AA-botox-like - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-09, 13:39   #1
kola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 28

AA-botox-like


Mam pytanie czy któraś z was używała już kosmetyków z nowej serii AA z kompleksem Botox-like? Zresztą nawet nie wiem czy one już są w sprzedaży, ja ich nigdzie nie spotkałam. Ale widziałam na ich stronie
http://www.oceanic.pl/kosmetyki/ageexpert/
kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 12:27   #2
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: AA-botox-like

Weszłam na stronkę, bardzo ładnie jest tam opisan ta seria. Wybieram się do GC, jak będą te kremiki to napewno kupię serum.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 13:18   #3
kola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 28
Re: AA-botox-like

też właśnie serum chętnie bym spróbowała, ale coś mi się zdaje, że oni jeszcze tego nie sprzedają. Esentia ma pełną ofertę Oceanic-a, a botox-like nie mają.
Ale na pewno już niedługo.
kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 13:35   #4
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: AA-botox-like

Jak znajdę i kupię to dam znać
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 13:55   #5
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: AA-botox-like

Jak już któraś kupi,kochaniutkie to niech napisze skład chem. z opakowania na wizażu.Może powie nam pani Basia co oni tam włożyli,że nie bali się takiej nazwy-dużo obiecującej
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 14:57   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: AA-botox-like

Nie wiem jakie składniki zastosowała firma Oceanic w swoim nowym produkcie, (na Basię nadal musimy poczekać).
Ja znalazłam informację o nowej linii kosmetycznej (kosmetyki dla gabinetów kosmetycznych i ich linia detaliczna) prawdopodobnie chodzi o ten sam składnik.
Przedstawiam Wam opis kosmetyków linii Vanity:

Vision Esalifting heksapeptyd + ozonidy
współdziałanie blokujące procesy starzenia się skóry i całkowicie odnawiające skórę twarzy.
24% heksapeptyd +ozonowany olejek =maksimum rezultatów
Nowa linia zabiegów tonizujących i powstrzymujących procesy starzenia się skóry twarzy o podwójnej skuteczności, możliwej do uzyskania dzięki współdziałaniu aktywnych czynników.
Podstawą linii jest innowacyjne połączenie HEKSAPEPTYDU, rewolucyjnego składnika wygładzającego zmarszczki mimiczne (efekt botuliny), z nadzwyczajnymi właściwościami odnawiającymi OZONIDÓW. Dzięki takiemu połączeniu można uzyskać nadzwyczajne efekty nie tylko w wygładzaniu zmarszczek, ale także w odzyskiwaniu utraconego napięcia, elastyczności i świeżości skóry twarzy.
VISION ESALIFTING niepowtarzalna linia przeciwzmarszczkowa.

Kosmetyki profesjonalne

Serum do cery delikatnej
delikatne działanie złuszczające i przeciwutleniające HEKSAPEPTYD i Polihydroksykwasy

Serum do cery normalnej
bardziej zdecydowane działanie złuszczające HEKSAPEPTYD i Alfahydroksykwasy

Krem Anti-age (blokujący objawy starzenia się skóry)
działanie obronne przed zanieczyszczeniami HEKSAPEPTYD i APF

Produkt Ozoaktywny
intensywne działanie stymulujące i regenerujace OZONIDY
Intragel (stosowany bezpośrednio na zmarszczki i bruzdy)
głęboki efekt liftingujący i odmładzający Żel z HEKSAPEPTYDEM i OZONIDAMI

Maseczka na bazie DNA pochodzenia morskiego
właściwości regenerujące Tkanina nasączona żelem na bazie DNA morskiego

Kosmetyki domowe

Serum liftingujące do twarzy
HEKSAPEPTYD i Polihydroksykwasy

Serum na szyję
Witaminy, kwas glikolowy i mlekowy

Krem Młodości
HEKSAPEPTYD, APF i Trahaloza
Krem na szyję
HEKSAPEPTYD i izoflawony z soi

Drogocenny eliksir na skórę czoła
HEKSAPEPTYD i środki liftingujące

Drogocenny eliksir na skórę wokół oczu
HEKSAPEPTYD i Czynniki liftingujące

Drogocenny eliksir na skórę wokół ust
HEKSAPEPTYD i Czynniki zmiękczające

Tyle informacji znalazłam o tej nowej serii.
W jednym z opisów użyto także nazwy Argirelina - ja z tym składnikiemn spotkałam sie już dość dawno -w kosmetykach Charmine Rose w zabiegu Magia Hawajów - i troszkę dziwi mnie fakt takiej nagłej akcji reklamowej produktów z tym składnikiem, to już nie nowość ,skoro inne firmy stosują ten składnik od jakiegoś czasu.
Argirelina(hekaspeptyd) działający na system połączeń nerwowych ,w podobny sposób do działania jadu kiełbasianego (botuliny).Firma Charmine Rose tak deklaruje działanie swojego preparatu :
"Argireline ma działanie silnie wypłycające zmarszczki mimiczne:bruzdy na czole,policzkach,szyi,oli kwiduje "kurze łapki" wokół oczu i niweluje efekt "opadających ust".W zabiegu Magia Hawajów efekt utrzymuje się 3-6 miesięcy."
Tyle producent...
Moje spostrzeżenia :
To kolejny "cudowny" składnik kosmetyków,wykonałam zabiegi u klientek z różnym stanem skóry,z różną głębokością zmarszczek - ponieważ zawsze podchodzę z dużą ostrożnością do nowych zabiegów nie obiecywałam moim klientkom takich efektów jak obiecuje producent.I dobrze ,gdyż zabieg jest świetny jako zabieg odżywczy,nawilżający ,relaksujący.Ale nie działa w tak cudowny sposób jak botulina.
Dlatego uważam ,że kosmetyki ,które teraz pojawiają się w sprzedaży także będą przereklamowane.Być może będą świetnie nawilżały ,odżywiały skórę -ale o efekcie likwidacji zmarszczek chyba nie ma co marzyć.
Ciekawa jestem jak jest cena tego nowego kremu?
Basia Kwiatkowska na pewno mogłaby nam więcej powiedzieć o działaniu tego hekspeptydu na skórę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 15:18   #7
kola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 28
Re: AA-botox-like

krem na dzień Oceanika ok.48,00 - widziałam w jakimś miesięczniku
Dziękujęmy Beatko za wyczerpującą opinię
kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-10, 16:42   #8
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: AA-botox-like - składy + mój krótki komentarz (nieprofesjonalny :-))

AA Plus Age Expert Serum Korygujące z kompleksem BOTOX-like
aqua, cyclomethicone, cyclopentasiloxane, polysilicone-11, dimethicone, triethylhexanoin, zea mays (corn) kernel extract, sodium polystyrene sulfonate, hydrolyzed soy protein, ethylhexyl stearate, cetyl alcohol, stearic acid, peg-100 stearate, distarch phosphate, glycerin, glyceryl stearate, glycine soya (soybean) oil, xanthan gum, atelocollagen, sodium chondroitin sulfate, beta-carotene, palm oil, tocopherol, sodium hyaluronate, allantoin, carbomer, triethanolamine, dmdm hydantoin, phenoxyethanol, propylparaben, methylparaben, parfum.

AA Plus Age Expert Krem na noc z kompleksem BOTOX-like
aqua, dimethicone and dimethicone crosspolymer, cyclopentasiloxane and peg/ppg-18/18 dimethicone, cyclomethicone, glycerin, zea mays (corn) kernel extract, hydrolzyed soy protein, sodium chloride, persea gratissima (avocado) oil unsaponifiables, propylene glycol, glycine soja (soybean) oil, xanthan gum, atelocollagen, sodium chondroitin sulfate, beta-carotene, palm oil, tocopherol, isopropyl myristate, allantoin, dmdm hydantoin, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, parfum

AA Plus Age Expert Krem na dzień SPF 6 z kompleksem BOTOX- like oraz rozświetlającym Subliten
aqua, dimethicone and dimethicone crosspolymer, cyclopentasiloxane and peg/ppg-18/18 dimethicone, cyclomethicone, ethylhexyl methoxycinnamate and silica and pvp and chlorphenesin, glycerin, zea mays (corn) kernel extract, hydrolzyed soy protein, sodium chloride, propylene glycol, glycine soja (soybean) oil, xanthan gum, atelocollagen, sodium chondroitin sulfate, beta-carotene, palm oil, tocopherol, isopropyl myristate, allantoin, dmdm hydantoin, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, parfum

AA Plus Age Expert Krem samoopalający do twarzy i ciała z witaminą E i Masłem Shea

aqua, ethylhexyl stearate, dihydroxyacetone, glycerin, steareth-2, cetearyl alcohol, erythrulose, butylrospermum parkii (shea butter), triisononanoin, propylene glycol, steareth-21, cyclomethicone, dimethicolon, tocopheryl acetate, methylparaben, propylparaben, dmdm hydantoin, phenoxyethanol

AA Plus Age Expert Wzbogacone mleczko do demakijażu z kompleksem rozświetlającym Subliten

aqua, mineral oil, glycerin, peg-15 stearyl ether, sorbitan monostearate and sucrose cocoate, persea gratissima (avocado) oil, dimethicone, arctostaphylos uva ursi extract, panthenol, tocopheryl acetate, carbomer, allantoin, pentylene glycol, sodium lactate, lactic acid, serine ,urea, sorbitol, sodium chloride, methylparaben, propylparaben, dmdm hydantoin, phenoxyethanol, triethanolamine, glycine soya (soybean) oil, xanthan gum, atelocollagen, sodium chondroitin sulfate, beta-carotene, palm oil, tocopherol, parfum

AA Plus Age Expert Aksamitny Tonik bezalkoholowy z kompleksem rozświetlającym Subliten

auqa, propylene glycol, glycerin, sodium hyaluronate, arctostaphylos uva ursi extract, phenoxyethanol, ppg-26 buteth 26, peg-40 hydrogenated castor oil, allantoin, tetrasodium edta, panthenol, dmdm hydantoin, methylparaben, propylparaben, glycine soja (soybena) oil, butylene glycol, xanthan gum, atelcollagen, sodium chondroitin sulfate, beta-carotene, palm oil, tocopherol, citric acid, parfum

AA Plus Age Expert Masło do ciała z kompleksem Lifting Body

aqua, peg-30 dipolyhydroxystearate, glycerin, butyrospermum parkii (shea) butter, ethylhexyl stearate, cyclomethicone, acryates/acrylamide copolymer and mineral oil, magnifera indica seed butter, linoleamidopropyl pg dimonium chloride phosphate, stearyl alcohol, cetearyl alcohol, dmdm hydantoin, methylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, tocopheryl acetate, allantoin, mauritia flexuosa fruit oil, sodium polystyrene sulfonate, parfum



Bardzo dużo silikonów, tyle nie widziałam w żadnym polskim kremie, dlatego osoby lubiące bazy silikonowe nie będą zawiedzione. Akurat na mnie silikon przyspiesza "schodzenie" makijażu, ale wiele osób ma dokładnie na odwrót. Wyżej wymienione silikony sprawią, że skóra będzie gładziutka, może się wydawać, że trochę likwiduje zmarszczki, ale to raczej tylko wrażenie. Myślę, że niedługo Basia zrobi Newsa i opisze tę serię, natomiast na mój gust nazwa "botox-like" jest stanowczo na wyrost - nie widzę w ich składach niczego, czego by nie miały inne kosmetyki .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 17:28   #9
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: AA-botox-like - składy + mój krótki komentarz (nieprofesjonalny :-))

A dopuki Basi nie ma może ktoś popróbuje rozszyfrować czego się po nich można spodziewać?Co dają te silikony Mgiełko?Na działanie botoxu nikt chyba rozsądny nie liczy.Ale jeśli miałyby trochę wygładzić moją wiotczejącą 30-letnią paszczę/spodziewam się ,że nie trwale/ a przy tym nawilżyć,odżywić i jeszcze dobrze się wchłaniać to ja bym się skusiła
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 19:12   #10
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: AA-botox-like - składy + mój krótki komentarz (nieprofesjonalny :-))

Silikony dają wrażenie aksamitnej skóry. W zależności od osobniczych "skłonności" to wrażenie może trwać przez cały dzień, albo przez pół godziny . To wrażenie pozostaje nawet na mokrej skórze. Często są stosowane w kosmetykach do włosów - tu nie należy z nimi przesadzać, bo się mogą osadzać na włosach i je obciążać (ja lubię ten efekt, ale nie każdemu to pasuje). Ale nie o włosach miałam pisać . Mają ponoć właściwości łagodzące.
Rzecz jasna, krem przeciwzmarszczkowy "działa" praktycznie tylko tak długo, jak go używamy, niezależnie od firmy i tego, co o nim piszą producenci. Nie sądzę, żeby ten krem pomógł jakoś w ujędrnieniu (ale może się mylę), sporo ma różnych "nawilżaczy". Z tym odżywieniem to nie wiem, za cienki Bolek jestem na to . Ale spodziewaj się takiej aksamitnej warstewki na skórze. Używałaś może bazy pod makijaż Sephory, albo Clarinsa, a może podkładu pod szminkę, czy cienie YR? To są typowo silikonowe bazy, możesz zobaczyć, jaka jest po nich skóra, wrażenie będzie podobne. Serum powinno być lekkie, krem na noc cięższy (logiczne ), bardziej natłuszczający.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-12, 11:36   #11
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: AA-botox-like

No i mam dylemat co kupić - kremik AA-botox-like czy Avonu Clinical korektor zmarszczek? Jak myślicie co może być skuteczniejsze?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-12, 12:17   #12
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: AA-botox-like

podaj skład kremu avon, to będzie można porównać.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 15:06   #13
kola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 28
Re: AA-botox-like w Esentii

W Esentii już mają, ale ja już nie wiem czy warto.
kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 12:37   #14
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: AA-botox-like

o
pojawil sie w esentii
to juz mozna kupwac testowac i oceniac na wizazu dla potomnych :P
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.