przyjaciol, ale zeon jest zazdrosny to tego juz praktycznie nie robie, chcac uniknac konfliktu...
Stary 2009-09-22, 18:34   #14
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...

Wpisy w blogu: 1
GG do Eva ID

Przykro mi Malaika ale coś mi się wydaje, że jednak Cię okłamuje.

Najczęściej najbliższe prawdy są najprostsze odpowiedzi.... czasem trudno w to uwierzyć.... ale ja przyjechałabym do Wiednia wieczorem i zapytała go niewinnie w jakim pubie przebywa.... jestem dość dramatyczna, wiem, no ale poszłabym do tego pubu i poobserwowała go przez jakiś czas... a potem gdyby okazało się, że jest z panienką, z klasą zakończyłabym związek.... zadzwoniłabym tylko ostatni raz mówiąc mu w co jest ubrany i jaka panienka (oczywiście nie jego tylko kolegi ) siedzi obok.... ewentualnie bardziej dramatycznie poczekałabym na niego w domu.... ojej, jak ja lubię słuchać "to nie jest tak, jak Ty myślisz, kochanie - to tylko koleżanka !!!".

Nie piszę co Ty masz zrobić, lecz co JA zrobiłabym gdybym była na Twoim miejscu, ehemmm... słowo wyjaśnienia, kiedyś tak właśnie podobnie zrobiłam

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką

55 kg
Eva ID jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:40   #15
Malaika85
Zadomowienie

hihi widze ze mamy podobne podejscie...
ja zrobilam tak, ze po swietach go odwiedzilam poznym wieczorem, prosto z polski bez uprzedzania ze przyjade...

ale byloby ciezko z tym pubem, bo do wiednia sie jedszie 10 godzin, to jak mam wyczaic czy akurat bedzie wtedy tam?

no nic...

pozostaje rozmowa....myslalam zawsze ze jest ze mna szczery, ale od jakiegos czasu szczerze w to watpie...
Stary 2009-09-22, 18:53   #16
201803290936
Konto usunięte

1) Facet nie jest seksoholikiem. Nie nadużywajmy tutaj pewnych terminów, bo nie ma to pokrycia w faktach. Seksoholizm to coś całkiem innego, niż chęć przeżywania orgazmu co kilka dni (to ja mam chyba jakieś zaawansowane stadium, bo najchętniej to miałabym codziennie - nic tylko się leczyć ). Facet ma po prostu normalny - odpowiedni do wieku - temperament i lubi seks.
2) Jak wyżej już pisały dziewczyny: z tym jego wychodzeniem, nie wychodzeniem to "na dwoje babka wróżyła" - albo ma rzeczywiście coś na sumieniu i stąd bycie domatorem, ale tylko gdy dziewczyna w domu, albo po prostu nie umie się bawić z dziewczyną u boku - woli z kumplami, a z nią woli w domu posiedzieć. Trochę to dziwne i warto było by wypracować jakiś sensowny kompromis, bo zaczniesz mu się kojarzyć z domem, nudą, ciepłymi kapciami, a tak być nie powinno. Ja też wolę się z moimi znajomymi bawić bez TŻ u boku - jednak nie odmawiam mu, gdy on mnie zaprasza na wypad i czasami zabieram go też ze sobą, bo moi znajomi są coraz bardziej jego znajomymi (najwyżej się umawiamy, że on się zmyje po 2 godzinach i będę go mogła nieco poobgadywać wyłącznie w gronie swoich przyjaciół ). Można się fajnie bawić i w domu i w pubie, ale na dłuższą metę to dziwne jeśli dom = z dziewczyną, a pub = bez dziewczyny. Na Twoim miejscu chyba bym mu kiedyś zrobiła niespodziankę i dołączyła do niego w pubie.
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:56   #17
garfieldek
Zakorzenienie

W takiej sytuacji ciezko stwierdzic, czy ma cos na sumieniu czy nie.... Moze warto glebiej przyjzec sie jego zachowaniu, gdy juz bedziesz we wiedniu... Powiedz mu, ze zastanawia cie jego zachowanie, dlaczego nie chce z toba nigdzie wychodzic, natomiast z kumplami wprost przeciwnie...

Wymianka
garfieldek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:56   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji ciezko stwierdzic, czy ma cos na sumieniu czy nie.... Moze warto glebiej przyjzec sie jego zachowaniu, gdy juz bedziesz we wiedniu... Powiedz mu, ze zastanawia cie jego zachowanie, dlaczego nie chce z toba nigdzie wychodzic, natomiast z kumplami wprost przeciwnie...
Tylko co takie pytanie jej da? Już pytała, mówiła że ją to niepokoi, a facet się tylko wykręca od jakiegokolwiek wyjaśnienia, tylko jej sugeruje że to nie jej sprawa
Nie widzę innego sposobu na wyjaśnienie w czym rzecz, jak wpaść kiedyś do takiego pubu i poobserwować z daleka przez jakiś czas, godzinkę czy dwie, powiedzmy... Ale to trudne do zorganizowania.

Dla mnie całość wygląda jeszcze bardziej podejrzanie w kontekście tego, że facet jest mocno zazdrosny - często bywa, że tacy zazdrośnicy sami nie są kryształowi i mierzą innych swoją miarą.
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 22:08   #19
dudipopka
kobieta za ladą

tak sie zastanawiam od listopada macie zamieszkać razem i jak ty sobie to wyobrażasz?
---nie wychodzisz z domu bo on zazdrosny jest
---nie wychodzicie razem nigdzie bo po co?
---ty nie chcesz seksu to on sie onanizuje i po kłopocie---swoją drogą nie wyobrażam sobie nie wiem oglądać tv a mój małż w łazience ten teges
---co najgorszse ty sama w chacie a on z koleżkami zalewa sie i baluje
tak właściwie to na czym sie opiera wasz związek?jak nie macie jakiś postanowionych zasad typu wychodzenie gdzieś razem albo osobno to co będzie dalej??

żeby jutro mieć czas
````kękę
Stary 2009-09-22, 22:18   #20
paula78
Zakorzenienie

Cytat:
(ale to nie to, bo w sumie nie wiem jak sie z nim bawie bo wyszlismy gdzies razem tylko raz - na 1szej randce....),
wdg. mnie to nie jest normalne ,jestescie mlodzi ,nic was nieogranicza i tylko 1 wspolne wyjscie ?

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
jak nie macie jakiś postanowionych zasad typu wychodzenie gdzieś razem albo osobno to co będzie dalej??
nie sadzilam ze w zdrowym zwiazku doroslych ludzi nalezy ustalać zasady ,
zasady to ja ustalam z 9 letnią córką :

Stary 2009-09-22, 22:22   #21
dudipopka
kobieta za ladą

w każdym zdrowym związku są pewne zasady....takie czy inne
a jej związek na pewno nie jest zdrowy tym bardziej powinni coś postanowić

żeby jutro mieć czas
````kękę
Stary 2009-09-22, 22:39   #22
Elfir
Zakorzenienie

Czy twoj partner nie jest czasem z kultury arabskiej?
Wtedy trzymanie baby w domu by pasowało, i ta udawana niechęć do alkoholu...

Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 22:57   #23
Malaika85
Zadomowienie

jestem Austriakiem...i to typowym.

Kiedys zrobilam tak, ze przylapalam eks chlopaka w klubie z inna laska...ale to bylo dawno temu i bylo latwiejsze do zorganizowania, bo u mnie w miescie....hehe i oczywiscie to byla kolezanka kumpla hahahahahaha

(a przebralam sie wtedy wlosy schowalam pod czapke nawet)

Mysle ze seksoholizm, bo tu nie chodzi o orgazm co kilka dni, tylko codziennie, i to minimum 2 razy dziennie. W dodatku roi to przy mnie, np jak spie (albo drzemam), albo nawet jak czytam ksiazke czy cos....w lozku. Niby jestesmy bardzo otwarci na te sprawy, ale jednak to jest frustrujace...

Bede musiala z nim pogadac....nie ma innej opcji...

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Czy twoj partner nie jest czasem z kultury arabskiej?
Wtedy trzymanie baby w domu by pasowało, i ta udawana niechęć do alkoholu...

nie oceniaj wszystkich Arabów po jednym spotkanym w życiu, albo po stereotypach...ja mam wielu arabskich znajomych i większość jest całkowicie normalna, przy czym część jest religaijna, a część nie - jak w każdym narodzie i społeczności. osoby religijne nie piją, nie jedzą w wieprzowiny, chodzą do meczetu w piatki, modla sie codziennie - i wierz mi ze sa takie osoby, nawet wsrod mlodziezy. inni go nie tego nie robia - a powiedz: wszyscy Polacy, ktorzy sa katolikami oficjalnie, chodza co niedziele do kosciola? modla sie? nie grzeszą? nie kradną? nie biją? są mili dla bliznich? no proszę cię...

nie cierpię jak ktoś wyjeżdża z takim stereotypowym negatywnym tekstem...
Stary 2009-09-22, 23:17   #24
paula78
Zakorzenienie

Cytat:
w każdym zdrowym związku są pewne zasady....takie czy inne
moze i sa ale nie zdarzylo mi sie slyszec lub widziec aby pary siadaly i ustalaly jakies zasady,sama tez tego ni epraktykuje ,pewne rzeczy sa naturalne i oczywiste.

związek autorki jawił mi się jako idealny ,otwarty na wszelkie eksperymenty,zaufanie po uszy,zakochanie,dojrzalos c a tu bum jednak cos zgrzyta i to zgrzyta w dosc powaznych sprawach -taki OT.

Stary 2009-09-22, 23:33   #25
Elfir
Zakorzenienie

Cytat:
nie oceniaj wszystkich Arabów po jednym spotkanym w życiu
Wcale ich nie zamierzam oceniać. Ale z tego co czytałam tu na wizazu, od kobiet które przezyły takie związki, takie zachowanie u osoby wychowanej w bardzo patriarchalnej kulturze (a taka jest arabska) jest bardzo prawdopodobne.

Twoje pretensje są nie na miejscu, szukam dla ciebie rozwiązania problemu i potrzebuje informacji, a ty mi tu z jakimiś umoralniającymi gadkami wyjeżdzasz. Nie to nie.

Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 07:58   #26
karta666
Zadomowienie

GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666

Cytat:
a może po alkoholu mu odbija i nie chce byś to wiedziała?
jeśli tak....poważnie by sie zasatnawiała nad tym związkiem.....

to samo chcialam powiedziec.
Wedlug mnie taki jest tego powod.

Jestem FIT !

karta666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:53   #27
sine.ira
BAN stały

Może i okłamuje. W końcu - żaden Misiunio nie jest idealny.
Czytam te Twoje posty mając w pamięci inne wątki zakładane przez Ciebie, w których to zwykle deklarowałaś super otwartość i mega postępowość co do tolerancji w związku i otwartości w kwestii seksu (czesto odnosiłaś się stricte do swojego związku). I cóż...wychodzi na to, że jak człowiek naprawdę kogoś pokocha i planuje z nim wspólną przyszłość, a dodatkowo zaczyna ekhmm...dorastać, to mu się horyzonty nieco zacieśniają, a dodatkowo zaczyna dostrzegać wady i rysy w swoim super fantastycznym związku. No tak to już jest. Życie.
sine.ira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 09:40   #28
dudipopka
kobieta za ladą

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
moze i sa ale nie zdarzylo mi sie slyszec lub widziec aby pary siadaly i ustalaly jakies zasady,sama tez tego ni epraktykuje ,pewne rzeczy sa naturalne i oczywiste.

związek autorki jawił mi się jako idealny ,otwarty na wszelkie eksperymenty,zaufanie po uszy,zakochanie,dojrzalos c a tu bum jednak cos zgrzyta i to zgrzyta w dosc powaznych sprawach -taki OT.
bo zasady w zwiazku zazwyczaj są ustalane w cztery oczy nie przy publicce

co do idealności otwartości dojrzałosci związku autorki wątku w to bym sie kłóciła

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

nieustalanie zasad to..też zasada

żeby jutro mieć czas
````kękę
Stary 2009-09-23, 15:34   #29
Malaika85
Zadomowienie

fajnie, że was cieszy, że w czyimś związku zaczyna się coś psuć :/

no właśnie - zawsze wszystko było idealnie, ale mój ostatni miesiąc spędzony z nim znacznie się różnił, coś się zmieniło.......i nie wiem dlaczego
Stary 2009-09-23, 16:05   #30
Dotka90
Zakorzenienie

Ja osobiście nie bardzo rozumiem po co tu wypominac autorce, że taka jest postępowa i taki miała idealny związek, co to ma do rzeczy? No fakt, związek może i był idealny, ale zaczęło się psuć. Ale ona nie pyta co ma zrobić z tym, że było idealnie, tylko co ma zrobić z tym, że się popsuło.

Malaika - skoro od jakiegoś czasu jest inaczej, to.. może on sobie kogoś znalazł? Nie wiem, ale mnie osobiście zawsze takie nagłe zmiany zastanawiają.
Dotka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
alkohol, rozstanie, zdrada, związek

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości