Gundolls - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-05, 09:03   #1
Hoop2019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1

Gundolls


Hej, kojarzycie sklep gundolls ? Dość popularny na instagramie czy facebooku. Miałam z nim ostatnio do czynienia i chciałam Was ostrzec.
Kupiłam strój który jak się okazało leżał zupełnie inaczej niż miał, kojarzycie te memy gdzie na zdjęciu wygląda super a jak już ktoś dostaje wymarzoną rzecz to nie jest pewnie czy nie pomylili zamówienia ? Oczywiście zwróciłam produkty w wyznaczonym terminie i czekam na zwrot kasy. Minął czas do którego mieli zwrócić pieniążki ale na koncie ich nie ma. Dzwonię i dzwonię ale nikt nie odbiera, piszę maile ale nikt nie odpisuje. Okazuje się, że to normalne w tej firmie, popytałam w sieci i dziewczyny po miesiąc czekają na zwrot środków, jak sie dowiedziałam usuwają wszystkie negatywne komentarze i zdjęcia na swojej stronie. Zastanawiałyście się dlaczego nie da się ocenić ich sklepu na google ani na facebooku ? Teraz znacie odpowiedź. Spotkałam się z wieloma negatywnymi opiniami jak zaczęłam grzebać czy tylko mi nie oddali pieniędzy. Więc jeśli nie chcecie wywalić w błoto 250 zł za strój i chcecie mieć spokój to strony gundolls nie polecam
Hoop2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 02:08   #2
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Gundolls

jeśli możesz sprawdź kiedy odebrali przesyłkę i po upływie 14 dni wyślij im przedsądowe wezwanie do zapłaty - proste pismo, które spokojnie przygotujesz sama, ze wzoru z neta. u mnie to zawsze działało.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 20:57   #3
maymag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gundolls

Hej, coś wiadomo w Twojej sprawie? Mam taką samą sytuacje, dostałam meila,że zwrot przyjęty i pieniądze wyjdą do 14dni, jest już po terminie nie odpisują na meile i usuwają komentarze na ig...właścicielka leci do Kalifornii więc już wiadomo za czyje pieniążki...
maymag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 14:16   #4
xxvxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gundolls

Hej dziewczyny. Udało Wam się odzyskać pieniądze? Jestem w tej samej sytuacji. Towar zwróciłam w terminie, pieniędzy wciąż nie mam. Piszę, dzwonię☠i nic - zero jakiegokolwiek odzewu z ich strony Nigdy więcej zakupów w tym sklepie...
xxvxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 15:20   #5
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Gundolls

Dziewczyny, polecam Rzecznika Praw Konsumentów lub policję skoro macie takie wątpliwości. Wpisy na forum niewiele dadzą.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 22:38   #6
maymag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gundolls

Hej, właśnie otrzymałam potwierdzenie zwrotu. Nastąpiło to tylko dlatego,że wysłałam meila z informacją,że wysłałam pismo z wezwaniem do zapłaty oraz załączyłam jego zdjęcie. Pismo wysłałam pocztą Polską plus wydrukowałam wszystkie screeny z neta itp wiec i tak jestem w plecy 50zł ale grunt,że podziałało. Życzę powodzenia i wytrwałości. Mam nadzieje,że się nie poddacie bo inaczej dalej będą zarabiać na ludziach.
maymag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 09:45   #7
xxvxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gundolls

Do mnie również dzisiaj wpłynęły pieniądze. Niemniej jednak stało się tak, bo byłam wyjątkowo natrętna - upominałam się nawet w komentarzach na stronie sklepu na instagramie. Tak jak napisała maymag - powodzenia i przede wszystkim wytrwałości dziewczyny!
xxvxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 07:17   #8
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Gundolls

Bylam w sklepie stacjonarnym i przymierzylam pare modeli.. Niestety stroje faktycznie kiepsko leza, zwlaszcza dol.. Jezeli ktos nie ma pupy w stylu kardashian, badz super wytrenowanej na silowni, bedzie mial problem. Moze to wina tego, ze wlascicielka szyje stroje pod swoja miare...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 13:56   #9
vesperanza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gundolls

Widzę, że to stała polityka tej firmy. Ja też walczę o zwrot środków. Zamówiłam 2 kostiumy, nic nie leżało dobrze. Materiały jakościowo średnie, no God Save Queens to to nie jest. Skusiła mnie instagramowa promocja i mam za swoje. Właścicielka firmy ma ewidentnie gdzieś swoich klientów i wygląda na to, że lubi obracać ich pieniędzmi jak najdłużej. Gdy upłynął termin dla zwrotu pieniędzy na moje konto- urwał się kontakt. Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonu. Dzisiaj wysłałam wezwanie do zapłaty pocztą a mailem skan wezwania. Jeśli w ciągu 7 dni nie dostanę swoich pieniędzy to zgłoszę to odpowiednim organom.
Totalnie nie polecam tej marki, to jak traktują klientów to jakaś kpina.
vesperanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 22:38   #10
MissStirling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gundolls

Dziewczyny dodawajcie opinie w Google najczęściej tam ludzie szukają opinii na temat sklepu. Ja akurat mam tą możliwość, że mogę wejść do sklepu i zmierzyć bo jestem z tego samego miasta, ale ktoś z daleka później jest poszkodowany bo ma problem ze zwrotem.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

W Google nie skasuje opini jak komentarzy na ig także polecam tam zostawiać. Denerwuje mnie to okropnie, że kasa nie mała A jakość pozostawia wiele do życzenia A jak ktoś się upomni o swoje to totalna olewka
MissStirling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-09 23:38:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.