Gronkowiec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-10, 09:59   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Gronkowiec


Po jakim okresie czasu od "zaleczenia" gronkowca mogę pójść na oczyszczanie cery do kosmetyczki?
Jak taki zabieg powinien wyglądać?
Jak mam pielęgnować swoją zniszczonoą, wysuszoną cerę?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:27   #2
*ButterFly*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: Gronkowiec

Witam! Mam w rodzinie osobę która ma gronkowca złocistego, jest to moja ciocia a zarazem bardzo bliska mi osoba.Gronkowca nie może wyleczyć od ok.2 lat. Ostatnio była poprawa i to nawet znaczna ale to tylko koło miesiąca.... Chciałabym się dowiedzieć czy ten ParaProteX jest naprawde skuteczny. Nie chciałabym by i tym razem ciocia utraciła nadzieje Prosze o bardzo szybki kontakt i opinie dobrego dermatologa. Pilne!!! A jeśli nie ten produkt jest chwalony przez wyleczonych to jaki inny? Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje;]
*ButterFly* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 16:24   #3
LOduWka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Gronkowiec

jezeli chodzi o gronkowca zlocistego mojemu chlopakowi i dziecku dalo doskonale efekty leczenie homeopatyczne po tygodniu!! niestety leki homeopatyczne moze dobrze dobrac tylko odpowiednio przeszkolony lekarz najlepiej homeopata klasyczny-mimo ze leki te dostepne sa bez recepty nie polecam samodzielnego eksperymentowania moze to wzbudzi krzyk lekarzy alleopatow ale jak dotad nie potrzebujemy antybiotyku a sytuacja mojego chlopaka byla fatalna bo na miejscach gdzie byl gronkowiec pojawily sie rowniez grzyby, polecam homeopatie staphylococcinum 9ch ale po konsultacji z lekarzem!!!!!!!
LOduWka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.