Same problemy! Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-27, 20:03   #1
Olaandmuffi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4

Same problemy! Pomocy!!


Mam parę problemów i bardzo liczę na waszą pomoc!
A oto one:
1. Mam piegi które chciałabym zlikwidować. Jak mogę to zrobić?
2. Mam problemy ze skórą, jest jakby niedożywiona, czy znacie jakiś dobry kosmetyk odżywczy?
3. Jak zlikwidować trądzik? Zaznaczam że stosuje tonik antybakteryjny Soraya co jakiś czas (ok. co trzy dni). Jednak wcześniej używałam regularnie kremy itp. i nie dawało żadnych efektów więc zrezygnowałam.. Może znacie jakieś dobre kosmetyki które naprawdę DZIAŁAJĄ?
4. Mam żółte zęby. Myję je zawsze rano pastą Colgate whitening i nic. Co powinnam zrobić by mieć śliczne białe zęby?
5. Cellulitis. Jak go zlikwidować? Tym samym czy znacie jakieś dobre sposoby na schudnięcie ok. 4 kilogramów?
6. Blada skóra. Co zrobić by taka nie była?

Mam nadzieję że mi pomożecie.
Ola
Olaandmuffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-27, 20:03   #2
Olaandmuffi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4
Same problemy! Pomocy!!

Mam parę problemów i bardzo liczę na waszą pomoc!
A oto one:
1. Mam piegi które chciałabym zlikwidować. Jak mogę to zrobić?
2. Mam problemy ze skórą, jest jakby niedożywiona, czy znacie jakiś dobry kosmetyk odżywczy?
3. Jak zlikwidować trądzik? Zaznaczam że stosuje tonik antybakteryjny Soraya co jakiś czas (ok. co trzy dni). Jednak wcześniej używałam regularnie kremy itp. i nie dawało żadnych efektów więc zrezygnowałam.. Może znacie jakieś dobre kosmetyki które naprawdę DZIAŁAJĄ?
4. Mam żółte zęby. Myję je zawsze rano pastą Colgate whitening i nic. Co powinnam zrobić by mieć śliczne białe zęby?
5. Cellulitis. Jak go zlikwidować? Tym samym czy znacie jakieś dobre sposoby na schudnięcie ok. 4 kilogramów?
6. Blada skóra. Co zrobić by taka nie była?

Mam nadzieję że mi pomożecie.
Ola
Olaandmuffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-27, 20:33   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Same problemy! Pomocy!!

Witam! Ja z trądzikiem męczę się od lat i już wiem że nic nie jest 100% skuteczne ale: 1 Myj twarz dobrym antybakteryjnym żelem lub kremem (polecam rewelacyjną serię Clean&Clear) 2 Stosuj często peelingi i maseczki 3 Miej dobry humor [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-27, 20:33   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Same problemy! Pomocy!!

Witam! Ja z trądzikiem męczę się od lat i już wiem że nic nie jest 100% skuteczne ale: 1 Myj twarz dobrym antybakteryjnym żelem lub kremem (polecam rewelacyjną serię Clean&Clear) 2 Stosuj często peelingi i maseczki 3 Miej dobry humor [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.