działanie kosmetyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-04, 22:08   #1
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656

działanie kosmetyków


tak się zastanawiam, od kiedy naprawde można zauważyć działanie nowego kosmetyku, np. kremu do rąk, balsamu do ciała, czy wystarczy zużyć jedno opakowanie? czy dopiero po kilku widać efekty?
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 22:21   #2
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: działanie kosmetyków

moim zdaniem nie.ja np przez kilka dni nie samruje rak kremem i w tym czasie zmywam,piore itp to widze ze moje rece sa bardziej suche i jak je posmaruje to po kilku razach sa milsze w dotyku.tak samo jest z balsamem-po kilku razach czuc roznice oczywiscie jesli dobierzesz odpowiednio kosmetyk do swoich potrzeb
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 10:09   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: działanie kosmetyków

po niektórych kosmetykach wogóle nie widać efektu choćby się zużyło niewiadomo ile opakowań. Ja efekty zauważyłam m.in. po :
- balsamie kakaowym Ziaji - łądnie podkreśla kolor skóry i super nawilża ( efekty widoczne po kilku użyciach )
- maseczce zwężajacej pory Lirene - super wygładza twarz, sciaga pory, wysusza krostki ( efekt widoczny po 1 użyciu )
Tak więc są jeszcze kosmetyki, które naprawdę działają, ale w likwidację rozstępów, cellulitu czy działanie wyszczuplajace raczej nie ma co liczyć.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:11   #4
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: działanie kosmetyków

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Tak więc są jeszcze kosmetyki, które naprawdę działają, ale w likwidację rozstępów, cellulitu czy działanie wyszczuplajace raczej nie ma co liczyć.
tu sie zgodzic nie moge,rozstepy da sie zlikwidowac ale wtedy gdy sie zacznie uzywac kosmetykow na rozstepy w momencie gdy one sa czerwone a nie biale.te czerwone to tzw I faza i wtedy mozna je zmniejszyc nastomiast wiekszosc pan zaczna wojowac z nimi jak juz sa biale i to wtedy nie ma sensu.co do cellulitu to uzywalam kiedys takiego basamu anty avonu i dal efekty! ale chodzilam wtedy na pilates...takie balsamy tzreba wspomagac cwiczenia i dieta bo wtedy efekty sa bardziej i szybciej widoczne
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:32   #5
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: działanie kosmetyków

Nie mozna jednoznacznie okreslic czasu po jakim dany kosmetyk powinien zadzialac.
Dzialanie kosmetykow jest uzaleznione od zawartosci sladnikow aktywnych w danym preparacie, podloza jaki dany preparat zawiera oraz od rodzaju skory i jej aktualnych problemow.
Zawartosc skladnikow w danym kosmetyku przecztacie na opakowaniu. Skladniki, ktorych dany preparat zawiera najwiecej wymienione sa na poczatku listy.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 12:54   #6
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: działanie kosmetyków

Ja działanie balsamu zauważam już po jednym zastosowaniu.Tak mialam z Kwiatem Lotosu i innymi.Najczęściej stosuję kosmetyka na noc na bardzooo dobrze oczyszczoną skórę i rano patrze na efektyZ wkiatem Lotosu to odrazu zauważyłam efekt i ten zapaszek
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.