zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 17:47   #1
maiewka
Przyczajenie
 
Avatar maiewka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15

zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie?


Witam drogie wizazanki!!

Mam dość spory dylemat i licze na wasza rade, oraz poprostu chce sie komuś wygadać. Otóz mam od roku chłopaka którego poznałam na studiach, miedzy nami bylo roznie(mielismy sporo problemow z jego byla dziewczyna-ale to juz za nami). Caly czas dobrze sie dogadywalimy wszystko bylo wporzadku, jednakze z czasem zaczelo sie cos psuc.On ma bardzo ciezki charakter , trudno mu cokolwiek przetlumaczyc i bardzo czesto narzuca mi swoje zdanie czego bardzo nie lubie.
Ale problem nie polega w pogorszeniu naszych stosunkow ale w czyms innym. Mamy dość bliskiego wspolnego kolege, w sumie od studiow mialam z nim bardzo dobry kontakt,traktuje go jako przyjaciela i czasami myslalam ze mi jest o wiele blizszy od mojego chlopaka. Ostatnio jednak chcial ze mna powaznie porozmawiac, wyznal mi ze sie we mnie zakochał i nie moze patrzec jak jestem z kims innym,nie wie co ma z tym zrobic, bo nie chce mi robic krzywdy ani psuc mojego zwiazku(oraz wzajemnych kontaktów w grupie).. Mowi ze dalej nie moze udawac ze nic do mnie nie czuje..taka sytuacja nie jest zbytnio komfortowa.
Ja odsunelam sie od mojego chlopaka caly czas mysle o nim, ale nie chce nikomu robic krzywdy.Powinnam zaryzykowac nowy zwiazek i skonczyc stary.w którym i tak sie psuje. czy moze kontynuowac ten stary i probowac naprawic jesli jeszcze mozna cos naprawic.

jeszcze nigdy tak sie nie czulam i gubie sie nie wiem co robic.
przepraszam za chaotycznosc mojej wypowiedzi ale nie potrafie w tej sprawie kreslic pieknych zdan.
__________________
Najbardziej straconym dniem jest ten, w którym się nie śmiałeś.
maiewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:48   #2
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie?

Cytat:
Napisane przez maiewka Pokaż wiadomość
Witam drogie wizazanki!!

Mam dość spory dylemat i licze na wasza rade, oraz poprostu chce sie komuś wygadać. Otóz mam od roku chłopaka którego poznałam na studiach, miedzy nami bylo roznie(mielismy sporo problemow z jego byla dziewczyna-ale to juz za nami). Caly czas dobrze sie dogadywalimy wszystko bylo wporzadku, jednakze z czasem zaczelo sie cos psuc.On ma bardzo ciezki charakter , trudno mu cokolwiek przetlumaczyc i bardzo czesto narzuca mi swoje zdanie czego bardzo nie lubie.
Ale problem nie polega w pogorszeniu naszych stosunkow ale w czyms innym. Mamy dość bliskiego wspolnego kolege, w sumie od studiow mialam z nim bardzo dobry kontakt,traktuje go jako przyjaciela i czasami myslalam ze mi jest o wiele blizszy od mojego chlopaka. Ostatnio jednak chcial ze mna powaznie porozmawiac, wyznal mi ze sie we mnie zakochał i nie moze patrzec jak jestem z kims innym,nie wie co ma z tym zrobic, bo nie chce mi robic krzywdy ani psuc mojego zwiazku(oraz wzajemnych kontaktów w grupie).. Mowi ze dalej nie moze udawac ze nic do mnie nie czuje..taka sytuacja nie jest zbytnio komfortowa.
Ja odsunelam sie od mojego chlopaka caly czas mysle o nim, ale nie chce nikomu robic krzywdy.Powinnam zaryzykowac nowy zwiazek i skonczyc stary.w którym i tak sie psuje. czy moze kontynuowac ten stary i probowac naprawic jesli jeszcze mozna cos naprawic.

jeszcze nigdy tak sie nie czulam i gubie sie nie wiem co robic.
przepraszam za chaotycznosc mojej wypowiedzi ale nie potrafie w tej sprawie kreslic pieknych zdan.
Najpierw odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę nie kochasz swojego faceta, czy tylko szukasz u drugiego czegoś, czego ci w obecnym związku brakuje.. To są 2 różne sprawy i można sobie niezłego samobója strzelić, jak się źle sytuację rozpozna..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:54   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie?

I także zastanów się czy nie wykorzystujesz sytuacji, że nagle przyjaciel wyznał Ci miłość? Jakby tego nie powiedział to co byś zrobiła - pewnie byś starała się o poprawę kontaktów z chłopakiem?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:03   #4
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie?

A ja bym sprobowala czegos nowego, raz sie zyje Skoro zwiazek z obecnym chlopakiem cie nie satysfakcjonuje to co cie przy nim trzyma?
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:38   #5
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie?

Daj sobie chwilę przerwy od obydwu facetów i zobaczysz o którym tak naprawdę poważnie myslisz ale jeśli problemy w starym związku zaczęły Cie przerastać to nic na siłę, młoda jesteś - to jest czas na różne znajomości i poznawanie ludzi, własnych uczuć i emocji...może warto próbować nowych rzeczy....
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:42   #6
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie?

Ja bym zaryzykowała i próbowała budować coś od nowa... Jeżeli się w obecnym związku dusisz, a kolega to chyba Cię jednak pociąga, bo nie sądzę, że ciągnie Cię ku niemu tylko ze względu na nieoczekiwane wyznanie, to może coś jest na rzeczy... A masz możliwość, żeby przez dwa dni nie mieć kontaktu z żadnym z nich, pojechać np. na weekend do domu, żeby zobaczyć, co tak naprawdę czujesz?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 06:49   #7
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie?

Ja bym wybrala nowy zwiazek.
Kiedys tak zrobilam, i mimo ze nowy sie rozpadl po kilku miesiacach, dziekuje nadal w myslach temu chlopakowi ze pomogl mi sie uwolnic z tamtego zwiazku.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 08:19   #8
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: zakonczyc stary zwiazek?czy moze nie?

Ja bym na Twoim miejscu zerwała i zaczęła bliższą znajomość z tym drugim chłopakiem, bo obecnego przecież nie kochasz. Gdybyś kochała, to przecież niczyje wyznania nie skłoniłyby Cię do rozterki, bo byłabyś pewna, że obecny chłopak jest tym czego chcesz...
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.