Mamy LIPCOWE 2019 cz.2 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-19, 11:44   #1141
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Byłam u lekarza z tymi plecami, jakiś stan zapalny, musiałam zwolnić się dzisiaj z pracy, bo ledwo tam doszłam. Kazał brać paracetamol przeciwbólowo i smarować się żelem przeciwzapalnym, który mi przepisał, tylko na ulotce jest napisane, że niewskazane jest stosowanie dla kobiet w ciąży i mam teraz mieszane uczucia....
W dodatku pokłóciłam się z TŻ, super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 11:45   #1142
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

ja nie musze podkreślać i tak duży brzuch. Denerwuje mnie że gdziekolwiek ide czy na pobór krwi czy jak dziś do diabetologa to wszyscy pytają czy już nie długo rozwiązanie. A ja że za ok 2 miesiące dopiero. Też mnie krzyż boli dlatego nie moge za dużo chodzić tylko jak muszę. W domu to czasem też jak za dużo robie obiad tu syn a w sumie mam odpoczywać eh Teraz święta więc do mamy jedziemy to odpoczne
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 12:40   #1143
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Sovianka lekarz widział że jesteś w ciąży i przepisał Ci ten żel to chyba wie co robi


Millusia masz bliźniaki także Twój brzuszek jest znacznie większy stąd pewnie przekonanie że niedługo rozwiązanie

Jak ja patrzę na siebie w lustro to też bym o sobie pomyślała że niedługo na porodowke będę jechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 13:56   #1144
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
Sovianka lekarz widział że jesteś w ciąży i przepisał Ci ten żel to chyba wie co robi


Millusia masz bliźniaki także Twój brzuszek jest znacznie większy stąd pewnie przekonanie że niedługo rozwiązanie

Jak ja patrzę na siebie w lustro to też bym o sobie pomyślała że niedługo na porodowke będę jechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale co kogo to obchodzi czy termin czy nie termin zresztą głupie pyt tak rozwiazanie juz chwile i 1 raz do diabetologa przyszłam |
Tak to ludzie pytaja a jak trzeba ustąpić miejsca w tramwaju to nikt nie widzi dużego brzucha :P
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 15:08   #1145
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza z tymi plecami, jakiś stan zapalny, musiałam zwolnić się dzisiaj z pracy, bo ledwo tam doszłam. Kazał brać paracetamol przeciwbólowo i smarować się żelem przeciwzapalnym, który mi przepisał, tylko na ulotce jest napisane, że niewskazane jest stosowanie dla kobiet w ciąży i mam teraz mieszane uczucia....
W dodatku pokłóciłam się z TŻ, super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Współczuje- mnie wczoraj w krzyżach bolało ale zrobiłam sobie dzień laby i dziś ok ;-) co do żelu to prawda jest taka, że nie robi się badań leków na kobietach w ciąży i większość producentów ze względów bezpieczeństwa pisze żeby nie stosować w ciąży (tzw. doopochron). Myślę, że lekarz wie co robi i zawsze wybierze mniejsze zło. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Odnośnie przedszkola jestem zdania, że im wcześniej dziecko pójdzie tym lepiej. Syn poszedł w wieku 2 lat, córka 3 ale też nie mieliśmy za bardzo wyboru niestety. Ja od razu wracałam do pracy :-( a nie chcieliśmy nadużywać pomocy od Rodziców (bardzo nam pomogli przez te 2 pierwsze lata-dzięki nim udało się uniknąć żłobka)

Ja nie mam problemów z eksponowaniem brzucha bo jest duży i musiałabym dobrze się nagimnastykować żeby go ukryć...
Dziś pierwszy raz odważyłam się skorzystać z kasy pierwszeństwa (niestety nasz naród nadal ciemnotą świeci w tym temacie) Byłam z córką a miałam dosłownie 4 produkty (przy kasach przed świętami wiadomo co- prawie jakby zapowiedź 3 Wojny Światowej) wózki bo brzegi wypchane....więc grzecznie państwa przeprosiłam i przeszłam do samego przodu nie pchając się przede mną stało małżeństwo z dwójką małych dzieci i też niewiele co mieli więc stanęłam za nimi.... a dziewczyna przed którą weszłam zwróciła mi uwagę!!!, że kolejka jest tam (pokazała na sam koniec) na co ja jej , że wiem ale to jest kasa pierwszeństwa... a ona patrzy i mówi, że tak ale dla niepełnosprawnych, małych dzieci i kobiet w ciąży.... w tym właśnie momencie odwróciłam się do niej całkiem przodem.... speszyła się i przeprosiła....bo wtedy chyba dopiero zauważyła tym bardziej, że wymownie na brzuch spojrzałam i spytałam czy taki malutki jest....
My na święta też do mojej mamy ale zawsze dzielimy się obowiązkami: każdy coś robi , ja mam sałatkę i babkę w przydziale ;-) a dodatkowo zamierzam zrobić pasztet i upiec karczek w soli
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 15:24   #1146
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Sovianka wspolczuje bólu

Mnie kość ogonowa boli jak dłużej pochodzę



Mnie to nikt nie pyta jak się czuję czy kiedy rozwiązanie...

O przepyszczenie w kolejce nie wspomnę



Bylam dzis u giną i plamien dostałam po badaniu tak się wystraszyłam! Zadzwoniłam do gina ale mówi że to normalne!



Franek dzis na poczatku usg byl dziewczynka a jak powiedziałam że niby ma być chłopak to mówi że ma nogi zaciśnięte i po chwili mówi że znalazł jajka😁
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 15:27   #1147
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez ewela2612 Pokaż wiadomość
Współczuje- mnie wczoraj w krzyżach bolało ale zrobiłam sobie dzień laby i dziś ok ;-) co do żelu to prawda jest taka, że nie robi się badań leków na kobietach w ciąży i większość producentów ze względów bezpieczeństwa pisze żeby nie stosować w ciąży (tzw. doopochron). Myślę, że lekarz wie co robi i zawsze wybierze mniejsze zło. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Odnośnie przedszkola jestem zdania, że im wcześniej dziecko pójdzie tym lepiej. Syn poszedł w wieku 2 lat, córka 3 ale też nie mieliśmy za bardzo wyboru niestety. Ja od razu wracałam do pracy :-( a nie chcieliśmy nadużywać pomocy od Rodziców (bardzo nam pomogli przez te 2 pierwsze lata-dzięki nim udało się uniknąć żłobka)

Ja nie mam problemów z eksponowaniem brzucha bo jest duży i musiałabym dobrze się nagimnastykować żeby go ukryć...
Dziś pierwszy raz odważyłam się skorzystać z kasy pierwszeństwa (niestety nasz naród nadal ciemnotą świeci w tym temacie) Byłam z córką a miałam dosłownie 4 produkty (przy kasach przed świętami wiadomo co- prawie jakby zapowiedź 3 Wojny Światowej) wózki bo brzegi wypchane....więc grzecznie państwa przeprosiłam i przeszłam do samego przodu nie pchając się przede mną stało małżeństwo z dwójką małych dzieci i też niewiele co mieli więc stanęłam za nimi.... a dziewczyna przed którą weszłam zwróciła mi uwagę!!!, że kolejka jest tam (pokazała na sam koniec) na co ja jej , że wiem ale to jest kasa pierwszeństwa... a ona patrzy i mówi, że tak ale dla niepełnosprawnych, małych dzieci i kobiet w ciąży.... w tym właśnie momencie odwróciłam się do niej całkiem przodem.... speszyła się i przeprosiła....bo wtedy chyba dopiero zauważyła tym bardziej, że wymownie na brzuch spojrzałam i spytałam czy taki malutki jest....
My na święta też do mojej mamy ale zawsze dzielimy się obowiązkami: każdy coś robi , ja mam sałatkę i babkę w przydziale ;-) a dodatkowo zamierzam zrobić pasztet i upiec karczek w soli
Brawo za odwagę, ja też muszę się przemóc i zacząć prosić o obsługę poza kolejką, bo dzisiejsze pół godzinne zakupy to był dla mnie wyczyn, teraz nawet leżenie nie pomaga na te plecy....jak mi nie przejdzie, to coś czuje, że w święta wyląduje na pogotowiu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 15:27   #1148
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

27tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20190419_13_45_27_Pro.jpg (69,2 KB, 54 załadowań)
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 15:28   #1149
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
27tc
Śliczny brzusio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 15:30   #1150
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

trzy dni odpoczywałam, leżałam i spacerowałam do sklepu i czułam się ciężka jak słoń. dzisiaj zaryzykowałam i umyłam okna i mimo zmęczenia to czuję się jak nowonarodzona😀 jakbym wróciła z przejażdżki rowerem albo biegania, energia rozpiera😀

dziewczyny co uważacie o jeżdżeniu na rowerze w ciąży?
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 15:50   #1151
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

A to ja w 29tcIMG_20190419_164951.jpeg

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 16:11   #1152
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Pięknie wyglądacie

Te kasy pierwszeństwa to są masakra, też byłam dziś z córką na zakupach a że miałam trochę tych produktów we wózku to nie pchalam się na sam początek, poszłam do kasy obok gdzie było o wiele szybciej a w kasie pierwszeństwa nikt nie stał uprzywilejowany, powinni nie obsługiwać ludzi którzy nie muszą z takiej kasy korzystać o to by się nauczyli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 16:39   #1153
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja po obiedzie tez wygladam jakbym jedna noga byla na porodowce.

Dzis sasiadka, ktora mieszka po drugiej stronie ulicy widziala mloda pod domem, przyniosla jej duze, czekoladowe jajo na wielkanoc a ja akurat z domu wyszlam. Kobita na mnie popatrzala i oczywiscie "na kiedy masz termin?".
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 18:24   #1154
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
trzy dni odpoczywałam, leżałam i spacerowałam do sklepu i czułam się ciężka jak słoń. dzisiaj zaryzykowałam i umyłam okna i mimo zmęczenia to czuję się jak nowonarodzona😀 jakbym wróciła z przejażdżki rowerem albo biegania, energia rozpiera😀

dziewczyny co uważacie o jeżdżeniu na rowerze w ciąży?

Ja dwa sporty jakie uważam za bezpieczne to spacery i pływanie ;-)
Powiem szczerze, że w poprzedniej ciąży chodziłam na siłownię (w pierwszych dwóch jedynym sportem był basen) i nie wiem czy miało to związek czy nie ale w 15 tc poroniłam :-( dlatego też teraz nie robię nic.... poza spacerami.... niemniej wszędzie piszą żeby nie przerywać treningów jak ktoś ćwiczył ale rower akurat chyba nie jest zbyt bezpieczny (ze względu na możliwość przewrócenia się). Przynajmniej wg mnie
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 18:45   #1155
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Równie rower bym odpuscila!

Ja duzo jeździłam rowerem rekreacyjnie czy np córkę wozilam do pkola ale teraz nawet nie wyciągam roweru bo bym sie bała...
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 19:01   #1156
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja też miałam plany ćwiczyć w ciąży na planach się skończyło jak z zajęcia na zajecie byłam coraz słabsza. A chodziłam na sztangi więc było widać jak mi spadała kondycja. Powiedziałam sobie dość jak na ćwiczeniach upadłam na tyłek. No i zaczęłam plamić na brązowo. Mam nadzieję że wrócę do ćwiczeń po porodzie, chociaż miałam zajęcia w fajnej siłowni ale daleko od domu, więc w sumie nie było mnie cały dzień. A teraz tak jakoś będę musiała u siebie chodzić albo na jakąś bieżnie albo w sumie nie wiem na co, bo zajęć zorganizowanych tutaj nie ma.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 19:37   #1157
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

to chyba szczyt lenistwa jesli zamiast sie po prostu ogolić, ogladam nogi z każdej stronu czy aby moge jutro założyć sukienke czy jednak muszę rano się ogarnąć

co do roweru, moj gin w pierwszej ciazy powiedzial ze jesli jezdzilam raz na jakis czas to calkowicie odradza, chyba ze robilam to sportowo to wtedy można ale też z rozsądkiem. Ja odpuscilam, nie raz wsiadlabym na rower z córką bo czuje sje teoretycznie dobrze, no ale wole nie.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 19:46   #1158
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Golenie nóg w ciąży to sport ekstremalny jeszcze jak w pierwszej ciąży mieszkałam na starym mieszkaniu i miałam wannę to było to do przeżycia ale teraz mam prysznic i golenie nóg to jest wyczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 20:01   #1159
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Zrobilam pranie, upieklam babeczki wielkanocne, zeby miec co wlozyc do koszyka i szczerze mam dosc a raczej moje nogi maja dosc.
Caly dzien dzis w ruchu.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Co do jazdy rowerem... w pierwszej ciazy czasem jezdzilam, jak musialam, ale ze strachem.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 20:09   #1160
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

tak mi się dzisiaj zachciało przejażdżki ale nie zaryzykowałam, z ekstremalnych rzeczy umyłam okna😛

nie mogę się już zgiąć i nachylić tak jakbym chciała więc depilacja nóg i reszty pod prysznicem kończy się lamentem i wieloma słowami na k i ch 😀

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

plus te boląco kłujące żebra....
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 20:14   #1161
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

prawie wszystkie wrzucamy zdjęcia w czarnych bluzkach/sukienkach, zauwazyłyście? Chyba wszystkie myślą że będą mniejsze wtedy 😹
Ja daje rade z goleniem, ale jest ciężej i ciasniej niż normalnie cięzko mi sie lawiruje tą maszynką w tej ciasnocie i ograniczonych mozliwościach akrobatycznych

Ja to juz nie pamiętak dnia w spokoju, codziennie jak juz zaczne dzień tj. wypije kawę to mam mase ogarniania, wiec jak kladę się i córka zasypia to ja praktycznie razem z nia. Właśnie zasnela.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 21:03   #1162
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
prawie wszystkie wrzucamy zdjęcia w czarnych bluzkach/sukienkach, zauwazyłyście? Chyba wszystkie myślą że będą mniejsze wtedy

Ja daje rade z goleniem, ale jest ciężej i ciasniej niż normalnie cięzko mi sie lawiruje tą maszynką w tej ciasnocie i ograniczonych mozliwościach akrobatycznych



Ja to juz nie pamiętak dnia w spokoju, codziennie jak juz zaczne dzień tj. wypije kawę to mam mase ogarniania, wiec jak kladę się i córka zasypia to ja praktycznie razem z nia. Właśnie zasnela.


Haha może podświadomość działa. Ja ogólnie robię zdjęcia comiesięczne w czarnej bokserce i szortach i w tym samym zestawie robiłam przy pierwszym dziecku żeby mieć fajne porównanie a w czarnym lepiej widać brzuszek

Golenie to jeszcze na oślep robię miejsce koło miejsca, dziś depilowalam nogi depilatorem i to była jakaś masakra jaką gimnastykę musiałam uprawiać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-20, 08:26   #1163
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

I mnie to akurat przypadek, mało mam kiecek, w które się mieszczę

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-20, 10:31   #1164
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Dziewczyny mialyscie plamienie po badaniu ginekologicznym? Mam od wczoraj... Juz mam stresa....
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-20, 11:46   #1165
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

ja miałam na samym początku po cytologii. z trzy dni leciał brązowawy śluz więc zadzwoniłam do ginki i mnie uspokoiła.
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-21, 10:08   #1166
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich 🙂🐣 za rok w powiększonym składzie😀
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-21, 13:29   #1167
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Zdrowych i Wesolych Swiat kochane
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-21, 13:36   #1168
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Tak, najlepszego z okazji Świąt
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-21, 17:54   #1169
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

caly dzień co rusz dretwieje mi noga, ale nie tak jak przy skurczu tylko taki prąd idzie i stać na niej ciężko. Nie wiem o co chodzi, nie czuje zeby naciskal młody na jakis nerw. wcześniej to w ogole brzuch twardnial mocno i tam na dole czulam się taka zdretwiała

Wesołych również!
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-21, 18:16   #1170
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
caly dzień co rusz dretwieje mi noga, ale nie tak jak przy skurczu tylko taki prąd idzie i stać na niej ciężko. Nie wiem o co chodzi, nie czuje zeby naciskal młody na jakis nerw. wcześniej to w ogole brzuch twardnial mocno i tam na dole czulam się taka zdretwiała

Wesołych również!
Mialam kiedys problemy z nerwami i oprocz bolu nie do zniesienia, mialam tez wlasnie "przechodzenie pradu".
Czasem nie czujemy, ze dziecko gdzies naciska a jednak.
Ja, jeszcze zanim brzuch wyskoczyl, miewalam paskudny nerwobol w posladku, ktorego przed ciaza nigdy nie mialam. Pozniej przeszlo a teraz znow daje o sobie znac.

W dole brzuch mi dretwieje tylko jak mam pelen pecherz.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 20:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.