Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-18, 09:07   #721
Agata Hana
Przyczajenie
 
Avatar Agata Hana
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Ja miałam taką samą sytuację w lipcu zeszłego roku. Im bardziej panikowałam to tym bardziej spóźniał mi się okres, a najgorsze co sobie zafundowałam to czytanie forów internetowych wg których już na pewno byłam w ciąży :-D. Braku okresu zupełnie nie powiązałam ze stresem i tym, że 2 tygodnie wcześniej zaczęłam intensywne treningi. Dopiero jak się uspokoiłam melisą, wzięłam gorący prysznic a na noc polopirynę dla rozrzedzenia krwi to na drugi dzień okres się pojawił. Ale tyle nerwów co wtedy zjadłam to moje...
__________________
"W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta. "
Agata Hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 10:04   #722
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez Dziuba92 Pokaż wiadomość
Głównie prezerwatywa, czasem niestety zapominamy ;/
to w takim razie nie powiem niczego co mogloby cie uspokoić ale może bilobil pomoże?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 11:52   #723
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

hej dziewczyny, mam pytanie. od rana brzuch boli mnie coraz bardziej, typowo okresowo, normalnie z takim bólem już dawno miałabym okres, a tutaj tylko skurcze brzucha, a krwi brak zawsze krew pojawiała się na samym początku bólu. ciążę wykluczam co to może być? :/
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 12:02   #724
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam pytanie. od rana brzuch boli mnie coraz bardziej, typowo okresowo, normalnie z takim bólem już dawno miałabym okres, a tutaj tylko skurcze brzucha, a krwi brak zawsze krew pojawiała się na samym początku bólu. ciążę wykluczam co to może być? :/
a dzis masz planowany termin miesiaczki?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 16:23   #725
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

nie mam regularnego okresu, zazwyczaj waha się między 26-30 dni, dzisiaj byłby 27 dc, często tego 27 dnia miałam akurat miesiączkę
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 17:26   #726
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
nie mam regularnego okresu, zazwyczaj waha się między 26-30 dni, dzisiaj byłby 27 dc, często tego 27 dnia miałam akurat miesiączkę
To moze sie pojawi dzis lub jutro

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 18:33   #727
Dziuba92
Przyczajenie
 
Avatar Dziuba92
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

może jeszcze któraś z Was ma jakieś pomysły co do mojej sytuacji. Bo nie wiem czy powtarzać test czy nie i po prostu czekać.
Dziuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 00:06   #728
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez Dziuba92 Pokaż wiadomość
może jeszcze któraś z Was ma jakieś pomysły co do mojej sytuacji. Bo nie wiem czy powtarzać test czy nie i po prostu czekać.
Zrób test z krwi. Skoro "zapominacie" to teraz możesz mieć tego efekty.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 18:13   #729
pepaaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Post Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Nazywam sie ania mam 23 lata nigdy nie współżyłam mam problem taki mies temu miałam miec mies 15 a dostałam 21 a tego mies tez jeszcze nie mam wogóle miesiaczki ciaża jest wykluczonaaha i miesiaczki sa srasznie bolesne bóle krzyżowe no bo nie współżyłam i dziś rano prawie stacilam przytomnośc w ostatnej chwili złapałam znajoma za dłoń czy to problem ginekologiczny.>?

Słyszłam ze pan/pani jesteście dobrzy w tym i odpowiadacie na problemy kobiece proszę o pina odpowiedź

Anna R ) Odp.?
pepaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 18:29   #730
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez pepaaa91 Pokaż wiadomość
Nazywam sie ania mam 23 lata nigdy nie współżyłam mam problem taki mies temu miałam miec mies 15 a dostałam 21 a tego mies tez jeszcze nie mam wogóle miesiaczki ciaża jest wykluczonaaha i miesiaczki sa srasznie bolesne bóle krzyżowe no bo nie współżyłam i dziś rano prawie stacilam przytomnośc w ostatnej chwili złapałam znajoma za dłoń czy to problem ginekologiczny.>?

Słyszłam ze pan/pani jesteście dobrzy w tym i odpowiadacie na problemy kobiece proszę o pina odpowiedź

Anna R ) Odp.?
1. Uzywaj znakow interpunkcyjnych, bo nie da się tego czytac.
2. Idz do lekarza. Ale rozmawiaj z nim składniej, bo nic nie zrozumie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 13:59   #731
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

czy jak okres się spóźnia, to temperatura na jakim powinna być poziomie?

w ciąży na pewno nie jestem

okres powinnam dostac 13 lutego i do tej pory cisza, temperatura 36,6 a zawsze jak dostanę okres mam 36,4

to już 39 dzień cyklu i mam taki mleczny rzadki śluz
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 11:16   #732
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Witam, chciałam opisać mój problem i ewentualnie poradzić się specjalisty, czy osoby, która miała/ma podobny problem do mojego.
Mam 21 lat. Miesiączkuję od 8 lat, moje okresy były nie zawsze regularne, cykle trwały ok 30-40 dni, ale zawsze w końcu dostałam miesiączkę. Półtora roku temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, przez pół roku zażywałam Daylette, następnie przez dwa miesiące Kontracept. Niestety żadne z nich mi nie przypasowały, czułam się po nich źle, pojawił się okropny trądzik, wahanie nastrojów, nie miałam na nic ochoty, drętwiały mi ręce i nogi, przytyłam przez te 8 miesięcy około 7 kg. Źle się z tym czułam, więc zrezygnowałam z nich. Odstawiłam tabletki w marcu 2013 roku, okres z odstawienia dostałam 20 marca. Kolejne okresy miałam co około 6 tygodni - 9.05.13, 22.06.13, 04.08.13 r. No i właśnie tego 4 sierpnia miałam ostatni "normalny" okres. Z tego względu, że studiuje pielęgniarstwo, wiem, że organizm potrzebuje trochę czasu aby doprowadzić gospodarkę hormonalną do normalnego rytmu - nie panikowałam i spokojnie czekałam na pojawienie się miesiączki. Zaniepokoiłam się w listopadzie. Między czasie schudłam te 7 kg, które przytyłam podczas brania tabletek. Poszłam do ginekologa, zrobiłam wcześniej badania laboratoryjne. Lekarz zrobił mi USG, powiedział mi, że moje jajniki mają drobne pęcherzyki, ale nie podejrzewa zespołu policystycznych jajników i że nie mam o co się martwić pod tym kontem. Zalecił zrobić jeszcze badania na prolaktynę i dał mi luteinę na wywołanie miesiączki. Powiedział, że gdy prolaktyna będzie w normie lub w górnej normie mam przyjmować przez 90 dni tabletki CYCLODYNON. Wcześniej też chodziłam do ginekologa, jednak nigdy mi nie mówił o wyglądzie moich jajników, a nowy lekarz stwierdził, że na pewno wcześniej już tak wyglądały, jednak uspokajał, że nie ma się czym martwić. Przyjmowałam luteinę i dostałam baaaardzo bardzo skromne krwawienie, które trwało około 3 dni, było to dosłownie plamienie.
Przyjmowałam te tabletki CYCLODYNON, jednak do tej pory nie doczekałam się okresu. Ważę teraz ok 50 kg, czyli moja waga wróciła mniej więcej do normy sprzed przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych - nie odchudzałam się specjalnie, nie stosowałam żadnych diet, jedynie zaczełam się więcej ruszać i zmieniłam styl życia na zdrowszy. Waga nie spadła drastycznie. około 8 kg w ciągu około 10-12 miesięcy.

Jakie mogą być przyczyny braku okresu?
Co powinnam jeszcze zrobić?
Czy to może być jakas poważna choroba?
Czy będę mogła bez problemu zajść w ciążę?

Wyniki moich badań hormonalnych to:
TSH - 1,440 ulU/ml
LH (luteotropina) - 16,68
FSH = 7,88
Estradiol = 44,64
Progesteron = 0,54
(nie wiem w jakiej fazie cyklu były robione te badania, ponieważ nie miałam wtedy okresy od 3 miesięcy)
prolaktyna = 253,80 ulU/ml (robione w 3 dni "okresu" wywołanego przez luteinę)

Bardzo, bardzo proszę o pomoc, jestem zaniepokojona co raz bardziej. Prawie 7 miesięcy nie mam już okresu. Wybieram się do lekarza ponownie, ponieważ boje się, ale szkoda mi wydawać kolejnych 200zł, aby nie dowiedzieć się niczego konkretnego. A byłam ponoć u najlepszego specjalisty w mieście. Nie wiem już co robic. Czekam na pomoc, z góry serdecznie dziękuję!
__________________
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 19:19   #733
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Brałyście może Costagnus na uregulowanie okresu?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 20:21   #734
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Brałyście może Costagnus na uregulowanie okresu?

ooo a cóż to?
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 15:33   #735
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
ooo a cóż to?
Cytat:
Wskazania: Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu). Mastodynia (bolesne obrzmienie sutka). Zespół napięcia przedmiesiączkowego (to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki objawiające się: bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, migrenowymi bólami głowy, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp).
Od jakiegoś czasu się nad nim zastanawiam,zwłaszcza,że polecała mi go ginekolog rok temu.
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 00:49   #736
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Ja ost okres mialam w grudniu, dokladnie 70 dni temu, a jeszcze poprzedni mialam w październiku 65 dni do tylu, zawsze mialam nieregularne ale nie az tak dlugo, zwykle w granicach tygodnia, a teraz tak mi sie porobilo ...
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 11:28   #737
culesowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Od zawsze mam nieregularny okres. ostatni 21-27 stycznia. Przed okresem zazwyczaj mam takie brazowe plamienia.W niedziele kochałam sie z chlopakiem(pierwszy raz) bez zabezpieczenia,ale nie doszedł we mnie (wyjał z 3-5 minuty przed wytryskiem). Po godzinie znow doszlo do zblizenia,ale wiadomo,ze po tak krotkim uplywie czasu,chlopak nie mogł po raz kolejny 'dojsc'. Od wtorku pojawily sie takie brazowe plamienia jak przed okresem i takie sladowe ilosci krwi. Czy mozliwe,ze podczas stosunku mialam dni plodne? Znów pewnie wmawiam sobie,jakies objawy ciazy.

Od czwartku pojawiło się większe krwawienie(bez brazowego plamienia) . Ale mało obfite(najczęściej moje miesiączki takie bywaly) w piątek też ilość krwi byla umiarkowana. Dziś po wysikaniu się też po podtarciu na papierze było dość dużo. Czy to okres?
culesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:13   #738
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Cytat:
Napisane przez culesowa Pokaż wiadomość
Od zawsze mam nieregularny okres. ostatni 21-27 stycznia. Przed okresem zazwyczaj mam takie brazowe plamienia.W niedziele kochałam sie z chlopakiem(pierwszy raz) bez zabezpieczenia,ale nie doszedł we mnie (wyjał z 3-5 minuty przed wytryskiem). Po godzinie znow doszlo do zblizenia,ale wiadomo,ze po tak krotkim uplywie czasu,chlopak nie mogł po raz kolejny 'dojsc'. Od wtorku pojawily sie takie brazowe plamienia jak przed okresem i takie sladowe ilosci krwi. Czy mozliwe,ze podczas stosunku mialam dni plodne? Znów pewnie wmawiam sobie,jakies objawy ciazy.

Od czwartku pojawiło się większe krwawienie(bez brazowego plamienia) . Ale mało obfite(najczęściej moje miesiączki takie bywaly) w piątek też ilość krwi byla umiarkowana. Dziś po wysikaniu się też po podtarciu na papierze było dość dużo. Czy to okres?
dobrze zaczelas wspolzycie oby tak dalej
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 22:05   #739
julaa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 47
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Cytat:
Napisane przez culesowa Pokaż wiadomość
Od zawsze mam nieregularny okres. ostatni 21-27 stycznia. Przed okresem zazwyczaj mam takie brazowe plamienia.W niedziele kochałam sie z chlopakiem(pierwszy raz) bez zabezpieczenia,ale nie doszedł we mnie (wyjał z 3-5 minuty przed wytryskiem). Po godzinie znow doszlo do zblizenia,ale wiadomo,ze po tak krotkim uplywie czasu,chlopak nie mogł po raz kolejny 'dojsc'. Od wtorku pojawily sie takie brazowe plamienia jak przed okresem i takie sladowe ilosci krwi. Czy mozliwe,ze podczas stosunku mialam dni plodne? Znów pewnie wmawiam sobie,jakies objawy ciazy.

Od czwartku pojawiło się większe krwawienie(bez brazowego plamienia) . Ale mało obfite(najczęściej moje miesiączki takie bywaly) w piątek też ilość krwi byla umiarkowana. Dziś po wysikaniu się też po podtarciu na papierze było dość dużo. Czy to okres?
Pamiętaj, że takie zabawy bez zabezpieczenia mogą się różnie skończyć.. W preejakulacie znajdują się żywe plemniki, które również mogą zapłodnić.. Na przyszłość, po takiej sytuacji warto iść do lekarza po tabletkę po.
julaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 08:13   #740
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Cytat:
Napisane przez julaa82 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że takie zabawy bez zabezpieczenia mogą się różnie skończyć.. W preejakulacie znajdują się żywe plemniki, które również mogą zapłodnić.. Na przyszłość, po takiej sytuacji warto iść do lekarza po tabletkę po.
Uwazam ze jednak lepiej nie wylączac mozgu i uzyc prezerwatywy. Tabletka po jest wyjsciem w przypadku kiedy zawodzi antykoncepcja. Tu antykoncepcji wcale nie bylo. Swiadomie uprawiali seks bez zabezpieczenia. Tabletka nie sluzy 'antykoncepcji po stosunku'

ślę z szajsunga
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 10:52   #741
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Cytat:
Napisane przez julaa82 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że takie zabawy bez zabezpieczenia mogą się różnie skończyć.. W preejakulacie znajdują się żywe plemniki, które również mogą zapłodnić.. Na przyszłość, po takiej sytuacji warto iść do lekarza po tabletkę po.
Tutaj to nawet nie chodzi o preejakulat. Mogły być jakieś mikro wytryski, których chłopak nie wyczuł. Też nie sądze, że czas do wytrysku był liczony z zegarkiem w ręku. Sytuacja bardzo ryzykowna, chyba że ktoś zna swój organizm, obserwuje się wiele lat i może określić moment płodny.

via tapatalk
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 13:29   #742
myszkaaamini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Exclamation spoznia sie okres

Witam. Mam takie pytanie do Was, a mianowicie chodzi mi o spóźniający się 2 dni okres. Kochałam się z moim chłopakiem (z prezerwatywa jak zawsze) i bylo to po dniach plodnych. 2 dni po nich miałam krwawienie(podobne do okresu-trwało tyle samo dni) Po stosunku zorientowaliśmy się że przy końcu była maleńka dziurka(koniec prezerwatywy-nie ten ze zbiorniczkiem). Był to nasz 2 stosunek w tym dniu. Zrobiłam test wczoraj i wykazało że nie jestem w ciąży. Czy przez to krwawienie możliwe że mi się przesuną czasowo? Ciągle mam takie dziwne uczucie jak przed każdym okresem ten ból brzucha i dziwny śluz i uczucie jakbym go dostałą chodź go nie ma. Co mamy robić. Pomocy.

Edytowane przez myszkaaamini
Czas edycji: 2014-03-15 o 15:06
myszkaaamini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 19:48   #743
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: spoznia sie okres

Może miałaś krwawienie międzycykliczne. Na jakiej podstawie wiesz że miałaś dni płodne dwa dni przed tym krwawieniem.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 21:40   #744
myszkaaamini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Dot.: spoznia sie okres

obliczam cały czas kiedy bede miala
myszkaaamini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 17:20   #745
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: spoznia sie okres

Cytat:
Napisane przez myszkaaamini Pokaż wiadomość
obliczam cały czas kiedy bede miala
W jaki sposób obliczasz? Tego się nie wylicza tylko obserwuje, prowadzi wykres temperatur itd.
Jeśli okres nadal się opóźnia to powtórz test za kilka dni.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 18:54   #746
krakowianka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 70
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

hej Mam problem z Bardzo bolesnymi miesiączkami, normalnie dzień wyjęty z życia. Tylko mocne przeciwbólowe tabletki trzymają mnie przy życiu. Cykl trwa u mnie ok 31-32 dni i do tej pory był regularny, osttanio tydzień mi się spóźnił, ale to słyszałm,ze tak bywa. Dodam,że mam problemy z cerą i lekarz dermatolog zlecił mi wykonanie usg w celu wykluczenia PCOS. USG miałam robione przez powłoki brzuszne i niby pani ginekolog powiedziała,ze jest wszystko ok. Z hormonów to miałam badane TSH i FT3 FT4 i też wszystko ok. Miała z Was któraś taki problem? Powinnam się udać do innego ginekologa prawda?tylko się trochę boję.... kurcze chciałabym zacząć normalnie żyć w ten dzień, a nie bać się,ze mogę zemdleć z bólu...
krakowianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 16:15   #747
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez krakowianka1991 Pokaż wiadomość
hej Mam problem z Bardzo bolesnymi miesiączkami, normalnie dzień wyjęty z życia. Tylko mocne przeciwbólowe tabletki trzymają mnie przy życiu. Cykl trwa u mnie ok 31-32 dni i do tej pory był regularny, osttanio tydzień mi się spóźnił, ale to słyszałm,ze tak bywa. Dodam,że mam problemy z cerą i lekarz dermatolog zlecił mi wykonanie usg w celu wykluczenia PCOS. USG miałam robione przez powłoki brzuszne i niby pani ginekolog powiedziała,ze jest wszystko ok. Z hormonów to miałam badane TSH i FT3 FT4 i też wszystko ok. Miała z Was któraś taki problem? Powinnam się udać do innego ginekologa prawda?tylko się trochę boję.... kurcze chciałabym zacząć normalnie żyć w ten dzień, a nie bać się,ze mogę zemdleć z bólu...
Z tego co wiem to ten Costagnus o który pytałam wyżej jest polecany na "przeżywanie" dolegliwości okresowych Może warto skonsultować to z lekarzem
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 16:21   #748
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Ja dostałam tabletki antykoncepcyjne i pomogły na wszelkie dolegliwości no i jak masz chłopaka to gwarantuje seks bez stresu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 19:40   #749
dyz
Raczkowanie
 
Avatar dyz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Dziewczyny!
Mam 19 lat, miesiączkuję od 2007 roku, w ciągu tych 7 lat kilka zdarzyło się w równych odstępach, reszta różnie, nawet do 2 tygodni opóźnienia. Od 5 lat nie miałam żadnej aktywności fizycznej oprócz chodzenia do pociągu i z powrotem. Jakieś 3 tygodnie temu zaczęłam biegać, odstawiłam wszystkie słodycze, gazowane i słodkie napoje, fastfoody, w 99% pieczywo, ziemniaki i ciężkie potrawy. Jem 5 małych posiłków dziennie, 1,5-2l wody. Biegam 3-4 razy w tygodniu po ok. 30 minut, jest to wolny bieg. Dodam, że mam 167cm wzrostu i ważę 48kg (wahania w zależności od dnia nawet 46,8-48kg). Ostatni czas był dla mnie trochę bardziej stresujący, 7 dni w tygodniu wstaję przed 7 i kładę się ok 22, jestem przemęczona. CZY TO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ZATRZYMANIA/OPÓŹNIENIA OKRESU? Test wyszedł negatywnie, nie czuję nic nienormalnego, nie mam zachcianek, mdłości, nudności, nic się nie dzieje oprócz braku miesiączki, a właściwie spóźniania się jej ok. 8 dni. Czasami zdarzało się, że był spóźniony 2 tygodnie, nawet miesiąc. Prosze o odp. na pytanie capslockowe.
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu-on i tak upłynie.
dyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:49   #750
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Cytat:
Napisane przez dyz Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Mam 19 lat, miesiączkuję od 2007 roku, w ciągu tych 7 lat kilka zdarzyło się w równych odstępach, reszta różnie, nawet do 2 tygodni opóźnienia. Od 5 lat nie miałam żadnej aktywności fizycznej oprócz chodzenia do pociągu i z powrotem. Jakieś 3 tygodnie temu zaczęłam biegać, odstawiłam wszystkie słodycze, gazowane i słodkie napoje, fastfoody, w 99% pieczywo, ziemniaki i ciężkie potrawy. Jem 5 małych posiłków dziennie, 1,5-2l wody. Biegam 3-4 razy w tygodniu po ok. 30 minut, jest to wolny bieg. Dodam, że mam 167cm wzrostu i ważę 48kg (wahania w zależności od dnia nawet 46,8-48kg). Ostatni czas był dla mnie trochę bardziej stresujący, 7 dni w tygodniu wstaję przed 7 i kładę się ok 22, jestem przemęczona. CZY TO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ZATRZYMANIA/OPÓŹNIENIA OKRESU? Test wyszedł negatywnie, nie czuję nic nienormalnego, nie mam zachcianek, mdłości, nudności, nic się nie dzieje oprócz braku miesiączki, a właściwie spóźniania się jej ok. 8 dni. Czasami zdarzało się, że był spóźniony 2 tygodnie, nawet miesiąc. Prosze o odp. na pytanie capslockowe.
Tak

ślę z szajsunga
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-19 08:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.